Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!

Τι κανετε???

Εγω μια απο τα ιδια!Το στομαχι εχει ηρεμισει πααααααααρα πολυ και μου εχει φτιαξει η διαθεση γιατι το προηγουμενο διαστημα ειχα ταλαιπωρηθει αρκετα...Η μεση συνεχιζει θα ποναει(δεν ξερω αν οφειλεται στην εγκυμοσυνη ή οχι).

Αλλα βρε κοριτσια εχω αρχισει να νιωθω ενα αγχος για το αν εξελισσεται καλα η εγκυμοσυνη,οσο ειχα το στομαχι το ειχα σαν σημαδι οτι ολα πανε καλα και τωρα που σταμασε εχω αρχισει και ψιλοαγχωνομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!!!να σας ρωτησω...στον προγεννητικο σας ειχαν γραψει καλλιεργεια κολπικου υγρου?που την κανατε,εξω ή στο γιατρο?

Ροδο και σε μενα εγραψε ο γιατρος,πηγα στο μικροβιολογικο που κανω ολες τις εξετασεις,μου ειπαν πως δεν την αναλαμβανουν,πηρα τα στικ,πηγα στο γιατρο και μου πηρε δειγμα και το πηγα στο μικροβιολογικο για να μου βγαλουν τα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Εμενα ο γιατρος δεν μου εγραψε τετοια εξεταση..

Κοριτσια σε μια βδομαδα αυχενικη..ανυπομωνω να δω το μπεμπε και οτι ολα πανε καλα..

Που θα την κανεις?εισαι Αθηνα?

Ξερεις ποσο κοστιζει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Πως εισαστε σημερα?

Εγώ ευτυχώς δε χρειάστηκε να βγω στην ζέστη.

Πεμπτη σήμερα. Υπομονή μέχρι τη Δεύτερα για την αυχενική. Εσάς κορίτσια θα σας την κανει ο γιατρός ή θα πάτε κάπου εξω?


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου ελπίζω να είστε όλες καλά!

Και εδώ τρελή ζέστη και μένω σε ένα πολύ μικρό σπίτι με αποτέλεσμα να σπάνε τα νεύρα του μικρού μου και είμαι αναγκασμένη να βγάζω τα πρωινά στις κούνιες... :rolleyes:

Αχ διαβάζω για αυχενικές και ζηλεύω! Εγώ 12 εβδομάδες θα είμαι γύρω στις 18 Ιουλίου!!!

Φυσικό το άγχος αν πάνε όλα καλά... ανυπομωνώ να αισθάνομαι το μικρούλι μέσα μου να με καθυσηχάζει.. αλλά και εκεί είναι άλλο άγχος.. "το έχω ακούσει σήμερα;" "πόσες κλωτσιές μέτρησα;" κλπ :) Γενικά το άγχος ξεκινάει απο τη πρώτη στιγμή της σύλληψης και δεν θα σταματήσει ποτέ ε;; :tongue: Όταν γεννηθούν εκεί να δεις άγχος!! Τρώει αρκετά; παίρνει βάρος; Γιατί κοιμάται πολύ; Γιατί δεν κοιμάται καθόλου;!! Αχ... η μητρότητα χιχι :P

Όσο για το φύλο εμείς έχουμε το προαίσθημα πως είναι πάλι αγοράκι! Αλλά ειλικρινά έχω τόσο άγχος για την υγεία του που καθόλου δεν με νοιάζει το φύλο ότι θέλει ας είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ,εχω αγχωθει πολυ...μου ειπαν βεβαια οτι το βαζουν εξω εξω το στικακι,εγω νομιζα οτι βαζουν κολποδιαστολεα κ ειπαν οχι.αυριο το πρωι θα παω στο μικροβιολογικο.λετε να ειναι επικινδυνο?21.01 εχω ΠΗΤ

Επισης εχω να αποφασισω μεχρι αυριο αν θα ανακοινωσω στη δουλεια οτι ειμαι εγκυος γιατι εμαθα οτι δευτερα θα γινουν απολυσεις κ δε θελω να το ρισκαρω.αλλα δε θελω να το πω ακομα...θα με πηξουν μεχρι την αδεια!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ χαλια ας μου πει αν καποια το εχει παθει εχω απο το απογευμα δυσπνοια κ ενα πονο κατω ακριβως απο το στηθος στο κεντρο....να ανησυχησω?

Το απογευμα εκανα κ εμετο μετα απο 5 μερες πφφ :confused::confused:

Hope εμενα ο γιατρος μου θα μου κανει την αυχενικη... Την Δευτερα εχεις κ εσυ αυχενικη μαζι με την κορινα? τελεια να μαθουμε νεακια!!

Λινάκι εγω εχω Π.Η.Τ. 15/01 (αν κ θα κανω καισαρικη):D:D


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες.....εγω σημερα εχω ρεπο κ επειδη δεν αντεχα πηγα κ ειδα το μωρο μου ποσο μεγαλωσε κ τι ανακουφιση πηρα που ειδα οτι ειναι καλα το πιασαμε στον υπνο βεβαια οσο κ να το κουνησαμε δεν μας εκανε την χαρη να κουνηθει...προσπαθησαμε νσ δουμε κ φυλο αλλα ειχε κουλουριαστει οποτε δεν μας αφησε!!!!!

Οι υπολοιπες που ειστε πως ειστε;;;


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

Εμένα σήμερα ηταν η χειρότερη μέρα.

Απο τα ξημερώματα άρχισα τους εμετούς κ τις διάρροιες. Το πρωι ανεβηκε κ πυρετός κ είμαι έτσι όλη την ημερα. Ο γυναικολόγος μου είπε να πάρω immodium & primperan και Ντεπόν όταν ανεβαίνει ο πυρετός. Έκαναν δουλειά τα χάπια, αλλά έχω μόνιμα απο 37,3 - 38. Με έχει διαλυσει. Δε μπορω να φάω κ τίποτα.

Κορίτσια να προσέχετε πολύ. Ο γιατρός μου είπε οτι αυτές οι ζεστές ευνοούν πολυ τις γαστρεντερίτιδες

Φοβάμαι πολύ για το Μωράκι, αλλά ο γιατρός ηταν καθησυχαστικος.

Δεν θέλω να πάρω αλλά Φάρμακα.


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εμένα σήμερα ηταν η χειρότερη μέρα.

Απο τα ξημερώματα άρχισα τους εμετούς κ τις διάρροιες. Το πρωι ανεβηκε κ πυρετός κ είμαι έτσι όλη την ημερα. Ο γυναικολόγος μου είπε να πάρω immodium & primperan και Ντεπόν όταν ανεβαίνει ο πυρετός. Έκαναν δουλειά τα χάπια, αλλά έχω μόνιμα απο 37,3 - 38. Με έχει διαλυσει. Δε μπορω να φάω κ τίποτα.

Κορίτσια να προσέχετε πολύ. Ο γιατρός μου είπε οτι αυτές οι ζεστές ευνοούν πολυ τις γαστρεντερίτιδες

Φοβάμαι πολύ για το Μωράκι, αλλά ο γιατρός ηταν καθησυχαστικος.

Δεν θέλω να πάρω αλλά Φάρμακα.

Υπομονη hope δεν ειδες εγω απο χθες εχω δυσπνοια ασε νομιζω οτι αυτο το καλοκαιρι θα ταλαιπωρηθουμε...

Μην φοβασαι δεν θα παθει κατι το μωρακι μην βγαινεις πολυ εξω τωρα που κανει πολυ ζεστη!!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη? δεν παλευεται ημουν κ με το μηχανακι κ καηκαααα!!!

Εχετε κ εσεις τοση πολυ?

Mama konst κ εγω ελπιζω να πανε ολα καλα απλα επειδη δουλευω πολλες ωρες κ ορθια δεν θελω να γινει κατι!!!

Υπομονη εγω πλεον νοιωθω πολυ καλυτερα!!!:D:D

ροδο εμενα οχι δεν μου ειπε να κανω!!!

Κορινα την Δευτερα εχεις? πρωι ή απογευμα? να μπεις να μας πειςς νεα κ αν ειδατε κ φυλο!!!:D:D:D

Γεια σας κορίτσια. Πως εισαστε σημερα?

Εγώ ευτυχώς δε χρειάστηκε να βγω στην ζέστη.

Πεμπτη σήμερα. Υπομονή μέχρι τη Δεύτερα για την αυχενική. Εσάς κορίτσια θα σας την κανει ο γιατρός ή θα πάτε κάπου εξω?

Τι κανετε κοριτσια? Αυχενικη εχω την πεμπτη μακαρι να ειναι ολα καλα εχω πολυ αγχος..

Και εγω στον γιατρο μου θα την κανω την αυχενικη ,κανει ολους τους μεγαλους υπερηχους..θα τον ρωτησω κιολας μεχρι ποτε μπορω να ταξιδεψω με αεροπλανο γιατι μαλλον ο αντρας μου παει αυγουστο γερμανια για δουλεια και μετα απο κανα δυο μηνες λεω να παω και εγω..

Πητ εχω 14/01/15..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια? Αυχενικη εχω την πεμπτη μακαρι να ειναι ολα καλα εχω πολυ αγχος..

Και εγω στον γιατρο μου θα την κανω την αυχενικη ,κανει ολους τους μεγαλους υπερηχους..θα τον ρωτησω κιολας μεχρι ποτε μπορω να ταξιδεψω με αεροπλανο γιατι μαλλον ο αντρας μου παει αυγουστο γερμανια για δουλεια και μετα απο κανα δυο μηνες λεω να παω και εγω..

Πητ εχω 14/01/15..

Μονιμα Κορινα θα πατε?


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...