Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Γλυκιά μου Angot στέλνουμε όλη μας την αγάπη και τις καλύτερες ευχές! Όλα να πάνε καλά και να είστε ασφαλείς εσύ και το μωράκι σου ❤

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Ζωή, καλώς ήρθες! Καλη εγκυμοσύνη να εχεις!

Linaki, δυστυχώς δε φαίνομαι εγκυος, αλλά χοντρή! Είχα βάλει 7 κιλά πριν μείνω έγκυος (εκοψα το τσιγάρο) και τωρα μου πέσανε πολλά.

Mama konstantinou, εγώ μάλλον θα γεννησω Ιασώ Θεσσαλιας. Δεν έχω συζητήσει για τιμες, νομιζω είναι πολύ νωρίς, αλλά μια φιλη που γγέννησε πρόσφατα εκει με καισαρική μου είπε οτι πλήρωσε 2500? για όλα( και γιατρός).

Εγω ιασω Αθηνα και θα μου πανε ολα μαζι 2900.

Μην στεναχωριεσαι για τα κιλα,οταν γεννησεις θα φυγουν σιγα-σιγα.Απολαυσε αυτο που σου συμβαινει!!!Οταν γεννησα τον μικρο μου ειχα παρει 18 κιλα, ειχα και κατι ψιλα απο πριν,θυμαμαι ενιωθα χαλια με τον εαυτο μου,γιατι το σωμα μου ειχε αλλαξει πολυ και επεσα με τα μουτρα να τα χασω.Τωρα λεω πως δεν με νοιαζει,αρκει να ζησω αυτο που μου συμβαινει μιας και θα ειναι η τελευταια μου εγκυμοσυνη;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααα αχ ρεπο σημερα ευτυχως....

Μαμα κωνστ. μονο εμετους;;;απο το πρωι εως το βραδυ εβγαζα δεν μποροτσα να κουνησω με το σηκωνομουν ετρεχα στην τουαλετα το τι περασα απο την 6η εως κ την προηγουμενη εβδομαδα δεν λεγεται...πλεον εχω ηρεμησει δεν λεω ομως μεγαλες κουβεντες....ειναι κανα 2-3 τροφες που με επηρεαζουν ακομα...δεν μου ειχε δωσει κατι μου ειχε πει ειναι φυσιολογικο..

Γτ θα ειναι η τελευταια;; δεν θες αλλο;;;


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ..σημερα απογευμα αυχενικη και εχω πολυ αγχος..μακαρι να ειναι ολα καλα και να μαθουμε και φυλο..

Καλη επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά!

Και κάποιο άλλο κορίτσι έχει σήμερα αυχενική νομιζω!

Εγώ επιτέλους βρήκα πολύ ωραίο φόρεμα για τη βάφτιση, έφτιαξα κ τα νυχακια μου και σήμερα η ψυχολογία είναι στα πανω! Όπως και οι καούρες! Είχα τη φαεινη ιδέα να φτιαξω χυμό λεμόνι!ΚΑΙΓΟΜΑΙ!


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Hope1234. Ευχαριστώ πολύ ! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα! Με ένα υγιές μωράκι!

Calliope* Είμαι 10 εβδομάδων και 2 ημερών, εχω Π.Η.Τ. 28/01/15!!!

Εσύ έχασες, αλλά εγώ πήρα 2,5 κιλά!Πρέπει να αρχίσω να τρώω καλύτερα...!!Εμετούς ευτυχώς όχι, αλλά έχω ζαλάδες, στομαχόπονους και πονοκέφαλο...

Καλή εγκυμοσύνη! Με το καλό το μωράκι σου!!!

Mama Konstantinou Καλή εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι!Μένω λάρισα.Ευτυχώς έφυγα από την Αθήνα τον Οκτωβρη!!!:D

Καλά αποτελέσματα στις μέλλουσες μανούλες που κάνουν τις αυχενικές τους αυτόν τον καιρό, εμείς που γεννάμε τέλος Γενάρη, θα περιμένουμε λίγο ακόμη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hope1234. Ευχαριστώ πολύ ! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα! Με ένα υγιές μωράκι!

Calliope* Είμαι 10 εβδομάδων και 2 ημερών, εχω Π.Η.Τ. 28/01/15!!!

Εσύ έχασες, αλλά εγώ πήρα 2,5 κιλά!Πρέπει να αρχίσω να τρώω καλύτερα...!!Εμετούς ευτυχώς όχι, αλλά έχω ζαλάδες, στομαχόπονους και πονοκέφαλο...

Καλή εγκυμοσύνη! Με το καλό το μωράκι σου!!!

Mama Konstantinou Καλή εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι!Μένω λάρισα.Ευτυχώς έφυγα από την Αθήνα τον Οκτωβρη!!!:D

Καλά αποτελέσματα στις μέλλουσες μανούλες που κάνουν τις αυχενικές τους αυτόν τον καιρό, εμείς που γεννάμε τέλος Γενάρη, θα περιμένουμε λίγο ακόμη!!!

Ζωή εισαι από Λαρισα? Εγώ μένω Βόλο. Που έχεις σκοπο να γέννήσεις?


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Ηοpe1234 .Ναι, Λάρισα μένω.Πρώτα ο Θεός στο Υγεία στο θα γεννήσω, με αυτό το μαιευτήριο συνεργάζεται ο γυναικολόγος μου.Εχω ακούσει καλά σχόλια. Θα έχω μια γνώμη και για το Ιασώ σύντομα...γεννάει μια πολύ καλή μου φίλη!Εσύ για που σκέφτεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Ηοpe1234 .Ναι, Λάρισα μένω.Πρώτα ο Θεός στο Υγεία στο θα γεννήσω, με αυτό το μαιευτήριο συνεργάζεται ο γυναικολόγος μου.Εχω ακούσει καλά σχόλια. Θα έχω μια γνώμη και για το Ιασώ σύντομα...γεννάει μια πολύ καλή μου φίλη!Εσύ για που σκέφτεσαι?

Ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ, οποτε μάλλον εκεί.


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!

Ζωή* καλώσορισες στην ομαδούλα μας! Βλέπω έχουμε ΠΗΤ την ίδια μέρα :) Αν και μάλλον θα γεννήσω καμιά βδομάδα πιο νωρίς λόγω καισαρικής... Με το καλό και εσένα το μωράκι σου και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!! Σε βάζω και στο πινακάκι μας!!

korina89 τι έγινε με την αυχενική;;; όλα σούπερ θέλω να πιστεύω ελπίζω να έμαθες και φύλο!!

hope1234 και εγώ έτσι ακριβώς είχα ξεκινήσει την πρώτη μου εγκυμοσύνη +7 κιλά γιατί είχα κόψει το τσιγάρο λίγα χρόνια πριν και μου έμειναν! Και τώρα την ξεκινάω και με τα κιλά της προηγούμενης εγκυμοσύνης που δεν φρόντισα να χάσω και είμαι άστα να πάνε... 72 κιλά ξεκινάω και τρέμω να δω που θα φτάσω.. και αυτή η όρεξη η ρημάδα δεν κόβεται...

mama konstantinou και εγώ λέω μακάρι να πάνε όλα καλά και θα είναι και για μένα η τελευταία μου εγκυμοσύνη.. δεν αντέχω τόσο άγχος.... 2 ανθρωπάκια είναι το ιδανικό για μένα!! Φυσικά δεν ξέρω τι θα λέμε όταν θα αρχίσει να μεγαλώνει και το μικρούλη μας.. εμένα προσωπικά μου έχει λείψει τρελά η φάση με το νεογέννητο....

Calliope* περιμένουμε και τα δικά σου νέα με ανυπομονησία! όλα καλά να πάνε κοπέλα μου!!!

Όσο για μένα.. πολλές ζαλάδες και κούραση.. έχω και αϋπνίες. Με ξυπνάει το ζουζούνι μου γύρω στις 4 για γάλα (ακόμη) και μετά δεν με παίρνει ύπνος με τίποτα.. Άσε που βλέπω περιέργα όνειρα γεμάτα άγχος... :(


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1. hope1234.....ΠΗΤ: 06/01/2015.....

2. korina89.....ΠΗΤ: 14/01/2015.....

2. gioulie........ΠΗΤ: 14/01/2015.....

3. Calliope*.....ΠΗΤ: 15/01/2015.....

4. rodo83........ΠΗΤ: 21/01/2015.....

5. mama kon/ou.ΠΗΤ: 27/01/2015 .....

6. Linaki2012....ΠΗΤ: 28/01/2015....

6. Ζωή*............ΠΗΤ: 28/01/2015....


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια....

Ολα καλα με την αυχενικη κ οι μετρησεις τελειες εκανα κ την papp-a αποτελεσματα την τριτη....και μαλλον αγορι απο οτι ειδαμε βεβαια πολυ παλι κοιμοταν το ταρακουνησαμε λιγο να ξυπνησει αλλα τεμπελικο μου φαινεται...το φυλο με σιγουρια στο επομενο ραντεβου!!!

Ειναι φοβερο το πως μεγαλωσε!!!!

Δεν το χορταινα.....


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..ολα τελεια στην αυχενικη..ειδαμε ολα τα οργανα ..αυχενικη 1,2..κουνιοταν σαν τρελο μου πηρε αιμα για παπ-α αποτελεσματα απο εβδομαδα..και μου ειπε μαλλον ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ειμαι πολυ χαρουμενη ..εχω και βιντεο σε 4d..ερωτευτηκα..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...