Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Τέλεια τα νέα απο την αυχενική σου hope123 μπράβο!!!! Όλα θα πάνε σουπερ!

Με το καλό και οι υπόλοιπες!!

Εγώ πήγα χθες και έκλεισα ραντεβού για τις 10/7 για τη λήψη τροφοβλάστη.. αν δεν είναι έτοιμος ο πλακούντας όμως ο γιατρός είπε θα πάμε πιο μετά. Εγώ θέλω να γίνει όσο πιο σύντομα για να φεύγει το άγχος!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερααα....πωπω εχει τρελη δουλεια το μαγαζι κ πραγματικα δεν την παλευω κουραζομαι πολυ...χθες με τραβουσε χαμηλα η κοιλια κ πονουσα....

Κορινα μου εφοσον ο αντρας σου εχει μεγαλωσει εκει θα ειναι σιγουρα πιο ευκολα κ για σενα....

Eμας hope λεει κ απο πολυ νωρις φαντασου σε μια κοππελα της ειπε στην 11η βδομαδα ελπιζω μονο το μωρο μου να συνεργαστει....αχαχαχα

Ελπιζω την επομενη φορα να σου πει...

Γιουλη εγω μενω Χανια κ επειδη λογω δουλειας δεν παιρνουμε αδεια το καλοκαιρι λογω τουρισμου δεν θα παω ποιυθενα...δεν εχω παραπονο ελειπα 1,5 χρονο οποτε θα την δω σαν διακοπες...

Μαμα κωνσ/νου ειναι πολυ καλο να εχεις τετοιο γιατρο γτ στην εποχη μας δεν υπαρχουν πλεον γιατροι που σε στηριζουν, εγω δεν εχω κανενα παραπονο απο τον δικο μου..


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια.. τι κανετε?

Εγω εχω αρχισει να μαζευω οσα πραγματα μπορω γιατι τελος της εβδομαδας θα ξενοικιασουμε..βεβαια δεν κουβαλαω τιποτα αυτα θα τα κανει ο αντρας μου..εγω θα μενω στην μαμα μου μεχρι να παω και εγω γερμανια..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε σήμερα?

Εγώ εχθες κουραστηκα πολύ. Όλο το απόγευμα ήμουν στην αγορά γιατί έψαχναν φόρεμά για μια βάφτιση που θα πάμε το Σάββατο. Δεν πήρα τπτ. Νομιζω οτι όλα με έδειχναν σαν φάλαινα! Με έπιασαν τα ννεύρα μου. Μονο για τον άντρα μου ψωνισα. Αύριο το απόγευμα θα ξαναβγω. Αν δε βρω παλι κάτι θα φορέσω κελεμπια! Ουφ!

Κορινα, εχεις πολύ τρέξιμο βλέπω. Μην κουράζεται πολύ. Βάλε τους αλλους να δουλεύουν κ εσύ να επιβλέπει. Τώρα είναι η ευκαιρία Μετα, δεν εέχει!


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ hope γλυκιά μου έγκυος είσαι δείξε το απόλαυσε το :) Αν και όντως μέχρι τους 5 μήνες περίπου που ξεπετάγεται κανονικά η κοιλίτσα φαινόμαστε λες και τσακίσαμε 10 πιτογυρα και 2 πίτσες... αλλά εσύ που το ξέρεις απόλαυσε το :)


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Ηθελα να σας ρωτησω που γεννατε?σε ποιο μεαιυτηριο?ξερετε ποσο θα σας κοστισει?

εγω πηρα σημερα και μου ειπαν για καισαρικη 1400

Link to comment
Share on other sites

korinaki όλα τέλεια θα είναι κοπέλα μου μην ανυσηχείς!!! Και όσο αφορά τη μετακόμιση χαλαρά... εγώ θα έχω μετακόμιση (ελπίζω αν είναι έτοιμο το σπίτι μας) όταν θα είμαι 7-8 μηνών φάλαινα και δεν έχω ιδέα τι θα κάνω.. αλλά μακάρι να πάμε επιτέλους στο σπιτάκι μας και βλέπουμε!! :)


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!!!!

Κορινακι μην αγχωθεις μαζευε οτι μπορεις κ χαλαρα κ εγω εχω την παρασκευη αυχενικη μακαρι να ειναι υγιεστατο το μικρουλη μου!!!

Hope κατι θα βρεις κ αν πιστευεις οτι φαινεσαι για εγκυος κ οχιι οπως ειπε κ το λινακι λες κ εφαγες 10 πιτογυρα βαλε οτι σ αρεσει!!!

Μαμα κωνσταν εγω σε κλινικη θα γεννησω συμβεβλημενη με εοππυ δεν ξερω τιμες αλλα ειναι γνωστος μας κιολας αυτος που την εχει...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περιμένω και εγώ το μπεμπάκι μου με το καλό το Γενάρη! Με Π.Η.Τ 28/01/15!

Πρώτο μωράκι για εμάς!

Ζαλάδες και πόνος στο στομάχι είναι τα συμπτώματα μου, που σιγά σιγά ελπίζω να εξαφανιστούν!!!Τον υπερηχο της αυχενικής διαφάνειας θα τον κάνουμε λογικά σε 2 εβδομάδες!Ανυπομονώ!

Καλώς σας βρήκα μαμάδες Ιανουαρίου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζωή, καλώς ήρθες! Καλη εγκυμοσύνη να εχεις!

Linaki, δυστυχώς δε φαίνομαι εγκυος, αλλά χοντρή! Είχα βάλει 7 κιλά πριν μείνω έγκυος (εκοψα το τσιγάρο) και τωρα μου πέσανε πολλά.

Mama konstantinou, εγώ μάλλον θα γεννησω Ιασώ Θεσσαλιας. Δεν έχω συζητήσει για τιμες, νομιζω είναι πολύ νωρίς, αλλά μια φιλη που γγέννησε πρόσφατα εκει με καισαρική μου είπε οτι πλήρωσε 2500? για όλα( και γιατρός).


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ζωη με το καλο το μωρακι σου σε ποια εβδομαδα εισαι;;;

Hope 2500 μαζι με γιατρο καλα μου φαινονται....

Εγω κοριτσια εχασα 2 κιλα σε 3 εβδομαδες λογικο βεβαια με τοσους εμετους...:rolleyes::rolleyes:


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ζωη με το καλο το μωρακι σου σε ποια εβδομαδα εισαι;;;

Hope 2500 μαζι με γιατρο καλα μου φαινονται....

Εγω κοριτσια εχασα 2 κιλα σε 3 εβδομαδες λογικο βεβαια με τοσους εμετους...:rolleyes::rolleyes:

Καλημερα κοριτσια!!!

Ωχ εχεις εμετους?το ειπες στο γιατρο σου μηπως σε βοηθησει?εγω του το ειπα και μου εδωσε ενα σιροπι και βοηθησε (πολυ λιγο ομως).Απ'οτι βλεπω εισαι στην 12 εβδομαδα δεν εχεις ηρεμισει καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και εγώ το μπεμπάκι μου με το καλό το Γενάρη! Με Π.Η.Τ 28/01/15!

Πρώτο μωράκι για εμάς!

Ζαλάδες και πόνος στο στομάχι είναι τα συμπτώματα μου, που σιγά σιγά ελπίζω να εξαφανιστούν!!!Τον υπερηχο της αυχενικής διαφάνειας θα τον κάνουμε λογικά σε 2 εβδομάδες!Ανυπομονώ!

Καλώς σας βρήκα μαμάδες Ιανουαρίου!!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας!Με το καλο το μωρακι σου?Εισαι Αθηνα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...