Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

kalispera sas!!!pos eiste koritsia simera? poli asioupi sto forumaki!! :)

emeis exthes eidame to nini mas!eina 2050kgr kai poli zoiros!!!

ola kala ta vrike o giatros...tora ksana se 3 evdomades kai tha kanoume kai kardiotokografima!

thiksame ligo kai to thema vlastokittaron!!ti mperdema thee mou!!pos einai dinaton na iparxoun toso diforoumenes apopseis gia ena epistimoniko kai toso sovaro zitima!!

emeis stin proti genna ta dosame se dimosia trapeza!!tora ti kanoume?? kortitsia eseis exete kataliksei ti tha kanete?

Είναι διφορούμενα γιατί εκτός από μεμονωμένα περιστατικά δεν υπάρχει έρευνα με αποτέλεσμα που να έχουν περάσει πάνω από είκοσι χρόνια δηλαδή είναι κάπως στο μέλλον αν θα είναι για καλό μπορεί χωρίς την άδεια σου να κάνουν τι για κακό σκοπό με την εξέλιξη της επιστήμης και θα δούμε οποτε εσυ αποφασίζεις με τον άντρα σου και ότι λέει η καρδιά σου.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λόγω αιμορραγιών κυρίως είμαι στο κρεβάτι χτες νομίζω ότι έκανα και συσπάσεις ή με τρέλανε το έντερο και ο μπέμπης ή όλα μαζί. Πάντως εμένα το μωρό ζήτημα είναι να είναι ενάμιση κιλό το άλλο Σάββατο έχω ραντεβού για το Doppler

Susana το να κάνεις σε αυτή την εβδομάδα λίγες συσπάσεις είναι φυσιολογικό,όπως είπε και η daip προετοιμάζεται η μήτρα,αν ήταν πρόβλημα σε σένα οι συσπάσεις σίγουρα θα σου έδιναν οι γιατροί χάπια....και αυτά τα τοκολυτικά που λέμε τα παίρνεις ΜΟΝΟ μετά απο συνεννόηση με γιατρό και μικρή παρακολούθηση στην αρχή γιατί είναι αρκετά βαριά και με παρενέργειες!!1,500 κιλό μια χαρά βάρος είναι στην εβδομάδα που είσαι,μέσα στα φυσιολογικά όρια!!μην αγχώνεσαι!!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera sas!!

kale koilitses pou xathikate!! mipos sas edioksa ego ? :):)

pos einai ta ksapolomena koritsakia???

euxaristo poli kai gia ta tips peri vlastokittaron!!

ego koritsakia distixos tin patisa...i mikri efere apo ton paidiko tin foveri kai tromeri iosi...

to mikro mou itan xalia 1 evdomada..pire proti fora antiviosi...alla eutixos estrose to poulaki mou...

tora omos tin patise i mama (fisika kai oi giagies...kai oi theis...k polis kosmos...ti iosi einai auti re paidia??kanenas den glitonei!!)

piga exthe ston orila....to porisma itan ixmoritida...oli i aristeri mou meria voulomeni me aforitous ponous...to apotelesma?antiviosi kai riniko spray!!

poli stenaxorethika!oti den pira 8 mines tha to paro tora mazemeno!

idi simera eimai ligo kalitera!

alla auto to peristatiko mou esvise kathe amfivolia gia to an tha sinexiza tin mikri ston paidiko...outos i allos protasi tou paidiatrou itan na stamatisei kamia evdomada prin genniso kai kana 2 mines meta...na perasei i krisimi epoxi ton ioseon kai na ksepetaxtei kai o mikros...

tora den ksero an tin ksanasteilo etsi pos egine prin genniso!!!

alitheia omos pou eiste??? :)


5At8p2.png

IoSup2.png

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αιμορραγιών κυρίως είμαι στο κρεβάτι χτες νομίζω ότι έκανα και συσπάσεις ή με τρέλανε το έντερο και ο μπέμπης ή όλα μαζί. Πάντως εμένα το μωρό ζήτημα είναι να είναι ενάμιση κιλό το άλλο Σάββατο έχω ραντεβού για το Doppler
susana μην αγχωνεσαι με το βαρος και η δικια μου πριν 15 μερες 1400 ηταν μη ξεχνας πως εμεις ημαστε στο τελος του Μαρτιου και απο καποια κοριτσια ημαστε σχεδον ενα μηνα πισω.
kalimera sas!!

kale koilitses pou xathikate!! mipos sas edioksa ego ? :):)

pos einai ta ksapolomena koritsakia???

euxaristo poli kai gia ta tips peri vlastokittaron!!

ego koritsakia distixos tin patisa...i mikri efere apo ton paidiko tin foveri kai tromeri iosi...

to mikro mou itan xalia 1 evdomada..pire proti fora antiviosi...alla eutixos estrose to poulaki mou...

tora omos tin patise i mama (fisika kai oi giagies...kai oi theis...k polis kosmos...ti iosi einai auti re paidia??kanenas den glitonei!!)

piga exthe ston orila....to porisma itan ixmoritida...oli i aristeri mou meria voulomeni me aforitous ponous...to apotelesma?antiviosi kai riniko spray!!

poli stenaxorethika!oti den pira 8 mines tha to paro tora mazemeno!

idi simera eimai ligo kalitera!

alla auto to peristatiko mou esvise kathe amfivolia gia to an tha sinexiza tin mikri ston paidiko...outos i allos protasi tou paidiatrou itan na stamatisei kamia evdomada prin genniso kai kana 2 mines meta...na perasei i krisimi epoxi ton ioseon kai na ksepetaxtei kai o mikros...

tora den ksero an tin ksanasteilo etsi pos egine prin genniso!!!

alitheia omos pou eiste??? :)

περαστικα και στη μικρη σου και σε σενα. Και εμενα η δικια μου περυσι στο παιδικο πηρε πρωτη φορα αντιβιωση. Μην αγχωνεσαι με εσενα, το ξερω ειναι δυσκολο να εισαι εγκυος και αρρωστη (πριν ενα μηνα ειχα αρρωστησει και εγω πολυ και πηρα αντιβιωση). Ξεκουρασου, αλλωστε δε μπορεις να κανεις και κατι αλλο.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπιναρες!!!!!

οκ..το παραδεχομαι...εχω γινει φεισμπουκικια...αλλα δεν ξεχνω το φορουμακι που μας εφερε σε επαφη....

happy mammy τι καλα που ξαναρθες!!!!!

σαφως και εισαι μερος της παρεουλας...να αμς γραφεις τα νεα σου οσο πιο συχνα μπορεις...

περαστικα σου για την ιωσουλα...το ξερω οτι θεριζουν 40ρια και γριπη....πρεπει να προσεχουμε αλλα και να αρρωστησουμε θα επανελθουμε!!!

και εμεις τα βλαστοκυτταρα σε δημοσια τραπεζα λεμε να τα δωσουμε...

περιμενω με αγωνια την αδεια μου την αλλη παρασκευη....και θαυμαζω εσενα happy mammy και την τζαμιν που θα δουλεψετε μεχρι τον μαρτιο....υποκλινομια....εγω ειμαι πια απαλευτη.....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

euxaristo koritsia!

as elpisoume na to kseperaso ki ego grigora!

exthes pantos pou piga se giatrous kai meta mia volta stin agora gia kati dorakia kai gia ton mpempi ithela kaltsakia kai esorouxakia makrimanika!psofisa!!na fantasteite mpika sto farmakeio ligo prin fthaso sto autokinito kai arxisan na mou peftoun portofolia pragmata...kai me rotaei i kopela thes voitheia...kai tora pou skeftomai tin apantisi akoma gelao..."oxi..euxaristo!na pao spiti mou thelo oso pio grigora ginetai!"

axaxaxax

entometaksi re koritsia den einai lete too much ta makria fanelakia kai ta veloute formakia gia mes to spiti..ti mikri tin gennisa dekemvrio kai forousame makria fanelakia alla itan kai krio to spiti.kai itan kai i kardia tou xeimona..tora emeis ante na ta foresoume gia kana mina e?

ps:kante me parakalo prosklisi sto fc mamades martiou...euxaristo!!!


5At8p2.png

IoSup2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera koilitses! Piasate tin parla sto fcbk kai adeiase to cafe edw?! :tongue:

Egw kanw to peirama tis klotsias simera, opote tous niwsw to grafw ena ena xartaki na doume poso energoi kai anetoi einai!!

Susana10 liges sispaseis den einai tipota, einai fisiologikes kai anamenwmenes. Ta tokolitika pou pernoume emeis einai giati ftasame sto allo akro twn sispasewn.

Xeimwna pou eisai? Elpizw na eisai kala kai ta mpempakia sou akoma kalitera! Perimenoume nea sou!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι στο facebook έχει πέσει πολύ πάρλα.

Χωρίς παρεξήγηση πάντως απο καμμία κοπέλα, αν μπορείτε να αποφύγετε τα greeklish θα το εκτιμήσω ιδιαιτέρως. Αν δεν έχετε ελληνικά εγκατεστημένα στον υπολογιστή σας πείτε μου τι έκδοση windows χρησιμοποιειτέ να σας βοηθήσω να βάλετε και ελληνικό αλφάβητο.

Δεν είναι θέμα ιδιοτροπίας μου με το να χρησιμοποιούμε σώνει και καλά ελληνικά, απλά μου είναι πιο ευανάγνωστα. Ορθογραφικά δεν έκρινε καμμία μας, αν αυτό φοβάστε. Ουδείς αλάνθαστος.... ή άσφαλτος που είπε και η τεράστια Αντζελα!

Πως είσαι Σαλώμη σήμερα; Τα μωράκια σου; Τα νιώθεις κιόλας τα θηριάκια! Πάντως η εκτίμηση μου για σένα είναι ότι το Μάρτη θα πάς στο γκρουπ του Απρίλη... ΧΑΛΑΡΑ!

Μήπως να έφτιαχνες ένα fb μόνο για να μπεις στο γκρουπ και να περνάς την ώρα σου με τις 24ώρες σχεδόν κουβέντες μας; Είναι πιο βολικό φαίνεται απο τη συμμετοχή όλων. Μετά εξάλλου δε θα'χεις χρόνο για fb. Θα στον τρώνε οι παίδαροι σου όλο! αχαχαχαχαχα


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Salomi καλημέρα,πως είσαι??πόσο έχω γελάσει με τα 20 εκατοστά που είπες ο γιατρός για τα πουλάκια των μπέμπηδων!!! τα 9mm δεν είναι πάλι μήκος τραχήλου σίγουρα!!κάτι άλλο θα έγραψε ο γιατρός!!οι συσπάσεις πως πάνε?πόσο καιρό είπαν ότι θα σε κρατήσουν εκεί?εντωμεταξύ δεν έχεις βάλει και τικεράκι να ξέρουμε σε ποιά βδομάδα είσαι!!:D:D

Twra to diavasa kale auto!! 19 oxi 9 diko mou lathos! Ase auto to asteio to 'xei mathei olos o kosmos kai mas koroidevei!! kamia vdomada tha katsw akoma nomizw. Tickeraki exw kale, to megalo to mple!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αλήθεια είναι ότι στο facebook έχει πέσει πολύ πάρλα.

Χωρίς παρεξήγηση πάντως απο καμμία κοπέλα, αν μπορείτε να αποφύγετε τα greeklish θα το εκτιμήσω ιδιαιτέρως. Αν δεν έχετε ελληνικά εγκατεστημένα στον υπολογιστή σας πείτε μου τι έκδοση windows χρησιμοποιειτέ να σας βοηθήσω να βάλετε και ελληνικό αλφάβητο.

Δεν είναι θέμα ιδιοτροπίας μου με το να χρησιμοποιούμε σώνει και καλά ελληνικά, απλά μου είναι πιο ευανάγνωστα. Ορθογραφικά δεν έκρινε καμμία μας, αν αυτό φοβάστε. Ουδείς αλάνθαστος.... ή άσφαλτος που είπε και η τεράστια Αντζελα!

Πως είσαι Σαλώμη σήμερα; Τα μωράκια σου; Τα νιώθεις κιόλας τα θηριάκια! Πάντως η εκτίμηση μου για σένα είναι ότι το Μάρτη θα πάς στο γκρουπ του Απρίλη... ΧΑΛΑΡΑ!

Μήπως να έφτιαχνες ένα fb μόνο για να μπεις στο γκρουπ και να περνάς την ώρα σου με τις 24ώρες σχεδόν κουβέντες μας; Είναι πιο βολικό φαίνεται απο τη συμμετοχή όλων. Μετά εξάλλου δε θα'χεις χρόνο για fb. Θα στον τρώνε οι παίδαροι σου όλο! αχαχαχαχαχα

daip mou dn exw elliniko pliktrologio oute windows! Ena tis apple apo ta palia tous exw, auta twra oute pou ta poulane pia! Den nmzw na mporw na valw ellinika, ean ksereis na ginete pes mou, oso gia ta orthografika den me apasxolei!! Den maresei mwre to facebook pou prepei na valw fotografies kai proswpika stoixeia!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

daip mou dn exw elliniko pliktrologio oute windows! Ena tis apple apo ta palia tous exw, auta twra oute pou ta poulane pia! Den nmzw na mporw na valw ellinika, ean ksereis na ginete pes mou, oso gia ta orthografika den me apasxolei!! Den maresei mwre to facebook pou prepei na valw fotografies kai proswpika stoixeia!!

Δεν εχω ιδεα απο apple μηχανηματα, το πληκτρολόγιο δεν παίζει ρόλο. Στο control panel, στις ρυθμίσεις γλώσσας πας (στα windows απο τότε που είχα ένα pc με windows95) και επιλέγεις και δευτερη (και τρίτη και όσες θέλεις) γλώσσα. Δεν αποκλείεται να έχει κάτι αντίστοιχο και το δικό σου.

Google, ο καλύτερος μας φίλος.

Στο fb δεν είναι απαραίτητο ούτε το αληθινό σου όνομα να δηλώσεις ούτε στοιχεία να δώσεις ουτε φώτο να βάλεις. Αν θέλεις μόνο, εγω στο λέω γιατι βλέπω πως δεν πατάμε εδω σχεδόν καθόλου απο τότε που αρχίσαμε να παρλάρουμε απο εκεί.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα απο apple μηχανηματα, το πληκτρολόγιο δεν παίζει ρόλο. Στο control panel, στις ρυθμίσεις γλώσσας πας (στα windows απο τότε που είχα ένα pc με windows95) και επιλέγεις και δευτερη (και τρίτη και όσες θέλεις) γλώσσα. Δεν αποκλείεται να έχει κάτι αντίστοιχο και το δικό σου.

Google, ο καλύτερος μας φίλος.

Στο fb δεν είναι απαραίτητο ούτε το αληθινό σου όνομα να δηλώσεις ούτε στοιχεία να δώσεις ουτε φώτο να βάλεις. Αν θέλεις μόνο, εγω στο λέω γιατι βλέπω πως δεν πατάμε εδω σχεδόν καθόλου απο τότε που αρχίσαμε να παρλάρουμε απο εκεί.

Ah mou ta eleges kai twra kathomai ksipnia kai trow sokolatakia caramel galaxy kai dn mporw na koimithw hahahaha!! Eftiaksa kai fcbk peite m pws na sas vrw!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Ah mou ta eleges kai twra kathomai ksipnia kai trow sokolatakia caramel galaxy kai dn mporw na koimithw hahahaha!! Eftiaksa kai fcbk peite m pws na sas vrw!!
επειδη ειναι κλειστει ομαδα πρεπει να σε βρουμε εμεις, στειλε σε πμ το ονομα μου εχεις βαλει στο fb

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...