Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

      Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλήθεια. Κάναμε τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή πάλι καλά είναι μέσα στην μήτρα και είδαμε και την καρδούλα αυτό που μου δημιούργησε άγχος είναι ότι ο υπέρηχος έγραφε 5 εβδομάδων και 1 ημέρα είναι λογικό;;;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα εσένα τ έγραφε ο υπέρηχος;;;; Πότε θα πασ ξανά;;; Εμάς μασ είπε την Πέμπτη ξανά.

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλησπέρα σας!θέλω να ελπίζω ότι θα είμαι και εγώ μία μανούλα Μαρτίου...σας παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πάρα πολλά θέματα καθώς και για μένα θα είναι το πρώτο μου παιδάκι...Τόσο καιρό όμως δεν έγραφα καθώς με τη δουλειά τα τρεξίματα και τα σχετικά δεν προλάβαινα...πλέον όμως ως αδειούχος θα ήθελα να προστεθώ στην παρέα σας...Παρατήρησα όμως ότι έχετε μετακομίσει στο fb...σε ποια κοπέλα μπορώ να στείλω τα στοιχεία μου να μου στείλει πρόσκληση??ευχαριστώ και ότι καλύτερο για όλες μας!!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια...

επειδή κι εγώ τα πάω καλύτερα με το fb, έστειλα πμ στην fysalida με το όνομά μου. Αν επιτρέπεται και με θέλετε παρακαλώ προσκαλέστε με.

happy mammy εμένα η παιδίατρος μου είπε οπωσδήποτε η μικρή να μείνει σπίτι γιατί είναι δύσκολη περίοδος από άποψη ιώσεων. Μίνιμουμ 2 μήνες, αλλά αφού θα είμαι σπίτι θα την κρατήσω μέχρι τον Σεπτέμβρη που θα αρχίσει η καινούρια σχολική χρονιά.

Αναφορικά με τα φανελάκια, επειδή και την κόρη μου την γέννησα Απρίλιο, τα φόραγε τα μακρυμάνικα μέχρι τέλος Μαίου. Οπότε ένα δίμηνο θα χρειαστούν και τα βελουτέ. Αναλόγως και τον καιρό βέβαια.

Εγώ θα δουλέψω μέχρι 6/03 (αν όλα πάνε καλά) για να πάρω τις ημέρες άδειας μετά την γέννα. Έτσι είχα κάνει και στην πρώτη μου, αλλά πραγματικά η κούραση είναι πολύ μεγαλύτερη τώρα. Επίσης γίνεται ένας χαμός στο γραφείο και δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα (γι' αυτό και γράφω μια στο τόσο).

Εν τω μεταξύ έχω και ένα θέμα με την καρδιά μου, το οποίο δεν είναι επικίνδυνο αλλά με ταλαιπωρεί πάαααααρα πολύ. Θα σας το γράψω σε επόμενο ποστ γιατί πρέπει να επιστρέψω στην εργασία μου :mrgreen:

Φιλιά


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σας!θέλω να ελπίζω ότι θα είμαι και εγώ μία μανούλα Μαρτίου...σας παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό και με έχετε βοηθήσει σε πάρα πολλά θέματα καθώς και για μένα θα είναι το πρώτο μου παιδάκι...Τόσο καιρό όμως δεν έγραφα καθώς με τη δουλειά τα τρεξίματα και τα σχετικά δεν προλάβαινα...πλέον όμως ως αδειούχος θα ήθελα να προστεθώ στην παρέα σας...Παρατήρησα όμως ότι έχετε μετακομίσει στο fb...σε ποια κοπέλα μπορώ να στείλω τα στοιχεία μου να μου στείλει πρόσκληση??ευχαριστώ και ότι καλύτερο για όλες μας!!:D

κοιταξε τα προσωπικά σου μηνύματα katrin


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλουμπινια!!!!

πως ειμαστε σημερα;

εγω μετραω μερες σαν φανταρος για την αδειουλα μου!!!!

ειναι η πρωτη φορα που θα την παρω ακριβως 56 μεες πριν την πητ αλλα ειναι και η πρωτη φορα που νιωθω εντελως απαλευτη....ειναι και τα δυο παιδια πισω ...μεγαλωσαμε κιολας....θελω αδειουλα λεμε!!!!!

ο καιρος οτι πρεπει για χουχουλιασμα....αραξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

και χαιδεψτε κοιλουμπες!!!!

ελα παμε δυνατα να περασει και αυτη η τριτη!!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,κορίτσια!!!!Τι κάνετε??Όσο πλησιάζει ο καιρός πως νιώθετε??Εγώ απο τη μια ανυπομονω να δω το πλάσματα κι μου και να ξελαφρωσω απο κοιλίες,κτλ και απο την αλλη πολύ άγχος για το αν θα πάνε όλα καλά!!!!Αν μπορείτε κάντε με add στο fb.Το όνομα μου είναι Maria Eleni.αν χρειαζεστε κάποιο άλλο στοιχειο πείτε μου!Κατα τα αλλά έχω κανει doppler πριν δυο εβδομαδες και όλα καλά και την αλλη εβδομαδα έχω γυναικολόγο γιατί μπαίνω στον μήνα μου!!Φιλάκια και καλη χρόνια σε όλες(έχω ποοοολυ καιρό να μπω και δεν έχω ευχηθει)!!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Αν και έχω ΠΗΤ 10/4 μάλλον θα είμαι κι εγώ μανούλα Μαρτίου λόγω δίδυμης κύησης. Γι' αυτό το λόγο άρχισα από τώρα να φτιάχνω τη βαλίτσα μου (θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο) γιατί νομίζω οτι στο τέλος θα έχω φουσκώσει τόσο που δεν θα μπορώ να κουνηθώ!! Το ερώτημα που μου δημιουργήθηκε είναι εαν πρέπει και πως να αποστειρωθεί η βαλίτσα και πως τοποθετούμε μέσα τα πράγματα του μωρού, σε πλαστικές σακούλες ή χύμα; Μήπως είμαι υπερβολικά υστερική;;; :confused::)


SDmNp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mariaeleni στειλε μου σε πμ ακριβως πως εισαι στο fb γιατι βρισκω πολλες με αυτο το ονομα.

Martz με το καλο να δεχτεις τα μωρακια σου. Αποστειρωμενα δε μπορει να ειναι ουτε τα ρουχα, εγω στο πρωτο ειχα βγαλει τη βαλιτσα στον ηλιο και να αεριστει και ειχα στρωσει πρωτα καποιες πανες αγκαλιας και μετα εβαλα τα ρουχα.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalispera koilitses!!

Tha vgw epitelous simera, tha epistrepsw spiti mou!! :D

Oi mpempides exoune ftasei 449gr kai 456gr kai elpizoume na paroun sintoma arketo varos akoma kai mexri telh fevrouariou na exoume ftasei konta sto kilo! Se ipsos apo 25.8cm ftanoume 28.6cm!! Ponakia exw elaxista kai einai kiriws apo kiniseis kai klotsies.

Elpizw oles sas na eiste kala kai ta mwrakia sas akoma kalitera!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera koilitses!!

Tha vgw epitelous simera, tha epistrepsw spiti mou!! :D

Oi mpempides exoune ftasei 449gr kai 456gr kai elpizoume na paroun sintoma arketo varos akoma kai mexri telh fevrouariou na exoume ftasei konta sto kilo! Se ipsos apo 25.8cm ftanoume 28.6cm!! Ponakia exw elaxista kai einai kiriws apo kiniseis kai klotsies.

Elpizw oles sas na eiste kala kai ta mwrakia sas akoma kalitera!!

μπραβο κοπελα μου, ολα καλα θα πανε.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kalispera koilitses!!

Tha vgw epitelous simera, tha epistrepsw spiti mou!! :D

Oi mpempides exoune ftasei 449gr kai 456gr kai elpizoume na paroun sintoma arketo varos akoma kai mexri telh fevrouariou na exoume ftasei konta sto kilo! Se ipsos apo 25.8cm ftanoume 28.6cm!! Ponakia exw elaxista kai einai kiriws apo kiniseis kai klotsies.

Elpizw oles sas na eiste kala kai ta mwrakia sas akoma kalitera!!

Μπράβο και από εδώ και πέρα τα μπεμπάκια μεγαλώνουν ποιο σύντομα. Καλή ξεκούραση να έχετε όλα καλά.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalispera koilitses!!

Tha vgw epitelous simera, tha epistrepsw spiti mou!! :D

Oi mpempides exoune ftasei 449gr kai 456gr kai elpizoume na paroun sintoma arketo varos akoma kai mexri telh fevrouariou na exoume ftasei konta sto kilo! Se ipsos apo 25.8cm ftanoume 28.6cm!! Ponakia exw elaxista kai einai kiriws apo kiniseis kai klotsies.

Elpizw oles sas na eiste kala kai ta mwrakia sas akoma kalitera!!

πολυ ωραια τα νεα σου!!!να προσεχεις και ολα θα πανε καλα!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mariaeleni στειλε μου σε πμ ακριβως πως εισαι στο fb γιατι βρισκω πολλες με αυτο το ονομα.

Martz με το καλο να δεχτεις τα μωρακια σου. Αποστειρωμενα δε μπορει να ειναι ουτε τα ρουχα, εγω στο πρωτο ειχα βγαλει τη βαλιτσα στον ηλιο και να αεριστει και ειχα στρωσει πρωτα καποιες πανες αγκαλιας και μετα εβαλα τα ρουχα.

οκ,εχω γινει μελος!ευχαριστω!και εγω στη βαλιτσα του μπεμπη απλα εστρωσα κατω ενα σεντονι παλιο για να μην ερθουν σε επαφη τα ρουχα του απευθειας με την βαλιτσα.


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...