Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Δεν θελω βα σε στεναχωρησω αλλα η γραμμη φευγει μετα τους 5 μηνες περιπου...Εγω ακομα να αδιαθετησω παρολο που δεν θηλαζω τι να πω εχω κλεισει να παω στον γιατρο την Παρασκευη να δω τι γινεται


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

h8ele manoula gia na koimh8ei...3era8hkan kai oi 2 :)

einai ligo neyrikos elita alla einai genika hsyxos kai apo thn arxh koimotan 5-6 wres seri, bebaia standard 8hlazw mia wra kai kati prin koimh8ei gia brady

periodos oxi akoma argei den argei? makari na mas er8ei apo septembrh, wraia htan persi pou ekana mpania xwris periodo!

mayrh grammh ekana sto telos poly axnh kai mono katw apo ton afalo de me polyenoxlei, k o afalos einai ligo skouros

paw k egw kalhnyxta sas!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω το πρωι παρτυ εκανα σημερα που ειδα την ωρα!!!!

οσο για την θερμοκοιτιδα αστα δεν θελω να θυμαμαι εκεινες τις ημερες ακομα ακουω τον ηχο απο τα μηχανηματα το βραδυ οταν ξαπλωνω


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω το πρωι παρτυ εκανα σημερα που ειδα την ωρα!!!!

οσο για την θερμοκοιτιδα αστα δεν θελω να θυμαμαι εκεινες τις ημερες ακομα ακουω τον ηχο απο τα μηχανηματα το βραδυ οταν ξαπλωνω

παντως εγω αυτη την στιγμη ειμαι μενα μωρο στην αγκαλια που πειναει γιατι πριν δεν εφαγε καλα και προσπαθω να το απασχολησω για να παει η ωρα 12:???:Αλλιως θα βρυκολακιασουμε


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι φευγει αλλα αργει εγω που εκανα και ραγαδες τι να πω και ειναι κοκκινες κοκκινες ακομα στον γιο μου δεν ειχα κανει ουτε μια ασε που στις 40 μερες ειχα χασει ολα τα κιλα αυτη η κορη μου με κατεστρεψε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


υγρα αν εννοεις αιμα οχι εμενα τελειωσαν στα σαραντα και μετα μουρθε η πρωτη περιοδος μαλλον δεν ειχε ρυθμιστει το ορμονικο. Αυτο το μηνα δεν εχω ισως γιατι θηλαζω.Θερμοκοιτιδα πια θερμοκοιτιδα!!!!Ουτε να την θυμαμαι δε θελω. Α κοριτσια σας ειπα?Στο ΙΚΑ για να πληρωθουμε για τις θερμοκοιτιδες θελαν να τους παμε τις συναλλαγματικες πληρωμενες που σημαινει οτι πρεπει να τα πληρωσουμε για να τα παρουμε τα λεφτα και πρεπει να κοψουμε το λαιμο μας να βρουμε 7500 ευρω. Καταλαβες δεν προπληρωνουν λεει!!!Και βασικα ειναι να τα δωσουμε μεχρι απριλη στο μητερα. Και το μητερα δε μπορει να σου δωσει μια εικονικη αποδειξη εστω για να μας διαευκολυνει λιγο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

η κοιλια σου εχει φυγει?Ραγαδες εκανες?

Κοιλια ελαχιστη, οταν καθομαι φαινεται ετσι ενα μαξιλαρακι κατω κατω και ραγαδες ευτυχως δεν εκανα καθολου ουτε μια ισως στο στηθος αλλα δε φαινονται προς το παρον


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

υγρα αν εννοεις αιμα οχι εμενα τελειωσαν στα σαραντα και μετα μουρθε η πρωτη περιοδος μαλλον δεν ειχε ρυθμιστει το ορμονικο. Αυτο το μηνα δεν εχω ισως γιατι θηλαζω.Θερμοκοιτιδα πια θερμοκοιτιδα!!!!Ουτε να την θυμαμαι δε θελω. Α κοριτσια σας ειπα?Στο ΙΚΑ για να πληρωθουμε για τις θερμοκοιτιδες θελαν να τους παμε τις συναλλαγματικες πληρωμενες που σημαινει οτι πρεπει να τα πληρωσουμε για να τα παρουμε τα λεφτα και πρεπει να κοψουμε το λαιμο μας να βρουμε 7500 ευρω. Καταλαβες δεν προπληρωνουν λεει!!!Και βασικα ειναι να τα δωσουμε μεχρι απριλη στο μητερα. Και το μητερα δε μπορει να σου δωσει μια εικονικη αποδειξη εστω για να μας διαευκολυνει λιγο

εμας μας πηγε 2100 αλλα τα δωσαμε κατευθειαν και περιμενουμε ακομα να τα παρουμε δεν το ηξερα αυτο για την συναλλαγματικη δηλαδη καποιος που εχει το παιδι του 3 μηνες μεσα τι θα κανει θα κοψει το λαιμο του να βρει τοσα λεφτα??? Δεν παμε καλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...