Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπεμπη τι κανεις?? Ειπα στην μαμα μου να μου βγαλει φωτο και να της στειλει στην μαμα σου για να στις δειξει με συγχωριες που ειμαι νεγκλιζε αλλα καθομαι στο ριλαξ μου και χαλαρωνω καλο βραδυ να εχεις και να εισαι καλο παιδι Φιλακια μπεμπα!!!!!!!!

χιχιχι

Μπεμπα δεν πειραζει που εισαι ντυμενη ανετα, θελω να εισαι μαζι μου ανετα,κι εγω εδω αραχτος ειμαι!!!Σου υποσχομαι οτι θα ειμαι φρονημο αγορι μεχρι να μεγαλωσεις και να σε πηγαινω βολτα!!!!

Για την ωρα σου στελνω χαμογελα πολλα και φιλακια.

Υ.Γ παντως αν και προχειρα εισαι πολυ γλυκια και ντιβα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ολγα εμενα ειναι και μισο μμηνα μεγαλυτερη εμενα γεννηθηκε 2.600 την 36 εβδομαδα ακριβως αλλα μπηκε στην μοναδα και την πηρα σπιτι 2.330 με το ξενο αργουν να πεινασουν φαντασου εμενα η δικια μου εχτες εφαγε το βραδυ 12.30 και μετα 8 το πρωι αφου περνουν βαροςμην ανησυχεις


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

γεννηθηκαν 2400 και 2460.Παλι καλα γιατι γεννησα την 34η.Ξενο τους δινω δεν φτανει το δικο μου

εσενα?

μια χαρα βγηκαν τα παιδακια σου. εμενα 33η ηταν 1550 και 1940 και μειναμε μεσα, ο ενας παρακολουθηση και η μπεμπα θερμοκοιτιδα για να παρει βαρος ευτυχως χωρις οξυγονο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινα μου μακάρι και μενα να ξυπνησουν στις 8 και να κοιμηθω λίγο αλλα δεν το βλέπω προς το παρόνΞυπνανε κατα τις 4

elita μου και μενα εμειναν και οι δυο 5 μερες στην θερμοκοιτιδα και 1 στην παρακολουθηση.Σου εσπασαν τα νερα ή υπήρχε πρόβλημα?


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα μου μακάρι και μενα να ξυπνησουν στις 8 και να κοιμηθω λίγο αλλα δεν το βλέπω προς το παρόνΞυπνανε κατα τις 4

elita μου και μενα εμειναν και οι δυο 5 μερες στην θερμοκοιτιδα και 1 στην παρακολουθηση.Σου εσπασαν τα νερα ή υπήρχε πρόβλημα?

Οχι αιμα ειχα και μετα εκανε διαστολη ο τραχηλος.Εμενα εμειναν 15 μερες ο μπεμπης και ενα μηνα η μπεμπα. τεσσερις μερες τωρα κοιμουνται στις 1 το βραδυ και ξυπνανε στις 5 με 6 ωρες αλλα ολο το απογευμα μενουν ξυπνια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πολυ πλακα ο γελαστουλης εμας οπως σου ειπα δυσκολα μας χαριζει το χαμογελο της μας κοιταει συνηθως αφ υψηλου απο που [πηρε αυτο το παιδι δεν ξερω..

ειναι σαν την κορη μου θα τα ταιριαξουν αυτες οι δυο!!!!!!!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


a xa xa eiste foberes oi sympe8eres kai ta mwra sas teleia!! na ta xaireste!!!!

emeis pali griniazoume apisteyta otan nystazoume.... kai neyriazoume k sto sth8os alles fores giati teleiwnei to gala k prepei na zoristoume k de 8eloume k alles fores giati emeis 8eloume na to kanoume pipila k bgainei gala!! alla den katalabainw panta ti tou ftaiei...allazw sth8os k an exei pali neyra tou dinw pipila...

arxise na 8elei k skotadi apolyto gia na koimh8ei....

paw na ton analabw giati o mpampas dyskoleyetai na ton koimisei...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

a xa xa eiste foberes oi sympe8eres kai ta mwra sas teleia!! na ta xaireste!!!!

emeis pali griniazoume apisteyta otan nystazoume.... kai neyriazoume k sto sth8os alles fores giati teleiwnei to gala k prepei na zoristoume k de 8eloume k alles fores giati emeis 8eloume na to kanoume pipila k bgainei gala!! alla den katalabainw panta ti tou ftaiei...allazw sth8os k an exei pali neyra tou dinw pipila...

arxise na 8elei k skotadi apolyto gia na koimh8ei....

paw na ton analabw giati o mpampas dyskoleyetai na ton koimisei...

Ζορικος ο Σαλονικιος!!!!Ομως γενικα ειναι φρονημο παιδι!!!!Μου φαινεται την κανει οτι θελει τη μαμα του!!!Καλα ε κουκλος ηταν στη φωτο χτες!!!!!Με τα τζηνακια του πολυ μουτρακι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θυμηθηκα τι ηθελα να ρωτησω, οσες απο τις εμπειρες μανουλες γεννησατε καισαρικη, εχετε ακομα μουδιασμα πάνω απο την τομη?

Κατερινα αυτη η γραμμη πουχαμε στην κοιλια σουχει φυγει?Εμενα οχι και μου φαινεται και σκουρος και ο αφαλος.Δε θα φυγει ποτε? Τελικα αυτο το μηνα δεν ειχα περιοδο.

Εσυ mumycool που θηλαζεις σου ηρθε/


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...