Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλά κατερίνα η κούκλα σου γίνεται κάθε μέρα και πιο όμορφη ε;; και το μάτι είναι το κάτι άλλο....

κι εμάς έτσι ξεκίνησε το μάτι αλλά σκουραίνει μέρα με τη μέρα...δεν το βλέπω για γαλάζιο με τίποτα


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

http://www.mytoys.de/Fisher-Price-Baby-Gear-Rainforest-de-luxe-Activity-Center/Activity-Center-und-Trapeze/Babyspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.03.28/1734840

έχει προσφορά στο γυμναστήριο τα μεταφορικά είναι γύρω στα 15 συμφέρει αν παραγγείλεις κι άλλα πράγματα

σκούρο μπλε είναι τώρα...στους 6 μήνες σταθεροποιούνται λένε θα δούμς

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε συ κριμα και εγω το εβρισκα με πολλα μεταφορικα και το αφησα. Τελικα παντρεψα ενα γυμναστηριο απλο με ενα παπλωμα δραστηριοτητων της φισερ. Ειχα βρει αυτο εδω αλλα δεν υπηρχε πουθενα αποθεμα εκτος απο ενα μαγαζι στην αγγλια που ομως ειχε μεταφορικα 50 λιρες και 45 εκανε το γυμναστηριο. Ηταν ωραιο γιατι ηταν 1 επι 1μιση μετρο και θα χωραγαν και τα δυο αλλα δε συμφερει.

Συμπεθερα η νυφουλα ολο και ομορφαινει ειναι μια κουκλα για φιλακια και αγκαλιες!!!!

Θα βγαλω φωτο να δειτε πως εκανα το γυμναστηριο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια γλυκουλια μπεμακια!!!

Πως κοιμηθηκατε καλε? ελπιζω ηρεμα!!

Κατερινα και Ελιτα τι κατεργαρικα που ειναι τα κοριτσακια πωωπωωπωω τι θα μας κανουν ! Η δικια σου Κατερινα τι τσαχπινια ειν΄αυτη!!!Εμενα σημερα ξυπνησε στις 2:30 και εφαγε και τωρα στις 6 εφαγε λιγοο νυσταζε παλι,αφου ολη μερα δινει ρεστα, ουτε υπνωμενη δε καταφερα να τη ταϊσω!!!

Elita τι κουραγια ειν΄αυτα παιδι μου ακου λαχανοντολμαδες εισαι φοβερη!!!!!!!!!φτουφτου!!!!!

mummy και μενα η κυρια, γκρινια συνεχεια τα απογευματα, την ηρεμει ο αντρας μου και το βραδυ για να τη ταϊσω παλι δε προλαβαινω κλαιει για να κοιμηθει αν την ταϊσω νωριτερα δε τρωει και μου πεφτει για υπνο με 80 ml!! Τι αιγωκερακια ειναι αυτα ??????????!!!!!!!!!!!!!! καλα ο δικος σου που εχει και ωροσκοπο λεων αλιμονο σου!!!!θα σας βαζει στη σειρα ολους εκει μεσα!!!!!

Καλα το τι εχω να μαζεψω για το ταξιδι ολοκληρη μετακομιση (της μικρης)!!!

Λεμε να φυγουμε βραδυ που κοιμαται πιο καλα, 3 ωριτσες ειναι πιστευω να καθεται ησυχη τι να πω!!! θα παρω γαλατακι αν χρειαστει να σταματησουμε να τη ταϊσω!! Σημερα που ξυπνησε παω πανω στη κουνια της χαϊδευω το χερι και πρωτη φορα ακουσα να γελαει με ηχο, οπως καταλαβαινετε εχω τρελαθει απ΄τη χαρα μου και κουυβααααααουυυυυυυ!!!!!!χαααχα

Φιλακια πολλλλλλλαααααααααααααααααααααα να χουμε μια ωραια μερα


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

α ετσι το εκανα. Εβαλα δυο διαφορετικα. Και εβαλα και αλλα παιχνιδακια γυρω τι να κανω δε μου αρεσε κανενα ολα φτωχα φαινονταν

[ATTACH]281[/ATTACH]

πολυ ωραιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Αντε Γιωργια καλο ταξιδι και καλα να περασετε!!!!Πιστευω θαναι μια χαρα στον παππου και τη γιαγια.Ετσι και εμας ησυχα.Εδω ξεσαλωνουν.Αιγοκερακια ε?Εμενα εχουν ωροσκοπο Παρθενο. Καμοια σχεση με μενα κριαρι!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερα ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Απο καιρο τι λεει ?Εχω ραντεβου στις 10 για αποτριχωση πάλι γιατι εγινα γοριλακι. Δε μπορουσε πιο αργα και νυσταζω κριμα γιατι η μικρη εφαγε και ξανακοιμηθηκε και θα μπορουσα να κοιμηθω και αλλο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο

Δοκιμη κανω να δω ανα θα τους αρεσει. Γιατι ειναι κριμα να δωσεις πολλα λεφτα και να μην παιζουν. Ειχα δει ωραια στο ιντερρνετ αγγλια αλλα με τα μεταφορικα ερχοταν 90 και ευρω ή λιρες κατι τετοιο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

να είσαι γερή και ευτυχισμένη και να έχεις πάντα όρεξη να κάνεις μαζώματα και τραπέζια!!! Α και όλα καλά να σου πάνε με το μαγαζί!!! Καλές δουλειές!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ωραία ιδέα ελίτα κι εγώ έχω μια κουβέρτα δραστηριοτήτων που μου φέραν δώρο, θα πάρω μόνο το από πάνω

Διαλεξα αυτο γιατι ειδα οτι μπορω να κρεμμασω και αλλα παιχνιδακια.Ολα εχουν κρικο για να τα κρεμας. Ηδη του εβαλα διαφορα που ειχα.Αποτι καταλαβα στα παιδια αρεσουν αυτα που κρεμονται πιο πολυ παρα τα κατω.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Mummycool ξεχασα να σου πω τελικα ειχες δικιο πιο βολικο το θερμος με ζεστο νερακι το βαζεις μεσα και ζεσταινεται.Εγω συνηθως κουβαλαω ενα μπουκαλακι για το μπεμπη αλλα παντα τον βαζω στο στηθος πρωτα συνηθως τρωει και δε μου χρειαζεται το μπουκαλι. Χτες και προχτες κατι τον επιασε και μου αδειασε το αν στηθος με τη μια ρουφαγε γρηγορα και δυνατα. Σπανιο για το μπεμπη συνηθως βαριεται.Α και οταν ειχαμε παει βολτα για να κρατησω κρυο το γαλα μεσα στο θερμος εβαλα μια γρανιτα αμιτα μικρη που τις παιρνει ο αντρας μου γιατι του αρεσουν. Ηταν παγωμενη και δεν επιανε χωρο.Μαμαδες εν δραση οτι θες σκαρφιζομαστε να μας δω μετα με την στερεα θα κουβαλαμε μπωλακια λογις λογις!!!!Μετα θα αναλυουμε τι τρωνε και δεν τρωνε.

Φευγω παω για αποτριχωση.Γαμωτο με ποναει στην τομη το τραβηγμα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...