Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

petalouditsa μου, δεν μπορεί να τρώει και ο άντρας μου κάθε μέρα ψάρι ή κοτόπουλο ή κρέας. Εγώ ήδη έχω μπαφιάσει, σκέψου κι εκείνον λίγο, που δεν είναι ιδιαίτερα φίλος του κρέατος. Τέλος πάντων, να πάνε όλα καλά για όλες μας κι χαλάλι των μωρών μας. Πόσο έμεινε ακόμα άλλωστε, για μένα 10 εβδομάδες, γιατί θα γεννήσω πιο νωρίς.


77N4p2.png

1e30b2a176.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κορίτσια!!!

πως σας βρίσκει η Κυριακή??

εμενα αυτη την στιγμη μου εχει σπάσει την μύτη ενα κοτόπουλο λεμονατο που αργοψηνεται στο φουρνο.

μαλλον εχει σπάσει κ τηνμυτη της μπέμπας μου γιατι με εχει ταράξει στις κλωτσιές..:P:p


eNortjK1UjIzNDMxV7IGXDASvAKk33.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας κορίτσια!τι κάνετε;;ολα καλά με τις κοιλίτσες σας;;εγω εχω 2 μερες που με πιεζει πολύ προς τα πανω το μωρό και μου προκαλει παλινδρόμηση.είμαι λίγο...καπως αλλά ευτυχώς όχι σε μεγάλο βαθμό!!κατα τα άλλα όλα καλά όλα ανθηρά!!!αν δεν ξαναμιλήσουμε.....

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!:P:p:p:p:p


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Πώς μου είστε; Χτες πήγαμε στο γιατρό. Όλα καλά πάνε, η μικρή είναι 885 γραμ. και μου είπε να κάνω το εμβόλιο της νέας γρίππης. Επίσης μου είπε ότι μπορώ να ταξιδέψω οποτε σκεφτόμαστε να φύγουμε τα Χριστούγεννα. Αν δεν τα ξαναπούμε μέχρι τότε εύχομαι Καλά Χριστούγεννα σε όλες και με οτ καλό να γεννήσουμε. Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια γεια σας! και γω εχω δυσκολεψει αρκετα και με πιεζει η μικρη μου και προς τα πανω και προς τα κατω....και που μαστε ακομη..καλα να ναι...

Σας ευχομαι καλες γιορτες! καλα χριστουγεννα και του χρονου με υγεια και τα μωρουλινια μας!! να περασετε καλα!!:D :D :D :D Μας ειπαν και τα καλαντα πρωτη φορα στο σπιτι μας!!! :D :D :D φιλακια πολλα σε ολες !


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, εύχομαι σε όλες ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, με υγεία στα σπιτικά σας, να είστε όλες καλά και ευτυχισμένες, με το καλό να έρθουν τα ζουζουνάκια μας και του χρόνου να περάσετε όλες καλύτερα (που θα περάσετε με τα μπεμπούδια). Φιλάκια πολλά σε όλες.


77N4p2.png

1e30b2a176.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Είχα πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά διάβαζα τα νέα σας. Καταρχην, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και με έναν πόνο όλες μας! Εγώ τρεις μέρες τώρα αρρώστησα με βήχα, συνάχι και λίγο πυρετό αλλά τώρα είμαι καλά. 3 μέρες είμαι κλεισμένη μέσα και έχω μπαφιάσει. Ευτυχώς σήμερα θα βγω λιγάκι. Εγώ από τώρα λέω να πάρω 1 μήνα αναρρωτική άδεια μέχρι τισ 2/2 που αρχίζει η κανονική αλλά ψάχνω γιατρό για να μου την γράψει στο ΙΚΑ. Κουράστηκα πια. Την προηγούμενη εβδομάδα γέννησαν 2 φίλες μου. Διαφορετικές εμπειρίες: η μια δεν το άντεχε με τίποτα και λέει ότ δεν θα ξανακάνει άλλο παιδί, ενώ η άλλη λεει ότι όλα ήταν οκ. Τώρα εγω πια να εμπιστευτώ? Φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια και χρονια πολλα και απο μενα! καμια δε θα εμπιστευτεις..η καθε γεννα ειναι διαφορετικη και μοναδικη! περαστικα σου ευχομαι και τις καλυτερες ευχες σε ολες μας!


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνετε; Εχω καιρό να σας γράψω, αλλά δεν είχα και την καλύτερη ψυχολογία τις τελευταίες μέρες. Βλέπετε, εκτός από τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω κάθε πρωί, ξεκίνησα και ινσουλίνες, δύο την ημέρα.Και φυσικά αυστηρότατη δίαιτα. Πόσα να αντέξει η έρμη η έγκυος, όταν δουλεύει κιόλας; Ασε που πρέπει να φτιάχνω δύο φαγητά την ημέρα, ένα για μένα και ένα για τον άντρα μου. Και δεν μου έφταναν όλα αυτά, μετακομίζω μετά τα Χριστούγεννα και καταλαβαίνετε τι γίνεται στο σπίτι. Κατά τα άλλα όμως, όλα καλά με την μπουμπού μου. Εφτασε αισίως το ένα κιλό. Αλλά ο γιατρός μας είπε ότι θα γεννήσουμε την 38η εβδομάδα λόγω ζάχαρου. Αυτά αν σας κούρασα.

Αχχχχχχχ nanny μου να ξερες ποσο σε καταλαβαινω κανω ακριβως τα ιδια!!!Για να σε παρηγορησω ομως οσο γινεται δηλαδη εγω κανω 4 φορες την ημερα ινσουλινη και ειμαι σε διαιτα απο την αρχη της εγκυμοσυνης!!!:(

Επισης εχω την εντυπωση οτι εχουμε τον ιδιο γιατρο εαν θυμαμαι καλα!!;);)

Απλα πρεπει να κανουμε υπομονη ειναι πολυ δυσκολο το ξερω εγω πλεον κλαιω απο την πεινα!!!

Ελπιζω να μην σε κουρασα!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες και Χρόνια Πολλά! Πολλή ησυχία εχει πέσει στο καφέ μας- λέιπουμε όλες για διακοπούλες; Έφυγα κι εγώ από την Αθήνα για ένα τριημεράκι και το κατευχαριστήθηκα. Πρωτοχρονιά θα κάτσω εδώ γιατί έχω κάτι γιορτές και τη Δευτέρα θα κάνω την καμπύλη ζαχάρου. Τέλος Ιανουαρίου σταματάω και τη δουλειά και το περιμένω πως και πως. Φιλάκια σε όλες!!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...