Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω αλλαζω συνεχεια και δε βαζω σερβιετακι, αν και στη πρωτη εγκυμοσυνη φορουσα δεν επαθα και τιποτα.απλα μεγαλωσε λιγο το "κοψιμο" απ τα κιλοτακια μου πλεον :lol: :lo:lol:l:


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

k akoma k me tin kilia pou ine tourla einai polloi pou den sikwnontai na katsw egw!!! aparadektoiiiiiiiiiiiiiiiiii:-x

Apisteuto Elena. Ki ego otan mpaino ston ilektriko... tipota, ksafnika osoi kathontai tous pianei upnilia kai gernoun to kefali kai kleinoun ta matia gia na mi me doun!!! ELLHNES & PAIDEIA??? -50!!!

Tin teleutaia fora to zitisa gia na katso! Ntropi re koritsia... pou zoume?


cff44a61df.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια, τι κανετε? Εμενα ευτυχως μου περασε το κρυωμα ομως με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου και δεν ειμαι καθολου καλα αυτες τις μερες. Αυτος ο μηνας ειναι πολυ βασανιστικος.


7f7174376f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εαν δε σου εχει πει κατι ανησυχητικο ο γιατρος σου γιατι να ταλαιπωρεισαι? κοιτα να αποβαλεις ολες τις αρνητικες σκεψεις και να χαρεις για το θαυματακι που εχεις μεσα σου! απλως να εισαι προσεκτικη και να μιλας με τον γιατρο σου να αισθανεσαι σιγουρια..οι μερες γενικως ειναι περιεργες , λιγο ο καιρος , πολυ οι ορμονες μας..αστα....


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησε να ξεχαστεις με κατι αλλο και μη κανεις κακο στον εαυτο σου και στο μωρακι σου.Το ξερω οτι δεν ειναι καθολου ευκολο αλλα προσπαθησε..τι ακριβως ειναι αυτο, δεν εχω ξανακουσει...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσια τι κανετε;εγω ψιλοβαριεμαι αυτη την εβδομαδα γιατι ο αντρας μου εχει σχεδον καθε μερα υπηρεσια και ειμαστε με τον μικρο συνεχεια μονοι μας.υπομονη μεχρι το σαββατο....zouki ολα θα πανε καλα θα δεις!σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια....αχ swity με αυτες τις ορμονες μας δεν ξερω τι θα γινει...την τελευταια εβδομαδα εχω παρα πολλα νευρα.δεν το θελω αλλα μου βγαινουν τι να κανω...ελπιζω να με ξαναπιασει το πνευμα των χρειστουγεννων και να ευθημησω.


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...