Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ήδη έχω κάποιες δυσκολίες να ανασάνω, φαντάζομαι πως με τη γρίπη θα είναι ακόμα χειρότερα. Ελπίζω να είναι περαστικά σύντομα zouki. Εγώ θα έλεγα να την κάνεις την εξέταση να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για μετά. Αν την πέρασες θα είστε καλυμμένοι και εσύ και το μωράκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!

υποφερω απο τη μεση μου εδω και μια βδομαδα...στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ηταν ετσι...τσαουσα η μπεμπα!!εχετε καμια ιδεα-λυση για το προβλημα μου?βεβαια ειμαι πολλες ωρες τη μερα ορθια λογω εργαστηριων σχολης οπως και τα απογευματα πολλες ωρες σε μια καρεκλα που διαβαζω..εχετε καμια ιδεα???

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια. Αχ μια απ τα ιδια πουλακι, εμ γυναικες βλεπεις... εμενα εκτος απ τη μεση με ποναει τρομερα εδω και 2 μερες η ''ουριτσα" μου το κοκαλακι της σπονδυλικης εκει που αρχιζει και συνεχως χειροτερευει αλλα δε ξερω ουτε τι να κανω ουτε σε ποιον πρεπει να το πω...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!αχ κι εμενα με ποναει η ουριτσα μου!!τι θα κανω swity Που δεν υπαρχει χρονος για ξεκουραση?το μονο που σκεφτομαι ολη μερα ειναι το ποτε θα ρθει το βραδυ να ξαπλωσω για 4-5 ωρες...αυτη η εξεταστικη με εχει τελειωσει!!σιγουρα και η γιατρος μου μιλαει για ξεκουραση αλλα κατι πιο δραστικο???

Link to comment
Share on other sites

:DΚαλημερούδια κοιλίτσες μου! Τι κάνετε? zouki μας περαστικούλια κ υπομονή, θα περάσει κι αυτό! Εμείς μετακομίζουμε το μαγαζί λίγο παραδίπλα κ μας έχει φύγει ο πάτος...γι'αυτό χάθηκα! Ξεκουραστείτε όσο μπορείτε γιατί δεν μας βλέπω καλά! Φιλάκια στις κοιλίτσες σας! :tongue::tongue::tongue::tongue:

KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια! Ευχαριστω για τις ευχες, ειμαι λιγο καλυτερα. Swity η ουριτσα ποναει γιατι ανοιγουν τα κοκκαλα της λεκανης. Για την μεση δεν εχω συμβουλη, οσο μπορειτε ξεκουραση. Κι εγω αν κατσω λιγο ορθια με πιανει η μεση μου.


7f7174376f.png
Link to comment
Share on other sites

cate πως το πηρες αποφαση? σε προέτρεψε ο γιατροσ σου?

εχω μπερδευτεί πολυ,δεν ξερω τι να κανω.ο γιατρος μου ειναι ουδέτερος.

αφήνει την απόφαση σε εμενα με αποτέλεσμα να με μπερδεύει περισσοτερο..


eNortjK1UjIzNDMxV7IGXDASvAKk33.png
Link to comment
Share on other sites

ναι???δε το ηξερα αυτο.στη 1 μου εγκυμοσυνη ειχα λιγα πονακια στη λεκανη οταν ανοιγε, η ουριτσα τι δουλεια εχει....περιεργο. και δε μπορω να πω οτι κουραζομαι και υπερβολικα πολυ, ουτε εχω το τρελλο προγραμμα που εχει το πουλακι..και τι κανουμε? υπομονη ε?παντως διαβασα οτι η τρελλη κουραση προς το τελος μπορει να φερει και προωρα γιαυτο προσοχη αν και οι ορμονες μας βραζουνε τωρα ε?


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, καλησπέρα!τι κάνετε;ευτυχώς με τη μέση μου δεν έχω πρόβλημα, είχα μεγάλο όμως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και δεν νομίζω να παίζει ρόλο η κουραση, γιατί τοτε ήμουν συνέχεια ξαπλα, δεν δουλευα, μονο τηλεόραση εβλεπα!!!και δεν μπορούσα να σηκωθώ από τον πόνο!!!ενω και στην δευτερη και στην τρίτη εγκυμοσυνη, που δουλεύα και δουλευω δεν με έχει πιασει καθόλου!!τι να πω;στον άνθρωπο είναι; στην κάθε εγκυμοσύνη είναι;θα σας γελάσω!!!!!!

όσο για το εμβόλιο, εγω να πω την αληθεια, φοβάμαι να το κάνω, ο γιατρός μου στην αρχή έλεγε όχι, μετα είπε ναι, αλλά εν τω μεταξύ τα περισσότερα σχόλια που έχω ακουσει ειναι προς το οχι και έτσι δεν αποφασίζω να το κάνω.θα προφυλαχτώ όσο μπορώ και σε λίγο καιρό που θα παρω άδεια θαμαι σπίτι ακόμα πιο προφυλαγμένη, τι να πω;ο Θεός να μας φυλάει!!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...