Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

teacher... δεν έχω λόγια. ανατρίχιασα και διάβαζα ξανά και ξανά το μνμ σου. δεν μπορώ να μπώ στη θέση σου και μπορώ ίσως στο ελάχιστο να φανταστώ πως νιώθεις. η αλήθεια είναι ότι μόνο εσύ μπορείς να βρεις τον τρόπο να συνεχίσεις .άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου.

οτιδήποτε θελήσεις θα είμαστε δίπλα σου.

Επεξεργάστηκαν by touki

 

KOWTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα despoina82! Να σε ρωτήσω πως έβαλες το τικέρακι εδώ? Δεν βρηκα πουθενά επεξεργασία υπογραφής... Εγώ έχω ραντεβού στις 24/11 με το γιατρό και την επόμενη εβδομάδα (μάλλον 30/11) για β επιπέδου..

πηγα στη σελιδα του lilypie κ εφτιαξα καινουργιο tickeraki. μετα εκανα εισαγωγη εικονας απο το εικονιδιο κ αντεγραψα τη διευθυνση που μου εβγαλε κατω απο το ticker.δεν ξερω αν γινεται κ με καποιο αλλο τροπο:rolleyes:


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

πηγα στη σελιδα του lilypie κ εφτιαξα καινουργιο tickeraki. μετα εκανα εισαγωγη εικονας απο το εικονιδιο κ αντεγραψα τη διευθυνση που μου εβγαλε κατω απο το ticker.δεν ξερω αν γινεται κ με καποιο αλλο τροπο:rolleyes:

πηρες το bb code ¨η To html(καπως ετσι το λεει)

και το εβαλες στην υπογραφη?

γιατι εγω αυτο κανω κ δεν το αποθηκευει!!!!!!!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Εχω καιρό να μπω στο forum λόγω δουλείας και πολύ κούρασης.

Χάρηκα που μια μια μαθαίνουμε το φύλο του μωρού και περιμένουμε με αγωνία το β επιπέδου.

Το δικό μου είναι αγοράκι(οπως τα περισσότερα του απρίλη,το σχόλιασε και ο γιατρός μου) στον καινουριο πίνακα παρακαλώ να με βάψετε γαλάζια και θα γεννήσω μαλλον στο ΛΗΤΩ εαν δεν αλλάξω τελικά γιατρό για δημόσιο.

Οι αναγούλες σταμάτησαν και το πρόβλημα με την αποκολληση ξεπεράστηκε.Τώρα νοιώθω πού πιο δραστήρια και έχω περισσότερη ορέξη αλλα κουράζομαι πολύ ευκολα και με πονάει πολύ η μέση μου. Εχω μια τεράστια κοιλιά,πολύ μεγαλύτερη απ'οσο δικαιολογει η 16η εβδομαδα στην οποια βρισκομαι και εχω πάρει 7 ολοκληρα κιλά.Θεωρώ οτι σε αυτό βοήθησαν τα φαρμακα που επαιρνα για την αποκολληση.Ο γίατρος μου είπε οτι έχω περιθόριο για αλλα 10κιλα αλλα να κοψω το βράδινο γευμα.

Εκλεισα ραντεβού για β επιπεδου 21/12/09.Ξέρει μήπως κάποια κοπέλα τη διαδικασία επιστροφής χρήματων απο το ΙΚΑ για τη β επιπέδου;Να δώσει κάτι και το ΙΚΑ τόσα παίρνει κάθε μήνα!

Δεν σας κουράζω αλλο.Κάλος ορίσαμε στο νεο μας καφέ και καλά να περάσουμε.


dtMvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

δεν ξερω τι πως να το πω κοριτσια αλλα ηταν ο αντρας μου.

θελω θετικη ενεργεια Please.....ευχαριστω

Είναι πραγματικά συγκλονιστικο αυτο που σου συμβαίνει, ειλικρινα δεν ξέρω αν τα συλληπητηρία είναι αρκετά να εκφράσουν το πόσο πραγματικά στεναχωρήθηκα με αυτό που σας συνέβη.Εύχομαι να έχεις όση δύναμη χρειάζεται για να ανταπέξέλθεις, κουράγιο και όλη η θετική ενέργεια που ζητας μαζί σου.


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites

πηρες το bb code ¨η To html(καπως ετσι το λεει)

και το εβαλες στην υπογραφη?

γιατι εγω αυτο κανω κ δεν το αποθηκευει!!!!!!!

πηγα εκει που λεει email signatures κ πατησα πανω στο HTML.απο το γαλαζιο πλαισιο απο κατω αντεγραψα απο το http κ μετα κ το εκανα αντιγραφη στο εικονιδιο εισαγωγη εικονας( ειναι το κιτρινο ορθογωνιο που βρισκεται πανω απο το πλαισιο που γραφουμε τα μηνυματα).ελπιζω να βοηθησα


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

δεν ξερω τι πως να το πω κοριτσια αλλα ηταν ο αντρας μου.

θελω θετικη ενεργεια Please.....ευχαριστω

teacher, το σοκ είναι μεγάλο για εσένα και το παιδάκι σου, είμαι σίγουρη ότι η λέξη συλλυπητήρια είναι λίγη.... Σου εύχομαι να είσαι γερή και δυνατή για εσένα και την οικογένεια σου. Όλη η οικογένειά μου σου στέλνει την θετική της ενέργεια και μία μεγάλη αγκαλιά.

Υπομονή γλυκιά μου....


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

teacher, τι να πω? Εχω μεινει αφωνη! Λυπαμαι παρα πολυ. Κουραγιο και δυναμη να σου δινει ο Θεος. Λυπαμαι...

Σημερα πηγα στην γιατρο. Μαλλον αγορακι κι εγω. Απιστευτο ποσα αγορια αυτον τον μηνα! Γερα να'ναι ολα!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


teacher, το σοκ είναι μεγάλο για εσένα και το παιδάκι σου, είμαι σίγουρη ότι η λέξη συλλυπητήρια είναι λίγη.... Σου εύχομαι να είσαι γερή και δυνατή για εσένα και την οικογένεια σου. Όλη η οικογένειά μου σου στέλνει την θετική της ενέργεια και μία μεγάλη αγκαλιά.

Υπομονή γλυκιά μου....

angel_ μου πως εισαι εσυ?


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

angel_ μου πως εισαι εσυ?

γειά σου Annie μου, εγώ είμαι σε αναμονή της Β'έπιπέδου που θα κάνω αυτή την Παρασκευή που θα έχω μπεί στην 20η εβδομάδα(την μετεφερα είχα δεν είχα....). Το έχω ρίξει λιγάκι στην τρελή γιατί αλλιώς δεν τα καταφέρνω... μου έριξε και τις πρώτες τούμπες της εχτές η μικρή και με τρέλανε (και τον μπαμπά της μαζί). Ανυπομονώ να μάθω ευχάριστα....

Εσύ κούκλα μου πώς είσαι?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ένας άτυχος άνδρας 46 ετών ανασύρθηκε νεκρός στο δήμο Χασίων στα Γρεβενά, στο χωριό Κατάκαλι, όταν το αυτοκίνητό του παρασύρθηκε από τα ορμητικά νερά χειμμάρου. Το τραγικό στο περιστατικό είναι ότι ο άνδρας είχε πάει για να αγοράσει γλυκά για τη σημερινή γιορτή του ανήλικου παιδιού του. Ο άτυχος 46χρονος…βρέθηκε έξω από το αυτοκίνητό του, προφανώς σε μία ύστατη προσπάθειά του να ξεφύγει από τα νερά

δεν ξερω τι πως να το πω κοριτσια αλλα ηταν ο αντρας μου.

θελω θετικη ενεργεια Please.....ευχαριστω

Είναι μεγάλο το σοκ. Όλη η θετική ενέργεια μαζί σου να μπορέσεις να φανείς δυνατή να στηρίξεις τα παιδάκια σου. Δεν υπάρχουν λόγια.


Link to comment
Share on other sites

γειά σου Annie μου, εγώ είμαι σε αναμονή της Β'έπιπέδου που θα κάνω αυτή την Παρασκευή που θα έχω μπεί στην 20η εβδομάδα(την μετεφερα είχα δεν είχα....). Το έχω ρίξει λιγάκι στην τρελή γιατί αλλιώς δεν τα καταφέρνω... μου έριξε και τις πρώτες τούμπες της εχτές η μικρή και με τρέλανε (και τον μπαμπά της μαζί). Ανυπομονώ να μάθω ευχάριστα....

Εσύ κούκλα μου πώς είσαι?

Καλά έκανες και θα πας την παρασκευή! Καθώς και που το έριξες στην τρελή... Και εμείς ανυπομονούμε για τα ευχαριστα!

Ο μπαμπάς σας τις νιώθει τις τούμπες; Γιατί και εγώ νιώθω τούμπες, αλλά προς το παρόν μόνο εγώ και αναρωτιόμαστε πότε θα γίνει αντιληπτό και στον "έξω κόσμο"! Εσύ πόσο ακριβώς είσαι;


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και θα πας την παρασκευή! Καθώς και που το έριξες στην τρελή... Και εμείς ανυπομονούμε για τα ευχαριστα!

Ο μπαμπάς σας τις νιώθει τις τούμπες; Γιατί και εγώ νιώθω τούμπες, αλλά προς το παρόν μόνο εγώ και αναρωτιόμαστε πότε θα γίνει αντιληπτό και στον "έξω κόσμο"! Εσύ πόσο ακριβώς είσαι;

Εγώ συμπληρώνω 19 αύριο και τις τελευταίες μέρες νομίζω όταν βάζω το χέρι μου το καταλαβαίνω πια και εξωτερικά. Ο μπαμπάς λείπει ταξίδι, αύριο που θα γυρίσει θα κάνω το τεστ και θα σου πω.

Το καινούριο καφέ εμένα μου άλλαξε το όνομα σε imported_mel_ μα γιαρι??? :(

Βλέπω μερικές κοπέλλες ξέρετε το βάρος των μωρών. Πως το μετράει ο γιατρός, με τον υπέρηχο? Εμένα δε μου έχει πει τίποτα.

Από κιλάκια πως είστε? Κι εγώ +2 τώρα και μάλιστα όλα τα πήρα τις 2 τελευταίες εβδομάδες και έχω ψιλοφρικάρει.Δηλαδή τι από εδώ και πέρα 2-βδόμαδο και 2-κιλο θα πηγαίνει?? Δεν πάω καλά...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...