Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

και εγω για το εμβολιο οταν ρωτησα μου ειπε οτι αν μας που οτι πρεπει να το κανουμε και αποδειχθει οτι ειναι αβλαβες τοτε θα δουμε...γιατι τιποτα λεει δεν ειναι αθωο!!!

να ρωτησω κατι ακομη....αναψυκτικα πεινετε????


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγω για το εμβολιο οταν ρωτησα μου ειπε οτι αν μας που οτι πρεπει να το κανουμε και αποδειχθει οτι ειναι αβλαβες τοτε θα δουμε...γιατι τιποτα λεει δεν ειναι αθωο!!!

να ρωτησω κατι ακομη....αναψυκτικα πεινετε????

αναψυκτικά τους πρώτους τρεις μήνες έπινα όσο δεν έχω πιει σε όλη μου τη ζωή, μιας και με βοηθούσαν με τις αναγούλες.Έδώ και δύο μήνες δεν θέλω ούτε να τα βλέπω γιατί μου προκαλούν καούρες. Τι να πω? Πάντως όταν είχα ρωτήσει το γιατρό μου , μου είχε πει πως δεν πειράζει αλλά αν πίνω πολλά να προτιμώ τα light για λιγότερη ζάχαρη.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για ολα.αληθεια προσπαθω να βρω δυναμη απο οπου βρω και χαιρομαι που αν και δεν με ξερετε μου συμπαραστεκεστε.

ειμαι καλα,ο μικρος ειναι μεσα στη χαζομαρα και μας εχει σε ολους δυναμη,μιλησα με μια ψυχολογο της νομαρχιας και βρηκα και απο εκει κουραγιο και οπως μου ειπε ειναι 1 παιχνιδι.

κοριτσια LETS PLAY......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Γλυκιά μου, χαίρομαι που μας γράφεις και στέκεσαι στα πόδια σου! Να πάρεις δύναμη από όπου μπορείς να τη βρεις, και να κάνεις πράγματα που σε βοηθούν. Ο μικρός σου είναι μια τεράστια πηγή τέτοιας δύναμης, όπως και το μωράκι που έρχεται! Η ζωή όσο δύσκολο κι αν σου φαίνεται τώρα, θα συνεχιστεί, αν και όχι όπως το φανταζόσουν, και θα σου φέρει ένα σωρό όμορφα δώρα...! Αυτό δεν θα σταματήσει.

Να είσαι καλά! Αλλά κι αν κάποιες στιγμές δεν είσαι, να μην νιώθεις άσχημα γι' αυτό! Σε σκέφτομαι πολύ...


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα maclaren σημερα μου διαβαζε ο συζηγος απο ενα site οτι τα αποσυρουν γιατι κοπικαν δαχτυλακια απο το συστημα αναρτησης ..κατι τετοιο....προσεχε τε!!!

Βρε Annie, πού το διάβασε?! Αν μπορείς πες μου, γιατί αν κι εγώ το έχω απορρίψει, το έχει μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα!!!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στο internet θα το βρεις πιο φθηνά πιστεύω, αν το ψάξεις... Θέλω να σε ρωτήσω όμως, γιατί θέλεις το σετ; Απ' ότι κατάλαβα το port bebe είναι για λίγους μήνες -άντε να πάει ως 4-5 μηνών- μετά οι μαμάδες λένε ότι δεν χωράει το μωράκι μέσα. Το ίδιο και το καθισματάκι, περιορισμένου χρόνου, λένε ως 13 κιλα . Άσε που αν πάρεις βάση isofix θα πρέπει να την αλλάξεις κι αυτή μετά. Εγώ σκέφτομαι να πάρω ξεχωριστά το καρότσι που κάνει και για νεογέννητο αφού πέφτει η πλάτη -αν και στην αρχή θα ήθελα να κυκλοφορώ με μαρσιπο-sling και να μην πολυχρησιμοποιώ καρότσι- και ένα καθισματάκι αυτοκινήτου ως 18 κιλά για να πάει για περισσότερο καιρό. Έτσι τα σκέφτομαι εγώ, εσύ πως το βλέπεις; Έτσι, για να βλέπουμε αν κάτι μας έχει ξεφύγει, ανταλλάσοντας απόψεις! ;)

Εγώ σκέφτηκα το 3πλό για να μην πέρνω καλαθούνες και τέτοια... Και νομίζω ότι το καθισμα αυτοκινήτου θα το έχουμε για αρκετούς μήνες...


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Annie, πού το διάβασε?! Αν μπορείς πες μου, γιατί αν κι εγώ το έχω απορρίψει, το έχει μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα!!!

αυτο ψαχνς ρε γαμωτο αλλα δεν το βρησκω!μου το διαβαζε το πρωι που ξυπνησε!θα τον ρωτησω το βραδυ και θα σας πω...:rolleyes:


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα μου ναι δεν τα έχουμε ξαναπει και εγώ τώρα τυχαία ειδα οτι έχουμε ιδια ημ/νια και οι δυο στο Ιασω. Να σου πώ φοβάμαι μην πεσουμε κ μέσα στο Πασχα. Φαντάζεσαι -με το κοκορέτσι κατεθειαν στο νοσοκομειο!!!!!!

Ειναι η πρώτη μου φορα και την αγωνία μου για το πως θα εξελιχθουν τα πράγματα την έχω σιγουρα Εσύ???

Αχ στο ίδιο καζάνι βράζουμε...και γω έχω και αγωνία και άγχος για το τι θα αντιμετωπίσω αλλά αντλώ κουράγιο πρώτα απο την Παναγια και τον γιατρό μου διότι είμαι τυχερή στο οτι είναι συγγενής μου και του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη. Αλλά πλάκα θα έχει να είμαστε στην ίδια περίοδο όταν πλησιάζει η ώρα να τα πούμε μήπως και συναντηθούμε.....

Πρώτο παιδάκι και για μενα οπότε και άγνωστη εμπειρία...θα δείξει αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι να είναι καλά τα μπεμπάκια μας...

Αθήνα μένεις?

Link to comment
Share on other sites

teacher μου μολις διαβασα τα νεα και δεν εχω λογια τι να σου πω κουραγιο;σιγουρα το εχεις ακουσει χιλιαδες φορες μπραβο σου που μιλησες με καποιον ειδηκο θα σου κανει καλο!

υπομονη γλυκια μου κι ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος δεν σου λεω να ξεχασεις γιατι δεν γινεται να ξεχασεις αυτον τον ανθρωπο αλλα θα μαθεις να ζεις αλλιως.

ολες ειμαστε εδω!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για ολα.αληθεια προσπαθω να βρω δυναμη απο οπου βρω και χαιρομαι που αν και δεν με ξερετε μου συμπαραστεκεστε.

ειμαι καλα,ο μικρος ειναι μεσα στη χαζομαρα και μας εχει σε ολους δυναμη,μιλησα με μια ψυχολογο της νομαρχιας και βρηκα και απο εκει κουραγιο και οπως μου ειπε ειναι 1 παιχνιδι.

κοριτσια LETS PLAY......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Χαίρομαι πολύ που μας γράφεις. Να ξέρεις ότι είμαστε εδω για ότι μας χρειαστείς και έυχομαι τα καλύτερα για σενα τα παιδάκια σου και την οικογένεια σου....μην ξεχνάς είμαστε δίπλα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα μου ναι δεν τα έχουμε ξαναπει και εγώ τώρα τυχαία ειδα οτι έχουμε ιδια ημ/νια και οι δυο στο Ιασω. Να σου πώ φοβάμαι μην πεσουμε κ μέσα στο Πασχα. Φαντάζεσαι -με το κοκορέτσι κατεθειαν στο νοσοκομειο!!!!!!

Ειναι η πρώτη μου φορα και την αγωνία μου για το πως θα εξελιχθουν τα πράγματα την έχω σιγουρα Εσύ???

Τι να πω κι εγώ βρε κοριτσια που 3/4 που μου έχει δώσει ημερομηνία είναι Μ. Σαββατο??? Με βλέπω για ανασταση στο ΙΑΣΩ!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι να πω κι εγώ βρε κοριτσια που 3/4 που μου έχει δώσει ημερομηνία είναι Μ. Σαββατο??? Με βλέπω για ανασταση στο ΙΑΣΩ!

παρεούλα μας βλέπω όλες μαζί...τι καλά?????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για ολα.αληθεια προσπαθω να βρω δυναμη απο οπου βρω και χαιρομαι που αν και δεν με ξερετε μου συμπαραστεκεστε.

ειμαι καλα,ο μικρος ειναι μεσα στη χαζομαρα και μας εχει σε ολους δυναμη,μιλησα με μια ψυχολογο της νομαρχιας και βρηκα και απο εκει κουραγιο και οπως μου ειπε ειναι 1 παιχνιδι.

κοριτσια LETS PLAY......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Χαίρομαι κορίτσι μου, που ακουμε νέα σου, δεν χρειάζεται να μας ευχαριστεις, μακάρι να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε και περισσότερο. Να είσται καλά και εσύ και τα παιδάκια σου και να θυμάσαι οτι τα παιδιά είναι κομμάτι του αντρούλη σου και θα είναι πάντα κοντά σου.

Επίσης σε ενημερώνω αν δεν το έχεις δει οτι έχει δημιουργηθει στο forum σελίδα για εσένα όπου πολλά άτομα σου συμπαραστέκονται.


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...