Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμένα κορίτσια γράφει ότι το PM box μου είναι γεμάτο και εγώ τα έχω σβήσει... Και λεει κιόλας ότι έχω πολλά αποθηκευμένα μηνύματα και εγώ δεν βρίσκω από που να τα σβήσω τα αποθηκευμένα... Τα νεύρα μου...


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμένα κορίτσια γράφει ότι το PM box μου είναι γεμάτο και εγώ τα έχω σβήσει... Και λεει κιόλας ότι έχω πολλά αποθηκευμένα μηνύματα και εγώ δεν βρίσκω από που να τα σβήσω τα αποθηκευμένα... Τα νεύρα μου...

και άλλα μέλη είδα ότι το αναφέρουν αυτο, ελπίζω να τα φτιάξουν όλα γρήγορα γιατί θέλω το τικεράκι μου!!!!!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ έκανα το λάθος και άρχισα να το σκέφτομαι! Πρίν δύο χρόνια έζησα και την εμπείρια της κουμπάρας μου απο πολύ κοντά και είμαι και απο εκεί φοβισμένη... Και ετσι ακόμη δεν ξέρω τι να κάνω....:confused::confused::confused:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου! Όλες καλά? έτοιμες για το β επιπέδου, ε?

τανιαμπελ, μεγάλη κουβέντα ανοίγεις!! Οι απόψεις διίστανται! Στην Αμερική, οπου ζούσα, ελάχιστες κάνουν φυσιολογικό τοκετό γιατί θεωρείται επικίνδυνο και στρεσογόνο για το έμβρυο. Από την άλλη για τη μανούλα είναι καλύτερος ο φυσιολογικός, γενικώς!! Καλύτερα να το αποφασίσει ο γιατρός σου!!! φιλάκια


τί σκέφτεται μια μαμά, στο blog:

http://oimpompires.blogspot.com

9NJ6.jpgRJvQp3.png

KZxPp3.png

Link to comment
Share on other sites

αναψυκτικά τους πρώτους τρεις μήνες έπινα όσο δεν έχω πιει σε όλη μου τη ζωή, μιας και με βοηθούσαν με τις αναγούλες.Έδώ και δύο μήνες δεν θέλω ούτε να τα βλέπω γιατί μου προκαλούν καούρες. Τι να πω? Πάντως όταν είχα ρωτήσει το γιατρό μου , μου είχε πει πως δεν πειράζει αλλά αν πίνω πολλά να προτιμώ τα light για λιγότερη ζάχαρη.

δηλαδη επιστρεπονται τα αναψυκτικα?κατι εχω ακουσει οτι δεν κανει και ολο ξεχνας να ρωτησω τον γιατρο και θελω παρα παρα πολυ να πιω μια coca cola!!!!!!!θα σκασω!!!!!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

αυτο ψαχνς ρε γαμωτο αλλα δεν το βρησκω!μου το διαβαζε το πρωι που ξυπνησε!θα τον ρωτησω το βραδυ και θα σας πω...:rolleyes:

ΤΟ ΒΡΗΚΑ!

ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=76970&cid=5


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη επιστρεπονται τα αναψυκτικα?κατι εχω ακουσει οτι δεν κανει και ολο ξεχνας να ρωτησω τον γιατρο και θελω παρα παρα πολυ να πιω μια coca cola!!!!!!!θα σκασω!!!!!

Εγώ ρώτησα τη γιατρο μου, γιατί ο άντρας μου είχε ακούσει οτι αν πίνεις αναψυκτικό μπορεί να προκαλέσεις πρόβλημα στο παιδί με την ακοή του και δεν με άφηνε να πίνω καθόλου. Η γιατρός βέβαια έβαλε τα γέλια και μας είπε χαρακτηριστικά "κυκλοφορεί ακόμα αυτό?" , απλά μου είπε να πίνω light για να μην έχουν πολύ ζάχαρη.


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ ρώτησα τη γιατρο μου, γιατί ο άντρας μου είχε ακούσει οτι αν πίνεις αναψυκτικό μπορεί να προκαλέσεις πρόβλημα στο παιδί με την ακοή του και δεν με άφηνε να πίνω καθόλου. Η γιατρός βέβαια έβαλε τα γέλια και μας είπε χαρακτηριστικά "κυκλοφορεί ακόμα αυτό?" , απλά μου είπε να πίνω light για να μην έχουν πολύ ζάχαρη.

και εγω εχω ακουσει κατι για τις φυσσαλιδες!!!οτι τις ακουει λεει το μωρο λες και σκανε βομβες!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

εγω τι να κανω????

να την τσακισω την COCA COLA????????ΧΑΧΑΧΑ


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω ακουσει κατι για τις φυσσαλιδες!!!οτι τις ακουει λεει το μωρο λες και σκανε βομβες!!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

εγω τι να κανω????

να την τσακισω την COCA COLA????????ΧΑΧΑΧΑ

ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΗΝ!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες! βρηκα εναν τροπο να βαζω το τικερ. κανω τα εξης

1.μπαινω στη σελιδα lilypie

2.επιλεγω το τικερ

3.απο εκει που γραφει email signatures επιλεγω το HTML

4.στο πλαισιο code snippet γραφει μια μεγαλη διευθυνση. αντιγραφω απο το δευτερο http κ μετα κ το κανω επικολληση στο πλαισιο απο την εισαγωγη εικονας.το εικονιδιο εισαγωγη εικονας ειναι το κιτρινο ορθογωνιο που βρισκεται πανω απο το πλαισιο που γραφουμε το μηνυμα.

ελπιζω να βοηθησα λιγο!:)

a%3E


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Despoina82 το δοκιμασα, θα δω τωρα αν δουλευει, αλλα, αν καταλαβα καλα, αυτο δεν ειναι υπογραφη αλλα καθε φορα που γραφουμε μηνυμα πρεπει να επικολλουμε το λινκ. Σωστα καταλαβα?

a>


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...