Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα!!!

καλο μηνα κοριτσια!!!!!!!!!!

fairy σημερα θα εισαι κουκλα !!! αληθεια τα εκοψες ?

πρεπει κι εγω να παω να το βαψω το μαλλι,εχει γινει χαλια.....

το ποδαρακι καλυτερα αν και ακομα δεν περπαταει καλα...ελπιζω μεσα στο σκ να στρωσει (νομιζω φοβαται λιγακι να το πατησει,αν και χτες ζητησε να παιξει μπαλα;))


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

fairy σημερα θα εισαι κουκλα !!! αληθεια τα εκοψες ?

πρεπει κι εγω να παω να το βαψω το μαλλι,εχει γινει χαλια.....

ε το συμμαζεψα λιγακι :)

περιμενω τους γονεις μου την τριτη κ ειμαι σουπερ ενθουσιασμενη

τωρα τρεχουμε σε παρτυ με τον γιωργο....σημερα ειχε ο ενας κολλητος του κ αυριο ο αλλος...

Link to comment
Share on other sites

fairy αντε,με το καλο να τους δεχτεις!!!

φανταζομαι χαρα που θα εχουν και αυτοι...:D

να περασετε super στα παρτυ σας!!!! :tongue:

εμεις αυριο παμε θεατρο!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μετα απο μερικες ηλιολουστες μερες ξυπνησαμε με βροχη!Δεν πειραζει Κυριακη ειναι ημερα χαλαρωσης, αν και μαλλον θα παω να χαλαρωσω στους γονεις μου μαζι με τα παιδια.

Καλα ειμαστε γενικως, ειχαμε παει κι εμεις σε παρτι μιας φιλης μας χτες σε παιδοτοπο και λυσαξε στο παιχνιδι ο μαρινος!Στο τελος ομως καπου του την επεσαν κατι αγορακια συνομιληκα, τον εδιωχναν κ πρεπει να τον χτυπησαν γιατι ειχε κατσει κατω κι εκλεγε.Ενω ηταν επιθετικος πολυ εχει μαλακωσει τελευταια.Απο τη μια ειναι καλο απο την αλλη δεν υπερασπιζει τον εαυτο του.Αρχιζει και μυξοκλαιει οταν τον χτυπανε.Οταν του κανω παρατηρηση η μιλησω λιγο πιο εντονα μου λεει με παραπονο "μαμα γιατι με μαλωνεις", "μαμα γιατι νεβιασες (νευριασες)".Του εξηγω ηρεμα λοιπον το λογο αλλα και παλι συνεχιζει το παραπονο.Παντως βλεπω μεγαλη αλλαγη στη συμπεριφορα του τους 2 τελευταιους μηνες, εχει μεγαλωσει!Παιζει ρολο και ο παιδικος σταθμος σ αυτο αλλα ισως και το οτι πλησιαζει τα 3!Τα δικα σας εχουν αλλαξει?

Πασχαλιτσα περαστικα του μικρου!!Καλα που δεν ηταν σοβαρο!!

Fairy με το καλο να δεχτες τους γονεις σου, θα ναι καλα αν τους εχεις οταν γεννησεις.Σημαντικη βοηθεια!

Νατασα ωραιες οι μπομπονιερες, ξεκινα απο τωρα δουλεια!

Σας χαιρετω!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ola kala me thn exetash mono na mhn mas arrwsthsei! an exei pureto tis teleutaies 3 meres den ginete epemvash. to idio k an exei akroastika

edw vazoun mia krema gia topikh anais8hsia otan einai na paroun aima sta paidakia opote einai anoduno. mas metrhsan k zhghsan kiolas (kontevoume ta 14 kila kai apo upsos 96kai kati psila)


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη σαρακοστη σε ολες!!!!!!!

ολα καλα? πως περασατε? με τον αετο πως τα πηγατε???

ειχε πολλη παγωνια αλλα για λιγο τον πεταξαμε...ετσι για το καλο...πλακα ειχε....

fairy πλησιαζουν οι μερες ε??? με το καλο!!!!!!!!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

πασχαλιτσα καλα που χουμε και σενα και κρατας το καφε ανοιχτο;)

Πεταξαμε τον αετο, ανεβηκε για λιγο ευτυχως αλλα μας επιασε η βροχη κ τον αφησαμε...Ντυθηκαμε κ αποκριατικα(ζορο), δεν ηθελε με τιποτα του βαλα τη στολη στην τσαντα κ τον εβτυσαν στο σχολειο οταν ειχαν παρτι.Μετα ζητησε κ μονος του στο σπιτι και ξαναντυθηκαμε μαζι με την αδερφουλα κ την ξαδερφουλα μας.

Εμαθε ενα ωραιο αποκριατικο τραγουδι με κινησεις στον παιδικο κ οταν μου το ειπε πρωτη φορα τρελαθηκα απο τη χαρα μου!!!!Ειναι ενας γλυκας!!!Και το λεει κ η σκατουλιτσα η μικρη μου κι εκει ειναι που τρελαινομαι ακομη περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!!:

Fairy με το καλο να γεννησεις!!!!!!

Νατασα καλη επιτυχια στην επεμβαση!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια!!!!!!!!!!!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα,καλημερα!!!

sue οταν μαθαινουν πραγματα στον παιδικο ειναι υπεροχα...τρελαινεσαι,ειδικα τις πρωτες φορες νομιζω...

εμενα παλι την στολη δεν την εβγαζε απο πανω του...αστα,πολυ γελιο!!!

fairy μου,αντε λιγες μερες εμειναν...χαλαρωσε λιγακι και απολαυσε το!!!;)

με το καλο και παλι!

νατασσα φιλια! χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!

εμεις τον ξεκινησαμε κολυμπι και εχει τρελαθει...αν ηξερα πως ειναι τοσο καλα θα το ειχαμε τολμησει νωριτερα!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Γέννησαν τριτη πρωι 9.26 με καισαρική κ όλα πήγαν μια χαρά. Άγχος μηδέν για το μωρο αυτή τη φορά, έκανε μεγάλη διάφορα στη ψυχολογία μου. Ο μικρός ηταν 3390 κ θηλάζουμε μια χαρα. Αύριο πεμπτη πάμε σπίτι μας :)

Φιλια σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...