Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

sofia bravo pou vrhkes amesws douleia!!!

pasxalitsa giati tosh xara me to augraten??

fairh plisiazei h wra!!!! popo! pote perase o kairos???

emeis kala. o mikros paidevete ligo me mixoules kai polles tsimples alla toulaxiston den kanoume puretous k paei kanonika sto nursery. egw kala an kai teleutaia noiwthw entones monaxies :(

mh xaneste!!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αααα εγώ είμαι Αρνητική κ αντίθετη!!!! Όχι κατοικίδια μέσα στο σπίτι αχαχα

Σοφακι μου μην στεναχωριεσαι τοσα προϊόντα υπαρχουν τώρα ;)

Απο το σχολείο κόλλησε; μήπως να τα περάσουν όλα ενα χέρι;

Καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!!

Ναι, fairy μου από το σχολείο…

Άστα όλο το απόγευμα ξεψείριζα…

Βάλαμε και φάρμακο για να τις εξοντώσουμε… (οικογενειακός, προληπτικά)

Βάλαμε και ξύδι το βράδυ, και λοσιόν για μην μας ξαναέρθουν το πρωί…

Φαντάζεσαι να με κολλήσει και εμένα … :shock:

Δεν θέλω ούτε να το σκέπτομαι… (τα μαλλιά μου έχουν φτάσει σχεδόν μέχρι τη μέση)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να μαι ναμαι:D:D

αχαχαχα φερουλααα πολυ γελασα αχαχαχ

σοφακι τα βλεπω τα μαλλια στον ομω :tongue::tongue::tongue:

χαθηκαμε καλε παπαπα ,

νατασσα κ εμεισ αρρωστοι με πυρετο ειμασταν ο ιασονασ δηλαδη κ τωρα εχει μονο βηχα κ μηξα που κολλησα κεγω σνιφ σνιφ....τα μεγαλα ηταν αρρωστα για διο μερεσ κ τελοσ .....μη μασασ θα μεγαλωσει κθα ειναι καλυτερα το βλεπω κ εγω τωρα ,ιδικα φετοσ πηγαν καλα σε σχεση με περσι;)

φιλιακοπελιεσ ελπιζω να μην χαθω πολυ παλι!!


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια!

τι κανετε κοριτσακια???

εμεις καλα!

αρχιζω να ψαχνω πιο εντατικα για τα γενεθλια πλεον....περσυ παλι ετρεχα τελευταια στιγμη....:tongue:

fairoulini σιγα σιγα πλησιαζουν οι μερες ε?

πηρες καινουρια πραγματακια απο προικα κουνιας κτλ στον πιτσιρικο η εχεις τα ιδια του george?

ο george θα του παρει δωρο? εισαι αυτης της φιλοσοφιας ή οχι?

γενικα πως το εχει παρει? πλεον θα τον κλωτσαει και το μωρο....;)

με το καλο και να γυρισεις σπιτι γρηγορα....:P

σοφια για τις ψειρες τι να πω....εχω ψυχικα τραυματα απο μικρη...εγω οταν με το καλο ξεκινησει παιδικο προληπτικα μια φορα την εβδομαδα θα του βαζω σιγουρα λοσιον....τις τρεμω! ελπιζω να μην κολλησετε κι εσεις...

κουρεψε τον γουλι...ειναι και χειμωνας γμτ...:D

thenaki μην χανεσαι....

φιλια πολλα σε ολες....!!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι κοντευω πασχαλιτσα μου :)

κουνια κ καροτσι πηραμε καινουρια, τα ειχαμε πουλησει τα αλλα. απο ρουχα εχω παααααρα πολλα!!!! δωρο ναι θα μας φερει το μωρο, με συμβουλεψαν ολοι να το κανω, ελπιζω να ειναι καλη κινηση....αλλωστε θα του παιρναμε κανονικο ποδηλατο οποτε το συνδυασαμε ετσι

για τις ψειρες νομιζω τρομοκρατειστε χωρις λογο :) πλεον υπαρχουν τοσα φαρμακα, οχι μονο το σικαριλ που ειχαμε εμεις, δεν μυριζουν κ τις αποτελειωνουν....ουτε κουρεμα χρειαζεται μην αχωνεστε!!!!

πασχαλιτσα δεν νομιζω πως κανει να του βαζεις λοσιον συνεχεια, παθαινουν ανοσια η ψειρες ...ρωτα δερματολογο.....

Link to comment
Share on other sites

πασχαλιτσα δεν νομιζω πως κανει να του βαζεις λοσιον συνεχεια, παθαινουν ανοσια η ψειρες ...ρωτα δερματολογο.....

αυτο δεν το ειχα σκεφτει...ισως εχεις δικιο...

θα ρωτησω! thanks!

για δειξε καροτσι αν θες, που τρελαινομαι για μπεμπεδοπραγματα....

αφου σκεφτομαι πως στο δευτερο (ειδικα αν ειναι κοριτσι) θα θελω τοοοοσαααα καινουρια πραγματα...απλα θα μεινω στο θελω και θα τα χαζευω τελικα τοσο ακριβα που ειναι....;)


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

το καροτσι

http://eurobabynursery.com/res/image/product/thb-p/902-17502-rider8.jpg

κουνια μια απλη πηρα τιποτα το ιδιαιτερο...αλλωστε στον χρονο θα τους φτιαξω το παιδικο κ θα μπει κ ο αλλος σε κρεβατι κανονικο

Link to comment
Share on other sites

το καροτσι

http://eurobabynursery.com/res/image/product/thb-p/902-17502-rider8.jpg

κουνια μια απλη πηρα τιποτα το ιδιαιτερο...αλλωστε στον χρονο θα τους φτιαξω το παιδικο κ θα μπει κ ο αλλος σε κρεβατι κανονικο

ωραιο! καλες βολτες βρε κοριτσι...με το καλο!!! τελικα δεν σε βολεψε το τριροδο που ειχες ε ???

λες θα ειναι καλυτερα με 4 ροδες? εμενα που εχει ετσι 2 μικρες μπροστα μερικες φορες μου φρακαρει....αλλα βεβαια μιλαμε για Ελλαδα και χαλια πεζοδρομια,οχι για πολιτισμο...:evil:


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι ειχε βολεψει δεν μπορω να πω....αλλα οπως κ να το κανεις παιρνεις εμπειριες ;) αυτο εχει πολυ καλα αμορτισερ που τα φτιαχνεις εκει που θες αναλογα με το που πας....εγω αλλωστε ανεβαινω λαγκαδια, παω θαλασσα....κ τα θελω ολα αυτα. απλα ηθελα να παρω 2 πραγματα καινουρια κ στο δευτερο :)

Link to comment
Share on other sites

ε συννενοουντε τωρα κ ολα γινοντε πιο ευκολα...βοηθαει κ ο παιδικος πολυ :)

μπραβο για την πανα, εμενα δεν ειναι ετοιμος καθολου ακομα.....

opws les kai esu kathe paidi exei tous rithmous tou;) ase pou einai polu nwris k gia mas. 1o vradu htan

o paidikos ontws vohthaei trela! kanei thavmata. prin paei paidiko den h8ele (enw mporouse ) na trwei monos tou, na mazevei ta paixniadia tou k.a

twra kai monos trwei kai petaei ta upoleimata ston kado, mazevei ta paixnidia tou efoson tou pw egw vevaia klp.

kai nomizw telika oti phge k se kalh hlikia. nomizw meta tous 18 mhnes me 2 xronia einai to kalutero (ef'oson einai efikto)


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...