Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Σε λογιστήριο στην τιμολόγηση είμαι, δουλειά γραφείου....

Νίκη καλό κουράγιο στο τρέξιμο και υπομονή, βγάλατε την πάνα; εγώ τον προσπάθησα τώρα αλλά δυο μέρες που του φοράω βρακί κατουριέται πάνω του, μόνο τα κακά τα κάνει λεκάνη, θα προμηθευτώ βρακιά για να το παλέψω μέχρι να επιστρέψω στο γραφείο.


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mama να σας ζήσει η κορούλα σας να είναι καλοφωτισμένη και ευτυχισμένη και σεις να την καμαρώνετε όπως επιθυμείτε!!

πως περάσατε;;

miamia ρώτησες για το γάλα, εγώ δίνω φρέσκο βιολογικό και το πίνει ο μεγάλος μια χαρά, θα συνεχίσω στον μικρό να δίνω βιολογικό γάλα violac για λίγο ακόμα.

Εμείς το Σάββατο στα γενέθλια περάσαμε σούπερ, η τούρτα καραμέλα σοκολάτα ήταν φοβερή και τα παρελκόμενα όλα καλά.

miamia μεθαύριο έχετε εσείς γενέθλια ε;


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσω μου μπράβο που περασατε καλά!!! Χρυσόχερα κι εσύ!!!

Ευχαριστουμε για τις ευχές!!! Όλα ήταν τέλεια!!! Ο μπουφες ο στολισμός μετά στην ταβέρνα όλα καλά!!!

Το μελινακι μου εκλαψε λίγο όταν την βουτηξαν στο νερό και με έψαχνε να την πάρω αγκαλιά, με έδειχνε με το δάχτυλο αλλά κάναμε λίγο υπομονή μέχρι να τελειώσει το μυστήριο!! Μετά την πήρα την θηλασα και αμέσως ηρέμησε!!

Μιαμια μεθαύριο έχετε γενέθλια κι εσείς!! Πες μας τι σκέφτεσαι να κάνεις;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Έφτασα κ τα γενέθλια του μικρού Μου.απιστευτο κ όμως αληθινό...Όλα καλά με τις ετοιμασιες,δε θα κάνω κ τπτ φοβερό.Τα έχω ξαναγράψει σε άλλο ποστ μου.Μην επαναλαμβανομαι γιατί προχθές έγραφα μια ώρα κ χάθηκαν όλα...

Νίκη νομίζω είσαι η επόμενη...πότε ακριβώς έχει γενέθλια εσένα?Υπομονή με την μετακόμιση, οργάνωση, τάξη κ λίγο χρόνο θέλει κ όλα θα είναι οκ.

Βάσω μου σου να τα εκατοστήσει το αγγελουδι σας...Γερό κ τυχερό να είναι. Η αγάπη σας να είναι αγωγός σε κθ του βήμα..

Καλά κ εγώ τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω φρέσκο αλλά δε ξέρω ποιο..Ο γιατρός λέει πλήρες κ όχι με πολύ μακρά διάρκεια.Επισης οτι το βιολογικό δε προσφέρει κτ περισσότερο από τα άλλα.Εσυ ποιο δίνεις δηλαδή ?

Μαμά καλοφωτιστη μικρή σου...Γερή, ευτυχισμένη, αισιόδοξη κ δυνατή να είναι στη ζωή της...Μια χαρά η μικρούλα σας,τι καλά που θηλαζετε ακόμη...Εσείς ποτέ έχετε γενέθλια?Το viber θα το ψάξω μετά τα γενέθλια μας.

Ο γιος μου περπατάει, δε θυμάμαι αν σας το είπα, τον βάζουμε στέκεται κ φεύγει.οχι πολλά βήματα, αλλά αρκετά.. Του άρεσει να ανεβοκατεβαινει σκάλες.. Πάμε πολλές βόλτες κ ρίχνει πολύ περπάτημα με το χεράκι μου την πιο πολύ ώρα, ελπίζω να βοηθήσει να χάσω 4κιλά μέχρι να πάμε στην θάλασσα.Εσεις πως τα πάτε με τα κιλά σας ?Έχω κοιλίτσα κ μου την δίνει, αλλά δε σκάω κιόλας.

Καληνύχτα κοριτσαρες. Πάω να άπλωσω ρούχα γιατί πέρασε η ώρα...Σμουτς Καλησπέρα κορίτσια.. Έφτασα κ τα γενέθλια του μικρού Μου.απιστευτο κ όμως αληθινό...Όλα καλά με τις ετοιμασιες,δε θα κάνω κ τπτ φοβερό.Τα έχω ξαναγράψει σε άλλο ποστ μου.Μην επαναλαμβανομαι γιατί προχθές έγραφα μια ώρα κ χάθηκαν όλα...

Νίκη νομίζω είσαι η επόμενη...πότε ακριβώς έχει γενέθλια εσένα?Υπομονή με την μετακόμιση, οργάνωση, τάξη κ λίγο χρόνο θέλει κ όλα θα είναι οκ.

Βάσω μου σου να τα εκατοστήσει το αγγελουδι σας...Γερό κ τυχερό να είναι. Η αγάπη σας να είναι αγωγός σε κθ του βήμα..

Καλά κ εγώ τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω φρέσκο αλλά δε ξέρω ποιο..Ο γιατρός λέει πλήρες κ όχι με πολύ μακρά διάρκεια.Επισης οτι το βιολογικό δε προσφέρει κτ περισσότερο από τα άλλα.Εσυ ποιο δίνεις δηλαδή ?

Μαμά καλοφωτιστη μικρή σου...Γερή, ευτυχισμένη, αισιόδοξη κ δυνατή να είναι στη ζωή της...Μια χαρά η μικρούλα σας,τι καλά που θηλαζετε ακόμη...Εσείς ποτέ έχετε γενέθλια?Το viber θα το ψάξω μετά τα γενέθλια μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

miamia δίνω το βιολογικό του Σκλαβενίτη (είναι σούπερ μάρκετ στην Αθήνα) το οποίο είναι πεντανόστιμο.

mama τέλειο το όνομα της κόρης σου να σας ζήσει!!

Νϊκη πως είστε;;

miamia ξεκινήσατε και σεις περπάτημα τέλεια να είναι γερός και δυνατός ο Φανούριος!!

εμείς κάνουμε δυο βήματα και κάθεται, σα να έχει λίγη ανασφάλεια ακόμα επίσης στις 27 έχουμε παιδίατρο για να δούμε και τι θα μας πει.

Φιλάκια πολλά στα μωράκια σας


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!

Μιαμια Μπράβο στον μικρό σας!!! Τι καλά που ξεκινάνε βηματακια!!

Εμένα μόνο αν την κραταω και όταν πιάνεται από κάπου κάνει λίγα δεξιά αριστερά

Μας έφεραν δώρο μία στράτα και το πάει καλά...για να δούμε!!!

Βάσω κάνε viber!!

Φιλάκια!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Και εγώ είμαι μανούλα του Μαίου του 2015 αλλά και του Μαίου του 2014!!!! Έχω δυο Μαγιάτικα μωράκια!!!!!! Να τα χαιρόμαστε όλες μας!!! Να είναι γερά και καλοφωτισμένα!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγγελική!!! Να τα χαίρεσαι τα μωρακια σου!!! Κορίτσια;; Αγόρια;;

Καλώς ήρθες στην παρέα αν και μας έφαγαν οι δουλειές και δεν μπαίνουμε πολύ συχνά!!

Εσεις ποτέ έχετε γενέθλιά;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

miamia σήμερα έχετε γενέθλια;; να χαίρεστε τον Φανούριο να είναι χιλιόχρονός και πάντα ευτυχισμένος. Πώς περάσατε; τι καλό έφτιαξες;; Αγγελική να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και καλώς ήρθες στο καφέ μας. Ελπίζω ολες να βρισκόμαστε εδώ να λέμε συχνότερα ιστορίες για τα μωράκια μας που μεγαλώνουν πολυ γρήγορα. Ο μεγάλος μου είναι λίγο άρρωστος με μπούκωμα και πυρετό. Βγάλαμε την πάνα εδώ και τρις μέρες αλλά την βραδυνη την φοράει. Αυτά τα νέα μας. Φιλάκια πολλά


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου αγγελική!!! Να τα χαίρεσαι τα μωρακια σου!!! Κορίτσια;; Αγόρια;;

Καλώς ήρθες στην παρέα αν και μας έφαγαν οι δουλειές και δεν μπαίνουμε πολύ συχνά!!

Εσεις ποτέ έχετε γενέθλιά;;

Καλώς σας βρήκα! Η μεγάλη μου η κόρη θα κλείσει τα 2 στις 30 του μήνα και ο μικρούλης μου χρόνισε στις 4 Μαίου! Είναι πολυυυυυυ δύσκολα με δυο μωρά, σαν δίδυμα είναι! Και βοήθεια μόνο από τον σύζυγο...Αλλά μεγαλώνουν τόοοοσο γρήγορα που πρέπει να ζούμε την κάθε μέρα μαζί τους όσο καλύτερα γίνεται, όοοοσο κουρασμένες και αν είμαστε! :)

Link to comment
Share on other sites

Μίαμια να χαίρεσαι τον φανουρη σου!!! Χρόνια πολλα!!! Πολυχρονος και πάντα γερός και ευτυχισμενος!!!

Βάσω μου περαστικά στον γιο σου!! Ελπίζω να μην κολλήσει κι ο μικρός!!

Αγγελική να τα χαίρεσαι!!! Κι εγώ μόνη μεγαλώνω την μικρή μου, αλλά έχεις δίκιο κάθε μέρα πρέπει να την ζούμε με τα μωρακια μας γιατί περνάει γρήγορα!!

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα στον μικρουλι σου και με το καλό για την μεγάλη!!!

Εμείς σήμερα πήγαμε και στο ληξιαρχείο να δηλώσουμε και το όνομα και πάει κι αυτό!!!

Την κυριακη έχουμε τα πρώτα γενέθλια από το καφέ ιουνιου!!!

Αγγελική εγώ είμαι μανούλα Ιουνίου αλλά είχα και τις μανουλες Μαϊου παρεουλα!!!

Φιλάκια πολλά


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;Νίκη μου να χαίρεστε τον Στέφανο να είναι χιλιόχρονος να τον καμαρώσετε οπς επιθυμείτε να χαίρεσαι και τον άντρα σου να είναι πολύχρονος! Εμείς ακόμα άρρωστοι και το μωρο έχει πυρετό αλλά θα κάνουμε υπομονή θα περάσει ιωσουλα είναι. Miamia και mama πως είστε;


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! Μέρες έχω να μπω. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Ο Στέφανος πλέον περπατάει άνετα μην πω τρέχει καλύτερα! Λέει πως κάνει η κοτούλα κ το παπάκι όταν τον ρωτάμε μαμα, μπαμπα κ νομιζουμε ότι λέει κακό το ακούει πολλές φορές μέσα στη μέρα όταν πάει κάπου απαγορευμένα!! Όλα καλά κ εμείς. Μάλλον αύριο θα πάμε παιδίατρο.

Αγγελική καλώς ήρθες να μπαίνεις να λέμε τα νέα μας! Καιεγώ με την αδερφή μου έχουμε 11 μήνες διαφορά και η μαμά δεν είχε βοήθεια μόνο τον μπαμπά, αλλά μεγαλώσαμε μαζί και ξεμπέρδεψε! Από τη μία καλύτερα λέει παιδεύτηκε λίγο άλλα μόλις ξεκινήσαμε νγπιαγωγείο χαλάρωσε λιγάκι!!


MBtUp3.pngKAKIp3.pngRE4sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες πως είστε!! Νίκη μπράβο σας! τέλειος ο μικρούλης.

Εγώ ξεκίνησα εργασία και χαρά εδώ και λίγες μέρες και είμαι μες την πίκρα γιατί χάνω την μισή μέρα και αισθάνομαι ότι μου λείπουν τα παιδιά μου και δεν κάνω μαζί τους αρκετά το απόγευμα...

ελπίζω να το ξεπεράσω

mama & miamia πως είστε;;;

εμείς ακόμα δεν περπατάμε!!!

μονο λίγα βήματα και κάτω

περάσαμε και ίωση παίρνει αντιβίωση για τα αυτιά του και έχουμε μείνει λίγο πίσω γενικά.

Φιλάκια πολλά να προσέχετε τα μωράκια σας!!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...