Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσαρες καλημερα!!!

liana μου θα σου πω κι εγω μια απο τα ιδια που σου ειπαν τα κοριτσια. Οταν εκανα την αυχενικη ο γιατρος ειπε οτι για περαιτερω εξετασεις παμε οταν εχουμε ποσοστο 1: 300 και κατω. Οποτε λογικα δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις. Τωρα απο την αλλη αν δεν προκειται να ησυχασεις και θα σε τρωει η αγωνια, συζητησε το με γιατρο και συζυγο και αποφασισε πώς θα προχωρησεις. Παντως οπως και να'χει, να δεις που με τον εναν ή τον αλλο τροπο ολα θα πανε καλα.

Clelia εσενα περιμενουμε σημερα??? Αντε να μας πεις νεα.

ploegisi εχεις γενεθλια κοριτσακι??? Αντε να τα εκατοστησεις!!! Και του χρονου γερη και δυνατη με το ροζακι σου αγκαλια!!!

υ.γ. πώς θα δικτυωθω μαζι σας μεσω facebook????


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευχαριστώ πολυ για τη βοήθεια!

ploegisi Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α ! ! !

Μου το είπε κ ο γιατρός ότι δεν είναι πολύ κακό το αποτέλεσμα, αλλά μπορώ να περιμένω μέχρι τη Β-επιπέδου; κ αν τοτε κατι δεν παει καλά άντε να το αντέξω.το μόνο που με προβληματίζει είναι η επικυνδηνότητα της αμνιοπαρακέντησης.

ΑΧ!!! θα σας ζαλίσω!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Στης 12 έχω ραντεβού για αυχενική

Ζυγιστικά και έβαλα 3 ΚΙΛΑ έλεος ποιααααααα ποσά θα βάλω ?

και όλα στον ποπο ........

κοιλία καθόλου πάλι στην πλατη θα το έχω άντε να δούμε και η ζυγαριά του γιατρού


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

liana ελπίζω όλα να πάνε καλά. Καταλαβαίνω την αγωνία σου και εύχομαι το καλύτερο. Μίλησε πρώτα με το γιατρό σου, πάρε και μια δεύτερη γνώμη αν θες και μετά εσύ θα αποφασίσεις τι θα κάνεις.

μαμαλευτεράκι καλή επιτυχία με την αυχενική σας.

clelia περιμένουμε και τα δικά σου νέα.

ellain έχεις ήδη λογαριασμό στο facebook? Διαφορετικά θα πρέπει να δημιουργήσεις έναν πρώτα.

ploegisi χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία!

και στις υπόλοιπες της παρέας καλημέρα!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

liana μην το ξαναπεις οτι θα μας ζαλισεις γιατι θα σε φαω!!! Γι'αυτο ειμαστε εδω, να δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη.

μαμαλευτερακι καλη επιτυχια με την αυχενικη! Οσο για τα κιλα, δεν ειναι και μεγαλο προβλημα, εχω ακουσει ετσι κι αλλιως οτι ο θηλασμος βοηθαει να τα χασουμε ευκολα μετα :)

Ελενη εχω ηδη λογαριασμο στο facebook


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα κι απο μενα!!!

Μαμαλευτερακη καλή επιτυχια, θα περιμενουμε τα νεα σας!!

Ploegisi να τα εκατοστησεις!!!Γερη και δυνατη με ενα υγιεστατο μωρακι το φθινόπωρο!!!

Κλέλια περιμενουμε κι απο σενα σημερα!!Με το καλό...

Λιαναεγω εκανα αμνιοπαρακεντηση λόγω παραπλάνησης του γιατρου που μου εκανε τη β'επιπεδου..(Ετσι το αισθανομαι)

Ειχε δει κατι στο εντερακι του εμβρυου στη β'επιπεδου και μα..μου..καλα θα ειναι να την κανεις...μαλα@#$ δλδ..Ολα εκ του πονηρου και με οικονομικο οφελος!!Δεν θελω να σε επηρεασω συζητειστε το εκτενώς και αν υπάρχει αλλη εναλλακτικη προτου καταφυγετε στην αμνιορακεντηση..

Σαν διαδικασια πάντως μη σε φοβιζει ..κι εγω ειχα καταφοβηθει αλλά πιο πολύ με φοβισε η αισχροκερδεια τους -γιατι στην πορεια μου ζητουσαν κι επιπλέον χρηματα- παρα η ιδια η εξεταση

Εγω συμβουλευτηκα τον γιατρο μου και μου ειπε να την κανω οχι για να αποικλεισουμε το συνδρομο down (γιατι αυτο ειχε αποκλειστει με τις προηγουμενες εξετασεις) αλλά για την ινοκυστικη ίνωση,,Μια θανατηφορο παθηση που στο εμβρυο εντοπίζεται μονο με αμνιοπαρακεντηση..

Αν υπαρχουν σοβαρες ενδειξεις οτι πρεπει να την κανεις, τοτε να την κανεις..

Εχε υπόψιν σου τους κινδυνους απο την εξεταση αυτη και οτι υπογραφεις υπέυθυνη δηλωση..Εμενα όλη αυτη η διαδικασια με φοβισε πιο πολύ.. ελα να στην κανουμε, ελα να στα παρουμε αλλάαα.... εσυ θα εισαι η υπέυθυνη!!

Συμβουλευσου και καποιον αλλον γιατρο αν εχεις τη δυνατοτητα..Αν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου και σου πει να την κανεις, τοτε καντην, μη βασανιζεσαι..Εγω ετσι επραξα.


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

αααα σημερα εχει και η ploegisi μας γενεθλια!!!!!!!

Χρονια πολλα κοπελα μου ,πολυχρονη να εισαι,να σε χαιρονται!!!και με το καλο το ζουζουνακι σου!

κοριτσαρες καλημερα!!!

ploegisi εχεις γενεθλια κοριτσακι??? Αντε να τα εκατοστησεις!!! Και του χρονου γερη και δυνατη με το ροζακι σου αγκαλια!!!

υ.γ. πώς θα δικτυωθω μαζι σας μεσω facebook????

Καλημέρα, ευχαριστώ πολυ για τη βοήθεια!

ploegisi Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α ! ! !

:roll:

ploegisi χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία!

και στις υπόλοιπες της παρέας καλημέρα!

Κοριτσακια καλημερα κι απο μενα!!!

Ploegisi να τα εκατοστησεις!!!Γερη και δυνατη με ενα υγιεστατο μωρακι το φθινόπωρο!!!

κορίτσια μου τι καλές που είστε!!! σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας!!!

εύχομαι σε όλες μας ό,τι καλύτερο και με χαρά να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!!

κορίτσια, πέρασα το ψυχολογικό φράγμα των 30 σήμερα!!! :-):-):-) αλλά πραγματικά νιώθω παιδάκι!!! κυρίως τώρα που έω και μια νέα ζωούλα μέσα μου! είμαι πολύ χαρούμενη!

ααααα! έχω κι εγώ facebook! όποια θέλει ας στείλει pm!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τι κάνετε;

ploegisi ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΑ Μ' ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

λιανα θα σου πω και εγώ μια απ' τα ίδια συζήτα το με το γιατρό σου και θα δεις, ότι είναι το καλύτερο για το μωράκι σου.

εντωμεταξύ νυστάζω τόσο πολυυυυ ο μικρός μου δεν κοιμήθηκε καλά εχτές μάλλον λόγω του εμβολίου που κάναμε και ξύπναγε συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ploegisi ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΑ, με το καλο το μωρακι σου.

Νενακι περαστικά στην κουκλίτσα σου.

Clelia και μαμαλευτερακι καλα αποτελέσματα σήμερα και περιμένουμε τα ευχάριστα.

Λιάνα νομίζω οτι το αποτέλεσμα της αυχενικής είναι αρκετα καλό, συζήτα βέβαια και με τον γιατρό σου και μετα παίρνεις μια απόφαση και επειδή μας ρώτησες τι θα κάναμε εμείς, εγώ σου απαντώ οτι δεν θα έκανα καμία περαιτέρω εξέταση γιατι ούτως ή άλλως η αυχενική εχει αποδειξει πολλές φορές οτι αποτελέσματα που θεωρούντα κακα τελικά δεν σημαίνουν τίποτα και τα παιδια είναι απόλυτα υγιή.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ!!!!:D:D:D

τι όμορφα κορίτσια που έχει το καφέ του οκτωβρίου!!! έχω πάθε πλάκα με τις φωτογραφίες σας!!!

μπράβο OCTOBER POWER!!!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 28 χρονων. Απλά δεν ήταν και τρελα ενθουσιασμενος με το αποτέλεσμα περίμενε παραπάνω μου είπε. Σίγουρα είναι πάνω από το όριο αλλά... εσείς τι θα κάνατε; despina100 θυμάσε πόσες μέρες έκανε να βγει η εξέταση κ τι κόστος είχε;Εσείς τι θα κάνατε ρε κορίτσια; Εγώ σκέφτομαι να την κάνω για να περάσω ήρεμη , αν όλα πάνε καλά,το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης μου και οχι μες στο αγχος.

Tα πρωτα αποτελεσματα τα πηραμε την επομενη μερα το βραδυ.Τα τελικα εκαναν 15 μερες να βγουν. και το κόστος αστα να πανε..750 ευρουδακια...αλλα τα δινεις και λες και ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

καλέ!!!!:D:D:D

τι όμορφα κορίτσια που έχει το καφέ του οκτωβρίου!!! έχω πάθε πλάκα με τις φωτογραφίες σας!!!

μπράβο OCTOBER POWER!!!!!

δεν τα λεγα εγω τοσες μερες???? μοντελες οι βορειοελλαδιτισσες!!! παρε και μια στρουμπουλο αθηναια για να μαθεις!!! χεχεχεχεχε

σου στελνω πμ!!!

ellain σου στελνω και εσενα!

και μια ερωτηση ρε κοριτσια..καποια μου εστειλε friend request και δεν ξερω ποια ειναι...dg τα αρχικα της...ποια εισαι εεεεε?????

και αλλη ερωτηση!! τι εχει γινει με αυτο το vaftisigamos και γινεστε ολες μελη??? ειναι καποιας κοπελας απο εδω?? πολλες καλλιτεχνιδες μαζευτηκατε!!πειτε μου καλεεε!!!

ploegisoula να τα εκατοστησεις!!!30 εε???πω πω νιατα!!!

μαμαλευτερακι καλα αποτελεσματα!!! λογικα τωρα θα εχετε γυρισει ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ ΕΧΕΤΕ???

maraki τι εμβολιο κανατε??? εμεις εχουμε αυριο το ΜΜR και εχω φρικαρει τελειως!!!!

stone και νενακι αν και εχω δει τα μπεμπακια στο fb εχω να πω οτι ειναι τρελα μωρα και τα δυο!!! ρε stone τι ταρζαν ειναι τουτος παιδι μου?? εχω να φαω πολυ τρεξιμο με το μπομπο νομιζω!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εε και για το καλο..βαζω και εγω η χαζομανα 2 φωτο της μελινας να κοκορευτω!!!χεχεχεχε!!!

http://img532.imageshack.us/img532/4996/melina2.jpg

http://img82.imageshack.us/img82/9246/melina1.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...