Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τσαα!!!!

Η Μαμαλευτερακη εκανε την αυχενικη και ειναι ολα καλά, ειδε και το φυλο και θα μας τα πει μολις ερθει..Μιλησε μια κοπέλα απο το αλλο καφε και μας τα μετεφερε ετσι οπως σας τα γραφω!!

Η Κλέλια εμεινε τωρα..το πρωί θα πήγαινε;;;

Δεσποινα ετοιμασου!!!Ερχεται ο ταρζανοδεσποινος!!χαχα

Καλα η μπουμπου σου ειναι μεγαλη γλυκα, τι να λέμε...Τρελο ματι και γενικα τρελο μουτρο, στα εχω ξαναπεί!!Φτου και πάλι φτου!!

Επίσης της Ειρηνης η κορη ειναι για πολύ ζουληγμα και φιλημα..Αλλες ματαρες απο εκει, δεν το συζητω.....

Και η Ελένη εχει ομορφη μπουμπου με πολύ ωραιο ονομα και τσαχπινια!!!

Να μας κανετε γαμπρους καλέ σε λίγο 2 θα τους εχω!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ουουυουουοουουουουου γεια σας κοριτσια!!!

μολις εβγαλα την τυροπιτα απο τον φουρνο!ζυματαει!!!!!να κερασω????????μιαμ μιαμ!!!

δεσποινα ζηλιαρα και η δικια σου μπουμπου ειναι τρελα!μα ολα βρε κοριτσια τα μωρακια ειναι γλυκουλικα,δε μπορω να πω κατι ασχημο απο την ωρα που γεννησα.αααα δεσποινα θα εχω και πελατισσα την κορη σου (απο τωρα φοραει τους κολιεδες)!!!χαχαχαχα

ααα ποια ειναι η cristin?δε καταλαβα.για το vaftisigamos,ε μου στειλανε και δεχτηκα.

αντε ωραια με τα νεα της μαμαλευτερακι μεσω stone!!!περιμενουμε και το κλελιακι!!!εεεε παντα μας εχει στην αγωνια!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κορίτσια

περιμένουμε νέα από τη ceclia και λεπτομέρειες από τη μαμαλευτεράκι.

stone o γιος σου είναι κούκλος επομένως μάλλον ουρά θα κάνουνε οι νύφες.

Δέσποινα για τη κορούλα σου σου έγραψα σχόλιο και στο facebook. Είναι απίθανη!

Εμείς σήμερα αλλάξαμε παιδιάτρο, βρήκαμε μια πιο κοντά και μείναμε αρκετά ικανοποιημένη για πρώτη επίσκεψη.

Έτσι είπα μήπως και αλλάξω και γυναικολόγο, έκανα μια έρευνα και τηλεφώνησα σε κάποιο γιατρό στο Έλενα που μου φάνηκε καλός αλλά έφαγα πόρτα! Η γυναίκα του μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει κοπέλες ποου δε τις βλέπει από την αρχή!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

473949fjm3tcg78d.gif

ploegisi ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!:P:p:p

Κοριτσια και εγω εχω facebook δεν πολυμπαινω αλλα εχω την ιδια φατσα που εχω εδω με τους ηλιοσπορους.πως σας βρισκω:roll::roll::roll:

Αντε βρε Κλελια μου θα μας σκασεις απο την αγωνια μας!!:roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

chris ευχαριστώ και για την τούρτα!!! της λείπουν 29 κεράκι βέβαια!!! χαχαχαχ

στείλε μου κι εμένα pm για το facebook με το όνομα που χρησιμοποιείς.

η κλέλια ως συνήθως θα μας σκάσει!..


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι!!!

Μια χαρά, τέλεια είναι όλα!!! Τα ποσοστά για μνάκι αυξήθηκαν στο 85% αλλά δεν θέλει να μας πει 100% πριν την Β' επιπέδου! Εσείς πότε θα την κάνετε? Εγώ θα την κάνω στις 21,5 εβδομάδες!!

Που λέτε το πιάσαμε με ορθάνοιχτα τα πόδια και δεν βρήκαμε κάτι ανάμεσα!!

Επίσης συνέχεια κουνιότανε, κουνούσε χεράκια, ποδαράκια, είδαμε και τα ματάκια του και από εκεί που ήταν ανάσκελα γύρισε μπρούμυτα! Βαριέται και όλο κουνιέται. Επίσης μου έχωνε κάτι σφαλιάρες, εγώ σαν την Δέσποινα δεν ένιωθα τπτ!!

Αργώ να σας γράψω επειδή ο γιατρούλης μου είναι στην πολυκατοικία του πατρικού μου, οπότε μετά πάω από την μανούλα και μασαμπουκιάζω και γυρίζω τέτοια ώρα σπίτι, μην μου ανησυχείτε, δεν άργησα για κακό (με καθυστέρησε η μικρή της Δέσποινας που την χάζευα! Φτου φτου το μανάρι μου, κουκλί είναι!!)...

liana και εγώ στην αυχενική μου διάβασα πως το επικίνδυνο είναι κάτω από 1:300. Δεν έχεις λόγο να ανησυχείς... Αφού και ο γιατρός σου σε καθησυχάζει. Ρινικό οστό είδατε?? Το πάχος του αυχένα πόσο βγήκε? Και τέλος το 1:700 είναι μαζί με την εξέταση ΡΑΡΡ-Α ή μόνο με την αυχενική??

Αύριο θα στείλω μνμ στα κοριτσάκια που είναι στο facebook, τώρα ψιλονυστάζω...

Ploegisi Χρόνια Πολλά!! Να σε χαιρόμαστε!!! Ό,τι επιθυμείς!! Και εσένα τα 30 σε βρήκαν γκαστρωμένη?? Μην ανησυχείς, και μένα το ίδιο :D.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τι κάνετε? Πριν λίγο γυρίσαμε από το γιατρό.Κάναμε έναν πολύ αναλυτικό υπερηχό τα είδαμε παλι όλα, ήταν πολύ καλα. Είχαμε δει και ξαναείδαμε το ρινικό οστό.Η αυχενική ήταν με βαση την ηλικία 1:1040 με βάση τον υπέρηχο που ήταν 1,5 , 1:5520 και με βάση την αίματος 1:405. Συνολικό 1:755. Ο γιατρός με καθησύχασε οτι όλα ειναι καλα εγω όμως δεν ησυχάζω. Εκείνος δεν με στέλνει για αμνιοπαρακέντηση αν θέλω με δική μου ευθύνη. Τι να αποφασίσω;;;; Μείναμε στο ότι θα πάω στο Λητώ την Τετάρτη για υπέρηχο από εναν ειδικευμένο στους υπερήχους γυναικολόγο να κανω και το άλφα-τεστ κ βλέπουμε πάλι. Αυτά τα νεα μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

πηγαμε για υπερηχο σημερα,μια χαρα ειναι το μπεμπακι μας.μεγαλωνει...μου εκλεισε για β επιπεδου,19/05.εχουμε καιρο μπροστα μας!

ειναι μαλλον αγορακι,μεγαλο ποσοστο δηλαδη,90%.επιβεβαιωση στο β επιπεδου μας ειπε.ο,τι ξεραμε δηλαδη,δεν αλλαξε κατι.ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι καλα το μωρακι μου και που μεγαλωνει τοοοοοοσο γρηγορα.

φιλακια πολλα!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε? Πριν λίγο γυρίσαμε από το γιατρό.Κάναμε έναν πολύ αναλυτικό υπερηχό τα είδαμε παλι όλα, ήταν πολύ καλα. Είχαμε δει και ξαναείδαμε το ρινικό οστό.Η αυχενική ήταν με βαση την ηλικία 1:1040 με βάση τον υπέρηχο που ήταν 1,5 , 1:5520 και με βάση την αίματος 1:405. Συνολικό 1:755. Ο γιατρός με καθησύχασε οτι όλα ειναι καλα εγω όμως δεν ησυχάζω. Εκείνος δεν με στέλνει για αμνιοπαρακέντηση αν θέλω με δική μου ευθύνη. Τι να αποφασίσω;;;; Μείναμε στο ότι θα πάω στο Λητώ την Τετάρτη για υπέρηχο από εναν ειδικευμένο στους υπερήχους γυναικολόγο να κανω και το άλφα-τεστ κ βλέπουμε πάλι. Αυτά τα νεα μου!!!!!!

λιανα μου ειναι πολυ καλα ολα!!! Ειδατε ρινικο, και εχεις μονο 1.5 παχος!!! τελεια ειναι!!! απο οτι βλεπω η papp-a σου εριξε τα ποσοστα. δεν πας καλυτερα να κανεις αλλη μια αιματολογικη μηπως εκαναν καμια βλακεια αντι να τρεχεις για αμνιο???

εγω πιστευω οτι δεν χρειαζεσαι τιποτα παραπανω..μην ανησυχεις..εμενα ειχε 3,1 παχος και τρεξαμε για τροφοβλαστη, μεχρι 2,5 θεωρειται μια χαρα και εσυ εχεις 1,5!!! αδικα αγχωνεσαι βρε κοπέλα μου!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

πηγαμε για υπερηχο σημερα,μια χαρα ειναι το μπεμπακι μας.μεγαλωνει...μου εκλεισε για β επιπεδου,19/05.εχουμε καιρο μπροστα μας!

ειναι μαλλον αγορακι,μεγαλο ποσοστο δηλαδη,90%.επιβεβαιωση στο β επιπεδου μας ειπε.ο,τι ξεραμε δηλαδη,δεν αλλαξε κατι.ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι καλα το μωρακι μου και που μεγαλωνει τοοοοοοσο γρηγορα.

φιλακια πολλα!

γεια σου ετερη αγορομανα!!! μπραβο που ειναι μια χαρα ο σπορος!!! αληθεια ξεκινησατε να μετρατε βαρος εσεις???

πωπω μιλησες για β επιπεδου και τωρα καταλαβα οτι περναει ο καιρος πολυ γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα βρε μπουμπουδες με τα μπουμπουκακια που ανθιζουν!!!!

Παρασκευη σημερα!!!Ξυπνηστεεεεε!!!!

Έτσι είπα μήπως και αλλάξω και γυναικολόγο, έκανα μια έρευνα και τηλεφώνησα σε κάποιο γιατρό στο Έλενα που μου φάνηκε καλός αλλά έφαγα πόρτα! Η γυναίκα του μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει κοπέλες ποου δε τις βλέπει από την αρχή!

Αλλο και τουτο πάλι!!!!Καποια στιγμη δεν πρεπει να γινει η αρχη;;;Θα σκεφτηκαν αυτη αλλα παιδια δεν θα κανει, παραδακι πολύ δεν θα παρουμε... Γιατροι, τι να πεις!!

Λιανα μη ρωτας εμας τωρα, ο γιατρος στο είπε εμμεσως χωρις να θελει να σου επιβαλλει και τη γνωμη του.Η απόφαση ειναι δικη σου και του συζυγου.

Νομιζω πως και οι μετρησεις μας δεν απέχουν πολύ..Σημερα το απόγευμα που θα παρω και την papp-a θα σας τα πώ αναλυτικα

Κλέλια με το καλό ενα μνακι ζουμπουρλουδικο!!Αφου σου εδωσε τοσες πιθανοτητες, μπουμπου ειναι!!!

Βασω πολύ ευχαριστα και τα δικα σας νεα!!!

Στην σειρα και εσεις παρακαλώ για τις επικειμενες τρελοκοτσιδουλες!!

Chris -και οποια αλλη θελει- στειλε μου κι εμενα πμ να σου κανω εγω αιτημα γιατι οσα κοριτσια μου εστειλαν request δεν μπορεσα να τα δω..Κτ εχω κανει εκει μεσα...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...