Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

πωπω με εχει ρημαξει η μπεμπα εεεεε!!!

ολη την ωρα στριφογυριζει και με πιεζει κ στο πιπι και συνεχεια τρεχω για κατουρημα!αφου με ποναει κιολας απο την πιεση!ο αντρας μου σημερα λεει ''αντε γεννα γιατι με εχει φαει το αγχος!!'' :roll: εγω τι να πω δηλαδη!:rolleyes:

υπομονή ρε δημητρούλα.προβλέπω σε καμιά δεκαριά μέρες(15 το πολύ)θα γεννήσεις.εμείς έχουμε ακόμα ψωμιά να φάμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μαι χαρα ολα!!!!συσπαση δενεκανατομωρο πολυ ζωηρο αποδεδειγμενα πλεον ειναι 2600 και το ανιακο υγρο πολυ καλο και το μωρο σουπερ οπως πρεπει γιατις εβδομαδες του!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

σε 15 μερες ελεγα κ γω αλλα δε ξερω σημερα εχω την αισθηση οτι θα γεννησω σε καμια βδομαδα...νομιζα ως τωρα οτι θα τραβηξω ως τις 18-20 αλλα απο σημερα κατι αλλαξε μεσα μου δε ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι δε μου μενει πανω απο 7-10 μερες...να χαρω να τρομαξω να ουρλιαξω δε ξερω!

παρακαλαω τουλαχιστον να ερθουν πρωτα οι γονεις μου (10 οκτ) αλλιως θα πρεπει να παω να γεννησω μονη μου κ δε το αντεχω!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μαι χαρα ολα!!!!συσπαση δενεκανατομωρο πολυ ζωηρο αποδεδειγμενα πλεον ειναι 2600 και το ανιακο υγρο πολυ καλο και το μωρο σουπερ οπως πρεπει γιατις εβδομαδες του!!!!

τέλεια νέα!είδες που τελικά έβαλε 200 γραμ.απο την τελευταία φορά!μάλλον θα την γλυτώσεις την καισαρική!μια χαρά είναι το βάρος του!μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Πόλυ καλά τα νέα σου κισάκι μπράβο!!! Δήμητρα πολύ ευχαρίστως, αλλά θέλω να με καθοδηγήσετε όποια ξέρει γιατί δεν έχω ιδέα πως γίνετε, εκτός αν τις ανεβάσω στo facebook αλλά οι υπόλοιπες που δεν έχουν πως θα τις δούν??? Δήμητρα μια απο τα ίδια και εγώ...μόλις περπατάω λίιιιιιιιγο παραπάνω έχω τρομερή πίεση κάτω και δεν μπορώ να τα κρατήσω!:oops:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε παιδια στανταρ οτι να ναι μετρηση μου κανανε εμενα!δεν ειναι δυνατον να ειναι 3550!!!εχω ραντεβου γυναικολογο μεθαυριο.θα του το πω!πριν 15 μερες 2200 και τωρα 3350?αποκλειεται!λογικα επρεπε να ειναι γυρω στα 2700!!

ειπαμε οτι ειναι στο περιπου οι μετρισεις αλλα εδω μιλαμε για μεγαλη διαφορα.δηλαδη αλλο 200-300 γραμμαρια και αλλο 1 κιλο σχεδον ελεος!! στραβος ηταν ο γιατρος σημερα?:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

σε 15 μερες ελεγα κ γω αλλα δε ξερω σημερα εχω την αισθηση οτι θα γεννησω σε καμια βδομαδα...νομιζα ως τωρα οτι θα τραβηξω ως τις 18-20 αλλα απο σημερα κατι αλλαξε μεσα μου δε ξερω γιατι αλλα νομιζω οτι δε μου μενει πανω απο 7-10 μερες...να χαρω να τρομαξω να ουρλιαξω δε ξερω!

παρακαλαω τουλαχιστον να ερθουν πρωτα οι γονεις μου (10 οκτ) αλλιως θα πρεπει να παω να γεννησω μονη μου κ δε το αντεχω!

δεν το πιστεύω για τόσο νωρίς...μπορεί να γίνει όπως τον Αλέξανδρο να έρθουν στις 5 και να γεννησεις την επόμενη!εγώ πάντως ποντάρω στις 15/10!

Link to comment
Share on other sites

Πόλυ καλά τα νέα σου κισάκι μπράβο!!! Δήμητρα πολύ ευχαρίστως, αλλά θέλω να με καθοδηγήσετε όποια ξέρει γιατί δεν έχω ιδέα πως γίνετε, εκτός αν τις ανεβάσω στo facebook αλλά οι υπόλοιπες που δεν έχουν πως θα τις δούν??? Δήμητρα μια απο τα ίδια και εγώ...μόλις περπατάω λίιιιιιιιγο παραπάνω έχω τρομερή πίεση κάτω και δεν μπορώ να τα κρατήσω!:oops:

Ελενη εχεις αιτημα στο face.μια μια σας θυμαμαι!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστεύω για τόσο νωρίς...μπορεί να γίνει όπως τον Αλέξανδρο να έρθουν στις 5 και να γεννησεις την επόμενη!εγώ πάντως ποντάρω στις 15/10!

Μου αρέσει η ακρίβιά σου βρε Βασιλικούλα!!!!! 15/10! Εγώ δεν μπορώ να υπολογίσω ακριβώς γ'ίαυτό λέω 15-20 του μήνα!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στις 10 τους περιμενω βασιλικη μου.

ναι στον αλεξανδρο ειχα ΠΗΤ 2/2 και ηρθαν 21/01 απογευμα και το πρωι στις 7.15 τον γεννησα:rolleyes: ειχαμε βγει κ εξω το βραδυ με τον αντρα μου κ γυρισαμε μετα τις 2 τα ξημερωματα.τιποτα δεν εδειχνε οτι θα γεννουσα:roll: και τσουπ 7 το πρωι αρχισανε οι πονοι αποτομα ανα ενα λεπτο.

δηλαδη 12 ωρες μετα που ηρθαν οι γονεις μου γεννησα

αυτο θα πει τυχη...


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

να στ εκαλα κουκλες!δημητρα κι εγω δνε τοπιστευω μαλλον αλλη κλιμακα εχουν εκει!τι ναπω....!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει η ακρίβιά σου βρε Βασιλικούλα!!!!! 15/10! Εγώ δεν μπορώ να υπολογίσω ακριβώς γ'ίαυτό λέω 15-20 του μήνα!

ελατε να πεφτουν τα στοιχηματα!

βασιλικη λες 15!

αλλες προσφορες παρακαλω!:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ειπ αοτι εχιε λοξυγγ απολυ,μου λεει καταπινει προετοιμαζεται, τ απονακι απου εχω απο χτες ειναι φυσιολογικα,χαμηλα κατω στηνκοιλια,ο πονος στι ςθηλε ςπεισης!αν δε με πονΑΕΙ ΗΜΕΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ....!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...