Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Yπέροχες στιγμές όμως εεε??? Ποπο τις θυμάμαι και συγκινούμαι! Μετά δεν ένιωθες ότι μπορείς να κινήσεις βουνά??

για να πω την αληθεια μετα ενιωθα πως θελω να σκασουν ολοι γυρω μου και να μεινω με το μωρο.να κανω μπανιο να φαω και να κοιμηθω χαχαχαχ

Εμένα ρε κορίτσια μάλλον ο γιατρός είναι πολύ άνετος. όταν του είπα για μαθήματα και για μαία μου είπε μην ανησυχείς εκείνη την ώρα θα τα μάθεις όλα. Βλέπω στο τέλος να μου κάνει καισαρική και γι'αυτό να μην με προετοιμάζει! :twisted: :twisted:

σωπα καλε.γιατι εκανα εγω μαθηματα?πολλα θα θυμασαι νομιζεις εκεινη την ωρα?:tongue: οτι σου λενε θα κανεις απλα.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Α καλάααα!Μην τον ακούς παιδί μου! Βρες εσύ από μόνη σου μια μαία! Να σε μάθει. Και αν σου δώσει δικιά του μαία μόνο τελευταία στιγμή να μην της δώσεις φράγκο! Δεν κάνουν και τπτ! Εγώ μιλάμε όσο σκέφτομαι την εκμετάλλευση της χαράς του νέυ γονιού και πόσα λεφτά φεύγουν σε άχρηστους ανθρώπους που δε βοήθησαν ουσιαστικά με πιάνει τρέλα! Αυτή τη φορά θα μοιράζω τα ευρώ εκ των υστέρων κι όχι εκ των προτέρων! Γιατί μόλις τα τσεπώσουν εξαφανίζονται!!! :?

Ναι καλά που θα πληρώνω και όποιον έρχεται για να εκμεταλλευτεί τη χαρα σου. Μια χαρα μας εκμεταλλεύονται σε όλα όσα έχουμε να ψωνίσουμε χοντρά...

Δεν έχει δική του μαία.Και γενικά έχω καταλάβει οτι είναι κατά. Μη με ρωτήσεις γιατί.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ απο χτες μου χουν σπασει τα νευρα απο μια εταιρια σταθερου τηλ!πηραν μια τους ειπα οχι δε θελουμε.πηραν 2η ηθελαν τον αντρα μου.τους λεω δουλευει ολη μερα.κ τωρα παιρνουν καθε 5 λεπτα!κ αμα το σηκωσω δε μιλανε!!!εχει 2 ωρες που παιρνουν καθε 5 λεπτα!τους πηρα πισω και τους λεω γιατι παιρνετε τηλ καθε 5 λεπτα?δεν αφησα περιθωριο για να απαντησουν.

α μαμηθειτε λεω ζωα αν ξαναπαρετε θα σας κανω μυνηση γουρουνια:evil::evil::evil::evil:

μου σπασανε τα νευρα σιχτιρ λαμακες:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ βρε δημητρα ωραια που τα περασες αυτο ειναι που λενε με εναν πονο

ναι πολυ ωραια...χαχαχ

βασικα μεχρι να φτασεις στο σταδιο της εξωθησης προηγουνται πολλες φορες αναπνοες και διαστηματα πονου μεχρι να ερθεις στη σωστη διαστολη.σε κανονικο τοκετο,μη κοιτας εμενα εγω ειμαι περιπτωσαρα

να σας πω.εδω αφηνουν να ακους και μουσικη αμα θες.λεω να παρω κανενα σιντακι αυτη τη φορα.καμια ροκια να ειναι για να ξυπνησει το μωρο να βγει γρηγορα:mrgreen:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

εγω τι να πω που πηγα στο νοσοκομειο σημερα εκει που γεννησα κ τα αλλα 2 παιδια για να δηλωσω οτι θα ξαναγεννησω εκει?

στο δρομο νομιζα οτι ειμαι στην ταινια ''εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες'' μολις μπηκα στον οροφο της μαιευτικης μου κοπηκαν τα ποδια.κ οταν μπηκα στα δωματιο οδυνων ενιωσα οτι ηρθε το τελος!

α!και παλι ειδα τον ηλιθιο ψευτικο πελαργο μολις μπαινεις μεσα!να με κοιταει γεματος ειρωνια σα να λεει ''χα-χα οχι δε τα φερνει οπελαργος τα παιδα...πονα τωρα για να μαθεις.αχ τι καλα αχ τι καλα!''':evil:

κ το τραγικο? ειδα και τη μαια που με ξεγεννησε στον μικρο!με το γεματο ηρεμια και καλοσυνη υφος του στυλ '' δε συμβαινει τιποτα ολα ειναι μια χαρα δεν εγινε τιποτα''' :mad: με τρελαινει!!

και εκεινο το μεγααααλο ρολοι με τον δεικτη των δευτερολεπτων!κοκκινο χρωμα!!!τικ τακ τικ τακ να μετρας τα δευτερα μεχρι την επομενη ωδυνη!!!μα γιατι δε τα πετανε ολαααα??


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη περιμενε καλε εχεις καιρο ακομη

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο αγχώθηκα!!!!!! Τι κατάσταση είναι αυτή? Διάβαζα εκεί τα κατεβατά της Νεκταράς και όχι όλα.....κομμάτια-κομμάτια...αν τα διαβάσω όλα θα φύγω επιτόπου για το Τζάνειο και θα εγκατασταθώ εκεί!!!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε φιλεναδα αφου το ειδα κ νομιζα οτι ειχε γινει στα αληθεια το ολο σκηνικο

Mπορεί να ήταν προφητικό!:tongue: Μακάρι ρε Φρόσω να είμαστε στο ίδιο δωμάτιο.....θα τα λέμε κιόλας θα μπαίνουμε στο καφέ παρέα..:D...και.........χωρίς Αλβανούς!:evil::evil::evil::evil::evil:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...