Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όλα καλά, η μπέμπα την προηγούμενη εβδομάδα ήταν 2.800! Θα πάω Πέμπτη στο γιατρό για τα νεότερα.

Το δωμάτιο είναι έτοιμο εκτός από κουρτίνες που τις περιμένω σε 2-3 μέρες και η βαλίτσα μας έκλεισε μόλις σήμερα.

Εσείς πώς πάτε με τις ετοιμασίες;


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1. kata κοριτσάκι ΠΗΤ: 1/11/2010

2. amela αγοράκι ΠΗΤ: 2/11/2010

3. kisha κοριτσάκι ΠΗΤ: 3/11/2010

4. Dimitra83 κοριτσάκι ΠΗΤ: 3/11/2010

5. koullam κοριτσάκι ΠΗΤ: 4/11/2010

6. mikio κοριτσάκι ΠΗΤ: 4/11/2010

7. kikitsa κοριτσάκι ΠΗΤ: 8/11/2010

8. Katerina11 κοριτσάκι ΠΗΤ: 11/11/2010

9. Fire αγοράκι ΠΗΤ: 12/11/2010

10. LadyCat --------ΠΗΤ: 15/11/2010

11. elenikaram κοριτσάκι ΠΗΤ: 16/11/2010

12. ΒΑΣΙΛΙΚΗ1 κοριτσάκι ΠΗΤ: 19/11/2010

13. trianmeli αγοράκι ΠΗΤ: 19/11/2010

14. maxi κοριτσάκι ΠΗΤ: 20/11/2010

15. nikx αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

16. popi1987 αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

17.katerina tselepi αγοράκι ΠΗΤ: 24/11/2010

18.mama gia prwth fora κοριτσάκι ΠΗΤ: 26/11/2010

19.XANTHI24 κοριτσάκι ΠΗΤ: 28/11/2010

Link to comment
Share on other sites

καλως την κατα!!!!!εισαι ακαλα?γυρισ ακαι βαριεμαινα κανω δουλειες πειραζει?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την κατα!!!!!εισαι ακαλα?γυρισ ακαι βαριεμαινα κανω δουλειες πειραζει?

Μια χαρά κισάκι!!! Εσύ; Οι συσπάσεις σε ταλαιπωρούν ακόμα;

Αν βαριέσαι παράτα τις τις δουλειές. Εκμεταλλεύσου την κατάσταση όσο προλαβαίνεις γιατί μετά έχουμε τρέξιμο!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα κοριτσια

Μενω στη μαμα μου γιατι ειμαι οριζοντιωμενη απ την Παρασκευη και ο λογος ειναι οτι σαβουρντιστηκα αν βγαζει νοημα αυτη η λεξη..

Επεσα,εφαγα τουμπα οπως θελετε πειτε το

Το νινι ειναι μια χαρα γιατι λειτουργησαν τ αντανακλαστικα μου και επεσα.. καλα.Η πλατη μου και ο ποπουδακος μου ειναι λιγο μελανιασμενοι

Σας φιλω ολες δεν εχω διαβασει τιποτα,να ναι καλα η κολλητη μου που μου φερε το λαπ τοπ της να σερφαρω λιγο σημερα, γιατι εχω φρικαρει

Link to comment
Share on other sites

Τί είδες καλέ για πες μας!

ειδα λλει οτι ειχαμε παει γαι υπερηχο μαζι με μια αλλη κοπελια που την ελεγαν ολυμπια ασχετοκ μας ελεγε ο γιατρος οτι τα μωρα μας ειναι χοντρουλα κ υγιεστατα κ μαλιστα το δικο σου ηταν 3800 το δικομου 2800 κ η αλλη κοπελα μας ελεγε οτι εχουμε θρευταρια κ οχι παιδια


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια

Μενω στη μαμα μου γιατι ειμαι οριζοντιωμενη απ την Παρασκευη και ο λογος ειναι οτι σαβουρντιστηκα αν βγαζει νοημα αυτη η λεξη..

Επεσα,εφαγα τουμπα οπως θελετε πειτε το

Το νινι ειναι μια χαρα γιατι λειτουργησαν τ αντανακλαστικα μου και επεσα.. καλα.Η πλατη μου και ο ποπουδακος μου ειναι λιγο μελανιασμενοι

Σας φιλω ολες δεν εχω διαβασει τιποτα,να ναι καλα η κολλητη μου που μου φερε το λαπ τοπ της να σερφαρω λιγο σημερα, γιατι εχω φρικαρει

Fire περαστικά κοριτσάκι μου!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τις δουλειές ρεεε!!! :lol: Ξεκουραστείτε όσο μπορείτε τώρα γιατί μετά... αντίο ύπνος για κάποιο διάστημα!

Επίσης θηλασμός μπορεί να σημαίνει και 18 ώρες το 24ωρο το μωρό στο στήθος για τις πρώτες τουλάχιστον 40 ημέρες μέχρι να εδραιωθεί.Οπότε μαξιλάρια μπόλικα και πολλούς χαμάληδες από κάτω να κάνουν τις δουλειές του σπιτιού.... Για όποιον του βρίσκονται βέβαια...

Εγώ δεν έχω φτιάξει βαλίτσα, δεν έχω φτιάξει δωμάτιο,δεν έχω κατεβάσει κανένα βρεφικό προϊόν από την αποθήκη, δεν έχω πλύνει-σιδερώσει τα ρούχα του μωρού, δεν πρόκειται να πάρω μπιμπερό και αποστειρωτές που ζητάνε από το νοσοκομείο μακάρι να με φάνε ζωντανή oι μαίες, οπότε κουβαλάω την ίδια τρέλα με την Κίσα... Μόνο που εγώ είμαι δευτερομανούλα! Ως πρωτομανούλα τα είχα όλα έτοιμα αιώνες πριν!!! :lol:

Eπίσης έχω απόσπασμα από τα μαθήματα του ανώδυνου οδηγίες για πότε γεννάμε και οδηγίες για τις αναπνοές! Αν θέτε τις κάνω copy-paste να σας τις βάλω εδώ. Τις αναπνοές τις περιέγραψα πέρυσι στις Αυγουστομανούλες μου...δεν ξέρω κατά πόσο τις κατάλαβαν.Κάποιες όμως μου είπαν ότι τις βοήθησαν πολύ στον τοκετό.

Είναι δύσκολο να τις περιγράψεις...κανονικά πρέπει να τις δείτε και να μάθετε να τις κάνετε λάιβ αλλά όταν είσαι σε μακρινό τόπο και δεν έχεις μαία να σε μάθει δεν είναι κακό να πάρεις μια ιδέα έστω και μέσω της περιγραφής....

Ότι θέτε...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες!

περαστικά σας Δημητρούλα και πολύχρονος ο άντρας σου!τι είναι αυτό βρε κορίτσι μου όλα μαζεμένα σας έπεσαν!φέρε κανα παπά αν πιστεύεις σε αυτά ή κάτι τέλοσπάντων!δεν μπορεί κάποιος σας μάτιασε!

τι διαδήλωση είχε Φρόσω?πολιτική ή φιλοζωική?

α ρε κίσα τις ίδιες απόψεις έχουμε!!!εγώ λέω ότι και να γίνει θα βγεί το μωρό.η διαδρομή είναι μία και μάλιστα μονόδρομος!τις πρώτες10-16 ώρες δεν κάνεις τίποτα,ε και μετά απλά σπρώχνεις?πόσα λάθη μπορείς να κάνεις?άρα δεν χρειάζεται άγχος.μόνο υπομονή και χαρούμενη διάθεση!

αγαπη σε φιλοζωικη διαδηλωση ειχα παει με τις πολιτικες το αποφευγω να κυκλοφορω


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...