Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια αύριο θα φτιάξω το δωμάτιο της μπέμπας!:tongue: Περιμένω την κουρτίνα μόνο την οποία έχω στείλει να μου την κοντίνουν για να ξεκινήσω να φτιάχνω το δωμάτιο!:tongue: Θα με βοηθήσει και η μαμά και θα το τελειώσουμε σε μια μέρα! Βρε κορίτσια ποιά λέτε οτι θα γεννήσει πρώτη??? Εγώ πιστεύω η Κίσα!:P


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελενη μην αγχωνεσαι.δε χρειαζεσαι οδηγιες ουτε ανωδυνους και ιστοριες.τα ζωα που ειναι κ πολυ κατωτερα γεννανε απο ενστικτο.κ ετσι ειμαστε κ εμεις δημιουργημενοι.το σωμα ξερει τι κανει.

εμπιστευσου το σωμα σου


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

σθγα σιγα θα δουμε ποια θα γεννησει πρωτη εχουμε ενα μηνα ακομη

Όχι ένα μήνα....25 μέρες:tongue: 1/11 έχουμε την πρώτη πητ νομίζω η κάτα είναι....οπότε προς το τέλος του μήνα θα αρχίσουν τα πρώτα γεννητούρια!:tongue:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

ελενη μην αγχωνεσαι.δε χρειαζεσαι οδηγιες ουτε ανωδυνους και ιστοριες.τα ζωα που ειναι κ πολυ κατωτερα γεννανε απο ενστικτο.κ ετσι ειμαστε κ εμεις δημιουργημενοι.το σωμα ξερει τι κανει.

εμπιστευσου το σωμα σου

Άμα γεννούσα φυσιολογικά δεν το συζητώ τι άγχος θα είχα :confused: αλλα αφού παω με καισσαρική το βλέπω πιο χαλαρά το θέμα γιατί δεν θα καταλάβω τίποτα την ώρα εκείνη!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπω εχω μια νυστα...αλλα μπορω να κοιμηθω με τον αλεξ εδω?δεν εμπιστευομαι να κοιμηθω κ να ειναι ξυπνιος...γμτ κλεινουν τα ματια μουυυυυ

ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused: Κορίτσιααααα κάτι ανακάλυψα! Όταν είμαι καθιστή και πάω να ακουμπήσω πίσω την πλάτη μου, η όταν άκουμπάω πίσω και πάω μπροστά, βλέπω στην κοιλιά μου έτσι όπως σφήγκετε μπροστά στο κέντρο, στην περιοχή του αφαλού το μωράκι κάθετα, μακρόστενα που φουσκώνει......μάλλον η πλάτη του πρέπει να είναι!!!:confused::confused::confused::confused: Έχετε προσέξει εσείς κάτι τέτοιο:confused::confused::confused::confused::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια αύριο θα φτιάξω το δωμάτιο της μπέμπας!:tongue: Περιμένω την κουρτίνα μόνο την οποία έχω στείλει να μου την κοντίνουν για να ξεκινήσω να φτιάχνω το δωμάτιο!:tongue: Θα με βοηθήσει και η μαμά και θα το τελειώσουμε σε μια μέρα! :P

θέλουμε φωτογραφία...θέλουμε φωτογραφία!

Link to comment
Share on other sites

πωπω με εχει ρημαξει η μπεμπα εεεεε!!!

ολη την ωρα στριφογυριζει και με πιεζει κ στο πιπι και συνεχεια τρεχω για κατουρημα!αφου με ποναει κιολας απο την πιεση!ο αντρας μου σημερα λεει ''αντε γεννα γιατι με εχει φαει το αγχος!!'' :roll: εγω τι να πω δηλαδη!:rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...