Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μελινάκι ευχαριστώ! Ρώτησα χθες την μαία και μου είπε ότι τις πρώτες μέρες δεν πειράζει να πάρω κάποιο σιρόπι! Και της λέω αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα θηλάσω τις πρώτες μέρες! μου απάντησε όχι!

Εχει δημιουργηθεί και θέμα πως θα γεννήσω.Έχω πει ότι θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και βλέπω ότι θέλουν να με πάνε για καισαρική! :twisted: ελπίζω το μωρό να τους την κάνει μέχρι το σάββατο!

χριστινακι μου στο ευχομαι να πανε ολα ετσι οπως τα θελεις εσυ μεσα απο την καρδια μου, δεν ακολουθεις τη συμβουλη της Δημητρας, σκαλες, μηπως και τους την κανει το μωρο πιο γρηγορα...


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μελινάκι ευχαριστώ! Ρώτησα χθες την μαία και μου είπε ότι τις πρώτες μέρες δεν πειράζει να πάρω κάποιο σιρόπι! Και της λέω αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα θηλάσω τις πρώτες μέρες! μου απάντησε όχι!

Εχει δημιουργηθεί και θέμα πως θα γεννήσω.Έχω πει ότι θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και βλέπω ότι θέλουν να με πάνε για καισαρική! :twisted: ελπίζω το μωρό να τους την κάνει μέχρι το σάββατο!

χριστίνα μου και εγώ πήρα μερικές μέρες σιρόπι για τον βήχα.γιατί να περιμένεις να το πάρεις μετα?δεν το καταλαβαίνω...

οσο για την καισσαρική δεν το συζητώ.αφού θες φυσιολογικό γιατί να μην γίνει?μόνο αν κινδυνευει το μωρό ή εσύ θα κάνεις καισαρική.ξεκαθάρισέ το με τον γιατρό σου από τώρα.οτι θές εσύ θα κάνεις και όχι ότι θέλουν αυτοί πάει και τελείωσε!τα έχω παρει τώρα,με την παραμικρή πρόφαση αμέσως καισαρική.κάτσε ρε φίλε,μαχαίρι είναι όχι αστεία!να επιμείνεις στην απόφασή σου.

Link to comment
Share on other sites

χριστίνα μου και εγώ πήρα μερικές μέρες σιρόπι για τον βήχα.γιατί να περιμένεις να το πάρεις μετα?δεν το καταλαβαίνω...

οσο για την καισσαρική δεν το συζητώ.αφού θες φυσιολογικό γιατί να μην γίνει?μόνο αν κινδυνευει το μωρό ή εσύ θα κάνεις καισαρική.ξεκαθάρισέ το με τον γιατρό σου από τώρα.οτι θές εσύ θα κάνεις και όχι ότι θέλουν αυτοί πάει και τελείωσε!τα έχω παρει τώρα,με την παραμικρή πρόφαση αμέσως καισαρική.κάτσε ρε φίλε,μαχαίρι είναι όχι αστεία!να επιμείνεις στην απόφασή σου.

συμφωνω με τη βασιλικη, μονο αν συντρεχει λογος για το μωρο και για σενα να το επιτρεψεις, ειναι δικη σου η επιλογη δεν μπορουν να κανουν οτι θελουν.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

ακόμα στο τεταρτο είμαστε,κάπου κάπου μπορεί να γίνονται και δεκάλεπτα τα μεσοδιαστήματα και μετά πάλι ανα τεταρτο.ναι είναι πόνος χαμηλά και στην μέση.πράγματι όταν με πιάνει ούτε να μιλήσω μπορώ ούτε να κουνηθώ.ελπίζω να μην σταματήσουν τώρα που άρχισαν.λέω να πάω σε κανα 2ωρο από το νοσοκομείο αν δεν σταματήσουν.

βασιλικουλα κανενα νεοτερο?ετσι οπως το περιγραφεις ειναι πονοι γεννας.το μωρο κουνιεται η ειναι ακινητο?καλυτερα να πας στο νοσοκομειο αντε με το καλο!:P

ελενιτσα και μαξι να σας ζησουν τα μωρακια!!

ελενη περιμενουμε να μας πεις πως πηγε η καισαρικη εεεε

να χαιρεστε τα νινακια σας και να ειναι παντα γερα και χαρουμενα :P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βασιλικουλα κανενα νεοτερο?ετσι οπως το περιγραφεις ειναι πονοι γεννας.το μωρο κουνιεται η ειναι ακινητο?καλυτερα να πας στο νοσοκομειο αντε με το καλο!:P

ακόμα στο τεταρτο είμαστε.αντε πιά άρχισα να βαριέμαι...:roll:κάποιες στιγμες και συνήθως πριν την σύσπαση κουνιέται ελάχιστα. θα περιμένω πότε θα γίνουν 10λεπτοι και μετά θα ξεκινήσω.ρε κορίτσια από τις 8 το πρωί έχω συνεχόμενους πόνους δεν πιστευω να είναι λάθος συναγερμός.εσεις τι λέτε?υπάρχει περίπτωση να σταματήσουν?

Link to comment
Share on other sites

ελα κουκλα δενειχ ακανει ανανεωση να δω οτι απαντησες στη βασιλικη!!!χτες δενειχε καθολου ολο κοιμμοταν κι ετρωγε,σημερα παλι λιγο ανησυχη τοπρωι αλλα δε φωναζει η ερμη μονο γρυλιζει!τουλαχιστον κοι9μομοαστε τα βραδια,πινα και γλυκανισο να δουμε τι θα γινει!παλι καλ ανα λεω ειμαστε...μια χαρα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εσενα πως παει εχειπο0νακια η οχι?ελπιζω ναμην κανετε!ο γιατρος ειπε πιο πολυ τα αγορια κανουν,μαλλον πιο εντονα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

οχι εμενα δεν εκανε κολικους!η ραφαελα ειχε κανει οταν ηταν μωρο μεχρι 2 μηνες αλλα και ο αλεξ.ειδικα ο αλεξ τους ειχε πολυ πιο εντονους!ισως οντως τα αγορια να τους περνανε πιο βαρια.η μπεμπα ευτυχως δε μου εκανε καθολου.

τι ωραρια εχετε?εμεις τα εχουμε κανονισει απο καιρο.το βραδυ τρωει τελευταια φορα στις 00.00 περιπου.μετα παει 06.00-9.30-13.00-16.30-20.00 και 23.30 με 00.00 παλι το τελευταιο.πανω κατω αυτα εχει κ τα εχουμε σταθεροποιησει.τωρα κανενα τεταρτο πανω κατω παντα παιζει οκ :tongue:

αχ πολυ ησυχο ειναι δε ξερω με λυπηθηκε ο θεος???σε σχεση με τα αλλα 2 που ηταν μωρα δηλαδη...ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ξεχναω οτι εχω μωρο που λεει ο λογος .μονο στο μπανιο κλαιει αλλα μολις την βγαζω σταματαει αμεσως:rolleyes: θελει να ειναι βρωμουλα μαλλον:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν την τελευταία 1,5 ώρα έρχονται ανα 10λεπτο!σιγά σιγά λέμε να ξεκινήσουμε.ελπίζω να μην μας στείλουν πίσω,δεν θα το αντέξω...περισσότερα μόλις γυρίσω.(το βράδυ ή σε 5 μέρες)

φιλάκια κουκλες!

θα σας σκέφτομαι και θα παίρνω θάρρος!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν την τελευταία 1,5 ώρα έρχονται ανα 10λεπτο!σιγά σιγά λέμε να ξεκινήσουμε.ελπίζω να μην μας στείλουν πίσω,δεν θα το αντέξω...περισσότερα μόλις γυρίσω.(το βράδυ ή σε 5 μέρες)

φιλάκια κουκλες!

θα σας σκέφτομαι και θα παίρνω θάρρος!

με το καλο κουκλα μου, και με εναν πονο να υποδεχτεις την κουκλα σου, η σκεψη μας μαζι σου


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...