Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Ne enoite kai egw xerome p ixarxoun enalaxtikes lisis gia tin ipogonimotita .. apla kseris den einai mono i anamoni psixofthora einai kai to oti prp na mpis se diadikasia eksosomatikis afto kai an einai anipofora dld den pisteva pote oti tha xriasto na peraso apo afti tin diadikasia kai niotho kapos.. oles to viosame pistevo .. alla an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelontas kai mi.. euxaristo gia tin apantisi sou ☺️

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Ne akrivos se aftin tin fasi vriskome tis arnisis oti oloi mporoun kai emis oxi kai kapos erxete to parapono .. an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelw polli na kano ena moro an me aksiosi o theos vevea .. euxaristo polli gia tis simvouli su ☺️

      14 minutes ago, Jamie said:

      κοριτσι μου καλησπερα επειδη ειχα βρεθει στην θεση σου ακριβως πριν λιγα χρονια εχοντας πολυκυστικες αλλα ελαφριας μορφης συνδρομο και ο συζυγος προβλημα με το σπερμα η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις σε εξωσωματικη και εμενα τα ιδια ποσοστα μου εδιναν και επιασα με την πρωτη φορα(ειναι βεβαια κ θεμα τυχης)και τωρα κοιταω το γιο μου και δεν το μετανιωνω καθολου.Σιγουρα βεβαια να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ πιο ανετα γιατι ειναι δικο σου το σωμα και μονο εσυ εχεις λογο πανω σε αυτο.Δεν ειναι και τοσο φοβερη σαν διαδικασια φαντασου θα πηγαινα παλι με χαρα αν ηθελα δευτερο!!ευχομαι να πανε ολα καλα με οτι αποφασισεις!!

      Ne tha sizitiso kalitera me ton sizigo mou kai tha doume ti tha apofasisoume .. alla nomizo tha pame akoma mia fora gia spermatexisi dipli aftin tin fora kai an den petixi tha proxorisoume me eksosomatiki .. o theos na sas exei kala euxaristo gia tis sivoule su .. tha sas enimeroso gia oti apofasiso. ☺️

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελένη με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, να σαι καλά, να χαίρεσε το ανηψάκι σου! Με το καλό και συ!!! Φιλάκια πολλά στην λεχώνα μας! :tongue:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησα και εγώ!

Πήγαμε για πρόκληση Κυριακή βράδυ, δεν ήταν σπουδαίοι οι πόνοι, άν και την ενισχύσαμε γιατί το τέκνο δεν κατέβαινε. Σε λίγο θα σημαίναμε aber alert! Μωρό εδώ, μωρό εκεί....

Τελικά, αφού είχαν περάσει 13 ώρες αποφασίσαμε με το γιατρό μου και πήγαμε στο χειρουργείο για καισαρική. Σε 10' κράταγα το κορίτσι μου!

Βάρος 4.100 κιλά, 53 εκατ. μήκος. Ώρα γέννησης 12:10 το μεσημέρι.

Κορίτσια μου όσες μπορείτε να ζητήσετε roomin και να θηλάσετε! Το δέσιμο δεν παίζεται! Νιώθεις ότι είσαι μόνο εσύ και το παιδί σου!!

Εντωμεταξύ κορίτσια, αν και ξέρω τα μωρά δεν βλέπουν, το Ηλεκτράκι κάνει ένα κάρφωμα!... Άλλοτε σοβαρή, άλλοτε με παράπονο, άλλοτε αυστηρή.

Πάει έχω χαζέψει η μάνα!

Φιλιά!

;)


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες,

Ελενη μου με το καλο ολα να πανε καλα και να κρατας συντομα την πριγκιπισσα σου αγκαλια, δωσε φιλια στην φροσω,

Βασιλικουλα ηρθε κι η σειρα σου, με το καλο κουκλα μου και με εναν πονο να συναντησεις τη μικρη σου κουκλα, κι εμεις περιμενουμε την νυφη με αγωνια...

Ρεα μου να χαιρεσαι το Ηλεκτρακι σου ευτυχισμενο, καλοτυχο και με υγεια μια ζωη να ειναι, να σας ζησει.

Χριστινακι κοντευεις κι εσυ...

Κουλα θα συμφωνησω πολυ βολικο το μαξιλαρι θηλασμου σου λυνει τα χερια


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera koritsia afiste apo xthes to brady apogeuma ta kokkala anamesa sta podia mou me exoun pethanei poli pono kai esas etsi kanoun???????kai ponoi periodou sxedon oli tin wra ouffff afoy xthes elega den yparxei tha gennisw alla tipota.... to mwro den poli kouniete poli entona ti egine????etoimazete????xaxaxa:confused::confused::confused:


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητές φίλες, ευχαριστώ για τη στήριξή σας στα χθεσινά μου μηνύματα. Σήμερα είχα πάλι λίγο σκούρο αίμα, όπως όταν τελειώνει η περίοδός μου. Ανυπομονώ για την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό. Α, αποφάσισα να κάνω και μια χοριακή αύριο. Έτσι, για να δω τι θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

κοριτασια σας διαβαζω μπαινω συνεχρια παο το κινητο και μαθαινω νεα,δυσκολευομαι ν αγραψω να ξερετε δενειστε μονες!!!κουραγιο τελειωνετε κι εσει ςκαι μετα θ αμιλαμε για κολικους,θηλασμο κτλ ,αντε υπομονη καινα ειστε δυνατες μη φοβαστε τιποταααααα,σε 9 μερες ειναικαι του αγιου στυλιανου......προστατη των βρεφων,ολα σουπερ λεμε


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera koritsia afiste apo xthes to brady apogeuma ta kokkala anamesa sta podia mou me exoun pethanei poli pono kai esas etsi kanoun???????kai ponoi periodou sxedon oli tin wra ouffff afoy xthes elega den yparxei tha gennisw alla tipota.... to mwro den poli kouniete poli entona ti egine????etoimazete????xaxaxa:confused::confused::confused:

αχ ξανθη μου οταν κουνιεται πολυ το μωρο δεν ειναι ακομα η ωρα του.οταν κοντευει η ωρα το μωρο ειναι ακινητο.προφανως εχεις προπαρασκευαστικες συσπασεις.η αλλιως ψευτοσυσπασεις.τι εννοεις την αλλη εβδομαδα θα σε βαλει αυτος?δε θα εχεις κλεισει τις 40,θα πας με προκληση?:shock:

ΡΕΑ

μου!!να σου ζησει και παλι το αγγελουδι σου!ναι το ξερω αυτο το ΚΑΡΦΩΜΑ χαχαχα δεν ειναι τελειο?νομιζεις οτι σε κοιταει και θελει να σου μιλησει:tongue: ο θηλασμος αμεσως μετα τη γεννα ειναι τελειο συναισθημα.το εχω ζησει κ στα 3 παιδια.τα θηλασα γυμνουλικα τυλιγμενα σε πετσετουλες με τα υγρα της κοιλιας ακομη επανω.μετα τα πηραν τα επλυναν τα εντυσαν κ μου τα ξαναδωσαν παλι στο στηθος:-P

κανενα νεο απο την φροσουλα εχουμε???πως να νιωθει αραγε που ειναι μαμα!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητές φίλες, ευχαριστώ για τη στήριξή σας στα χθεσινά μου μηνύματα. Σήμερα είχα πάλι λίγο σκούρο αίμα, όπως όταν τελειώνει η περίοδός μου. Ανυπομονώ για την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό. Α, αποφάσισα να κάνω και μια χοριακή αύριο. Έτσι, για να δω τι θα δείξει...

περιμενουμε νεα σου.το σκουρο καφε που ειπες με ανυσηχει καπως.δε θελω να σου δωσω ελπιδες αλλα ευχομαι να εισαι εγκυος και το σκουρο καφε να σημαινει απλα οτι χρειαζεσαι προγεστερονη !:P


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ax dhmhtroyli ta καλα του εξωτερικου,εγω μονο αγκαλια,της εδινανα και συμπληρωμα γιατι το γαλα λεν κατεβαινει το δευτερο 24ωρο κι ςγω ειχα πολυ λιγο οπως το πρωτογαλα που εβγαλα εγω,αλαλ αποτη δευτερη μερα τοπαογευμαμου την εφερναν οτανεκλαιγε....θηλη αρπαξε αμεδως παντως!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως και εγω δεν εχω προβλημα.παιρνει κ στηθος και πιπιλα και μπιμπερο και γενικα οτιδηποτε περιεχει τροφη:shock: δεν παθαμε καμια συγχηση θηλων.ηταν κατι που φοβομουν αλλα ευτυχως ολα καλα!

τωρα την εχω στην κουζινα στο ριλαξ και περιμενω το φαι να γινει οπου να ναι.βαλαμε και μοτσαρτ γιατι ηρεμει τα μωρα.ειμαστε κοριτσια της τεχνης!μονο γαλλικα και πιανο:shock: αν και η μαμα ειναι ροκου:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αχαχα αρχιστε καιμπαλετο!!!!μπραβο ρε συ!κι εμενα σημερα μονο μαμ και νανι ειναι!ρε συ κανε ι ενα χουρ χουρ οταν τρωει αλλα οταν κοιμαται δεν κανει τιποτα ειναι ησυχη δεν ακουγεται τιποτα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...