Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

συγνωμη για την παρεμβαση κοριτσια

θελω να ευχηθω στην ladycat την φιλη μου που εχουμε τον ιδιο γιατρο , να της ζησει η ωραιοτερη εκπληξη που φυλαγε 9 μηνες !

να ειναι γερη κ να καμαρωνει την ΚΟΡΑΚΛΑ της !!!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ !!!!!!!!!!!!

ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ...........υγιεστατοι κ αγαπημενοι :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις ευχές σας! Όσες έχετε ήδη γεννήσει, να χαίρεστε τα μωράκια σας, τις οικογένειές σας, ο Θεός να σας δίνει δύναμη, χαρά και ευτυχία!!! Σε όσες είστε ακόμα στην αναμονή εύχομαι καλό κουράγιο και με το καλό να αγκαλιάσετε και εσείς τα αγγελούδια σας!!! Όλα να πάνε καλά και για σας και να είστε υγιείς, εσείς και οι οικογένειές σας!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

μικιο μου τοξερω αυτο για το συνδρομο,αλλα απο την ενδοεπικοινωνια ακουω και τηνανασα της...δε χωραει στο δικομου δωματιο και ειναικαι παγωμενο...λες ν αγινεικατι και ναμηνπρολαβω?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

na sou zisei frosso i koritsara sou geri kai dynati na xairesai tin oikogeneia sou!!!!!gemisame mwra kaleeee ti wraia ante ayrio eleni me to kalo kai esy na pareis to mwraki sou agkalitsa:D:D:D sigoyra kai i popi gennise den exigite alliws exei meres na emfanistei.....

Ευχαριστώ πολύ και εσύ με την σειρά σου, κοντεύεις!!!! Και η Βασιλική δεν μπήκε σήμερα καθόλου να δώσει παρόν.........λες????:P


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

Φρόσω να σου ζήσει η κόρη σου και να την χαίρεσαι !!!

Άλλες δεν γέννησαν κορίτσια ???

Πάντως και εγώ χρησιμοποιώ μαξιλάρι θηλασμού και βολεύει πάρα πάρα πολύ !!! 30 ευρό όμως μου στοίχισε !!!


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν δε γράφω στο σωστό σημείο του φορουμ αλλα ήθελα τα φωτα και την εμπειρία των ήδη μαμάδων! Είμαι 27 ετών και είχα τελευταία περίοδο 3/10/2010. Την προηγούμενη εβδομάδα, αφού παρατήρησα πρήξιμο στο στήθος, έκανα 9 και 13/11 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν θετικά. Στις 14/11 το βράδυ είδα λίγο αίμα και στις 15/11 πήγα στο γυναικολόγο. Μου έκανε κολπικό υπέρηχο και είπε πως δε βλέπει κάτι ιδιαίτερο, ίσως μια υποψία σάκου και να ξαναπάω σε μια βδομάδα. Την ίδια μέρα το βράδυ ξαναείχα αίμα (περισσότερο καφέ εκκρισεις)που συνεχίζονται σποραδικά. Είμαι ή δεν είμαι έγκυος? Τι πιθανότητες υπάρχουν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποια μαρκα τεστ εκανες??? μηπως εκανες πρεντικτορ?

αφου ειχες 3.10 περιοδο λογικα επρεπε να φαινεται κατι στον υπερηχο γιατι θα ησουν 6 εβδ οποτε επρεπε να χτυπαει και η καρδια.ισως ειναι χημικη κυηση.καλυτερα να ξαναπας στο γιατρο...


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το first step. Μου το συστησαν φιλες μου που ήταν ευχαριστημενες. Είμαι σίγουρη πως κάτι έπρεπε να φαίνεται γιατι ήταν 6 εβδομάδες γεμάτες. Χημική τι σημαίνει? Θα ξαναπάω στο γιατρό την Παρασκευή. Είμαι πεπεισμέ3νη όμως ότι δεν είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν δε γράφω στο σωστό σημείο του φορουμ αλλα ήθελα τα φωτα και την εμπειρία των ήδη μαμάδων! Είμαι 27 ετών και είχα τελευταία περίοδο 3/10/2010. Την προηγούμενη εβδομάδα, αφού παρατήρησα πρήξιμο στο στήθος, έκανα 9 και 13/11 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν θετικά. Στις 14/11 το βράδυ είδα λίγο αίμα και στις 15/11 πήγα στο γυναικολόγο. Μου έκανε κολπικό υπέρηχο και είπε πως δε βλέπει κάτι ιδιαίτερο, ίσως μια υποψία σάκου και να ξαναπάω σε μια βδομάδα. Την ίδια μέρα το βράδυ ξαναείχα αίμα (περισσότερο καφέ εκκρισεις)που συνεχίζονται σποραδικά. Είμαι ή δεν είμαι έγκυος? Τι πιθανότητες υπάρχουν?

Εγώ έμαθα για την εγκυμοσύνη μου με το τεστ predictor και αφού βγήκε θετικό, έκανα εξέταση αίματος την β' χοριακή. Το αποτέλεσμα βγήκε και πάλι θετικό και τότε πήγα στον γυναικολόγο! Απο την ημέρα που μου τελείωσε η περίοδος που είχα τελευταία φορά, δεν ξανα είδα καθόλου αίμα, ούτε σταγόνα, ούτε καν καφέ. Η αδελφή μου, της τελείωσε η περίοδος και μετά απο 15 μέρες είχε αίμα καφέ αρκετό, σαν κανονική περίοδο για 3 μέρες και μετά έκανε και αυτή το τεστ predictor και της βγήκε θετικό. Μετά πήγε σε μικροβιολογικό εργαστήριο και έκανε την β' χοριακή που της βγήκε και αυτή θετική!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

Έκανα το first step. Μου το συστησαν φιλες μου που ήταν ευχαριστημενες. Είμαι σίγουρη πως κάτι έπρεπε να φαίνεται γιατι ήταν 6 εβδομάδες γεμάτες. Χημική τι σημαίνει? Θα ξαναπάω στο γιατρό την Παρασκευή. Είμαι πεπεισμέ3νη όμως ότι δεν είμαι.

χημικη ειναι η εγκυμοσυνη που δεν εχει εμβρυο αλλα μονο σακο.εχεις αιμα η μονο καφε υγρα?και σε τι ποσοτητα?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου τι κάνετε?πολλά γεννητούρια βλέπω!!!

ντίνα να χαίρεσαι το ηλεκτράκι!4100!πώς τα κατάφερες ρε θηρίο?!!!!πάντα γερή να είναι και να πλημμυρίζει με ευτυχία την οικογένειά σας!

φροσάκι μου παρόλη την ταλαιπωρία η κίντερ έκπληξη έκανε την εμφάνισή της!να σας ζήσει και πάντα χαρές εύχομαι.αυτό το γατάκι μπορεί να σε ταλαιπώρησε πιο πολύ από οποιοδήποτε άλλο αλλά είναι ήδη το αγαπημένο σου! να την χαίρεστε!

ελενάκι κουράγιο κούκλα!η αγωνία χτυπάει κόκκινο αλλά προσπάθησε να ξεκουραστείς όσο μπορείς περισσότερο για να μπορέσεις να απολάυσεις τις πρώτες ώρες με την μπουμπού σου όσο πιο πολύ μπορείς!μια χαλαρή και χαρούμενη μαμά θα φέρει στον κόσμο ένα χαλαρό και χαρούμενο μωράκι!μην της το στερήσεις αυτό!ευχομαι όλα να πάνε όπως ακριβώς τα φαντάζεσαι και αυριο να κρατάς στα χέρια σου την κοράκλα σου!

εμείς εδώ καλά είμαστε!το πρωΐ πήγα στον οδοντίατρο γιατί εσπασε 1 δόντι μου και είπα να μην το αφήσω.η μικρή προετοιμάζεται με συσπάσεις και πονάκια αλλά τίποτα το συντονισμένο.αύριο το βράδυ επιτέλους θα έρθει και ο μπαμπάς της,οπότε θα αρχίσουμε τις προσπάθειες για να την βγάλουμε σιγά σιγά(σκάλες,σεξ,πικάντικα κλπ).τώρα που ξέρω οτι μάλλον δε θα χάσει την γέννηση της κόρης του,μου έφυγαν και τα τελευταία ψήγματα αγχους.τόσο που αυριο λέω να πάω στο μαγαζί του μπαμπα μου για να τον βοηθήσω λίγο γιατί μάλλον θα έχει πολλούς μαθητές που θα κατεβούν για ψώνια. μέχρι τότε ιδωμεν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...