Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχαχα αρχιστε καιμπαλετο!!!!μπραβο ρε συ!κι εμενα σημερα μονο μαμ και νανι ειναι!ρε συ κανε ι ενα χουρ χουρ οταν τρωει αλλα οταν κοιμαται δεν κανει τιποτα ειναι ησυχη δεν ακουγεται τιποτα

χουρ χουρ απο τη μυτη?φυσιολογικο ειναι ετσι κανουν.επειδη μεγαλωνει γτο διαφραγμα της μυτης ακουγονται σα να εχουν μυξες.επισης οταν τρωνε εκτος απο χουρχουρ λαχανιαζουν και βγαζουν κ περιεργους ηχους:rolleyes::shock:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

dimitra twra exw aurio tokografo kai tin deutera exw yperixo kai tha me exetasei apo katw eipe kai mesa sti bdomada tha me balei autos kai pali tha doume logou barous mwrou 3430 itane tin deutera pairnoume poli baros tin bdomada alla einai kai to zaxaro pou exw.... me to kalo na erthei twra 3 meres 4 diafora arkei na pane ola kala...!!!kai pali sigoura tha sas pw tin deutera an den gennisw ws tote xaxaxxa:shock::shock::shock::shock:


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

dimitra twra exw aurio tokografo kai tin deutera exw yperixo kai tha me exetasei apo katw eipe kai mesa sti bdomada tha me balei autos kai pali tha doume logou barous mwrou 3430 itane tin deutera pairnoume poli baros tin bdomada alla einai kai to zaxaro pou exw.... me to kalo na erthei twra 3 meres 4 diafora arkei na pane ola kala...!!!kai pali sigoura tha sas pw tin deutera an den gennisw ws tote xaxaxxa:shock::shock::shock::shock:

α οκ καταλαβα τωρα!αντε με το καλο κ εσυ κοριτσακι μου!η ελενιτσα αραγε γεννησε ?σιγουρα ναι...θα εχει αγκαλια το μωρουλινι της τωρα!

ποσες μεινατε εγκυουλες?αντε να τελειωσει η κατω λιστα!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

χουρ χουρ απο τη μυτη?φυσιολογικο ειναι ετσι κανουν.επειδη μεγαλωνει γτο διαφραγμα της μυτης ακουγονται σα να εχουν μυξες.επισης οταν τρωνε εκτος απο χουρχουρ λαχανιαζουν και βγαζουν κ περιεργους ηχους:rolleyes::shock:

κι εμενα ετσι κανει καθε μερα και του βαζω φυσιολογικο ορο ετσι μου ειπε ο παιδιατρος το βραδυ ομως ειναι παλι βουλομενη και δεν μπορει να αναπνευσει καλα οταν τρωει,

αχ κισα εμενα απο τη στιγμη που γεννησα μου τον φερανε και τον θηλασα, μια φορα προσπαθησαν να του δωσουν ξενο γαλα αλλα το εκανε εμετο και ο παιδιατρος του μαιευτηριου ειπε οτι δεν το δεχεται απο εκει και περα γραψανε αποκλειστικος θηλασμος και μου τον φερνανε καθε 1.5 ωρα και το πρωι τον φερνανε κατα τις 9 και τον περνανε κατα τις 3 το μεσημερι.

Ξανθη μου με το καλο και εσυ να υποδεχτεις το μωρακι σου, ειχατε κανενα νεο απο την ποπη? η ελενη αυριο γενναει στις 18,


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο μελίνα μου. Απλά αν γυρίσεις σε δουλειά θα πρέπει να κανείς κάβα το γάλα σου. Μιξες δεν έχει απλά ακούγεται όταν τρώει σαν ακρόαστικα. Κοιμάται αθόρυβαγ. Δίκιο θα έχεις δημητρούλι απλά με επρηξαν έτη έχει μιξες ενώ εγώ τη βλέπω μια χαρά.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια πήγα σε παθολόγο για τον βήχα και μου είπε ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι.Μόνο με σιρόπι θα συνέλθω. Για να πάρω σιρόπι θα πρέπει να μη θηλάσω. Πλησιάζει το σάββατο και να δω τι θα κάνουμε... :confused:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο μελίνα μου. Απλά αν γυρίσεις σε δουλειά θα πρέπει να κανείς κάβα το γάλα σου. Μιξες δεν έχει απλά ακούγεται όταν τρώει σαν ακρόαστικα. Κοιμάται αθόρυβαγ. Δίκιο θα έχεις δημητρούλι απλά με επρηξαν έτη έχει μιξες ενώ εγώ τη βλέπω μια χαρά.

αστους να λενε κισακι ολα τα μωρα ετσι κανουν οταν τρωνε.αν δυσκολευετε να φαει απλα βαλτης κ εσυ φυσ.ορο.δεν ειναι τιποτα.απλο νερακι ειναι και ξεβουλωνει τη μυτη.οι μυξες δεν ειναι απο κρυωμα ειναι οπως σου ειπα επειδη ανοιγει το διαφραγμα της μυτης γιαυτο κανει ετσι.

Κοριτσάκια πήγα σε παθολόγο για τον βήχα και μου είπε ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι.Μόνο με σιρόπι θα συνέλθω. Για να πάρω σιρόπι θα πρέπει να μη θηλάσω. Πλησιάζει το σάββατο και να δω τι θα κάνουμε... :confused:

υπαρχουν σιροπια που κανει να τα παρεις αν θηλαζεις.αλλα μπορεις να πιεις κ πολλα τσαγια .βεβαια ξερω ο βηχας δυσκολα περναει.αλλα ρωτα τον γιατρο σου πιο σιροπι μπορεις να παρεις ενω θηλαζεις.κ εμενα ενω θηλαζα κ στα 3 παιδια μου εδειναν παρακεταμολη για τους πονους στο ραψιμο στο πρωτο παιδι κ για τις συσπασεις μετα τη γεννα στα αλλα 2.(μετα το πρωτο παιδι στα επομενα εχεις για 7 μερες συσπασεις σαν γεννα.πικρα μιλαμε...)επεινα 6 χαπια την ημερα .3 φορες απο 2.και θηλαζα κανονικα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια πήγα σε παθολόγο για τον βήχα και μου είπε ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι.Μόνο με σιρόπι θα συνέλθω. Για να πάρω σιρόπι θα πρέπει να μη θηλάσω. Πλησιάζει το σάββατο και να δω τι θα κάνουμε... :confused:

καλημερα κουκλες και κουκλια,

χριστινακι για δες κι αυτο εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28788

Αγαπητές φίλες, ευχαριστώ για τη στήριξή σας στα χθεσινά μου μηνύματα. Σήμερα είχα πάλι λίγο σκούρο αίμα, όπως όταν τελειώνει η περίοδός μου. Ανυπομονώ για την Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό. Α, αποφάσισα να κάνω και μια χοριακή αύριο. Έτσι, για να δω τι θα δείξει...

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να επιβεβαιωσεις την εγκυμοσυνη.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

ελενάκι μου με το καλό!όλα καλά να πάνε σου ευχομαι και να κρατάς σύντομα την μικρή στα χέρια σου!

κοριτσάκια εμείς είμαστε εδώ με τον μπαμπά μας ο οποίος ήρθε χθες το βράδυ!ολα είναι τέλεια!νομίζω σήμερα θα γεννήσω.όλο το βράδυ πονούσα αλλά οχι σε τακτά χρονικα διαστήματα.σήμερα πάλι ξύπνησα από τους πόνους και τώρα προσπαθώ να τους μετρήσω.τώρα που έχω δίπλα μου τον σύντροφό μου δεν φοβάμαι τίποτα!θα σας ενημερώσω όταν έχω νεότερα!μέχρι τότε φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

ελενάκι μου με το καλό!όλα καλά να πάνε σου ευχομαι και να κρατάς σύντομα την μικρή στα χέρια σου!

κοριτσάκια εμείς είμαστε εδώ με τον μπαμπά μας ο οποίος ήρθε χθες το βράδυ!ολα είναι τέλεια!νομίζω σήμερα θα γεννήσω.όλο το βράδυ πονούσα αλλά οχι σε τακτά χρονικα διαστήματα.σήμερα πάλι ξύπνησα από τους πόνους και τώρα προσπαθώ να τους μετρήσω.τώρα που έχω δίπλα μου τον σύντροφό μου δεν φοβάμαι τίποτα!θα σας ενημερώσω όταν έχω νεότερα!μέχρι τότε φιλάκια!

Μπραβο Βασιλικη μου με το καλο πολυ χαιρομαι για σενα, μη φοβασαι τιποτα ολα θα πανε καλα, και θα κρατας την πριγκιπισσα σου αγκαλια. Περιμενουμε κι εμεις τη νυφη, θα περιμενουμε νεα σου φιλια πολλα


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nai βασιλικουλα αν δενμπορει ςνα κουνηθεις κι ειναι επωδυνο εγεννας κουκλαααααααααααααααα!!!με το καλοοοοοοοο


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςς!πηρα γλυκανισο να πινω μπας και βοηθησουν τη μικρη με τα πονακια... ηοποια η καημενη δε φωναζει μονο δυσανασχετει το καλο μου


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...