Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΜΑΧΙ ημουν τυχερη σαυτο το μωρο.ειναι μωρο περιπτωση.σπανια συμβαινει αυτο οποτε φυσιολογικα ειναι αυτα που περνατε εσεις.μηπως το παιδι μου ειναι αλιεν?:rolleyes: υπαρχουν κ αλλα εκτος απο το σεχ ξερεις...χρησημοποιησε τα μεχρι να ερθει η στιγμη.θα ξελαμπικαρεις!χαχαχα

ΣΩΣΤΟ. :P Μ΄ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ.(ΣΚΑΛΕΣ) ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΩΠΗΛΗ. :oops:ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΜΑΧΙ θα τον βρεις τον εαυτο σου κ ειναι πολυ ευκολο.απλα κοιτα εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46482&highlight=%E5%ED%E4%EF%EC%E7%F4%F1%E9%EF%E9+%E8%E1%ED%E1%F4%EF%E9

και θα καταλαβεις ποσο ευτυχισμενη εισαι και ποσο τυχερη!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΧΙ θα τον βρεις τον εαυτο σου κ ειναι πολυ ευκολο.απλα κοιτα εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46482&highlight=%E5%ED%E4%EF%EC%E7%F4%F1%E9%EF%E9+%E8%E1%ED%E1%F4%EF%E9

και θα καταλαβεις ποσο ευτυχισμενη εισαι και ποσο τυχερη!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ......ΑΣΤΑ...... ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=47127:???:

εισαι σταληθεια και εσυ και ολες μας ειμαστε πολυ τυχερες για αυτα που εχουμε.δεν υπαρχει λογος να νιωθεις θλιψη.ζεις την απολυτη ευτυχια και πρεπει να νιωθεις ευτυχισμενη γιατι εισαι!κ ας σε ξενυχταει κ ας κλαιει κ ας ειναι ολη μερα στο βυζι!

φταινε οι ορμονες σου!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ......ΑΣΤΑ...... ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ.

τι εννοεις η 4η φορα?εχεις ξαναμεινει εγκυος?αποβολη η κατι χειροτερο?:confused: αν θες να πεις φυσικα..


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=47127:???:

εισαι σταληθεια και εσυ και ολες μας ειμαστε πολυ τυχερες για αυτα που εχουμε.δεν υπαρχει λογος να νιωθεις θλιψη.ζεις την απολυτη ευτυχια και πρεπει να νιωθεις ευτυχισμενη γιατι εισαι!κ ας σε ξενυχταει κ ας κλαιει κ ας ειναι ολη μερα στο βυζι!

φταινε οι ορμονες σου!

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛ........ΕΣ. ΧΙ ΧΙ.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις η 4η φορα?εχεις ξαναμεινει εγκυος?αποβολη η κατι χειροτερο?:confused: αν θες να πεις φυσικα..

ΜΙΑ ΑΚΡΑΝΙΑ ,ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΗ , ΤΡΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ , ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΟ ΓΚΡΕΜΛΙΝ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΑΚΡΑΝΙΑ ,ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΗ , ΤΡΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ , ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΟ ΓΚΡΕΜΛΙΝ ΜΟΥ.

λυπαμαι για οσα περασες:? ειχα κ εγω 2 αποβολες πριν κανω το πρωτο μου παιδι.μεσα σε 6 μηνες τις ειχα κ τις 2.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΩΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΣΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ?

οι γυναικες που εκαναν καισαρικη εχουν 7 φορες περισσοτερες πιθανοτητες για επιλοχειο καταθλιψη(χωρις αυτο να σημαινει οτι θα παθουν και στανταρ καταθλιψη)


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...