Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελενη το αιμα σου εχει σταματησει?ειμαστε κοντα σε μερες εμεις!

Χριστίνα, δεν ξέρω τι γίνετε με το αίμα, δεν είναι στάνταρ.Μια μέρα έχω κόκκινο, την άλλη μέρα σχεδόν καθόλου και την άλλη μέρα ροζουλί.:confused: Σήμερα είναι σχεδόν καφέ και πολύ ελάχιστο, αύριο όμως, μπορεί να ξανα έχω κόκκινο.Εσύ έχεις ακόμα?


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

εγω καθαρισα μια φορα,μετα μου ξαναρθε,αλλα πονουσ απολυ λογω συσπασεων απο κατω,πηγα στο γιατρο μου εδωσε μιτροταν ειναιγιανα κανει ςσυσπασει ςκαι να αδειασει η μητρα,μετα απο 2-3 μερες ξανακαθαρισα και απο την οαρασκευη νομιζω παλι αιματακι,μεχριπου χτε ςκαθαρισα παλι!πονο δνεεχω καθολου απο την προηγουμενη εβδομαδα,το στηθος χαλαρωσε,σπυρακια εβγαλε κι εμενα στοπροσωπο και το απεδωσα σε μι αμαλλινη ζακετα.μια μαμα μου ειπε οτ ειναι βρεφικο εκζεμα η κατι τετοιο...και φευγει μονο του να μην το πειραξω καθολου.αυριο παλι εχουμε παιδιατρο και σε 15 μερες εμβολιο!το μωρο εχει ηρεμησει πολυ απο κολικους και κοιμαται πολυ περισσοτερο!βγαζει γουλιτσες και ναι ισως θελει να ρευτει πριν απο αλλαγη στηθους η τρωει πολυ λαιμαργα!θα αφου χτες και σημερα ειχα χρονο ανετο το πρωιπου κοιμοταν η μικρη, εκανα ντουζ,πλυθηκα,βαφτηκα,επλυνα και τακτοποιησα κουζινα κι εβαλα ηλεκτρικη!ναι και ηπια και καφε κι εφαγα και πρωινο με την ησυχια μου!θα στρωσουν τα μωρα,θα στρωσετε κι εσεις κοριτσια!υπομονη!τα μιτροταν σταματουν την αιμορραγια κι ειναι συμβατα με το θηλασμο!εγω δενπηρα τιποτα για να επανελθει η μητρα,οταν θηλαζεις γινονται συσπασεις που βοηθουν στην επαναφορα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω τελευταια φορα τη μερ απου γεννησα!τωρα μου εδωσε το οκ ο γιατρος!ακους δημητρουλι?????χαμος θα γινει λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

εγω τελευταια φορα τη μερ απου γεννησα!τωρα μου εδωσε το οκ ο γιατρος!ακους δημητρουλι?????χαμος θα γινει λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΣΑΙ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 10 ΜΗΝΕς.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα σεξ στις 35 μερες καπου εκει:tongue: αλλα ειχα καθαρισει απο αιμα!

κισακι τοσο νωρις τα κανετε τα εμβολια εκει?σε 15 μερες ουτε 2 μηνων δε θα ειναι..:confused: εγω της εχω το πρωτο εμβολιο 7 φεβρουαριου!3.5 μηνων δηλαδη


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα σεξ στις 35 μερες καπου εκει:tongue: αλλα ειχα καθαρισει απο αιμα!

κισακι τοσο νωρις τα κανετε τα εμβολια εκει?σε 15 μερες ουτε 2 μηνων δε θα ειναι..:confused: εγω της εχω το πρωτο εμβολιο 7 φεβρουαριου!3.5 μηνων δηλαδη

εμεις δημητρα εδω νωρις τα κανουμε τα εμβολια αφου και ο δικος μου θα κανει το πρωτο του εμβολιο 3 Ιανουαριου, θα ειναι τοτε 2 μηνων και 3 ημερων


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οταν γιονει 2 μηνων δημητρουλι!μαξι τωρα η μικρη ειαναι 44ημερων!τοσες μερες εχω να καμβω!10 μηνες?καλε εγω 40 μερες και γυρισε το ματι μου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!θα δωσω δημητρουλι θα δειτε τα πυροτεχνηματααααααα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

εγω αν γινοταν θα τα εκανα μετα το ετος αλλα θα με φαει ο παιδιατρος...μου ειπε για το καινουριο εμβολιο της γαστρεντεριτιδας που ειναι προεραιτηκο αλλα δε το κανω γιατι το εψαξα το θεμα και μπορει μεχρι κ απνοια να φερει.πρεπει λεει να παρακολουθεις στενα 3 μερες το μωρο γιαυτο το λογο.τι μας λες μωρε...

σιγα μη το κανω!!η πρωτη δοση γινεται την 6η εβδ η δευτερη τον 3ο μηνα και η τριτη τον 6ο .προστατευει ομως μονο απο εναν ιο γαστρεντεριτιδας.τον ροταιο που ειναι κ ο πιο σοβαρος δηλαδη


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καθε ποτε βλεπετε τον παιδιατρο?εμεις καθε 15-20 μερες μας λεει,μηπως ειναι υπερβολικο και θα επρεπε καθε μηνα????λεω τωρα εγω!αν και πιο πολυ εμπιστευομαι τη μαια παρα τον παιδιατρο ρε σεις...να πω τη μαυρημου αληθεια


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

οταν γιονει 2 μηνων δημητρουλι!μαξι τωρα η μικρη ειαναι 44ημερων!τοσες μερες εχω να καμβω!10 μηνες?καλε εγω 40 μερες και γυρισε το ματι μου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!θα δωσω δημητρουλι θα δειτε τα πυροτεχνηματααααααα

κ οτι ημουν ετοιμη κ εγω για σεχ σημερα γιατι ημουν αρρωστη αυτες της μερες κ το καναμε 1 φορα μονο στις 35 μερες:tongue::tongue::tongue: 1 = καμια!χχαχα!θα βγαλω το αχτι μου τωρα.θα τον βιασω μη σου πω:oops::oops: κισακι μαζι θα τα ριξουμε τα πυροτεχνηματα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...