Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Δημητρα εγω αντλησεις κανω, τρεις την ημερα, αλλα αν τις αραιωσω κι αλλο θα γινονται τουμπανο τα στηθη..ασε που με δυο μαστιτιδες εχω ευαισθησια στο αριστερο..

Βασιλικη δυστυχωςμε πολυ ισορροπημενη διατροφη ειχα μειωση στο γαλα..το ειδα στα μλ που εβγαζα.

οταν ερθει εκεινη η ωρα θα δω..


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμένα η μάνα μου θήλασε και εμένα και τον αδελφό μου. Εγώ περασα πανεπιστήμια και ο brother έμεινε 3 φορές στην Α γυμνασίου. 5 χρόνια έκανε να το βγάλει. μήπως ήπια εγώ όλο το καλό γάλο καθότι πρώτη και του έμεινε το σκάρτο; Ποπο δεν θα σε συγχωρέσει ποτέ:tongue:.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μάνα μου θήλασε και εμένα και τον αδελφό μου. Εγώ περασα πανεπιστήμια και ο brother έμεινε 3 φορές στην Α γυμνασίου. 5 χρόνια έκανε να το βγάλει. μήπως ήπια εγώ όλο το καλό γάλο καθότι πρώτη και του έμεινε το σκάρτο; Ποπο δεν θα σε συγχωρέσει ποτέ:tongue:.

οχι ρε φίλε!κι εσύ το ήπιες όλο!τώρα που το σκέφτομαι μου εδωσες μια ιδέα.αφού δεν βρίσκω δουλειά θα αρχίσω να πουλαώ το γάλα μου.δόξα τον θεό της κόρης μου της φτάνει και της περισσευει.θα το βάζω σε βαζάκια που θα γράφουν"γαλα κτηνιάτρου-μεγαλώνει μεγαλώνει γερα και εξυπνα παιδιά"και η επιτυχία είναι στο τσεπάκι σας!

γιατι γυναικες δεν θυλασα το παιδι μου εξαμηνο κ δεν θα καταφερει η κορη μου να περασει στην κτηνιατρικη

μην στεναχωριέσαι θα σου δίνω και σενα λίγο απο το δικό μου (σε πολύ φιλική τιμη)και κάτι θα γίνει!

γιατι καλε βασιλικη γκρινιαζει ? τι θελει η μπεμπα? εμενα ολοι μερα καθεται στον καναπε και χαζευει εχω βαλει μουσικουλα και αυτο ηταν . οταν γκρινιαζει τον περνω 5 λεπτα τον κοιμιζω και αυτο ηταν

είναι οι παλιοκολικοί ρε γμτ. εκει που είναι ολα οκ ξαφνικά γίνεται κατακόκκινη και βάζει τις στριγκλιές!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γλωσσούδες! :tongue: Προσπαθω να σας διαβάσω και δεν σας προλαβαίνω...

Κάναμε σήμερα τα δευτερα εμβόλια.Κλάψαμε πολύ λίγο.Είμαστε 7000 κιλά και 67 εκ. Η παιδιατρος είπε ότι είναι αρκετα τα κιλά μας! Χιχιχι!

Derbybaby εμένα σταμάτησε μόνο του το γάλα μόλις αδιαθέτησα! Οχι οτι είχα και πολύ ποτε...

Ρε κορίτσια εγω αυτο το πραγμα με τον θηλασμο δεν το καταλαβα ποτε. Είναι και θεμα οργανισμου να εχεις γαλα.Εγω προσπάθησα τα πάντα και γάλα δεν κατεβαινε.Δηλαδη θα πάρω τον τίτλο της κακιας μανας?

Επίσης αν εχεις γεννησει με καισαρικη και οχι φυσιολογικα παλι δεν θεωρεισαι καλη μανα...

Ή μια ελεγε την αλλη φορα στην μητερα μου οτι η κόρη της δεν αφηνει το παιδι της να παει ουτε για ενα καφε.Δηλαδη ειμαι πάλι κακια μανα επειδη θελω να χαλαρωσω δυο ωρες με φιλες ή τον άντρα μου?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ δεν σας προλαβαίνω.... ξεκινάω να γράψω 1 μήνυμα και τελειώνω σε 30 λεπτα και μεχρι να το στειλω εχετε γραψει αλλά δεκαπέντε μηνυματα!πρέπει να γράφω πιο γρήγορα!

δημητρα καλό πατημα!αν δεις μαμα με καροτσάκι στο δρόμο ρωτα πρώτα αν θηλάζει και αν σου πει οχι τότε πάτα την.

χαχαχαχααχαχχαχα σωστα πρεπει να εξαφανισουμε το ειδος μη θηλαζουσων μητερων:twisted:

και μαθήματα πρέπει να κάνω και τάμα για να σταματήσει η κόρη μου για να με αφήσει να γράψω.προς το παρό μόνο οταν θηλάζω βρίσκω χρονο γιατί δεν μπορεί να κλάψει με το βυζί στο στόμα!

οριστε ενα απο τα οφελη!γραφεις ανεμελα στο παρεντς ενω το μωρο παραλληλα τρωει.μπορεις να το κανεις αυτο με μπιμπερο?οχι:rolleyes:

κοριτσια ιδρωνουν η πατουσιτσες του χοντρουλη μου δεν του φοραω καλτσακια μονο φορμακι . αλλες μερες φορουσα και καλτσακια αλλα σημερ α παρατηρησα οτι ιδρωνουν και τα εβγαλα .γιατι ιδρωνουν τι γινεται

βαλε ταλκ στις πατουσες.το υπολοιπο σωμα ιδρωνει η μονο τα ποδια?

Δημητρα εγω αντλησεις κανω, τρεις την ημερα, αλλα αν τις αραιωσω κι αλλο θα γινονται τουμπανο τα στηθη..ασε που με δυο μαστιτιδες εχω ευαισθησια στο αριστερο..

Βασιλικη δυστυχωςμε πολυ ισορροπημενη διατροφη ειχα μειωση στο γαλα..το ειδα στα μλ που εβγαζα.

οταν ερθει εκεινη η ωρα θα δω..

οταν θες να διακοψεις απλα θα κανεις στην αρχη παλι 3 αντλησεις αλλα σε πιο μεγαλα διαστηματα.

Καλησπέρα γλωσσούδες! :tongue: Προσπαθω να σας διαβάσω και δεν σας προλαβαίνω...

Κάναμε σήμερα τα δευτερα εμβόλια.Κλάψαμε πολύ λίγο.Είμαστε 7000 κιλά και 67 εκ. Η παιδιατρος είπε ότι είναι αρκετα τα κιλά μας! Χιχιχι!

Derbybaby εμένα σταμάτησε μόνο του το γάλα μόλις αδιαθέτησα! Οχι οτι είχα και πολύ ποτε...

Ρε κορίτσια εγω αυτο το πραγμα με τον θηλασμο δεν το καταλαβα ποτε. Είναι και θεμα οργανισμου να εχεις γαλα.Εγω προσπάθησα τα πάντα και γάλα δεν κατεβαινε.Δηλαδη θα πάρω τον τίτλο της κακιας μανας?

Επίσης αν εχεις γεννησει με καισαρικη και οχι φυσιολογικα παλι δεν θεωρεισαι καλη μανα...

Ή μια ελεγε την αλλη φορα στην μητερα μου οτι η κόρη της δεν αφηνει το παιδι της να παει ουτε για ενα καφε.Δηλαδη ειμαι πάλι κακια μανα επειδη θελω να χαλαρωσω δυο ωρες με φιλες ή τον άντρα μου?

ειδικα αν γεννησεις με καισαρικη και δε θηλασεις κιολας πρεπει να πεταχτεις στον κεαδα επηγοντως!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααχαχχαχα σωστα πρεπει να εξαφανισουμε το ειδος μη θηλαζουσων μητερων:twisted:

οριστε ενα απο τα οφελη!γραφεις ανεμελα στο παρεντς ενω το μωρο παραλληλα τρωει.μπορεις να το κανεις αυτο με μπιμπερο?οχι:rolleyes:

βαλε ταλκ στις πατουσες.το υπολοιπο σωμα ιδρωνει η μονο τα ποδια?

οταν θες να διακοψεις απλα θα κανεις στην αρχη παλι 3 αντλησεις αλλα σε πιο μεγαλα διαστηματα.

ειδικα αν γεννησεις με καισαρικη και δε θηλασεις κιολας πρεπει να πεταχτεις στον κεαδα επηγοντως!!

XP0hYUdz9ks


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χχααχαχχαχα οταν λεμε φιλικη τιμη πσοσ το λες

ελα μωρε τωρα,θα τα βρούμε...

πληρώνομαι και σε είδος, πατατες,αγγουρια,αυγα,χορτα απο τον κήπο σας οτι εχετε ευχαρίστηση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...