Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

παω να ετοιμαστω κοριτσια.σε 45 λεπτα εχω μαθημα οδηγησης.παω να σκοτωσω κοσμο:rolleyes: ευτυχως ζητησα και με ανελαβε η γυναικα γιατι τον αντρα ετοιμη ημουν να τον κατεβασω απο το αυτοκινητο και να τον παταω:twisted: εμ πλερωνουμε 1500 ευρα για να βγαλω διπλωμα εμ θα μας τη λενε κιολας?τι λε ρε.πλερωνω και κανω οτι θελω.γιαυτο ζητησα μονο τη γυναικα μουαχαχα φιλια σε ολες


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

με μπαναρανε για 1 μηνα γιατι ειπα για το βυζολαβαρο!α στα διαλα!

μπανάρανε και την βυζαλόγκα ή μονο εσενα με το βυζολάβαρο????ας μας κάνουν μια λίστα με τα δεν πρεπει και τα πρέπει να ξέρουμε κι εμείς!

οσο για τον θηλασμο εγω που δεν τον βαζω στο βυζι αλλα δινω μητρικο με μπιμπερο σε πιοα κατηγορια εμπιπτω? ειμαι μονη μ μια κατηγορια?:confused: για να ξερω δηλ με πιοες θα μιλαω.. η θα μιλαω με ασχετα ποστ μονη μου???:mrgreen:

καλά σε λέει η δήμητρα γιαλατζή μάνα.εγώ πάντως λέω να σου μιλάω γιατί εχω και μεγάλη καρδιά...παρότι εγώ θυλάζω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ!(μουχαχα)

300 ml;

Εγώ είχα πει ότι θα θηλάσω και στις 20 μέρες που ήμουν συνεχώς αυτοκόλλητη με το παιδί κόντεψα να σαλτάρω. Και διάβαζα ότι άν βγάλεις με το θήλαστρο θα πάθει σύγχηση το παιδί με το μπιμπερό και δεν επιτρέπεται μέχρι να εδραιωθεί ο θηλασμός και κατι τέτοια. Τελικά και πιπίλα του έδωσα και γάλα έβγαλα και ο μικρός θηλάζει ακόμα. Επίσης αφήνω τον μικρό στη μάνα μου αν θέλω να πάω καμια βολτίτσα και τον ταίζει αυτή. Στο πυρ το εξώτερον πρέπει να πάω. Όλα λάθος τα έχω κάνει:tongue:. Εγώ πιστεύω ότι αν δεν έιναι καλά η μάνα δεν είναι καλά και το παιδί. Το διαισθάνεται.

φτού σου και σενα λοιπόν.ολα λάθος τα εκανες για αυτό και το παιδί σου ολο λάθη θα κανει!θα επρεπε να ντρεπεστε που λέγεστε μανες!ρε που πάμεεεεεε!!!!!!!!!!!!

καλα εγω τωρα σκεφτομαι πως ημουν την περιοδο που αρχισε το μωρο κολικους κ αναρωτιεμαι περαν του σιδηρου που επαιρνα μηπως κ λογω της δικης μου αθλιας καταστασης εκλαιγε το μωρο..αν τον επηρεαζα..θα βασανιζομαι απο τις τυψεις φυσικα αλλα αν δεν κανουμε λαθακια εμεις σαν πρωτο μανες ποιες θα κανουν?:o

σε καμία περίπτωση μην το σκεφτεσαι έτσι.αυτό που εννοουν είναι οτι αντιλαμβάνεται οτι είσαι αναστατωμένη οταν το κρατάς στα χέρια σου και αναστατώνεται και αυτό.δεν του προκαλείς εσύ το κλάμα.απλά οταν είσαι αναστατωμένη δυσκολέυεται να ηρεμίσει και αυτό.αυτό ειναι ολο.ούτε μια στιγμή μην κατηγορήσεις τον εαυτό σου.

[quote name=derbybaby;876138 να ρωτησω κατι αλλα μη με κοπανησετε πλιζ! θα θηλασει καποια περαν του 6μηνου? γιατι εγω σκεφτομουν να συνεχισω την αντληση περαν του 6μηνου αλλα θελω να αδυνατισω κ αυτο σημαινει οτι πρεπει να κοψω την μασα κ αυτο σημαινει λιγοτερο γαλα..

ααα κ κατι αλλο' date=' για να το κοψω μονο με το σκατοχαπο γινεται? μονο του δεν προκειται να κοπει?? (με τη ξενιστηκομαρα???)[/quote]

1ον δεν υπάρχει ερώτηση χαζή και μπορείς να ρωτάς οτι θες και όποτε θες.ολες τίποτα δεν ξέραμε μεχρι που το μάθαμε στην πράξη.

2ον εγώ σκέφτομαι να θηλάσω οσο πάει μετά το εξάμηνο.τι σχεση εχει το αδυνατισμα με τον θηλασμο?το ποσο τρωςδεν επηρρεαζει σε πολύ μεγαλο βαθμό την ποσοτητα του γαλακτος το τι τρως εχει σημμασία.σκεψου στην αφρική μεγαλώνουν τα παιδια του μεχρικαποια ηλικια μονο με το γαλα τους και τρεφονται ελεινα και ομως εχουν γαλα.μπορεις να κοψεις τα γλυκα τα ψωμια και τα αναψυχτικά για αρχή και μετά βλέπεις αν θα κόψεις άλλα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ δεν σας προλαβαίνω.... ξεκινάω να γράψω 1 μήνυμα και τελειώνω σε 30 λεπτα και μεχρι να το στειλω εχετε γραψει αλλά δεκαπέντε μηνυματα!πρέπει να γράφω πιο γρήγορα!

δημητρα καλό πατημα!αν δεις μαμα με καροτσάκι στο δρόμο ρωτα πρώτα αν θηλάζει και αν σου πει οχι τότε πάτα την.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κακια μανα κ η κορη μου θα γινει χαζη δεν θα μπει στην κτηινιατρικη γιατι την θυλασα μονο 40 ημερες καταδικασα το παιδι μου μπουχουουουυυοουου

ααααα εδώ είσαι φάουλ!για να γίνει το παιδί κτηνίατρος πρέπει να θηλάσεις 6 μηνο όπως εκανε και η μαμα μου σε μένα.οσες θέλουν να τα κάνουν γιατρούς τουλάχιστον 2,7 χρονια.(πάντα σύμφωνα με τις τελευταίες ερευνες!!!!)

ποπη πολύ φάτσα ο γιό σου!απορώ πώς από μια τόσο μικροκαμωμένη μαμα βγήκε αυτός ο παίδαρος!να τον χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ βρε βασιλικη να σαι καλα . και εσεις δεν πατε πισω ,

οντως δημητρα ρωτα στο μαθημα αμα θυλαζει η οχι η γυναικα . αμα χοχι δεν εχει δικαιωμα να μην σου δωσει το δυπλωμα πρεπει να σε περασει αμα δεν θυλαξε αυτη ααα δεν διακιουτε να εχει γνωμη για το τπτ


Link to comment
Share on other sites

βασιλικη πρεπει να κανεις μαθηματα ναγραφεις πιο γρηγορα δεν προλβενεις να μας πιασεις

και μαθήματα πρέπει να κάνω και τάμα για να σταματήσει η κόρη μου για να με αφήσει να γράψω.προς το παρό μόνο οταν θηλάζω βρίσκω χρονο γιατί δεν μπορεί να κλάψει με το βυζί στο στόμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια ιδρωνουν η πατουσιτσες του χοντρουλη μου δεν του φοραω καλτσακια μονο φορμακι . αλλες μερες φορουσα και καλτσακια αλλα σημερ α παρατηρησα οτι ιδρωνουν και τα εβγαλα .γιατι ιδρωνουν τι γινεται


Link to comment
Share on other sites

ααααα εδώ είσαι φάουλ!για να γίνει το παιδί κτηνίατρος πρέπει να θηλάσεις 6 μηνο όπως εκανε και η μαμα μου σε μένα.οσες θέλουν να τα κάνουν γιατρούς τουλάχιστον 2,7 χρονια.(πάντα σύμφωνα με τις τελευταίες ερευνες!!!!)

ποπη πολύ φάτσα ο γιό σου!απορώ πώς από μια τόσο μικροκαμωμένη μαμα βγήκε αυτός ο παίδαρος!να τον χαίρεσαι!

παω να αυτοκτονησω αντιο γυναικες


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι καλε βασιλικη γκρινιαζει ? τι θελει η μπεμπα? εμενα ολοι μερα καθεται στον καναπε και χαζευει εχω βαλει μουσικουλα και αυτο ηταν . οταν γκρινιαζει τον περνω 5 λεπτα τον κοιμιζω και αυτο ηταν


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...