Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια ναι,μπορουν να κανουν αναζητηση το ονομα σας εδω να βγαλει τα μηνυματα σας,που γραφετε κλπ και να σας κανουν ανετα αναφορα,πατε να δειτε τι εγινε στον δεκεμβρη 2009.....εκει ημουν και εγω καποτε...αλλα οι ''καλοπροαιρετες''μας βγαλανε μπαν ολες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι αλλα κακως γινετε αυτο εμεις δεν παμε στα αλλα καφε να κανουμε αναφορες ντροπη σε οποια το εκανε επειδη εχουμε λιγο παραπανω χιουμορ τι να κανουμε ειμαστε γελαδερα παιδια


glitterfy-flpbk110035832823734.gif

lO1R0SO.jpglO1Rp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα κακως γινετε αυτο εμεις δεν παμε στα αλλα καφε να κανουμε αναφορες ντροπη σε οποια το εκανε επειδη εχουμε λιγο παραπανω χιουμορ τι να κανουμε ειμαστε γελαδερα παιδια

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΩΠΩ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΚΑΡΤΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ...ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΗΤΑΝ ΧΥΔΑΙΟ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΚΛΠ


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε κοριτσια καλημερα τι εγινε παλι??? δηλαδη υπαρχει οντως μπιγκ μπραδερ κ μας τσεκαρει τι λεμε??? μα γιατι?

ποπη για ποιο πραγμα πηρες καρτα?για κατι που ειπες εδω?

εχθες γελασαμε κ βγαλαμε ηχο!!εκανε χοχαχαο βραχνα! πολυ γελιο!:mrgreen:


Tnvip2.png

"Ήρθες εσύ κ η νύχτα γέμισε φως

Γ+Μ=Γ 30.10.2010:)- 23.10.2012

C5iVp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!τι καλή μερα δηλαδή που με αυτά που βλέπω κοντευουν να μου βγουν τα μάτια εξω!:shock::shock::shock::shock::shock:

τα εχω παρει πολύ αγρια!:evil::evil::evil::evil:δεν το κατάλαβα δηλαδή?ερχεται ο καθε ασχετος να μου πει πώς θα μιλάω στο σπίτι μου?αν μας καταγγελει κάποιος από το καφέ μας να το καταλάβω.να μας πει που θίχτηκε και να το συζητησουμε.αλλά να παρεμβαίνει κάποιος που απλά εχει το σύνδρομο της κλειδαρότρυπας, αυτό δεν το δέχομαι.τα κουβαδάκια του και σε άλλη παραλία!κανένας δεν σε αναγκάζει φιλε ή φίλη μου να μπαίνεις στο καφέ μας και να μας διαβάζεις.αν θες να σχολιάσεις κάτι κανείς δεν σου στερεί το λογο και ποτέ δεν υπήρξε λογοκρισία μεταξύ μας,αντιθέτως υπήρχε πολύ χιούμορ και πάντα ήταν καλοπροέραιτο.αν δεν μπορείς να στηρίξεις τις απόψεις σου ειναι απαραδεκτο να κανεις αναφορες σε ολους οσους δεν συμφωνεις.ποτέ δεν θίξαμε κανέναν προσωπικά και πραγματικά αν σου αρεσει τόσο πολύ να αστυνομευεις το καφέ να γίνεις μπατσος και να επιτελεις και δημόσιο ''καλό''.

σας λέω είμαι εκτός εαυτού,εδώ βρισκόμαστε ολοι(ή καλύτερα οι περισσότεροι) γιατί εχουμε κοινές ανησυχίες,κοινά προβλήματα και προβληματισμούς αλλά και για να περνάμε ευχαρισταριστα τον χρόνο μας και ο ένας να στηρίζει τον άλλο,οχι για να το παίξουμε αστυνομικοί.καλό θα ήταν, λέω εγω τώρα, να επικεντρωθούμε στο στόχο μας και να αφήσουμε τις ρουφιανιές στην ακρη.

καλό θα ήταν και οι διαχειριστες αυτης της σελίδας(δεν ξέρω και πώς τους λετε!)να δούν ποια είναι αυτά τα τόσο ευυποληπτα ατομα και ποσες αναφορες κάνουν κάθε μέρα.μήπως τελικά τους έχει γίνει συνήθεια?μήπως ο σκοπός τους είναι να μπαχαλευουν συζητήσεις και να αναφέρουν άτομα???

ενα μονο εχω να πώ! οτι και να κάνετε ο λόγος μας δεν φιμώνεται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...