Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κουράγιο Μαράκι! Δες μήπως μπορέσεις να τα πληρώσεις με δόσεις τουλάχιστον.. :?

Τη νύφη μου είδες στον ύπνο σου έτσι???:-P:mrgreen::tongue:

ναι και ηταν μια κουκλιτσα!!! φοραγε και ενα ασπρο φορεμα αλλα μαλλακια δεν ειχε!χαχα!!

θα δω τι θα κανω πρεπει να μιλησω με τον λογιστη.

Ηλιαννα καλως την!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ουφ!

Τώρα βρήκα λίγη ώρα να σας βάλω τις φωτό που υποσχέθηκα.

Το δωμάτιο πριν γεννηθεί η Ζωή κάπως ανολοκλήρωτο, και τώρα μετά από κάποιες αλλαγούλες στο περίπου.

http://img825.imageshack.us/i/1000876g.jpg/

http://img339.imageshack.us/i/1000878d.jpg/

http://img820.imageshack.us/i/1000879c.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/dscn1294b.jpg/


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

μελακι τελειο το δωματιο!!

τελικα μου αρεσουν τα ασπρα επιπλα μεγαλωνουν το χωρο....!!!

πολυ ωραιο και το φωτιστικο στον τοιχο το λουλουδι!!

να ειστε καλα να τα χαιρεστε παρεουλα και με το νεο σας μπεμπακι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!

Αυτό είναι το δωμάτιο της Ζωής, περσινή δημιουργία!

Τώρα έχει κάποιες ψιλοαλλαγούλες, πχ η αλλαξιέρα εχει μετακομίσει στο μπανιο γιατί δεν ήταν καθόλου πρακτικό να είναι στο δωμάτιο. Επίσης έχουμε πάρει το τραπεζάκι με τα καρεκλάκια και αλλο μεγάλο χαλί και ποοοοολλάααααα παιχνίδια παντού!

Της coming μπέμπας θα ναι αλλιώς! Σε παλ ροζ-παλ κίτρινο.

Το φωτιστικό ΙΚΕΑ βέβαια....

Οσο για τα έπιπλα μου αρέσουν τα απλά κομμάτια για να μπορώ να κάνω ό,τι θέλω με τα υπόλοιπα αξεσουάρ κλπ.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ετσι πρεπει να ειναι!!απλα για να μπορεις να τα καθαρισεις!

θα βαλεις σε αλλο δωματιο την μπεμπα?

εμενα η δικη μου δεν το συζητα οπτι θελει να ειναι μαζι οπωςδηποτε!

απο τωρα εκανε και χωρο για το μωρο!!!

αν και της ειπα οτι στην αρχη το μωρο θα το εχω στο δωματιο μαζι μου και θα το βαζουμε για λιγες ωρες στην κουνια...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, ξεχωριστό δωμάτιο.

Η δικιά μου είναι σπόρος ακόμα, θα ναι 16 μηνών το Δεκέμβρη, θα το φάει το μωρό αν τις βάλω μαζί.

Αστες να χουν τα δωμάτιά τους να ξελυσσάνε και αργότερα που θα μαλλιοτραβιούνται ούτως ή άλλως!:D

Η δικιά σου είναι πλέον κανονικός άνθρωπος, μεγάλη!

Καλό αυτό, δε θα ανησυχείς τουλάχιστον για τη σωματική ακεραιότητα του μωρού όπως εγώ.

Σήμερα είχα εδώ τον ανιψιό μου, 3 μηνών μωρό, και παραλίγο να τον φάει, να τον πατήσει, να του βγάλει το ματι, και άλλα ωραία. Από αγάπη όλα, ήθελε να τον φιλήσει, αλλά.....δε το χει ακόμα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!

Αυτό είναι το δωμάτιο της Ζωής, περσινή δημιουργία!

Τώρα έχει κάποιες ψιλοαλλαγούλες, πχ η αλλαξιέρα εχει μετακομίσει στο μπανιο γιατί δεν ήταν καθόλου πρακτικό να είναι στο δωμάτιο. Επίσης έχουμε πάρει το τραπεζάκι με τα καρεκλάκια και αλλο μεγάλο χαλί και ποοοοολλάααααα παιχνίδια παντού!

Της coming μπέμπας θα ναι αλλιώς! Σε παλ ροζ-παλ κίτρινο.

Το φωτιστικό ΙΚΕΑ βέβαια....

Οσο για τα έπιπλα μου αρέσουν τα απλά κομμάτια για να μπορώ να κάνω ό,τι θέλω με τα υπόλοιπα αξεσουάρ κλπ.

Καλημέρα Μελάκι!! Σούπερ το δωμάτιο της κορούλας σου ειλικρινά!!! Τα χρώματα ηρεμούν απίστευτα το μάτι και γενικά ειναι πολύ πολύ ωραίο! Συγχαρητήρια!! Όσο για τις μπέμπες σου.. κοίτα στην αρχή σίγουρα θα αντιδράσει λίγο η μικρούλα όμως μετά νομίζω οτι θα είναι αχώριστες!! Πολύ θα μου άρεσε να έχω μια αδελφούλα που να είμαστε κοντά στην ηλικία!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ασχετο αλλα εμεις ειμαστε παντρεμενοι με πολιτικο γαμο και του χρονου πρωτα ο Θεος θα κανουμε γαμο και βαφτιση μαζι! θα μου πειτε την γνωμη σας για αυτα τα νυφικα?μπειτε http://www.sposamoda.gr/sposamoda.asp?LANG=GR

στοexclusive και δειτε την σελιδα 10,18 και 20

Και απο αυτο http://www.optassia.gr/gr/home.htm

μπειτε στο Bridal collections / Royal και δειτε το πρωτο!!

περιμενω γνωμες φυσικα δεν ειμαι ουτε 1,75

1,60 με το ζορι μην σας πω, αν εξαιρεσουμε την εγκυμοσυνη στα κιλα τα φυσιολογικα μου πριν κοψω το τσιγαρο ημουν 57 με το που το εκοψα εφτασα τα 66,5 ( και τωρα με την εγκυμοσυνη εχω φτασει τα 73 και βαλτε που θα φτασω) τελικα το κοψιμο του τσιγαρου μου εκανε την μεγαλητερη ζημια απο περσι τον Σεπτεμβρη εχω βαλει 16 κιλα!!! αλλος ανθρωπος εχω γινει!! βαλε και τα υπολοιπα κιλακια της εγκυμοσυνης, πως μαζευομαι μετα κοριτσια??? θα με διωξει ο αντρας μου!!!

Μαργιούλα μου η ώρα η καλή να είναι κούκλα μου!!!! Αχ τι υπέροχο γάμος κ μωράκι μαζί!!! Τέλειααααααααααααα!!!!! :P

Λοιπόν εγώ ψηφίζω δαγκωτό το Bridal collections / Royal !!!

Τέλειο νυφικό!!! Άσε που νομίζω οτι θα σου πηγαίνει πολύ!! Οταν πας να το προβάρεις να μου πεις ε?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Καλώς ήρθες Ηλιάννα, η ώρα η καλή και με το καλό να γεννηθεί και το μωράκι σας!

Honey, το δωμάτιο είναι τέλειο, πολύ κοριτσίστικο. Να υποθέσω ότι την poang του ΙΚΕΑ την χρησιμοποιούσες στον θηλασμό? Σε βόλεψε? Επειδή έχουμε κι εμείς δύο τέτοιες και λέω όταν έρθει με το καλό ο μπέμπης να μετακομίσω τη μία στο παιδικό.

Τα δικά μου τα νέα είναι ότι εχθές κάναμε την Β' επιπέδου! Ο μπεμπούλης μας είναι μια χαρά και ο τράχηλος επίσης. Μόνο που επειδή είμαι 24w1d και ο υπέρηχος έβγαλε 25w5d και 836γρ το θρεφταράκι μας, πάω άμεσα για καμπύλη σακχάρου. Ελπίζω απλά να είναι μεγάλο το μωρό και να μην χρειαστεί κάτι άλλο... :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια!!

Ηλιάννα καλώς μας ήρθες, με το καλό να δεχτεις το μωρακι σου! :D

Honey μου τέλειο το δωματιακι, μου αρέσει ιδιαίτερα το πώς βάψατε με καμπύλες το κάτω μέρος του τοίχου..Μόνοι σας το κάνατε;; Γιατί κι εμείς θέλουμε δύο χρωματα, και αυτη η τεχνικη μου αρεσε πάααρα πολύ, αλλά θα το βάψει ο πατέρας μου το δωμάτιο.

Velissaki πότε θα κάνεις καμπύλη;; Μου έχουν πει αν την κάνω να εχω μαζι μου ενα λεμονι να στιψω μεσα στη γλυκοζη γιατι αλλιως δεν πινεται...:roll:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Nikel την καμπύλη θα την κάνω αύριο γιατί ο ντόκτορ είπε να την κάνω άμεσα. Εκτός του λεμονιού, ο ντόκτοπ μου είπε και το νερό να είναι παγωμένο γιατί αλλιώς δεν πίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξεχωριστό δωμάτιο.

Η δικιά μου είναι σπόρος ακόμα, θα ναι 16 μηνών το Δεκέμβρη, θα το φάει το μωρό αν τις βάλω μαζί.

Αστες να χουν τα δωμάτιά τους να ξελυσσάνε και αργότερα που θα μαλλιοτραβιούνται ούτως ή άλλως!:D

Η δικιά σου είναι πλέον κανονικός άνθρωπος, μεγάλη!

Καλό αυτό, δε θα ανησυχείς τουλάχιστον για τη σωματική ακεραιότητα του μωρού όπως εγώ.

Σήμερα είχα εδώ τον ανιψιό μου, 3 μηνών μωρό, και παραλίγο να τον φάει, να τον πατήσει, να του βγάλει το ματι, και άλλα ωραία. Από αγάπη όλα, ήθελε να τον φιλήσει, αλλά.....δε το χει ακόμα!

χαχα!! μου αρεσε η περιγραφη σου!!

μην νομιζεις οτι δεν θα εχω αγχος! εξαλλου στην αρχη στο δωματιο μου θα το εχω το μωρο σε πορτ μπεμπε...μια ερωτηση πρεπει να παρω στρωμα για το πορτ μπεμπε??(εχει ενα απο μονο του)ειναι αυτο που ειχε το καροτσι ξερεις 3 σε 1.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Καλώς ήρθες Ηλιάννα, η ώρα η καλή και με το καλό να γεννηθεί και το μωράκι σας!

Honey, το δωμάτιο είναι τέλειο, πολύ κοριτσίστικο. Να υποθέσω ότι την poang του ΙΚΕΑ την χρησιμοποιούσες στον θηλασμό? Σε βόλεψε? Επειδή έχουμε κι εμείς δύο τέτοιες και λέω όταν έρθει με το καλό ο μπέμπης να μετακομίσω τη μία στο παιδικό.

Τα δικά μου τα νέα είναι ότι εχθές κάναμε την Β' επιπέδου! Ο μπεμπούλης μας είναι μια χαρά και ο τράχηλος επίσης. Μόνο που επειδή είμαι 24w1d και ο υπέρηχος έβγαλε 25w5d και 836γρ το θρεφταράκι μας, πάω άμεσα για καμπύλη σακχάρου. Ελπίζω απλά να είναι μεγάλο το μωρό και να μην χρειαστεί κάτι άλλο... :(

αχ τελεια !!

νομιζω οτι μια εβδομαδα πανω μια κατω την δικαιολογουν...!!

αλλα να κανεις την καμπυλη ζαχαρου ετσι και αλλιως την κανουν απο 24η εβδ μεχρι 26η εβδ απο οτι μου ειπε ο γιατρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...