Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πω πώ κ εσύ τα ίδια έ? Άρα με νιώθεις απόλυτα!! Ασε εμένα να δεις πως γκρινιάζει δεν παλευεται λέμε... Το θέμα ειναι οτι εγώ ειμαι σχιζοφρενής όπως είπες παραπάνω κ βλέπω κάποια πράγματα που δεν γίνονται κ μώλις μείνω μόνη μου τσούπ κάνω κ αυτό , κάνω κ το άλλο και το ξέρω οτι δεν ειναι σωστό και δεν πρέπει ... Απαπα νομίζω οτι θα στρώσω οταν με το καλό έρθει στον κόσμο ο γιος μου κ δεν αφήνει τπτ σε χλωρό κλαρί.. εκει θα στρώσω μια κ καλη !!! :P:p

Καλά αυτό είναι σίγουρο οτι θα στρώσεις..... και όταν θα στα κάνει όλα λαμπόγιαλο θα δεις..... χαχαχαχαχαχα

εγώ εκτός οτι δεν είμαι σχιζοφρενής, έχω τη μαμά μου οπότε είμαι από τις πολύ τυχερές!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πω πώ κ εσύ τα ίδια έ? Άρα με νιώθεις απόλυτα!! Ασε εμένα να δεις πως γκρινιάζει δεν παλευεται λέμε... Το θέμα ειναι οτι εγώ ειμαι σχιζοφρενής όπως είπες παραπάνω κ βλέπω κάποια πράγματα που δεν γίνονται κ μώλις μείνω μόνη μου τσούπ κάνω κ αυτό , κάνω κ το άλλο και το ξέρω οτι δεν ειναι σωστό και δεν πρέπει ... Απαπα νομίζω οτι θα στρώσω οταν με το καλό έρθει στον κόσμο ο γιος μου κ δεν αφήνει τπτ σε χλωρό κλαρί.. εκει θα στρώσω μια κ καλη !!! :P:p

Και γω το ίδιο έκανα!:oops: Άσε που μόνο το μισό σπίτι μου καθάριζε η γυναίκα αφού κουζίνα καί κρεββατοκάμαρα τα καθάριζα μόνη μου. Μιλάμε η απόλυτη σχιζοφρένεια!

Αχ βρε Αγγελικούλα ας έρθουν με το καλό τα παιδάκια μας γερά και ας το κάνουν το σπίτι γήπεδο!! Ούτε που θα με νοιάζει!!!!!!!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κοριτσάκια μου πόσο δίκιο έχετε!!!!!! αλλά το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια και σε συνδιασμό με τις ορμόνες..... αχαχουχα!!!!!

Να σας ρωτήσω κατι εσας τις παλιές, την προηγούμενη εβδομαδα ένιωθα του ζουζούνα μου πολύ έντονα, μιλάμε οτι μετακόμιζε όλη η κοιλιά. Βέβαια την προηγούμενη εβδοαμάδα είχα και το θέμα με τις συσπάσεις.

Αυτή την εβδομαδα τη νιώθω μεν, πολύ πιο χαλαρά δε.

Οκ μη βαράτε φυσιολογικό είναι αλλά είναι από τις ιδέες που μου μπαίνουν στο μυαλό!!!

Αχ τι καλά που τα λέω και μου φεύγουν από μέσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να'στε καλά ρε κοριτσάκια!!!!!

Zounitsa θα σε χαστουκίσω!!:tongue: Ηρέμησε κοριτσάκι μου και άσε και τη ζουζούνα σου λίγο στην ησυχία της! Μια χαρά είναι το παιδάκι και όπως και μεις δεν εχει κι αυτό την ίδια διάθεση κάθε μέρα για κωλοτούμπες!!! Καθάρισε το μυαλουδάκι σου από άσχημες σκέψεις και χαλάρωσε!!!:P Σε φιλώ!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zounitsa θα σε χαστουκίσω!!:tongue: Ηρέμησε κοριτσάκι μου και άσε και τη ζουζούνα σου λίγο στην ησυχία της! Μια χαρά είναι το παιδάκι και όπως και μεις δεν εχει κι αυτό την ίδια διάθεση κάθε μέρα για κωλοτούμπες!!! Καθάρισε το μυαλουδάκι σου από άσχημες σκέψεις και χαλάρωσε!!!:P Σε φιλώ!!:P

γι'αυτό κάτι ένιωσα στο μάγουλό μου και ψαχνόμουνα τόση ώρα!!!!! λέω και εγώ, φαντάσματα???!!!!!:D:D:D

έχεις δίκιο!!!!!! φιλάκια!!!!! ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:oops::oops:


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Litsazao ΠΗΤ 3/12 –Baby Girl

MarilenaAth ΠΗΤ 6/12 ΜητέραΚρητης – Itʼs a Boy!!

Christy28 ΠΗΤ 6/12 ΑΡΕΤΑΙΟ- Baby Girl!!

Angelikig ΠΗΤ 9/12 ΜΗΤΕΡΑ – Itʼs a Boy!!

Nikel ΠΗΤ 16/12 ΕΛΕΝΑ–Baby Girl

Λενανεκ ΠΗΤ 16/12 ΑΤΤΙΚΟ - Itʼs a Boy!!

Cleo's mommy ΠΗΤ 17/12 - Itʼs a Boy!!

Irnadi ΠΗΤ 22/12

Baila ΠΗΤ 23/12

Flosummer ΠΗΤ 24/12 ΛΗΤΩ

Dsunny ΠΗΤ 25/12

Honey ΠΗΤ 27/12 ΛΗΤΩ - Baby Girl!!

Margioula ΠΗΤ 27/12/10 ΑΤΤΙΚΟ – Baby Girl!!

Velissa ΠΗΤ 27/12/10 – Itʼs a Boy!!

Melenia21 ΠΗΤ 31/12 ΜΗΤΕΡΑ - Boy & Girl!!

Ζounitsa ΠΗΤ 31/12 ΑΡΕΤΑΙΟ -Baby Girl

Bebua ΠΗΤ 30/12 ΙΑΣΩ Η ΓΑΙΑ - Itʼsa Boy!!

mariaefi ΠΗΤ ??? ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ καισαρικη

3/1 ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

αν και παω καισαρικη πριν τις γιορτες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εγω παλι μονη μου το καθαριζω.... αραια και που θα κατεβει η κουνιαδα μου (οταν ειχα παθει την αποκολληση ας πουμε) θα μου απλωσει κανα πλυντηριο θα μου σιδερωσει και λιγα αλλα σε γενικες γραμμες εγω τα κανω ολα αλλα ηρεμα και οχι ολα μαζι!

γενικη μου ειχαν κανει οι γονεις μου τον Ιουνη εγω εκανα ομως τα μπανια και τα υπνοδωματια...ε και μετα επαθα την αποκολληση....ξερω ξερω θελω ξυλο...στην κορη μου ομως εκανα απο ολες τις δουλειες και δεν ειχα παθει αποκοληση..τι να πω?!

τον Νοεμβρη θα παρω βεβαια μια γυναικα γιατι ε καπως θα πρεπει να στρωσω...

συν οτι εγω με την Εφη στο σπιτι θα επρεπε να εχω συνεχεια γυναικα δηλ καθε μερα!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο margioula!!! Τελεια τα νεα σου!!! Αφου δεν ανησυχησε ο γιατρος δεν θα ειναι τιποτα, ασε που θα σε εβαζε να κανεις αμνιο σιγουρα εαν ειχε καποια υποψια!!!
Marigoula μπράβο κοριτσάκι μου!!! συμφωνώ και εγώ με τα κορίτσια, αν ήταν κάτι άλλο θα το έψαχνε και αυτός περισσότερο. μην στεναχωριέσαι και στεναχωρείς και τη μπουμπού σου!!!

Άλλη μια γκόμενα στην παρέα μας!!!! με το καλό να τη δεχτείς λοιπόν!!!

ΩΩΩΩΩΩΩΩ συγχαρητήρια!
Margioula μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!! :P Με το καλό να την πάρεις αγκαλίτσα την ζουζούνα!!!

Όσο για τα παραπάνω η γνώμη μου είναι οτι αν όντως ήταν κάτι πολύ σοβαρό τότε ο γιατρός ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ δεν θα το ρισκάριζε έτσι ώστε να μην κάνετε άμνιο κτλ.. άρα κατα 99% θα απορροφηθεί απο μόνο του κούκλα μου οπότε μην μου κλαις και στεναχωρείς και την πριγκιπισούλα έτσι?

Εννοείται να την τάξεις στον Αγ. Γεώργιο εφόσον συνέχεια τον βλέπεις εγώ προσωπικά τα πιστεύω πάρα πολύ όλα αυτά και θα έκανα ακριβώς το ίδιο στην θέση σου! Να προσέυχεσαι και θα δεις που όλα μα όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου!Εφόσον ειναι στο πλάι σου συνέχεια θα ειναι και τώρα! :)

Καλημέρα Μαργιουλα μου!!!

Με το καλο η μπεμπα σας!!!!!!!! :P

Αν θελεις ΚΡΗΤΙΚΟ ΓΑΜΠΡΟ εδω ειμαστε!!! :tongue:

Μην ανησυχεις για την μπουμπου όλα καλα θα πάνε!!! Με το καλο να την παρετε στα χερια σας ευχομαι και να ετοιμαζεις την προικα εεεε!!!! :tongue:

Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σας!!!:P Και μην ανησυχείς, όλα θα πάνε μια χαρα!!!;)

Εγώ τελικά ξαναμίλησα με το γιατρό για την καμπύλη και μου είπε να την κάνω μέσα στην εβδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι άρχισα να αγχώνομαι και μου τα "έχωσε" κανονικά!:oops: Η αλήθεια είναι ότι μάλλον το χρειαζόμουν γιατί μετά τα μπινελίκια που άκουσα ηρέμησα πλήρως!:rolleyes:

Την καλημέρα μου σε όλες!!!!:P:p:p

Καλημερα κοριτσια!Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!

Margioula μη φοβασαι τιποτε,το εχω ψαξει το θεμα με την ηχογενη εστια.Ειχε η κορη μου!

Απο μονο του ειναι ανευ σημασιας.

Φιλια σε ολες σας!!!!!

Κοριτσαρες σας ευχαριστω χθες ηθελα απεγνωσμενα να ψωνισω στην μπεμπουλα μου ωστε να νοιωσω καλητερα και ελεγε ο αντρας ωχ τι εχω να τραβηξω με δυο γυναικες!!!! πηγα και αλλαξα την παντα και την κουνουπιερα εβαλα και ταιριαξα στο κρεβατακι κατι υπεροχες σε ροζ, ρε κοριτσια της βρηκα και μια κοριδελιτσα για τα μαλλια τι να σας πω οτι κοιμαμαι με αυτη!! ευχομαι να μην ειναι τιποτα και η κοπελαρα μας να γεννηθει και να ειναι υγιεστατη!! πηγα στον γιατρο να μου γραψει εξετασεις να κανω αιματος και ουρων αυριο (κοριτσια δεν μπορω να μαζεψω ουρα λογω της συχνοουριας ολη νυχτα!!!)και μου ειπε οτι φευγει λογω συνταξης και θα με πασαρει σε εναν αλλο τα χρειαστηκα αλλα με επιβεβαιωνει οτι ειναι αριστος οχι τιποτα αλλο αλλα μου προστεθηκε ενα αγχος παραπανω !!!!!!!

Κοριτσια μου καλημερα!!! Εγω πηγα τελικα χτες στον γιατρο για τους πόνους που σας έλεγα... Μου ειπε οτι ειναι όλα φυσιολογικα. Ειναι λόγω της μήτρας που μεγαλώνει....

Δεν ειναι κατι παθολογικο. Απλα να πεινω πολυ νερο και να μην κουραζομαι!!!

Σημερα δεν πηγα στο γραφειο...μου ειπε να κατσω 3 μερες σπιτι και απο Δευτερα αν θελω να μου γραψει ανναρωτικη. Με επιασαν τα κλαμματα γιατι εχω και τυψεις το χαζο για το γραφειο..αλλα πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι λιγακι τον μπεμπη που δεν φταιει σε τιποτα... :oops:

Οποτε τους πηρα τηλέφωνο και τους ειπα οτι δεν θα παω σημερα. Ειδη απο το πρωι με εχουν παρει 3 φορες τηλέφωνο!!! Δεν πηραζει να καταλάβουν την αξια μου λιγακι.. Αυτα τα δικα μου νεα..

Τωρα θα σερφαρω στο internet να βρω πραγματακια για τον μπεμπη μου ο οποιος πρωι-πρωι μαλλον πεινουσε και με ταραξε στις κλωτσιες... :-P

Κοριτσάκια καλημερούδια!!!!! κεφάκια βλέπω πρωι-πρωι και χαίρομαι γι'αυτό!!!! και δεν θέλω στεναχώριες, τύψεις και λοιπές βλακείες..... ακούς Μαριλένα????!!!!

όσο για το άγχος, βρε κοριτσάκια μου και εγώ αυτές τις μέρες μες στο άγχος και στις σκέψεις είμαι... γιατί?? σκέφτομαι συνέχεις μήπως είναι μικρός ο τράχηλος και πρέπει να κάτσω κάτω, μήπως είναι πολύ χαμηλά το μωρό, μήπως τα ψιλοπονάκια που νιώθω (τα οποία φεύγουν αμέσως) είναι κάτι κακό.... και άλλα πολλά!!!

σήμερα έκανα την επαναληπτική αίματος για να δούμε μετά απο 12 μέρες αντιβίωσης τι γίνεται οπότε θα πάω και στην 2η γιατρό που έχω εδώ να δούμε και θα τις πω για τις απορίες-ανησυχίες μου....

το ξέρω οτι είναι ανοησίες αυτά που σκέφτομαι, αλλά την επόμενη στιγμή πάλι μου έρχονται στο μυαλό.

κοριτσια εγω παλι μονη μου το καθαριζω.... αραια και που θα κατεβει η κουνιαδα μου (οταν ειχα παθει την αποκολληση ας πουμε) θα μου απλωσει κανα πλυντηριο θα μου σιδερωσει και λιγα αλλα σε γενικες γραμμες εγω τα κανω ολα αλλα ηρεμα και οχι ολα μαζι!

γενικη μου ειχαν κανει οι γονεις μου τον Ιουνη εγω εκανα ομως τα μπανια και τα υπνοδωματια...ε και μετα επαθα την αποκολληση....ξερω ξερω θελω ξυλο...στην κορη μου ομως εκανα απο ολες τις δουλειες και δεν ειχα παθει αποκοληση..τι να πω?!

τον Νοεμβρη θα παρω βεβαια μια γυναικα γιατι ε καπως θα πρεπει να στρωσω...

συν οτι εγω με την Εφη στο σπιτι θα επρεπε να εχω συνεχεια γυναικα δηλ καθε μερα!

Οσο για ολες φροντιστε να μην κουραζεστε και κυριως μην νοιωθετε τυψεις αν δεν πατε στο γραφειο ή αν δεχεστε βοηθεια απο καποιον τριτο και ολα θα πανε πολυ πολυ καλα φιλακια πολλα!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κοριτσάκια μου πόσο δίκιο έχετε!!!!!! αλλά το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια και σε συνδιασμό με τις ορμόνες..... αχαχουχα!!!!!

Να σας ρωτήσω κατι εσας τις παλιές, την προηγούμενη εβδομαδα ένιωθα του ζουζούνα μου πολύ έντονα, μιλάμε οτι μετακόμιζε όλη η κοιλιά. Βέβαια την προηγούμενη εβδοαμάδα είχα και το θέμα με τις συσπάσεις.

Αυτή την εβδομαδα τη νιώθω μεν, πολύ πιο χαλαρά δε.

Οκ μη βαράτε φυσιολογικό είναι αλλά είναι από τις ιδέες που μου μπαίνουν στο μυαλό!!!

Αχ τι καλά που τα λέω και μου φεύγουν από μέσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να'στε καλά ρε κοριτσάκια!!!!!

Zoynitsa μου κ αυτό απόλυτα φυσιολογικό είναι ξέρεις γιατί? Όσο μεγαλώνει το μωρό μας ο χώρος περιορίζετε και γι αυτό δεν νιώθουμε την ίδια κινητικότητα με πριν ;) χαλάρωσε κοριτσάκι μου κ αστην μπέμπα σου να κάνει ότι της αρέσει τελικά!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Litsazao ΠΗΤ 3/12 –Baby Girl

MarilenaAth ΠΗΤ 6/12 ΜητέραΚρητης – Itʼs a Boy!!

Christy28 ΠΗΤ 6/12 ΑΡΕΤΑΙΟ- Baby Girl!!

Angelikig ΠΗΤ 9/12 ΜΗΤΕΡΑ – Itʼs a Boy!!

Patousitsas ΠΗΤ 11/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – Itʼs a Boy!!

Nikel ΠΗΤ 16/12 ΕΛΕΝΑ–Baby Girl

Λενανεκ ΠΗΤ 16/12 ΑΤΤΙΚΟ - Itʼs a Boy!!

Cleo's mommy ΠΗΤ 17/12- Itʼs a Boy!!

Irnadi ΠΗΤ 22/12

Baila ΠΗΤ 23/12

Flosummer ΠΗΤ 24/12 ΛΗΤΩ

Dsunny ΠΗΤ 25/12

Honey ΠΗΤ 27/12 ΛΗΤΩ - Baby Girl!!

Margioula ΠΗΤ 27/12/10 ΑΤΤΙΚΟ – Baby Girl!!

Velissa ΠΗΤ 27/12/10 – Itʼs a Boy!!

Melenia21 ΠΗΤ 31/12 ΜΗΤΕΡΑ - Boy & Girl!!

Ζounitsa ΠΗΤ 31/12 ΑΡΕΤΑΙΟ -Baby Girl

Bebua ΠΗΤ 30/12 ΙΑΣΩ Η ΓΑΙΑ - Itʼsa Boy!!

mariaefi ΠΗΤ 03/01 ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ καισαρικη


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια :P

Μιλάμε χθές το βράδυ τα χρειάστηκα.. Έκανα κανονικά την ινσουλίνη μου στις 8.30 και ξεκίνησα να τρώω όπως μου είπε ο γιατρός ενα 15 αργότερα.. την ώρα που έτρωγα με πιάνει ένα πράγμα..μα τι να σας πώ!!! Έγινα μούσκεμα απο πάνω ως κάτω, έτρεμα ολόκληρη σαν το ψάρι, καπάκι ήθελα να κάνω εμετό, η καρδιά μου χτυπούσε τόσο δυνατά που νόμιζα οτι θα μου βγει απο το στήθος έξω.. Αφήστε τα... Μου έφερε ο άντρας μου την αμίτα που με είχε συμβουλέψει να πιώ άμέσως μώλις νιώσω κάτι τέτοιο τπτ.. εκει αυτό... τελικά έφαγα κ ενα κομματάκι λάκτα και έτσι μετά απο 30 λεπτά περίπου με άφησε..Απ\ότι κατάλαβα πέρασα υπογλυκαιμικό σόκ.. ΕΛΕΟΣ και μη χειρότερα..!!!! Μετά απο 40 λεπτά συνήλθα εντελώς και φυσικά ήμουν κουρέλι κ έτσι κοιμήθηκα!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια :P

Μιλάμε χθές το βράδυ τα χρειάστηκα.. Έκανα κανονικά την ινσουλίνη μου στις 8.30 και ξεκίνησα να τρώω όπως μου είπε ο γιατρός ενα 15 αργότερα.. την ώρα που έτρωγα με πιάνει ένα πράγμα..μα τι να σας πώ!!! Έγινα μούσκεμα απο πάνω ως κάτω, έτρεμα ολόκληρη σαν το ψάρι, καπάκι ήθελα να κάνω εμετό, η καρδιά μου χτυπούσε τόσο δυνατά που νόμιζα οτι θα μου βγει απο το στήθος έξω.. Αφήστε τα... Μου έφερε ο άντρας μου την αμίτα που με είχε συμβουλέψει να πιώ άμέσως μώλις νιώσω κάτι τέτοιο τπτ.. εκει αυτό... τελικά έφαγα κ ενα κομματάκι λάκτα και έτσι μετά απο 30 λεπτά περίπου με άφησε..Απ\ότι κατάλαβα πέρασα υπογλυκαιμικό σόκ.. ΕΛΕΟΣ και μη χειρότερα..!!!! Μετά απο 40 λεπτά συνήλθα εντελώς και φυσικά ήμουν κουρέλι κ έτσι κοιμήθηκα!

Καλημέρα Αγγελικουλα :P

Ποπο τι επαθες παλι χτες ρε γαμωτο...ευτυχως που σου περασε σχετικα γρηγορα αν και 30 λεπτα δεν ειναι και λιγα..

Καλα εγω δεν μπορω να καταλαβω αυτα με το σαγχαρο...την μια ειναι υψηλο και την αλλη πεφτει τοσο πολυ??? Εχω μπερδευτει λιγακι..

Ελπίζω να μην το ξαναπαθεις και να εχεις παντα stock σοκολατιτσες!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια :P

Και για μενα χτες το βραδυ ηταν δυσκολα για ψυχολογικους λογους ομως..

Ενω ημουν στον καναπε και εβλεπα χαρουμενη τον αρχοντα των δαχτυλιδιων με τον συζηγο , και ενω χαιδευα την κοιλια μου τι ανακαλυψα που δεν ειχα δει μεχρι τωρα??? ΡΑΓΑΔΕΣ.... :twisted: Ψιλα πανω απο το φαλι..

Και λεω κατσε να φερω εναν καθρεπτη να δω και την κοιλια χαμηλα..εκει και αν επαθα σοκ!!! Πως γινεται να μην εχω παρει χαμπαρι??? Και βαζω καθε μερα μια κρεμα πολυ καλη ενυδατικη για εγκυους. Δηλαδη αν δεν εβαζα τι θα γινοταν???

Εεε αυτο ηταν με πιασαν κατι κλαματα...σκεφτομουνα οτι ειμαι μια χοντρη με ραγαδες μολις μπαινοντας στον 7 μηνα...πως θα ειμαι δηλαδη μετα την γεννα??? Να κλαιω να μην μπορω να ηρεμησω... Σκεφτομουνα οτι δεν θα με θελει μετα ο αντρας μου οτι εχω τελειωσει σαν γυναικα και ολα τα συναφη.. με καταλαβαινετε εσεις φανταζομαι...

Ο καημενος προσπαθησε να με ηρεμησει λεγοντας μου οτι ολες οι μαμαδες ετσι ειναι αλλα αδικος ο κοπος του αχχχ

Τελος παντον μετα πεσαμε για υπνο αλλα ειχα αλλα ψυχολογικα με την δουλεια...δεν μπορω να αποφασισω τι να κανω με την ανναρωτικη..

Ο γιατρος περιμενει να του πω εγω ποσες μερες θελω και γω δεν ξερω τι να κανω. Εχω τυψεις. Σκεφτομαι μηπως πρεπει να κανω υπομονη μηπως μετα που θα γυρισω με διωξουν και τα λοιπα.. Απο την αλλη σκεφτομαι οτι εκει μεσα στεναχωριεμαι καθε μερα και ειμαι σε αδιεξοδο.. :confused:

Με ολα αυτα δεν μπορεσα να κοιμηθω καλα το βραδυ σε συνδιασμο με τους πονους και το κατουρημα!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω παλι μονη μου το καθαριζω.... αραια και που θα κατεβει η κουνιαδα μου (οταν ειχα παθει την αποκολληση ας πουμε) θα μου απλωσει κανα πλυντηριο θα μου σιδερωσει και λιγα αλλα σε γενικες γραμμες εγω τα κανω ολα αλλα ηρεμα και οχι ολα μαζι!

γενικη μου ειχαν κανει οι γονεις μου τον Ιουνη εγω εκανα ομως τα μπανια και τα υπνοδωματια...ε και μετα επαθα την αποκολληση....ξερω ξερω θελω ξυλο...στην κορη μου ομως εκανα απο ολες τις δουλειες και δεν ειχα παθει αποκοληση..τι να πω?!

τον Νοεμβρη θα παρω βεβαια μια γυναικα γιατι ε καπως θα πρεπει να στρωσω...

συν οτι εγω με την Εφη στο σπιτι θα επρεπε να εχω συνεχεια γυναικα δηλ καθε μερα!

Καλημερα Μαριαεφη!!! Μην στεναχωριεσαι και γω μονη μου καθαριζω το σπιτι.. Και βαζω πλυντηριο και σκιβω και σκουπιζω και ολα γενικως..

Η μαμα μου κραταει τον ανηψιο μου και δεν εχει χρονο να με βοηθησει.

Μονο μια φορα εχει ερθει για να μου σιδερωσει...αλλα μια φορα στους 6 μηνες τι να μου κανει???

Απο κανεναν αλλο δεν εχω βοηθεια. Ο αντρας μου λειπει πολλες ωρες ερχεται κουρασμενος. Ουτε τα πραγματα του δεν μαζευει καλα καλα.. Αστα υπομονη πρεπει να κανουμε και τον σταυρο μας μην παθουν κατι τα μπεμπακια μας!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!!

βρε Αγγελικη μου τι επαθες!! πωπω 30 λεπτα εφιαλτης θα ηταν! να το πεις στο γιατρο ομως ναι?? αντε μωρε να μην σου ξανασυμβει!

Μαριλενα και εσυ δυσκολη νυχτα εε??

καταρχην για την δουλεια να μην εχεις τυψεις το οτι πηγαινεις δεν σημαινει οτι μετα δεν θα μπορουν ή δεν θα θελουν να σε διωξουν!! και σιγουρα να σκεφτεις το μπεμπε σου να κατσεις οσες μερες σε συμβουλευσει ο γιατρος και νιωθεις την αναγκη να κατσεις!

οσο για τις ραγαδες εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι αν ειναι το δερμα να κανει θα τις κανει βαζεις δεν βαζεις κρεμες! να μην ανυσηχεις για αυτο σιγα και τι εγινε! θα γινεις μανουλα και αυτο ειναι πολυ σημαντικο και πιστεψε με ΓΥΝΑΙΚΑ θα εισαι και με το παραπανω!!!

Link to comment
Share on other sites

α καλα ο δικος μου να δεις! τιποτα δεν μαζευει!!

χτες βεβαια εβαλε σκουπα (χμμμ μεσα σε 10 λεπτα ειχε σκουπισει 120 τμ που εγω κανω μιση ωρα και βαλε) και καθισε το βραδυ στην τηλεοραση και ετρωγε πατατακια και ηλιοσπορους ξερεις τι αντικρυσα το πρωι οταν σηκωθηκα....??? ε τι να σου πω μπυρες αποτσιγαρα ολα τα τασακια γεματα απο ηλισπορους και τα λοιπα και τα λοιπα...!!

οταν θα ξυπνησει θα πει Μαιρη Καφε! και μετα θα καθισει στο ιντερνετ ΄ή θα παει καμμια βολτιτσα στους φιλους του γιατι αδειουχος βλεπεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...