Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λογικά δεν θα έχει και αυτό στον κηφισό?? γιατί εμάς θα μας βολέψει εκείνο μιας και είναι στην έξοδο για τρίπολη...

Να σου πω την αλήθεια δεν ηξερα οτι υπαρχει Leroy Merlin και στον Κηφισό...λογικα θα εχει, αυτα τα καταστήματα έχουν στανταρ προιοντα και ειναι και τεραστια...


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...τι κανετε?

Ελπίζω να εισαστε ολες καλα. Εγω αυτες τις μερες παιρναω πολυ δυσκολα.

Εχουμε ιστοριες. Ο ποιο αγαπημενος θειος του συζήγου ηταν αρρωστος. Το μαθαμε Αυγουστο και απο τοτε εχουμε κλαματα και ιστοριες.. Προχτες το βραδυ μπηκε στο νοσοκομειο και χτες το μεσημερι πεθανε..

Ο αντρας μου ειναι σε αθλια κατασταση. Εγω ειμαι σπιτι μονη μου. Δεν πηγα καθολου απο κει και εχω και τυψεις που δεν ειμαι μαζι του. Κλαιω συνεχεια και φοβαμαι μην παθει κατι ο μπεμπης μου... Συν οτι επο χτες με εχει πιασει η κοιλια μου. Εχτες πηγα 3 φορες τουαλετα και σημετα ειδη δυο...

Εβαλα θερμομετρο να δω μηπως εχω πυρετο αλλα ευτυχως δεν εχω. 36.3...

Η ψυχολογια μου ειναι γενικως χαλια και δεν μπορω να σκεφτω θετικα...

Συγνωμη αν σας στεναχωρεσα και σας με τα καμαβρια μου πρωι-πρωι αλλα ηθελα να τα πω καπου.. Το βραδυ η αυριο πρεπει να παω και γω στα πεθερικα μου να συλληπηθω και δεν ξερω πως θα βρω το κουραγιο...

Αυτα απο μενα προς το παρον. Ελπίζω να φτιαξουν λιγακι τα πραγματα με τον συζηγο γιατι δεν θα αντεξω να περασω δυο μηνες μεσα στην θλιψη. Υποτηθεται οτι τωρα επρεπε να ειμαστε χαρουμενοι και μεις συνεχως ειμαστε μεσα στα κλαματα και τις γκρινιες....

Αχ βρε Μαριλενακι μου μην ψυχοπλακωνεσαι, μην το κανεις αυτο κοριτσακι μου σκεψου τον μπεμπακο σου και αληθεια δεν εχεις καμοια υποχρεωση να πας σε τετοια εγκυος γυναικα!!!

μαργιουλα ηρεμησε ετσι και αλλιωςαφου μπηκες και στον 7ο να μην αγχωνεσαι...

το αιματακι μηπως ειναι απο το ζορι της τουαλετας??

Μπορει και να ειναι και απο αυτο λες βρε Μαρακι μου ???

μακαρι να μηνα ειναι κατι σοβαρο!!

Μαργιουλα μου μην αγχωνεσαι κοριτσακι, ολα μια χαρα θα είναι, απλά να το παρακολουθεις και να ξεκουραζεσαι.

Ευχαριστω Νικελακι μου!!!

Ζουζουνιτσα μου ευχαριστω!!! εγω ρωτουσα για τους μηνες..

Κοριτσακια μου βρηκα αυτο το site που υπολογιζεις το μ. βαρος και υψος του μωρου αν σας ενδειαφερει δειτε το αλλα δεν ισχυει αν η μητερα εχει παρουσιασει διαβητη κυησης http://www.mamadesonline.gr/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=134&Itemid=89φιλακια σε ολες.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα στο ΙΚΑ να παρω τα αποτελεσματα της καμπυλης, που κανονικα θα επρεπε να ηταν ετοιμα απο την Πεμπτη και συγχρόνως να μου γραψει ο γιατρος την αδεια για τη δουλεια μου. Και μαντεψτε: Ο γιατρος ήταν αρρωστος!!

Η δεύτερη φορα που συμβαινει...τι να πω!

Αχ τι σύμπτωση, κι εγώ πήγα στο ΙΚΑ να μου γράψει ο γιατρός τις αντιπηκτικές ενέσεις (με ραντεβού που είχα κλείσει πριν 3 εβδομάδες) αλλά ήταν άρρωστος. Ή είχαμε πάει στον ίδιο (Νέα Ερυθραία) ή οι ασθένειες της Δευτέρας είναι πιο κοινές από τις άλλες!

Καλημέρα κορίτσια...τι κανετε?

Ελπίζω να εισαστε ολες καλα. Εγω αυτες τις μερες παιρναω πολυ δυσκολα.

Μαριλένα συλληπητήρια κοριτσάκι και προφανώς δεν είναι ανάγκη να τους συλληπηθείς κατ'ιδίαν. Θα καταλάβουν οι άνθρωποι, δεν μπορεί.

Ερώτηση: Ξεκινήσαμε να κοιτάμε για τα πραγματάκια του μπεμπούλη (καιρός ήταν) και μας αρέσει το mac laren techno xlr, αλλά μας είπαν ότι πέρισυ είχαν αποσυρθεί αυτά τα καρότσια από την αμερικανική αγορά λόγω κάποιου προβλήματος που είχε παρουσιαστεί. Τέλος πάντων αυτό το πρόβλημα στην Αμερική λύθηκε με ένα συμπληρωματικό κιτ που εδιναν σε όσους είχαν αγοράσει αυτό το καρότσι. 'Ηθελα να ρωτήσω αν ξέρετε αν το έχουν διορθώσει αυτό το πρόβλημα ή αν υπάρχει κάποια ήδη μανούλα που έχει αυτό το καρότσι, αν έχουν επικοινωνήσει μαζί σας από την αντιπροσωπεία σχετικά με αυτό το κιτ. Έψαξα και στο forum των parents αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Α και παρεμπιπτοντως για να μην κατηγορώ συνέχεια το ΙΚΑ και τους γιατρούς του, σήμερα μου έγραψε τα φάρμακα που ήθελα η ευγενέστατη και πολύ καλοσυνάτη γυναικολόγος του ίδιου ΙΚΑ (που δεν ήταν όμως του κέντρου Μάνας και Παιδιού ήταν των ιατρείων του ΙΚΑ)

Link to comment
Share on other sites

Μαργιούλα σου έχει μετρήσει τράχηλο???

Ναι Ζουζουνιτσα μου τωρα το διαβασα το μηνυμα σου τον εχει μετρησει και ολα ηταν φυσιολογικα αλλα δεν εχω συγκρατησει ποσο ηταν! αληθεια γιατι??


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Velissaki μου εγω πηγα στης Αργυρουπολης, και εκει νομιζω οτι οι γιατροι ειναι πιο ευαισθητουληδες οι καημενοι!!! :mad:

ΑΑΑΑΑ κάτω απτο σπίτι μου δηλαδη!

Ας μην εκφραστώ δημόσια για τους εξαιρετικούς! και ευγενέστατους!!! γιατρούς εκεί και να μη περιγράψω τι τράβηξα πέρσι με δαύτους!

Ενα σου λέω....μακριά!

Εγώ εντέλει κατήντησα να τρέχω με τη κοιλιά στο στόμα στο ικα Δάφνης για να πάρω το κ&*&*&χαρτο της άδειας κύησης, μετά από 4 μέρες προσπάθεια!!

Και φέτος το χάλι συνεχίζεται.....μιλάμε για χάλι....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

Απο στιγμη σε στιγμη περιμενω τα επιπλα της μπουμπου μου!!!!

Εχει καμια Rhesus αρνητικο? εκανα την 28η εβδομαδα ενεσουλα αντιρεζους και μου ζητησαν απο το φαρμακειο "νοσοκομειακη γνωματευση" δεν τους κανει ιατρικη γνωματευση γιατι ειναι νοσοκομειακο ειδος. Εσεις τι χαρτι παρουσιασεται βρε κουκλες?


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ευτυχώς είχαμε καλό βράδυ, κοιμηθήκαμε όλοι καλα....ουφ!

Μάλλον το ομοιοπαθητικό έπιασε!

Περί ρέζους δεν έχω ιδέα.....

Με το καλό τα επιπλάκια! Πωπω χαρές!

Εμείς αρχές με μέσα Οκτώβρη θα τα πάρουμε μάλλον.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...