Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα

velissa κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα

τώρα έχει κάπως ηρεμήσει αλλά θέλει προσπάθεια στα περισσότερα

από αυτά που γράφεις

δεν καθόταν ΠΟΥΘΕΝΑ μόλις μπήκε στον 8ο μέχρι τα μέσα του 10ου!!!

εμένα δεν καθόταν ούτε στο καρεκλάκι φαγητού!!!

το καρότσι το έχουμε καταργήσει από 8 μηνών

δεν σε αφήνει να τον δέσεις και σκαρφαλώνει και βγαίνει

με το μάρσιπο πάμε όπου πάμε

είχε βγεί ο άντρας μου μια βόλτα με το μικρό το καλοκαίρι και

έκανε το λάθος να τον πάει με το καρότσι

σε όλη τη διαδρομή ο Κωστής ήταν στο ένα χέρι του και με το

άλλο έσερνε το καρότσι ...

τώρα του έμαθα κι εκείνου να τον βάζει στο μάρσιπο

στο καθισματάκι αυτοκινήτου είναι μεγάλη και πονεμένη ιστορία

τον έπιανε αμόκ!!!

αν κατάφερνα να τον δέσω

έσκαγε από το κλάμα μέχρι να τον βγάλω

μέχρι 10 λεπτά τον έχω αφήσει

δεν μπορούσα να οδηγήσω φυσικά και όπου πηγαίναμε έπρεπε

εγώ να ήμουν πίσω μαζί του και να τον κρατάω...

αλλά δεν του έφτανε ούτε αυτό

ήθελε να είναι στο τιμόνι και να οδηγεί με τον μπαμπά του

και να τα κλάματα και οι υστερίες!!!

έχει τύχει να φύγω μόνη μου με το αμάξι (πριν κανά μήνα)

και να τον δέσω μόνη μου μισοκοιμισμένο

(έλειπε ο άντρας μου ταξίδι και δεν άντεχα άλλο κλεισμένη στο σπίτι)

αντί να τον πάρει ο ύπνος στη μέση της διαδρομής

και αφού είχα βγεί εθνική ξεκίνησε το πανηγύρι

έκλαιγε τόσο πολύ που μέχρι να βρώ την επόμενη έξοδο να σταματήσω

νόμιζα ότι θα πνιγεί

τελικά μείναμε αποκλεισμένοι στο δρόμο

μέχρι να έρθουν ο πατέρας μου με τον αδερφό μου

για να οδηγήσουν το αμάξι γιατί είχε περάσει ήδη μια ώρα

και μόλις πήγαινα να τον ξαναβάλω στο καθισματάκι

για να φύγουμε έβγαζε αφρούς...ούτε να τον κοιμήσω καθόταν

κι όμως μόλις γύρισα το καθισματάκι να κοιτάει μπροστά

δεν τον ξανάπιασε αμόκ!!! γκρινιάζει λίγο όταν τον βάζω

αλλά μόλις ξεκινήσουμε το ξεχνάει σιγά σιγά

κάθεται μόνος του πίσω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού

μόνη μου δεν τον έχω πάει κάπου ακόμα αλλά ο σύζυγος

τον παίρνει μόνο του μέρα παρά μέρα!!!

έγινε θαύμα? τι να πώ!!!

το καρεκλάκι φαγητού το αλλάξαμε γιατί έβγαινε

και προχωρούσε πάνω στο τραπέζι....

πήραμε ένα που βιδώνει στο τραπέζι και τα πόδια του αιωρούνται

έτσι δεν έχει που να πατήσει και να βγεί... την πάτησε!!! χαχα!!

στο πάρκο και στη κούνια καθόταν μόνο κοιμισμένος!!!

τώρα παίζει με τα παιχνίδια του μόνος του κανά 10λεπτο

είναι τόσο υπερκινητικός που δεν σας κρύβω ότι ανησυχώ

βλέπω άλλα παιδάκια τι ωραία που κάθονται και παίζουν

αυτός είναι καταστροφέας σκέτος

του πήρα κάτι βιβλιαράκια που μου είπε η ξαδέρφη μου οτι ο δικός

της κάθεται σαν χάνος και τα χαζεύει

και μόλις του τα έδωσα τα δάγκωνε με λύσσα και τα έσκισε!!!

για να μην γράψω τι περάσαμε το καλοκαίρι στις διακοπές

που στην ταβέρνα ή στη θάλασσα τα κάναμε όλα σε

βάρδιες με το σύζυγο...ούτε μια φορά δεν κάτσαμε όλοι μάζι στο

τραπέζι...τα πετούσε όλα κάτω αφού τα γευόταν πρώτα

... πιάτα πηρούνια ποτήρια...

κι αν του τα έβαζες σε απόσταση τραβούσε το τραπεζομάντηλο

να τα φέρει κοντά του ή σκαρφάλωνε μέχρι να τα πιάσει...

είναι καλά το παιδάκι μου??? πολύ ανησυχώ

γι'αυτό σας τα γράφω!!!


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου κουράγιο!!!!! όταν ανακαλύπτουν οτι "ναι μπορώ να περπατάω μόνος μου ελευθερος"!!!! δεν κάθονται πουθενά!!!!! εμείς καμία σχέση μ'αυτάπου γράφεται. μη σας πω και στο αντίθετο άκρο, αλλά όσο κινούμαστε. μη σταματήσεις πουθενα... αλλά καμία σχέση με τα παραπάνω. πάντως Μαράκι συγνώμη αλλά πολύ γέλασα έτσι όπως τα γράφεις.... υπομονήηηηηηη!!!!!!! το'χουν τα αγόρια πάντως.

εμείς σήμερα φάγαμε φακες, χτες ψαράκι και γενικά δοκιμάζουμε διάφορα. δεν μπορώ να πω οτι έχω παράπονο. αλλά επειδή οταν λέω κάτι τέτοιο με βρίσκει συμφορά και αρχίζει να μην τρώει, δδεν λέω μεγάλα λόγια. κάνει κάτι αναγούλες στην αρχή αλλά το ψιλοξεπερνάμε.

να ρωτήσω κάτι μάλλον τις έμπειρες?? το αυγό πως μπορώ να το κάνω να λιώσει?? οταν βρίσκει κομμάτια στο στόμα της, αρνείται να καταπιει και ξεκινάνε και οι αναγούλες. εσείς πως το δίνεται???


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Απαπα....τι ναι αυτά που γράφετε καλέ?

Καλά μη σας πω τι γίνεται εδώ με τη μεγάλη μου.....θα τρομάξετε....

Anyway, έχω χαρές σήμερα, γεννήθηκε ο βαφτισιμιός μου, είναι γλύκας, είμαι στο πόδι απτις 5 το πρωί, στο Λητώ, έκατσα πάρα πολύ για να βοηθήσω κ τη μαμά με το θηλασμό, όλα καλά δείχνουν, είναι πολύ ενημερωμένη και με θέληση!

Η τούρτα μου έκανε πάταγο βεβαίως!

Αυτά....

Πάω να λιποθυμήσω, έχουν πέσει τοσα μαζί, ειλικρινά έχω κουραστεί σωματικά και κυρίως ψυχολογικά.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζησει ο μικρουλης honey.Κοριτσια εμας εχουν πρηστει τα ουλακια μας κ περναμε...χαρμα.Εχει βγαλει τα 8 μπροστινα απο το καλοκαιρι κιολας κ μπορω να πω οτι βγηκαν χωρις να το καταλαβουμε, μονο λιγη γκρινια ειχαμε την προηγουμενη μερα.Τωρα εχουν πρηστει τα ουλακια του κ υποφερει το μικρο.Οι αλοιφες αυτες για τα ουλα δε βλεπω να του κανουν τιποτα, αλλαζουμε μπλουζα καθε τρεις κ λιγο απο τα σαλια γιατι σαλιαρα δεν δεχεται κ εχω την υποψια οτι 5-6 φορες που μου ξυπνησε το βραδυ ενω κοιμαται σερι απο 3 μηνων οτι ειναι απο τα δοντια του. Ασε που μας εχει κανει μελανιες απο τις δαγκωματιες.Για πειτε καμια γνωμη πως θα το περασουμε ανωδυνα αυτο. Κ οχι τιποτα αλλο αλλα εχω ακουσει οτι αυτα τα δοντια αργουν να βγουν. Γι' αυτο τα καημενουλια δε θυμουνται τιποτα μετα. Καλημερα :)


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν όλα τα μωράκια honey!

Υπέροχες συναναστροφές έχεις!

Σας ακούω για τα παιδιά και αν κι εγώ θα έκανα παράπονα πχ. γιατί ο μικρός έκανε εχθές 6 φορές κακά του κανονικότατα και έφαγε ένα φορτηγό πράματα συν και τα άλλα δύο που τρώνε και ξέρετε...ασύστολα...τα έχω παίξει!Αλλά τουλάχιστον να με δει ο Θεός με το φαγητό δεν έχουμε θέμα αλλά και με το μεταβολισμό επίσης!

Κι επίσης δεν κάθετε καθόλου στο παρκοκρέβατο που τελικά είναι πταίσμα μπροστά σε αυτά που διάβασα!Όσο για το αυτοκίνητο ο δικός μου έχει πολύ παρέα πίσω κι έτσι δεν αρνείτε ποτέ να κάτσει!

Τι να πω,απλά κουράγιο ελληνίδα μάνα!

Εγώ πάντως στην κόρη μου που μου έβγαζε το λάδι από μωρό της το φυλάω να της παραπονεθώ όταν θα γίνει 20-25 χρονών!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες

ζορια ακουω με τα μπεμπακια και γελαωωωωω......οσο μεγαλωνουν τα πραγματα γινονται και χειροτερα πολυ χειροτερα ομως..........

Για ελατε μια βολτα απο το σπιτι να δειτε το Μαριο και μετα δεν θα κανετε δευτερο:D:lol:

Παντωως και εμενα ο Χαρουλης ειναι ζορικο μωρο. Ισως οχι οσο ακουω απο εσας αλλα γενικα με δυσκολευει. Βεβαια εμεις στο καροτσι και στο καρεκλακι αυτοκινητου καθομαστε με τρελα γιατι γουσταρουμε πολυ βολτα. και γενικα εξω ειναι το καλυτερο παιδι δεν ακουγεται καθολου αλλα μεσα στο σπιτι δεν παλευεται. να τον αλλαξω να τον ντυσω δεν το συζηταω κολαση απορω πως δεν μου εχει πεσαει ακομα απο την αλαξιερα.......Και γενικα πολυ γκρινια και ολο θελει να κινειται και ειναι παρα πολυ δυνατος μιλαμε γοια ξυλο να τρωμε κανονικα:lol:

Και τρομαζω γιατι ο Μαριουλης μεχρι 16 μηνων που περπατησε δεν μας ειχε ζορισει σε τιποτααααααα. Αλλα τωρα μας εχει αλλαξει τα φωτα κανονικοτατα......

Πηγαμε με το χασμαντ και σε ενα ψυχολογο την πεμπτη για να παρουμε καποιες συμβουλες πως θα χειριστουμε την κατασταση με το μαριο. καλα μας τα ειπε να δουμε τι θα μπορεσουμε να εφαρμοσουμε απο ολα αυτα. βασικα που θα βρουμε αυτη την απιστευτη υπομονη που απαιτειται.....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κλεο παλι δεν τα καταφεραμε. μιλαμε το πρωι μας αλλαξαν τα φωτα και οι δυο για να τους ετοιμασουμε. απιστευτη γκριναι και αρνηση both!!!!

Θα σε παρω αυριο για αυτην την τουρτιτσα που λεγαμε γιατι η κουμπαρα μου μαλλον πλησιαζει!!!!!!

Να σου ζησουν ολα τα μπεμπακια....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και μπεμπάκια!

Διαβάζω τα νέα σας και συγκινήθηκα.

Κλεο, είσαι απίστευτη κορίτσι μου! Καλά λέω ότι υπάρχουν άνθρωποι που πιάνουν τη ζωή (το ζ πεζό, για να μη παρεξηγηθώ :) ) από τα μαλλιά, και άλλοι αφήνονται να τους παρασύρει το κύμα. Οι τουρτίτσες καταπληκτικές!

Ο Δομίνικος περπάτησε μόνος του 11 μηνών και 1ας ημέρας. Πόσο μου αρέσει να τον βλέπω να μεγαλώνει!! Γενικά είναι λιγόφαγος. Απορώ που βρίσκει τόση ενέργεια. Είναι 9 κιλά και 75 πόντους. Αδυνατούλης :).

Φιλιά σε όλες και συγνώμη που σπανίως γράφω. Ο μικρούλης κοιμάται λίγο και έτσι δεν έχω πολλά κενά.


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου βρε Garouf με το comeback σου, και σε είχα αναζητήσει βρε!

Διάβασες ε? Χαμός!

Τι να κάνω, να πέσω απτο μπαλκόνι ή να κλαίγομαι όλη μέρα? Ε, τουλάχιστο άμα φάω τα μούτρα μου θα λέω ότι προσπάθησα.....δε θα τα φάω όμως! Δε μου χει βγει το λάδι χωρίς λόγο....όοοοοοοοοοοχι.

Και γω πολαμβάνω τα μικρά μου που μεγαλώνουν.

Βλέπω τη Ζωή να κάνει πιπί στη τουαλέτα κ τρελαίνομαι! Δε το πιστεύω!

Περπατήσατε και σεις ε? Μπράβο!

Εμείς έχουμε.....εχμ....βάρος! Ζοριζόμαστε!

Φλο, εδώ, συμπάσχω....! Πραγματικά!

Φιλιά, πάω για ιντερνετικό ψάξιμο suppliers....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γεια σας!!!! γαρουφάκι τι κάνεις?? όλα καλά??? καλέ μια χαρά είναι το παιδί!!!

εμείς κάναμε δειλά-δειλά τα πρώτα μας βήματακια. 3-4 κάθε φορά για 4 περίπου φορές!!!!! από την μαμά στο μπαμπά και αναποδα!!! επίσης έχω ξεχάσει να σας πω οτι έχουν σκάσει και τα δυο επάνω δοντάκια μας. σχεδόν ταυτόχρονα!!! κατά τα υπόλοιπα μια χαρά. θα πάμε αυτή την εβδομάδα να κάνουμε 2 εμβόλια.

κάναμε μια επιδρομη-εκδρομή στο jumbo εχτές. ΚΟΣΜΟΣ!!!! χαμός!!! είδα και πολλούς τριπολιοτσιώτες (στην κόρινθο πήγαμε). σπάσαμε και ένα γυαλικό που ευτυχώς έκανε 1 ευρώ, μας το χρέωσαν 50λεπτά. ήταν μια αγενέστατη ~!#$%^&*!!!! είχε κατουρηθεί το παιδί και του έιχαν βγει τα τσίσα στο ρουχαλάκι του. μπήκα λοιπόν σε μια εσοχή του μαγαζιού που οδηγούσε στις αποθήκες. όχι μέσα απλά λίγο πιο μέσα για να μην κλείσω το διάδρομο του μαγαζιού. έρχεται μια "κοπελιά" και μας την είπε κιόλας οτι η τουαλέτα είναι έξω και να πάμε εκεί... καλά της λέω το μπεμπιλίνο να της βάλω και τελείωσα. "ναι, μουλέει, αλλά εγώ θα χάσω την δουλειά μου". οκ της απάντησα το καταλαβαίνω, αλλά δεν μπορώ να βγάλω το παιδι τώρα έξω. τελως πάντων, δεν έδωσα συνέχεια για να μην χαλάσω την εκδρομή μας. μαζί μου η αδερφή μου και η μαμά μου με τα ανήψια μου. φανταστείτε 3 γυναίκες να αλλάζουν ένα μωρό.... πόση ώρα μπορεί να κάναμε!!!! και σιγά μην πηγαίναμε μέσα στις αποθήκες.... anyway!!!!!

αυτά, φιλάκια πολλά και καλό σας βράδυ!!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!! Εχετε γραψει παλι τομους αντε να σας προλαβω....

Κατερινακι μου χαιρομαι που διαβαζω και παλι νεα σας! Μπραβο στον Δομινικο αστερακι!!! Οσο για τα κιλα μην στεναχωριεσαι ο Λεωνιδας ειναι ακομα πιο τσιλιβιθρας 9 κιλα και 78.5 ποντους αλλα τι σημασια εχουν αυτα μωρε; Καλα να ειναι ολα τα νινακια μας !!!

Κλεο τρεχεις και δεν φτανεις ε; Κουραγιο μανα αξιζει τον κοπο ειναι σουπερ τελειες οι τουρτιτσες σου ασε που μωλις τακτοποιησεις καποια θεματα μετα δεν θα τρεχεις ετσι! Φιλια στις κουκλες συ!!

Βρε Ζουνιτσα μου τωρα τι να πω γι αυτα που διαβασα;; Να πω οτι ειναι απαραδεκτο που ενα αμειγως ΠΑΙΔΙΚΟ καταστημα δεν εχει αλαξιερα για μωρα μεσα;;;; Ε οχι και να στην πουνε κιολας ελεος...ειναι που δεν τους εχυμε κραξει φαινεται τι να πω!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε που λετε την προηγουμενη εβδομαδα στον γιατρο περπατωντας και με το που μας βλεπει βαζει τα γελια, τον μετρησε ορθιο στον τοιχο γιατι πλεον λεει ειναι μεγαλο αγορι...μα ειναι; Το μωρακι μου;; Μονο που δεν με πηραν τα ζουμια τι να πω..κατα τα αλλα μια χαρα καναμε το εμβολιακι μας και συζητουσαμε με τον γιατρο οτι η παλινδρομηση που μας ταλαιπωρει ακομα ειναι μεγαλπυ βαθμου δυστηχως..το καλο ειναι οτι την κοντρολαρουμε με μικρη ποσοτητα φαρμακου ευτυχως...υπομονη...

Μας εδωσε που λετε πλεον ελευθερη διατροφη δηλ τρωμε απ ολα πλεον!!! Εφαγε φακες με φετα και εγλειφε τα χερια του, επισης κοκκινιστο κρεατακι με χιλοπιτες φτου φτου ολα τα τρωει ανετοτατα εκτος του γιαουρτιου...μιλαμε για απειρη αηδια και κλαμα οποτε προς το παρον δεν του δινω θα περιμενω παλι καμια εβδομαδα.

Κατα τα αλλα εχουμε κρυωσει παλι και εχουμε μυξουλες και βηχα εννοειται και εγω μαζι...εμεις οι δυο παμε πακετο...


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με συμπεριφορες που αναφερατε παραπανω...φαινεται οτι προς το παρον ειμαι αρκετα τυχερη μιας και δεν εχει εμφανισει τετοια περιστατικα στο καρεκλακι αυτοκινητου καθετε παντα ανετα, στο καροτσακι επισης αν και τωρα πια που περπαταει φροντιζω να τον αφηνω να πεπαταει κ ας λερωθει κι ας πιασει μικροβια απο κατω δεν μπορω να τον εχω αποστειρωμενο μια ζωη!! Στην αλαξιερα μονο δεν ειναι τοσο ηρεμος οπως οταν ηταν μικρος..σχεδον παντα ξεκιναει να κλαει αλλα με παιχνιδακια τον ξεγελαω και μετα οκ. Στο παιχνιδι επισης παιζει αρκετα μονος του αλλα συνηθως ειμαστε στον ιδιο χωρο κ εκει που παιζει ερχετε στα ποδια μου και μου ζηταει αγκαλια αυτο μπορει να γινει πολλες φορες αλλα ολες τις φορες αφηνω οτι κανω και τον οερνω αγκαλιτσα. Μετα απο ενα λεπτο θελει παλι να κατεβει να παιξει κ τον αφηνω. Επισης καποιες φορες παιζουμε και μαζι στο πατωμα εννοειται!! Το αγαπημενο του δωματιο ειναι το μπανιο κ ετσι εχω βαλει ειδικες κλειδαριες στα ντουλαπια με απορρυπαντικα κτλ, ανοιγει ομως το πλυντηριο και χωνει μεσα το κεφαλι του...εννοειται δε οτι καθε φορα πυ ον βγαζω εξω κλαιει...αλλα μωλις του δειξω κατι σλλο ξεχνιεται ευτυχως. Εκει που δεν την παλευεις με τιποτα μαζι του ειναι οταν ποναει απο τα δοντια οπου δεν τον παρηγορεις με τιποτα ομως...εκει μπορει να κλαιει συνεχεια!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...