Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες!Τι όμορφο να κάνουν βήματα μόνα τους τα παιδάκια σας!!

Ο δικός μου κάνει βηματάκια όταν τον κρατάμε.Θέλει να είναι συνεχώς όρθιος!

Βγήκε και ο τραπεζίτης μας..

Αλλά ακόμα γκρινιάζει και δαγκώνει όλον τον κόσμο.Ποιος ξέρει, κάτι νέο θα ετοιμάζει...

Αυτές τις ημέρες έκανα και κάνω ένα σωρό δουλειές στο σπίτι.Τις κάνω με δόσεις γιατί ο μικρούλης μου θέλει συνέχι αγκαλίτσες και παιχνιδάκια

Φιλάκια σε όλα τα γλυκά ζουζουνάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κι από μας!

μπράβο στα παιδάκια που περπάτησαν!!

εμείς έχουμε κάνει μεμονομένα βήματα (μέχρι 2) αλλά μόνο μέσα στο παρκοκρέβατο...ο εξυπνάκιας καταλαβαίνει ότι εκεί θα πέσει στα μαλάκα και μόνο εκεί αφήνεται...συγκεκριμένα αφήνεται από το ένα κάγκελο και με 1-2 βήματα πιάνεται από το άλλο. Επίσης προσπαθεί να σηκωθεί χωρίς να πιάνεται από κάπου και να σταθεί όρθιος χωρίς να κρατιέται μόλις το καταφέρει σηκώνει τα χέρια ψηλά και γελάει αλλά όλα αυτά τα επιχειρεί μόνο μέσα στο παρκοκρέβατο

εκτός κούνιας μπουσουλάει, σκαρφαλώνει κτλ....

αγαπημένο παιχνίδι

το τηλέφωνο που έχω στο κομοδίνο της κρεβατοκάμαρας μου...αν είχε

στόμα να μιλήσει αυτό το τηλέφωνο....τι του έχει κάνει... απορώ πως δουλεύει ακόμα...μήνες τώρα το ταλαιπωρεί κι ακόμα δεν το έχει βαρεθεί

velissa αν μου πεί κι εμενα σ'αγαπάω (πάωω) θα τον φάω!!!τι γλυκός

koykoybreli εμένα αυτές τις μέρες μου κάνει νούμερα με το γάλα...

δεν το πίνει όλο ούτε το βραδυνό ούτε το πρωινό


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

και εμείς σκαρφαλώνουμε σε όλα, κάνουμε βήματα πολλά αλλά κρατιέται από κάπου πάντα, έσκασε και το 3ο δόντι μας, ανοιγουμε ντουλάπια, παίζουμε τρελά με το τηλεκοντρόλ και με το ασύρματο τηλέφωνο, χοροπηδάει συνέχεια, τρελένεται με τη μουσική από το Κωνσταντίνου & Ελένης, επίσης τρελένεται πολύ με το πληκτρολόγιο και το ποντίκι από το PC, ξεκαρδίζεται με τα πιο απίθανα πράγματα όπως πχ αν της κάνω "αψου". δεν θυμάμαι άλλα. με το γάλα όλα τα μωράκια εεεεεε συγνώμη παιδάκια πια, κάνουν νούμερα αυτόν τον καιρό. μέ πολλές μαμάδες που το έχω συζητήσει τα ίδια μου λένε. από λόγια τπτ ακόμα, μόνο τα τα τα, και 'οτι θέλει το δείχνει. καταλαβαίνει όμως αυτά που της λέμε. της λέμε "που είναι το φως" και αμέσως μας δείχνει το φως. απλά δεν τα λέει.

αχ πόσο χαίρομαι που μαζευόμαστε σιγά σιγά..... άντε το παρεάκι να πιει και κανενα καφεδάκι πάλι!!!!! φιλάκια σε όλη την παρέα μαμαδων-παιδιών!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπααα.... φτάνει το πάρτυ γενεθλίων..... άλλωστε γιορτάζει η πεθερά μου και η ανηψιά μου (της κουνιάδας μου). θα φάμε εκεί το μεσημέρι. το απόγευμα ο σύζυξ εργάζεται, οπότε τπτ!!!!

καλόσας βράδυ!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

συγχαρητήρια σε όλα τα μωράκια που ήδη περπατάνε!!!!!

koykoybreli συνήθως τα μωράκια στα μεγάλα άλματα ανάπτυξης όπως τα πρώτα βήματα δεν πολύ τρώνε γιατί έχουν το μυαλό τους συνεχεία στο κατόρθωμα τους!!!!!!!!!!!!

velissaki τι τέλειο!!!!!!!!!!!!! δώστου πολαααααααααα φιλάκια!!!!!!!!!!!!

Έμενα πάλι πιάνετε και προχωράει από τον μονό στον διπλό καναπέ και που και που αφήνει τα χεράκι της και ξανά πάλι πιάνεται γρήγορα και αυτή ετοιμάζεται τη βλέπω!!! και τρώει πάρα πολύ βρε κορίτσια είναι 9200kgr αλλά μάλλον φταίει το σκαρί της φαίνεται πολύ τσουπωτή-ζυμαρούλα!!!! αλήθεια εσείς το εμβόλιο της γρίπης θα το κάνετε?? ή το έχετε ήδη κάνει?? φιλάκια πολλά σε όλες και σε όλα τα μπεμπάκια!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Ειδικά στην Αγγελική μας και στην Αγγελική της zounitsas.:P

Ο Παναγιωτάκης μας περπατάει και τρέχει όταν τον πιάνουμε από τα χεράκια. Το Σάββατο συγκεκριμένα τον κρατούσα, του έλεγε η μαμά μου "θα σε πιάσω, θα σε πιάσω" κι αυτός έτρεχε και κοιτούσε κάθε λίγο πίσω για να δει αν πρέπει να τρέξει άλλο λίγο. Τρελό γέλιο!

Margioula θα τον τρελάνω στα φιλιά εκ μέρους σου, its a deal.

Πήγαμε και στον γιατρό μας την περασμένη εβδομάδα, μια χαρά μας βρήκε. Τώρα θα αρχίσουμε να τρώμε πορτοκάλι, φασολάκια, αρακά, χοιρινό, κατσίκι και προς το τέλος του μήνα και κρόκο αυγού.

Επίσης μου είπε ότι το απόγευμα μπορώ να του δίνω μπισκοτόκρεμα μια στο τόσο (10400 γρ. είμαστε δεν χρειαζόμαστε και πολλές θερμίδες). Εσείς ποια δίνετε, όσες δίνετε?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά στις Αγγελικές του καφέ μας!!!

στη μεγάλη Αγγελική χρόνια πολλα να την χαίρονται οι άντρες της ζωής της και στη μικρή Αγγελική χρόνια πολλά να την χαίρονται οι γονείς της!!!


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!!!! και η Αγγελική σας ευχαριστεί πολύ!!!!!

Χρόνια πολλά και στη συνονόματη Αγγελική!!!!! κοριτσάκι να σε χαιρόμαστε!!!!!

Μαργιούλα εμείς θα το κάνουμε το εμβόλιο, περιμένουμε να μας περάσει η ίωση. λόγω ευαισθησίας και προωρότητας.

Βελισάκι εγώ της πέρνω nestle ή nutricia γιατί σε σχέση με τις άλλες εταιρείες έχουν την λιγότερη ζάχαρη.

Μαράκι να σε ρωτήσω κάτι?? οι φίλοι σας που μείνατε εδώ είναι η φίλη που έχουμε κοινή στο facebook? Η Περσεφόνη???


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Χρόνια πολλά στο zouzounoκόριτσο και στην Αγγελική και σε όλους τους εορτάζοντες!

Μεγάλη γιορτή και η σημερινή!

Ο μικρός μου ήταν που ήταν απαιτητικός, τώρα παράγινε το κακό...

Θέλει συνέχεια να ασχολούμαστε μαζί του κι αν δεν το κάνουμε κλαίει σπαραξικάρδια.

Περνώ πολλές ώρες μαζί του, παίζω, του μιλάω, του διαβάζω...Αλλά θέλω κι εγώ να κάνω τις δουλειές μου και να βρω λίγο χρόνο για τον εαυτό μου...

Νόμιζα ότι τα πραγματα θα βελτιώνονταν όσο μεγαλώνει, αλλά δεν το βλέπω.Ελπιζα ότι θα παίζει και λίγο μόνος του

Ειλικρινά έχω μεγάλο πρόβλημα...Τα νεύρα μου στην τσίτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Μεγάλη Αγγελική Χρόνια Πολλά για τη γιορτή σου να σε χαίρονται οι άντρες σου!

Ζουνίτσα να χαίρεσαι την κόρη σου και Χρόνια σας Πολλά!Να χαίρεσαι και την πεθεούλα σου και την ανηψιά!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι είναι φάσεις και φάσεις!Μέχρι να αποκτήσει λίγο ανεξαρτησία και με το περπάτημα έχεις λίγο καιρό αλλά και τότε στην αρχή τον κυνηγάς!Κακά τα ψέματα κορίτσια μου αν όλα τα παιδιά δεν πάνε σχολείο μην περιμένετε να ανοίξετε και φύλλο για να φτιάξετε πίτα!

Εγώ πάντως βρε κορίτσια εκείνες τις κρέμες της Νεστλέ δεν τις μπορώ καθόλου.Θέλουν πολύυυυ σκόνη για να "δέσουν"!Προτιμώ τις Γιώτης και αν δεν βρίσκω νουνού!Γενικά με το Γιώτης έχω θέμα.Η μπεσαμέλ του είναι σούπερ!Και στα μεγάλα που κάνω σοκολατούχο το γάλα παίρνω καοτόνικ από το Γιώτης.Και αλεύι προτιμώ το Γιώτης.Δεν ξέω αλλά μου πάει!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες

Αγγελικουλα χρονια πολλα να σε χαιρονται οι αντρες της ζωης σου!

Ζουνιτσα να χαιρεσαι την Αγγελικουλα σου. Κοντα κοντα γιορτη και γενεθλια μπραβο!

και στις υπολοιπες χρονια πολλα αν εχουν καποιον που γιορταζει!

Margioula εμεις δεν θα το κανουμε το εμβολιο της γριπης. Ουτε στο Μαριο το εχω κανει ποτε.

Velissa εμεις δεν τρωμε κρεμα. Να σου πω την αληθεια ο Μαριος δεν εφαγε σχεδον καθολου και ο Χαρης κανενα μηνα μεχρι να βαλουμε το γιαουρτι στη διατροφη μας....

Περιστερακι ετσι ειναι τα αγορια και οσο μεγαλωνουν και χειροτερα! Εμενα παντως και τα δυο ειναι κολημενα επανω μου! Τι να σου πω δεν ξερω ποτε φτιαχνει η κατασταση!

κλεο γουερ αρ γιου?Ολα καλα?Εχεις μπλεξει με τις τουρτες σου και δεν προλαβαινεις


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...