Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελικούλα και εγώ γι'αυτό τα πήρα!! παιδικό κατάστημα και δεν έχει τουαλέτα ούτε για μεγάλους μέσα!!!!!!! που ζούμε πια?????!!!!!!!

σουπερ σας βρίσκω μαμά και γιο (ναι ξεκόλα πια από το μωρό!! ολόκληρο αντράκι έχεις!!!!). υπομονή με την παλλινδρόμηση. όσο αφορά το γιαούρτι και εγώ είχα πρόβλημα στην αρχή. δοκίμασα το όλυμπος βιολογικό παιδικό με γεύσεις και είναι σούπερ. καμία σχέση με τα άλλα παιδικά γιούρτια. η δικιά μου πια το τσακίζει.... δοκίμασέ το και θα δεις. κατ΄΄α τα υπόλοιπα περαστικούλια σας!! τώρα που χειμώνιασε (λέμε τώρα) θα σκοτωθούν όλα τα μικρόβια και οι ιώσεις (το ελπίζω δλδ). φιλάκια!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αγγελικούλα και εγώ γι'αυτό τα πήρα!! παιδικό κατάστημα και δεν έχει τουαλέτα ούτε για μεγάλους μέσα!!!!!!! που ζούμε πια?????!!!!!!!

σουπερ σας βρίσκω μαμά και γιο (ναι ξεκόλα πια από το μωρό!! ολόκληρο αντράκι έχεις!!!!). υπομονή με την παλλινδρόμηση. όσο αφορά το γιαούρτι και εγώ είχα πρόβλημα στην αρχή. δοκίμασα το όλυμπος βιολογικό παιδικό με γεύσεις και είναι σούπερ. καμία σχέση με τα άλλα παιδικά γιούρτια. η δικιά μου πια το τσακίζει.... δοκίμασέ το και θα δεις. κατ΄΄α τα υπόλοιπα περαστικούλια σας!! τώρα που χειμώνιασε (λέμε τώρα) θα σκοτωθούν όλα τα μικρόβια και οι ιώσεις (το ελπίζω δλδ). φιλάκια!!!!!

Χαχαχαχα δικιο εχεις φιλεναδα τωρα πλεον εχουμε να κανουμε με νηπια οχι με μωρα!!! Τελικα πιο γιαουρτι τρωει το ολυμπος βιολογικο η ταπαιδικα; Σας ειπα οτι θελω ακομα να χασω 2 κιλα και θα ειμαι στα κιλα προ εγκυμοσυνης;; Ναι ναι και μετα θελω αλλα 5 και θα ειμαι σουπερ!! Για επομενο νινΙ Ποτε σκεφτεστε αληθεια;


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τυχερή!!!!!! εγώ θέλω να χάσω 15 για να είμαι όπως θέλω.... ναι καλά διαβάσατε 15!!!! το όλυμπος βιολογικο παιδικο τρώει. έχει βγάλει και παιδικο με μπιλάκια από πάνω. τα μπιλάκια φυσικά δεν τα τρώμε, αλλά το γιαουρτάκι το τσακίζουμε. χαχαχαχαχα έχει πράσινο περιτύλιγμα και γραφει biyo (ή κάπως έτσι). εγώ θέλω να βάλω μπρος το 2ο σε κανα εξάμηνο λέω έτσι ώστε να έχουν περιπου 2 χρόνια διαφορά. θα δείξει....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τέτοιες ώρες που αδειάζω.....τι να κάνω,

2ο ε?

Πολύ αργήσατε!

Εγώ όταν η Ζωή ήταν όπως τώρα τα μικρά μας 11 μηνών, ήμουν ήδη 3-4 μηνών!

Καλά στο τζάμπο έχω βαρεθεί να τσακώνομαι, γιαυτό κ δε πατάω....ούτε στις τούρτες μου βάζω πράγματα τζάμπο με τίποτα! Θέλω πιο ιδιαίτερα πράγματα.

Δεν εχω κουράγιο, πάω, zzzzzzzzzzzzzzzz


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συναγωνιστριες μάνες!!!

Τι κάνετε;

Αποφασισατε να κάνετε και δεύτερο ή ετσι κουβεντα να γίνεται;Κι εγω θέλω αλλά σκέφτομαι να διπλοχρονισει ο μικρός πρώτα.Ο αντρας μου δεν πολυθέλει, αλλά που θα μου πάει...

Οσες το βάζετε μπρος, καλή δύναμη!!!Ξερω κοπέλα που γέννησε περυσι Νοεμβρη με καισαρικη και γεννάει σε δυο μήνες πάλι...Τίποτα δεν είναι ακατορθωτο

Τυχερή!!!!!! εγώ θέλω να χάσω 15 για να είμαι όπως θέλω.... ναι καλά διαβάσατε 15!!!! το όλυμπος βιολογικο παιδικο τρώει. έχει βγάλει και παιδικο με μπιλάκια από πάνω. τα μπιλάκια φυσικά δεν τα τρώμε, αλλά το γιαουρτάκι το τσακίζουμε. χαχαχαχαχα έχει πράσινο περιτύλιγμα και γραφει biyo (ή κάπως έτσι). εγώ θέλω να βάλω μπρος το 2ο σε κανα εξάμηνο λέω έτσι ώστε να έχουν περιπου 2 χρόνια διαφορά. θα δείξει....

zounitsa είσαι ο άνθρωπος μου!!Μακαρι να τα χάσουμε τα παλιόκιλα

Αν κι η αφεντιά μου δεν πήρε πολλά στην εγκυμοσυνη, μόνο 7, αλλά τα ξαναπηρα με τον θηλασμο, που ετρωγα ασταματητα.Ειχα και κάτι άλλα περισσευουμενα από πριν,,,

Πού το βρίσκεις το ΟΛΥΜΠΟΣ βιολογικό το παιδικό;Δεν το εχω βρει πουθενά!!Πάμε σε ολα τα σουπερμάρκευ σχεδόν που υπάρχουν εδώ και δεν το εχω πετυχει.Ισως δεν εχω δει και καλά...

Πάντως κάτι γιαουρτια που ήθελα να πάρω δεν τα είχε ούτε ο Μαρινοπουλος ούτε ο Βασιλοπουλος...

Φέρνουν κι αυτοί ό,τι τραβιέται περισσότερο

Στον Βεροπουλο που ειναι κοντά μας τα κάνουμε παραγγελία και τα φέρνει για εμας...Αν είναι δυνατόν!!!

Τι κάνουν του ζουζουνάκια σας;Ζουζουνευουν;

Ο δικός μου μέσα σε λίγες μέρες εχει ξεθαρρεψει τόσο που από όπου βρει πιάνεται και σηκωνεται,αφηνει και το ενα χερι ελεύθερο...Μαγκιές...

Ανοιγει ντουλαπια-συρταρια, τα ασφάλισα όσα φτάνει χθες...Το στόμα του είναι εργοστάσιο παραγωγής δοντιών, στο πίσω μέρος αλλά δεν στεκεται να δω

Φάγαμε και για πρωτη φορά ψάρι την Παρασκευή.Του αρεσε πολύ, θα του ξαναφτιάξω σημερα

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.Χαθήκαμε λίγο αλλά είχα λίγο τρέξιμο το σ/κ.Ο μικρός χτες γιόρταζε κ το Σαββάτο τους μάζεψα όλους για να κάνουμε την πρώτη του γιορτούλα.Περάσαμε καλά αλλά περισσότερο πέρασε το ζουζουνάκι μου που πήγαινε σε όλους κ το καταχάρηκε,γενικώς του αρέσει πάρα πολύ να είναι σε κόσμο.Την Κυριακή πάλι είχαμε πάει για φαγητό κ το καταχάρηκε ο μικρούλης μου με τόσο κόσμο που είδε.Κ εννοείται κάνουμε βηματάκια όποτε θυμηθούμε.Μεγαλώνει το ζουζουνάκι μου κ με φοβίζει λίγο, από την μία χαίρομαι που περπάτησε αλλά από την άλλη πότε μεγάλωσε??????Νιώθω σαν χτες που το γέννησα.Νομίζω ότι την επιλόχεια κατάθλιψη την παθαίνω τώρα μετά από 1 χρόνο σχεδόν...

Α κ τα δόντια μας πονάνε εννοείται...πότε θα βγουν να ησυχάσουμε?


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι μου άσε.... εγώ είχα από πριν 10. πήρα 13 στην εγκυμοσύνη, έχασα τα δεκα από το τρέξιμο στην Αθήνα και όταν ήρθα σπίτι επειδή έμεινα κλεισμένη μέσα μόνη μου 7 μηνές λόγω της κατάστασης της Αγγελικής (πρωορότητα αν δεν ξέρεις) το έριξα στη μερεντα και στη σοκολάτα και τα ξαναπήρα και τα 10. τώρα θέλω να χάσω σύνολο 15 για να ξαναέρθω στα παλιά καλά χρόνια και πριν μείνω πάλι έγκυος και γίνω τοφάλα. το όλυμπος το βρίσκω σε όλα τα σουπερ μαρκετ Μαρινόπουλο, Βασιλόπουλο και στα κανονικά ψυγεία, όχι στα βιολογικά, αλλά είναι βιολογικο. έχει μπιλάκια από πάνω και είναι πράσινη η συσκευασία. είναι πακέτο των 2. γραφει ολυμπος biyo.

κάναμε τα εμβόλια μας, ένα της μινιγγίτιδας και ένα για την γρίπη. κυρία η κόρη μου. έκλαψε 30 δευτερόλεπτα και τέλος. από βάρος 8600, ύψος 73εκ (για τις καινούριες βάρος γέννησης 1670 και υψος 43εκ) οπότε πολύ σούπερ η κόρη μου. το τρώει όλο το φαι της. γενικά πάρα πολύ καλή. θα πάμε να δούμε λίγο το δεξί αυτάκι όχι κάτι σοβαρό. ή έχει ακόμα κερί μέσα ή μπορεί να έχει μύκητα. θα δούμε μάλλον αυριο. τώρα έφαγε ένα παιχνίδι στο κεφάλι και την έβαλα για ύπνο. τι να κανουμε συμβαίνου και αυτά.

swanocean να τον χαίρεσαι τον μικρούλι σου και να είναι πάντα υγιείς, χαρούμενος και χαμογελαστός!!!! τι γιορτή ήταν το σάββατο?? σόρρυ αλλά είμαι λίγο άσχετη... πάντως και εγώ δεν έχω καταλάβει πότε πέρασε ο χρόνος παρόλο που το έζησα πολύ σαν μωρό. δεν έχασα μέρα που να την αφήσω αλλού. καιρός λοιπόν για δευτερο... χαχαχαχαχαχα

φιλάκια και καλό σας βράδυ!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Swanocean να χαίρεσαι το Φιλιππάκο σου!Να χαίρεσαι την πρώτη του γιορτούλα που είναι η πρώτη πολλών πολλών και εύχομαι χαρούμενων κι ευτυχισμένων γιορτών του που θα έρθουν!

Το θέμα που συζητάτε φυσικά και δεν με αφορά.Μόνο έχω πλέον την άποψη ότι αν θες 2 παιδάκια και σε πέρνει και ο χρόνος καλύτερα είναι 4 χρονάκια διαφορά το ένα από το άλλο παρά 2!

Εδώ εμείς έχουμε παντρευτεί τη μύξα!2η εβδομάδα με διάφανη άλλωτε παχιά και άλλωτε νερουλή μύξα!Μου κάνει για δοντάκια αλλά ούτε και αυτά βγαίνουν!Τα 2 κάτω έχει μόνο και απορώ γιατί τόση αργοπορία δεν είχαν τα άλλα 2 παιδάκια μου!

Καληνύχτα!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Swanocean να χαίρεσαι το Φιλιππάκο σου!Να χαίρεσαι την πρώτη του γιορτούλα που είναι η πρώτη πολλών πολλών και εύχομαι χαρούμενων κι ευτυχισμένων γιορτών του που θα έρθουν!

Το θέμα που συζητάτε φυσικά και δεν με αφορά.Μόνο έχω πλέον την άποψη ότι αν θες 2 παιδάκια και σε πέρνει και ο χρόνος καλύτερα είναι 4 χρονάκια διαφορά το ένα από το άλλο παρά 2!

Εδώ εμείς έχουμε παντρευτεί τη μύξα!2η εβδομάδα με διάφανη άλλωτε παχιά και άλλωτε νερουλή μύξα!Μου κάνει για δοντάκια αλλά ούτε και αυτά βγαίνουν!Τα 2 κάτω έχει μόνο και απορώ γιατί τόση αργοπορία δεν είχαν τα άλλα 2 παιδάκια μου!

Καληνύχτα!

α καλά...... δεν πάω καθόλου καλά λέμε...!!!!!!! στραβομάρα...!!!!! :oops::roll::shock:

να τον χαίρεσαι τον Φιλιππάκο!!!! :tongue:


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι μου άσε.... εγώ είχα από πριν 10. πήρα 13 στην εγκυμοσύνη, έχασα τα δεκα από το τρέξιμο στην Αθήνα και όταν ήρθα σπίτι επειδή έμεινα κλεισμένη μέσα μόνη μου 7 μηνές λόγω της κατάστασης της Αγγελικής (πρωορότητα αν δεν ξέρεις) το έριξα στη μερεντα και στη σοκολάτα και τα ξαναπήρα και τα 10. τώρα θέλω να χάσω σύνολο 15 για να ξαναέρθω στα παλιά καλά χρόνια και πριν μείνω πάλι έγκυος και γίνω τοφάλα.

κάτι αναλογο συνεβη και σε μενα...εχουμε ανοιξει και ενα τοπικ ΔΙΑΙΤΑ και λέμε τον πονο μας.Ελα να γινουμε πολλές

το όλυμπος το βρίσκω σε όλα τα σουπερ μαρκετ Μαρινόπουλο, Βασιλόπουλο και στα κανονικά ψυγεία, όχι στα βιολογικά, αλλά είναι βιολογικο. έχει μπιλάκια από πάνω και είναι πράσινη η συσκευασία. είναι πακέτο των 2. γραφει ολυμπος biyo.

Θα το ψάξω αυριο που θα πάω για ψωνια.Ευχαριστω

κάναμε τα εμβόλια μας, ένα της μινιγγίτιδας και ένα για την γρίπη. κυρία η κόρη μου. έκλαψε 30 δευτερόλεπτα και τέλος. από βάρος 8600, ύψος 73εκ (για τις καινούριες βάρος γέννησης 1670 και υψος 43εκ) οπότε πολύ σούπερ η κόρη μου. το τρώει όλο το φαι της. γενικά πάρα πολύ καλή. θα πάμε να δούμε λίγο το δεξί αυτάκι όχι κάτι σοβαρό. ή έχει ακόμα κερί μέσα ή μπορεί να έχει μύκητα. θα δούμε μάλλον αυριο. τώρα έφαγε ένα παιχνίδι στο κεφάλι και την έβαλα για ύπνο. τι να κανουμε συμβαίνου και αυτά.

Μια χαρά είναι η κουκλα σας!!Και κομψη κομψη και μια χαρα από ύψος, ανεξάρτητα από το ότι ηταν προωρη.Να είναι καλά το ζουζουνάκι

swanocean να τον χαίρεσαι τον μικρούλι σου και να είναι πάντα υγιείς, χαρούμενος και χαμογελαστός!!!! τι γιορτή ήταν το σάββατο?? σόρρυ αλλά είμαι λίγο άσχετη... πάντως και εγώ δεν έχω καταλάβει πότε πέρασε ο χρόνος παρόλο που το έζησα πολύ σαν μωρό. δεν έχασα μέρα που να την αφήσω αλλού. καιρός λοιπόν για δευτερο... χαχαχαχαχαχα

φιλάκια και καλό σας βράδυ!!!

Την ιδια απορια εχω κι εγώΜηπως γιορταζε Δευτερα του αγιου Φιλιππου;

Να τον χαιρεσαι swanocean τον γιοκα σου!!

Περνάω περιοδο τρελής καψουρας με τον γιο μου...Οχι ότι δεν ισχυε το ιδιο και πριν, αλλά τωρα παραγινε!!Αχ τι τρελή αγαπη είναι αυτή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ! πονεμενη ιστορια αυτη με το καροτσι και το καρεκλακι φαγητου. Εδω και δυο εβδομαδες δεν καθεται με τιποτα. Επρεπε να παω στο κρεοπωλειο ενα πρωινο να ψωνισω το κρεας της (δεν ειχα τιποτα) και δεν καθοταν με τιποτα. Παλευα ενα τεταρτο. Τελικα αναγκαστηκε ο αντρας μου να φυγει απο το μαγαζι για να μου φερει αυτος το κρεας. Κροσια τα νευρα μου εμενα. Δυο μερες τωρα βρηκα ενα κολπο με το καρεκλακι φαγητου. Μεχρι τωρα πρωτα την εβαζα να κατσει και μετα κουμπωνα το τραπεζακι. Το εκανα αναποδα και καθεται χωρις παραπονο. Με το καροτσι πρεπει να βγουμε στο δρομο και ΑΝ κατσει (γυρισαμε πισω σπιτι τις προαλλες γιατι δεν μπορουσα να την εχω αγκαλια και να τσουλαω και το καροτσι).

Το μεγαλο μου προβλημα όμως ειναι οτι εκοψε το βραδινο γαλα. Με το που βλεπει το μπιμπερο κανει περα δωθε το κεφαλι. Ουτε να το ακουμπησει. Δοκιμασα διαφορετικες ωρες να της το δωσω αλλα τιποτα. Και βλεπω οτι πειναει. Της εδωσα γιαουρτακι 11 το βραδυ και το εφαγε αλλα το γαλα οχι. Εχω αγχωθει γιατι εδω και καποιες μερες εχει κανει 4 γευματα και ειναι χαμηλο το βαρος της. Αποψε εφαγε μιση πατατα μονη της αντι για γαλα. Δεν ξερω τι να κανω...


as1cHxw-O6k1200MDA0NjAxZHwwMDE0ODA5bGRzfHRvIHBpdHNpcG9wYWtpIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!Ο μικρός γιόρταζε την Δευτέρα αλλά επειδή είναι καθημερινή κ δουλεύουν όλοι τους μάζεψα το Σάββατο.Περάσαμε πολύ όμορφα οικογενειακά όχι πολλά πολλά.Τα πολλά θα τα κάνουμε στα γενέθλια ου θα το γιορτάσουμε μεγαλοπρεπώς!Κ φυσικά τρέχω μία για το πάρτυ γενεθλίων του μικρού (38 κ σήμερα), μία για το πάρτυ αποφοίτησής μου (ορκίζομαι στις 6 Δεκέμβρη) κ μία για τον γάμο μου που θα γίνει τον Ιούλιο.Κ δουλεύω ταυτόχρονα...Σας εύχομαι μία καλή μέρα να έχετε κ ας είναι μουντή!!!!!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

pitsimama μην αγχώνεσαι, φάση είναι και θα περάσει. παρ'όλαυτά δοκίμασε άλλο γάλα. εγώ της έδινα gigoz που είναι ευγεστο και θερμιδικό. και το έπινε καλύτερα από τα υπόλοιπα. τώρα που δεν έχει 3 πήρα πάλι nan και κάνει κάτι κολπάκια αλλά το παλεύουμε. μη σε αγχώνει για το βάρος της. όταν θέλει να φάει θα φάει. εγώ και στο καρότσι και στο καρεκλάκι έχω παιχνίδια επάνω.

καλή σας μέρα μαμάδες!!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Swanocean να χαίρεσαι το παιδάκι σου. Kαι μπράβο σου που τα καταφέρνεις όοοοοολα μαζί!

Εχθές πήγαμε μαζί με τον Παναγιώτη και κοιτάγαμε για κουζίνες (φτιάχνουμε σπίτι εδώ και καιρό με αργά και σταθερά βήματα) και ενώ νόμιζα ότι τελικά δεν θα καταφέρναμε να κάνουμε δουλειά, ο Παναγιώτης το είδε σαν παιχνίδι. Πχ κοίτα τι ωραία που ανοίγει αυτό το ντουλάπι ωωωωωω! κλπ. Τελικά σιγά σιγά καταλαβαίνω ότι πράγματα που με "φοβίζουν", μπορούμε να τα καταφερουμε και χαίρομαι που το παιδάκι μας συμμετέχει σε όλα (με τον δικό του τρόπο βέβαια).

Όσο για το φαγητό, pitsimama αν αγχώνεσαι ρώτα τον παιδίατρό σου. Έχω την εντύπωση ότι στην ηλικία που είναι τα παιδάκια μας δεν χάθηκε ο κόσμος κι αν δεν πιεί γάλα το παιδί μια φορά, εφόσον δεν παραλείπει πλήρως το γεύμα και τρώει το γιαούρτι της όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα

pitsimama ειχα για ενα διαστημα το ιδιο προβλημα με το γαλα και το ελυσα ως εξης: Ειναι αργα και ξερω οτι και πειναει και νυσταζει! του δινω λιγο νερο να ''μασουλησει'' και να τον ψιλοπαρει ο υπνος.Αμεσως εχω ηδη φτιαξει γαλα σε μετρια θερμοκρασια λιγο πιο ζεστο απο το νερο και του το δινω...Αυτο ηταν τελος!

Βεβαια τωρα τελευταια του κανω και το αλλο γιατι δε μου αρεσε να τον κοροιδευω!

1ο βημα του φτιαχνω το γαλα του και το αφηνω πανω στον καναπε. Λεω τοτε Ιωναα να το γαλα σου, θες?

Εννοειται κανει γκριματσα (απαπαπαα...)και συνεχιζει το παιχνιδι

2ο βημα κλεινω τα φωτα και μενει μονο η tv (να βλεπουμε κι εμεις)

3ο βημα Τον ρωταω που ειναι το γαλα του και αυτος το δειχνει

4ο βημα αφου κουραστει πολύ με το παιχνιδι(ξερω βεβαια απο πριν οτι ειναι ηδη πολύ κουρασμενος)μου δειχνει μονος του το γαλα !!! μετα τον παιρνω αγκαλια και τεζα!!!Και νομιζει οτι το αποφασισε μονος του!!

Velissa μου και εγω το ιδιο θεμα ειχω και νομιζω οτι θα ταλαιπωρηθει η οτι δε θα αντεξει και παντα με διαψευδει!!Παρεμπιπτοντως συγγνωμη που δε σας εστειλα προσκληση για τα βαφτισια αλλα ξεχαστηκα εντελως με ολον τον χαμο...

Α!οσο για το καρεκλακι φαγητου πρεπει πρωτα να του δωσω μια κουταλιτσα να δοκιμασει τι θα φαει και μετα καθεται:rolleyes:

Να πω και εγω τον πονο μου?

Ρε κοριτσια δεν κοιμαται σερι με τιποτα. Θα ξυπνησει τουλαχιστον 2 φορες το βραδυ!Ποτε κοιμουνται σερι? Ξερω οτι θα μου πειτε οτι κοιμουνται ΗΔΗ!Δε δουλευω και ξεκουραζομαι λιγο απο δω λιγο απο κει αλλα αυτο το νυχτερινο ειναι μαρτυριο!!!καμια οχι πολύ ακραια προταση??:wink:

φιλιαα


aigAp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...