Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Συγχαρητήρια για την μικρούλα σου, που πλέον είναι μεγαλούλα!!! Να ρωτήσω; Εσείς που βλέπετε τόσες λεπτομέρειες στα μικράκια σας, οι γιατροί σας έχουν έγχρωμο 3d υπέρηχο; Γιατί εμένα με τον κλασσικό, τίποτα δεν φαίνεται!

Πολλά mg μαγνήσιο παίρνεις ρε συ! Εγώ, επειδή έχω θέμα με την κατάποση χαπιών, παίρνω αμπούλες και είναι των 20mg.

Όσο για τα κιλά, μια χαρά σε κόβω! Φτου φτου να μην σε ματιάξω!:tongue:

οντως ειναι πανακριβα.....βρισκουν και βαρανε!!!

στον 9ο μου φαινεται στο κοβουν το μαγνησιο απλα ειναι νωρις για πολλες και συχνες συσπασεις....τι να σου πω???εμενα ο γυναικολογος δεν εχει εγχρωμο υπερηχο...τον κλασικο εχει...εκει που εκανα την αυχενικη και την β' ηταν 4D και ειδα την φατσουλα της :D


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α!! κοπελια ολα κι ολα, εγω βρακια ειχα προμηθευτει απο τον 4ο μηνα παρακαλω,Xl και κανα δυο XXL και ειμαι αρχοντας...με τις βρακαρες μου ουτε να στενευομαι ουτε τιποτα..:D:D Μετα σιγουρα θα τις πεταξω σε κανα γκρεμο για να μην πω θα τις καψω στην πυρα :twisted: μου θυμζω τη γιαγια μου την Φροσω!!Καλε σε δυο μηνες τι θα κανεις?? Εννοεις να χασεις τα κιλα της εγκυμοσυνης? Α γιατι εγω σε δυο μηνες θα ξεκινησω τα ναρκωτικα χαχαχαχα...

αχαχαχαχα....λεξοτανιλ ...κτλ....χαχαχα

ααααα...εγω ακομη φοραω τα σεξουαλικα στριγκακια μου....χαχαχαχα...ξερεις τι ωραια που δενουν με την φουσκωτη κοιλουμπα???? ΛΑΤΡΕΥΩ <3


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι φαγητο εχει σημερα το μενου?

εγω δεν προλαβα να μαγειρεψω τιποτα χτες βραδυ....πηρα σαλατα μαρουλακι και ντοματα εβρασα 2 αυγα και κανα παξιμαδακι...:rolleyes:

Φευγουμε και αυριο 3ημερο Αιγινα οποτε θα πεσει μασα :tongue:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας. Τι κάνετε; Εγω καλά.. πλέον μπορώ να λέω και εγώ οτι μπήκα στο τελευταίο 3μηνο. Τελευταία και καταιδρωμένη που λένε. Όλα καλά με εμένα.. Άρχισα να βάζω κιλάκια και εγώ ... Έφτασα σε αυτά που είχα ξεκινήσει αρχικά... + Αλλο 1.5... 83 ξεκίνησα έχασα 2 στην αρχη και τώρα 84.5. Πιστεύω και η δική μου μπέμπα να έχει φτάσει το κιλάκι. Ανυπομονώ να την δώ την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού. Κορίτσια 1 απορία έχω προς το παρών. Θέμα με τη μύτη σας να ματώνει κλπ έχετε; Και τα ούλα μου έχουν γίνει πολύ ευαίσθητα και ματώνουν στο βούρτσισμα... :? :-? :?


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχα....λεξοτανιλ ...κτλ....χαχαχα

ααααα...εγω ακομη φοραω τα σεξουαλικα στριγκακια μου....χαχαχαχα...ξερεις τι ωραια που δενουν με την φουσκωτη κοιλουμπα???? ΛΑΤΡΕΥΩ <3

αχαχχαχα και γω τα φοράω και τα έχω ξεχειλώσει!!! είμαι η κυρία νταρντανα!!! κοντεύω να φτάσω τα κιλά του άντρα μου!!! προσπαθώ η κακομοίρα μη με πάρει η μπάλα.... ότι να ναι....


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες σας. Τι κάνετε; Εγω καλά.. πλέον μπορώ να λέω και εγώ οτι μπήκα στο τελευταίο 3μηνο. Τελευταία και καταιδρωμένη που λένε. Όλα καλά με εμένα.. Άρχισα να βάζω κιλάκια και εγώ ... Έφτασα σε αυτά που είχα ξεκινήσει αρχικά... + Αλλο 1.5... 83 ξεκίνησα έχασα 2 στην αρχη και τώρα 84.5. Πιστεύω και η δική μου μπέμπα να έχει φτάσει το κιλάκι. Ανυπομονώ να την δώ την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού. Κορίτσια 1 απορία έχω προς το παρών. Θέμα με τη μύτη σας να ματώνει κλπ έχετε; Και τα ούλα μου έχουν γίνει πολύ ευαίσθητα και ματώνουν στο βούρτσισμα... :? :-? :?

Ανθή μου ναι με το βούτσισμα πάντα κόκκινη η βούρτσα... μέχρι το στρώσιμο των ορμονών μετά τον τοκετό ετσι θα είναι... για τη μύτη το έχω ακούσει κ αυτό ως σύμπτωμα, εμένα μου συνέβη μία φορά τώρα και μία φορά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Εγώ έχω άλλο σύμπτωμα που το τσέκαρα κ με άλλες έγκυες, με έχει ταράξει η αλλεργία-μπούκωμα κάθε μέρα, δε λέει να φύγει,,,από το Μάρτιο το έχω πει και ακόμα να φύγει...μπουκωμένη κοιμαμαι κάθε βράδυ, αναπνοή από το στόμα κτλ....τρατζικ

μάλλον με βλέπω να παίρνω κανένα αντισταμινικό να ηρεμήσω...


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ανθή μου ναι με το βούτσισμα πάντα κόκκινη η βούρτσα... μέχρι το στρώσιμο των ορμονών μετά τον τοκετό ετσι θα είναι... για τη μύτη το έχω ακούσει κ αυτό ως σύμπτωμα, εμένα μου συνέβη μία φορά τώρα και μία φορά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Εγώ έχω άλλο σύμπτωμα που το τσέκαρα κ με άλλες έγκυες, με έχει ταράξει η αλλεργία-μπούκωμα κάθε μέρα, δε λέει να φύγει,,,από το Μάρτιο το έχω πει και ακόμα να φύγει...μπουκωμένη κοιμαμαι κάθε βράδυ, αναπνοή από το στόμα κτλ....τρατζικ

μάλλον με βλέπω να παίρνω κανένα αντισταμινικό να ηρεμήσω...

Αλήθεια;;; Κοίτα που νόμιζα οτι όντως εχω κάποια αλεργία γιατί και πέρυσι με είχε πιάσει. Αλλά και φέτος με ταλαιπωρεί και εμένα η μύτη 2-3 μήνες τώρα..... Πήρα και αποσυμφοριτικο (το επέτρεψε ο γιατρός αλλά για λίγο εννοείται) τουλάχιστον τα βράδια για να μπορώ να κοιμάμαι αλλά τίποτα..... ακόμα τα ίδια............ :?:? :cry: Αχ αυτές οι ορμόνες!!!!!!!!!!!!!!!!!


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχα και γω τα φοράω και τα έχω ξεχειλώσει!!! είμαι η κυρία νταρντανα!!! κοντεύω να φτάσω τα κιλά του άντρα μου!!! προσπαθώ η κακομοίρα μη με πάρει η μπάλα.... ότι να ναι....

αχαχαχα.....ευτυχως ο δικος μου ειναι αρκετα ζουμπουρλουδης...πρεπει να ειναι 115-120.....θελει πολυυυυυυ να τον φτασω :tongue:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχα....λεξοτανιλ ...κτλ....χαχαχα

ααααα...εγω ακομη φοραω τα σεξουαλικα στριγκακια μου....χαχαχαχα...ξερεις τι ωραια που δενουν με την φουσκωτη κοιλουμπα???? ΛΑΤΡΕΥΩ <3

Οχι βρε αγαπη που να ξερω:confused::confused: αφου εχω να τα φορεσω εδω και κατι μηνες :evil: με τις κιλοτες του Αθανασιου Διακου κυκλοφορω...Εμεις σημερα εχουμε κοκκινιστο μοσχαρακι με φασολακια,μετα θυμηθηκα οτι ειναι Παρασκευη:confused:

Εντελως γκαου...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια;;; Κοίτα που νόμιζα οτι όντως εχω κάποια αλεργία γιατί και πέρυσι με είχε πιάσει. Αλλά και φέτος με ταλαιπωρεί και εμένα η μύτη 2-3 μήνες τώρα..... Πήρα και αποσυμφοριτικο (το επέτρεψε ο γιατρός αλλά για λίγο εννοείται) τουλάχιστον τα βράδια για να μπορώ να κοιμάμαι αλλά τίποτα..... ακόμα τα ίδια............ :?:? :cry: Αχ αυτές οι ορμόνες!!!!!!!!!!!!!!!!!

και τα ουλα ματωνουν και η μυτη ματωνει οταν την φυσαω!

αν ομως κανεις καλο καθαρισμο στα δοντια και χρησιμποποιεις και νημα θα δεις βελτιωση!


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οχι βρε αγαπη που να ξερω:confused::confused: αφου εχω να τα φορεσω εδω και κατι μηνες :evil: με τις κιλοτες του Αθανασιου Διακου κυκλοφορω...Εμεις σημερα εχουμε κοκκινιστο μοσχαρακι με φασολακια,μετα θυμηθηκα οτι ειναι Παρασκευη:confused:

Εντελως γκαου...

χαχαχα....να σου πω τα φασολακια τα ζηλεψα τωρα που το ειπες...με φετουλα....για το μοσχαρι αδιαφορώ :?


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας. Τι κάνετε; Εγω καλά.. πλέον μπορώ να λέω και εγώ οτι μπήκα στο τελευταίο 3μηνο. Τελευταία και καταιδρωμένη που λένε. Όλα καλά με εμένα.. Άρχισα να βάζω κιλάκια και εγώ ... Έφτασα σε αυτά που είχα ξεκινήσει αρχικά... + Αλλο 1.5... 83 ξεκίνησα έχασα 2 στην αρχη και τώρα 84.5. Πιστεύω και η δική μου μπέμπα να έχει φτάσει το κιλάκι. Ανυπομονώ να την δώ την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού. Κορίτσια 1 απορία έχω προς το παρών. Θέμα με τη μύτη σας να ματώνει κλπ έχετε; Και τα ούλα μου έχουν γίνει πολύ ευαίσθητα και ματώνουν στο βούρτσισμα... :? :-? :?

Κανονικα σε εσας που δεν εχετε παρει κιλα δεν επρεπε να μιλαω αλλα τεσπα: τα δοντια μου ματωνουν μερικες φορες, η μυτη οχι.εγω παλι εχω τη μυτη μου συνεχεια με καταρροη απο την αρχη της εγκυμοσυνης αποτι θυμαμαι.Καθε πρωι που σηκωνομαι φυσαω μυξουλα...:cool:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχα και γω τα φοράω και τα έχω ξεχειλώσει!!! είμαι η κυρία νταρντανα!!! κοντεύω να φτάσω τα κιλά του άντρα μου!!! προσπαθώ η κακομοίρα μη με πάρει η μπάλα.... ότι να ναι....

Εσυ μαναρι μου γιατι τα φορας τα στριγκακια?? Θελεις να το παιξεις σεξουαλα στον συζυγο..?ασε να εχω να φοραω τιποτα μετα τη γεννα,γιατι θα πρεπει να ξαναψωνισω παλι βρακια απο την αρχη μετα


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχα.....ευτυχως ο δικος μου ειναι αρκετα ζουμπουρλουδης...πρεπει να ειναι 115-120.....θελει πολυυυυυυ να τον φτασω :tongue:

Τι ζουμπουρλουδης καλε??? Μπαμπατσικος με τα ολα του:rolleyes: και απο υψος?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα....να σου πω τα φασολακια τα ζηλεψα τωρα που το ειπες...με φετουλα....για το μοσχαρι αδιαφορώ :?

Βασικα εβαλα και μοσχαρι γιατι βαριεμαι αυριο να μαγειρευω οποτε να εχουμε φαι,αφου εφτιαξα μια κατσαρολαρα ΝΑ.....:shock:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...