Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΠΡΩΤΟΝ.. ΧΙΛΙΑ ευχαριστω για τις ευχες εντος και εκτος δικτυου..

σημερα γυρισαμε στο σπιτακι μας με μια μερα καθυστερηση αφου ο μικρος σηκωσε ικτερο 14,6 και αφο περασα εναν ψυχολογικο πολεμο στο μαιευτηριο για να αποφασισω με τη διατροφη θα ριξουμε τον ικτερο αφου ειχαν καταδικασει τον αποκλειστικο θηλασμο και τελικα δεχθηκα με τα πολλα για ενα βραδυ μετα το θηλασμο να δινουν λιγο ξενο γαλα κατω απο τη λαμπα.. τελικα επεσε στο 13,1 και με αφησαν να γυρισω σπιτι με επανεξεταση σε δυο μερες..επισης η μικρη μου χε σηκωσει πυρετο μια φορα ητν Παρασκευη και αναγκαστηκε ο ανδρας μου να την αφησει στη μανα μου..οπου το πρωτο βραδυ δεν αντεδρασε αρνητικα αλλα απο εχθες εχει γινει το σωσε.. δεν εχει ξανα αναβασει πυρετο απο τη Παρασκευη η δεν εχει αλλο συμπτωμα ομως το ψυχολογικο της εχει εμφανιστει στα υψη αφου εχει να με δει 6 μερες και ξαφνικα βρεθηκε σε ενα αλλο σπιτι περαν του δικου της αφου ποτε πριν δεν ειχε ξαναμεινει στη γιαγια της..(απο αυτα που διαφωνω με τον ανδρα μου και τα πληρωνουμε κανονικα).. τωρα περιμενω να γυρισει και εκεινη και θα προσπαθησουμε να κρατησουμε αποστασεις μεταξυ εκεινης και του μικρου..

Ωστοσο..ο μικρος ειναι ολοιδιος με την αδελφουλα του, ειναι καλουλης, τον ειχα rooming in απο την αρχη πονουσα δεν πονουσα και εμαθε να θηλαζει αμεσα και αποτελεσματικα οπως επισης χαριν αυτου η μητρα γυρισε στη θεση της μεσα σε δυο μολις μερες και το γαλα κατεβηκε πριν μπω στο 3ο 24ωρο..

επισης βοηθησα αλλες δυο κοπελες να θηλασουν αποκλειστικα και ειμαι πολυ χαρουμενη για αυτο..

ο τοκετος ηταν σχετικα ευκολος.. στις 9.20 ξεκινησαμε ορο για τις ωδινες και σπασαμε και τα νερα, στις 11 ειχε ολοκληρωθει ο τοκετος..κατ επιλογην χωρις επισκληριδιο και δεν το μετανοιωσα ουτε λεπτο..ακομη και μετα που πονουσα στο δωματιο.. το μονο που αργησαν πολυ να μου φερουν το μωρο στο θαλαμο..αλλα στην ανανηψη τον ειχα αγκαλια 20 λεπτα.. και ηταν φοβερο το οτι οσο τον κρατουσαν οι μαιες εκλαιγε και μολις μου το εδιναν και του μιλουσα απλα με κοιτουσε χωρις να κλαιει η να γκρινιαζει..

και παλι σας ευχαριστω για ολες τις ευχες, τη στηριξη και πριν μεινω εγκυος, και περσι που εχασα το αλλο μωρακι και βεβαια για την φιλια σας..

προφανως ειμαι πολυ χαρουμενη και συγκινημενη...

viki η σκυταλη σε εσενα..με ενα πονο..!!

προσπερινα να σας ζησει ο μπεμπης και παλι!!!!!!!!!! σε τρελανε ο γιος ηδη απο οτι φαινεται!!!!:D:D:D:D

τι γκαντεμια ρε παιδι μου ομως αυτο που παθατε με τη μικρη...:-( να ειναι αρρωστη, να λειπεις εσυ και να ειναι και σε διαφορετικο περιβαλλον:(...

τι εκανε μολις ειδε το μπεμπη????πως αντέδρασε???

μην ανησυχεις παντως ακομα και αν εγινε οτι εγινε και σοκαριστει λιγο και με τον ερχομο του μικρου ολα μια χαρα θα πανε...

εμενα που ηταν και πιο μικρη η μελινα εφαγε επισης πολλα πακετα μαζι

ελειπε ο πατερας της (ειχε ηδη μετακομισει για σαλονικα 2 μηνες πριν γεννησω)

εφαγε και μια μετακομιση σε αλλη πολη

ηρθε και ενα μωρο που ουρλιαζε για 40 μερες

και τωρα παιζουν κυνηγητο ολη μερα :lol::lol: ερχονται ωραιες μερες στο εγγυωμαι!!!!:D

καλο σαραντισμο και καλα ξενυχτια!!!!!(ευχομαι ο μπεμπης να σου κανει εκπληξη και να κοιμαται στο μηνα 8ωρα το βραδυ!!!! )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς την προσπ!

καλό σαραντισμό! όσο για τον ίκτερο συμβαίνει τακτικότατα , δεν είναι κάτι ανησυχιτικό, ίσα ίσα να σε αγχώνει...

Η μικρή μπορεί και απο ψυχολογικούς παράγοντες να σήκωσε πυρετό , προφανώς η απουσία σου της κόστισε...Να είσαι δίπλα της μην αισθανθεί αμέλεια..Απο ξενύχτια σίγουρα πας καλά! Κατα τ'άλλα πώς είναι ο μικρός? Ηρεμεί όταν τρώει ή σε ταλαιπωρεί?ν Σου κάνει περίεργο που έχεις αγοράκι ? Εγώ επειδή έχω συνηθίσει το κορίτσι μου φαίνεται περίεργη ακόμα και η σκέψη για αγόρι.


Link to comment
Share on other sites

προσπερινα να σας ζησει ο μπεμπης και παλι!!!!!!!!!! σε τρελανε ο γιος ηδη απο οτι φαινεται!!!!:D:D:D:D

τι γκαντεμια ρε παιδι μου ομως αυτο που παθατε με τη μικρη...:-( να ειναι αρρωστη, να λειπεις εσυ και να ειναι και σε διαφορετικο περιβαλλον:(...

τι εκανε μολις ειδε το μπεμπη????πως αντέδρασε???

μην ανησυχεις παντως ακομα και αν εγινε οτι εγινε και σοκαριστει λιγο και με τον ερχομο του μικρου ολα μια χαρα θα πανε...

εμενα που ηταν και πιο μικρη η μελινα εφαγε επισης πολλα πακετα μαζι

ελειπε ο πατερας της (ειχε ηδη μετακομισει για σαλονικα 2 μηνες πριν γεννησω)

εφαγε και μια μετακομιση σε αλλη πολη

ηρθε και ενα μωρο που ουρλιαζε για 40 μερες

και τωρα παιζουν κυνηγητο ολη μερα :lol::lol: ερχονται ωραιες μερες στο εγγυωμαι!!!!:D

καλο σαραντισμο και καλα ξενυχτια!!!!!(ευχομαι ο μπεμπης να σου κανει εκπληξη και να κοιμαται στο μηνα 8ωρα το βραδυ!!!! )

χ@#$ μεσα κοπελια με τη μικρη..

οταν την εφεραν απο την πορτα εκανε χαρες, με το μικρο ηθελε πως και πως να τον χαιδεψει και να τον φιλησει αλλα λεγαμε διαφορα χαζα για να μην το κανει (βεβαια της ειχαμε πλυνει τα χερακια πρωτα) και επειδη δεν ειχε κοιμηθει για μεσημερι γυρω στις 19.00 την επιασε ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ.. ενα ξεσπασμα.. εβλεπα ενα ΑΓΝΩΣΤΟ παιδι..ειλικρινα..

τι να φωναζει δε σε θελω φυγε, τι να χτυπιεται, τι να κανει προσπαθειες να με χτυπησει και την ιδια επιθετικη σταση ειχε και στον πατερα της.. μεχρι που εκανε οτι πηγαινε να δαγκωσει... την πορτα :rolleyes: . Δεν ηξερε τι αλλο να πει και να κανει.. την μια με εδιωχνε και την αλλη ελεγε μη φυγεις και καπακι παλι να με διωχνει.. μας ακουσε ολη η γιετονια απο τις φωνες της.. επι ποση ωρα δεν ξερω.. ο ανδρας μου εκνευριστηκε παρα πολυ, εγω καποια στιγμη με το ζορι κρατηθηκα και δεν της εχωσα καμια αφου συνεχως δικαιολογουσα την κατασταση και προσπαθουσα να μιλαω ηρεμα και συγκρατημενα..σχεδον μια ωρα αυτη η δουλεια.. το κακο ειναι οτι σιγουρα θα επαναληφθει αυτο μεσα στη νυχτα.. το χει συστημα και ειμαι βεβαιη οτι θα περασουμε ...ζαχαρη..

ο καημενος ο μικρος.. κοιμαται μεσα στην ολη φασαρια και ειλικρινα ειμαι ηδη εντελως διαφορετικη ως μαμα αφου απο το μεσημερι τον θηλασα ποσες φορες, αλλες τοσες τον αλλαξα και εχω κανει ενα σωρο δουλειες για συμμαζεματα..τωρα θα ξυπνησει για αλλαγμα και θηλασμο και θα ξανακοιμηθει απο οτι πιστευω και εγω μαζι του οσο με αφησουν και τα δυο..

με προβληματιζει το οτι το πρωι επεσε ο ικτερος και δεν ειχε υπνηλια και απο το μεσημερι τον βλεπω συνεχως σε κατασταση υπνηλιας παλι..δεν ξερω μηπως ξανασηκωθηκε ο ικτερος γιατι η παιδιατρος του νοσοκομειου και η δικη μου ηταν υπερ στο να θηλαζω χωρις περαιτερω συμπληρωμα (του χαμε δωσει εχθες εξ αναγκης)..μεθαυριο θα παω να τον ξαναμετρησουν αλλα ηδη τον αφηνω και στο φως κοντα..

αυτα.. παω να ξαπλωσω το κορμι μου και τα ραμματα μου..

φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλώς την προσπ!

καλό σαραντισμό! όσο για τον ίκτερο συμβαίνει τακτικότατα , δεν είναι κάτι ανησυχιτικό, ίσα ίσα να σε αγχώνει...

Η μικρή μπορεί και απο ψυχολογικούς παράγοντες να σήκωσε πυρετό , προφανώς η απουσία σου της κόστισε...Να είσαι δίπλα της μην αισθανθεί αμέλεια..Απο ξενύχτια σίγουρα πας καλά! Κατα τ'άλλα πώς είναι ο μικρός? Ηρεμεί όταν τρώει ή σε ταλαιπωρεί?ν Σου κάνει περίεργο που έχεις αγοράκι ? Εγώ επειδή έχω συνηθίσει το κορίτσι μου φαίνεται περίεργη ακόμα και η σκέψη για αγόρι.

να σαι καλα..αντε και στα δικα σου..

ειναι ωραια η αισθηση να χεις δυο παιδια, ποσο μαλλον διαφορετικου φυλου..

η αληθεια ειναι οτι ειχα ξεχασει ποσο μωρα ειναι!!!

παω να αλλαξω τον χεστρουλη μου..:wink:

Link to comment
Share on other sites

εβλεπα ενα ΑΓΝΩΣΤΟ παιδι..ειλικρινα..

προσπ αυτο θα πρεπει να το συνηθισεις για λιγο καιρο και να κανεις υπομονη...

το παιδι δεν ξερει πως να αντιδρασει στα νεα δεδομενα, νοιωθει προδομενο, πως εχασε τη μαμα του..και ακομα ειναι νωρις,θα ακολουθησουν πολυ πιο δυσκολες μερες..

για να ηρεμησει και να δεχθει το μικρο πιο ευκολα πρεπει πανω απο ολα να ειστε εσεις ηρεμοι...να συνεχιζετε την καθημερινοτητα σαν να μην συνεβει κατι τρομερο και πανω απο ολα ΕΣΥ να ασχολεισαι πολυ περισσοτερο (οσο αυτο ειναι δυνατον) με τη μικρη απο οτι με το μπεμπη...

να μην την απομακρυνετε απο το μωρο (ηταν λαθος που δεν την αφησατε να τον πλησιασει και να τον ακουμπησει..)...να της λετε συχνα πυκνα οτι απο εδω και στο εξης θα εχει παντα ενα φιλο στο σπιτι και ποσο καλα θα παιζουν μολις μεγαλωσει λιγο...

να την παινευετε οταν συμπεριφερεται ομορφα στο μωρο αλλα να μην την μαλωνετε στην αρχη οταν κανει καμια βλακεια...

αυτα που περασαμε εμεις με τη μελινα πανω κατω (στα γραφω για να παρεις μια ιδεα τι μπορει να συμβει αν και ηταν πολυ πιο μικρη) ηταν...

την πρωτη μερα μεγαλη συγχυση, μια συνεχης υπερενταση και ειχε πεσει πανω στο μωρο και τον κοιτουσε σαν εξωγηινο...το βραδυ δε κοιμηθηκε στην αγκαλια μου μετα απο 2 ωρες προσπαθεια...

για καμια 10αρια μερες γενικα μια γκρινια και αναταραχη αλλα οχι σπουδαια πραγματα γιατι την απασχολουσαν διαφοροι (ηταν και ο αντρας μου εκει με αδεια) και περνουσε η ωρα (εγω ειχα και επιλοχειο καταθλιψη,δεν ημουν και στα καλυτερα μου και το ειχε παρει πρεφα)

στο μηνα εγινε το ΜΠΑΜ...

φευγει το στεφανι για πανω και περνανε 15 μερες χωρις να τον δει...και ενω εγω μεχρι τοτε κοιμομουν στο δωματιο του μικρου μαζι του, περνω και αυτον στο υπνοδωματιο μου για να κοιμαμαι τη νυχτα μαζι και με τα 2...

η μικρη ξεκινα το πανηγυρι...δεν πηγαινε για υπνο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! 1 τη νυχτα πετουσε κατσαρολες απο τα ντουλαπια της κουζινας (χωρις να κλαει η να φωναζει απλα εκανε τα παντα να με τρελανει)

ηθελε να βλεπει ντορα συνεχεια και μολις εκλεινα το πισι ΟΥΡΛΙΑΖΕ!

ενα βραδυ (γυρω στις 12) ξεκιναει να γυριζει γυρω γυρω απο τον εαυτο της και ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ! ειχε γυρισει και τα ματια της καπως περιεργα και νομιζα οτι ειχε παθει κριση!!! αφου την αλλη μερα πηγα στην παιδιατρο με κλαματα οτι το παιδι μου ειναι αυτιστικο!

και ξερεις τι μου ειπε????(αγια γυναικα αυτη η παιδιατρος..)

"και λιγα σου κανει"

μα το θεο αυτο μου ειπε...και λιγα σου κανει!!!

υπομονη, αγκαλιες και πανω απο ολα προσωπικο χρονο με τη μαμα της....

σε 10 μερες τα παντα ηταν διαφορετικα...αλλο παιδι...μολις δε ηρθαμε πανω και ξαναδεσαμε σαν οικογενεια ολα αλλαξαν..

αυτα...

καλο κουραγιο και πολυ υπομονη και αγκαλιες στο κοριτσι σου..

και ενα μεγαλο φιλι στο μπεμπη!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βεβαια...απο την αλλη υπαρχει και η περιπτωση γιαννακης (μαεστριας) ο οποιος ειναι πολυ cool....:-D:grin::-D πολυ χαλαρος λεμε...τον ειδα σημερα και ειναι περα βρεχει...οκ σου λεει...εχουμε ενα μωρο...καλο ειναι αλλα παμε να παιξουμε ρε μελινα σιγα μην ασχολουμαστε με αυτο τωρα...:lol::lol::lol:

και ας παρει καποιος απο εδω αυτον τον ενοχλητικο που μου τρωει τα παιχνιδια....:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

χαχαχαχαχα! Γιαννης ο cool.....! φιλοσοφιμένος απο μικρός, γιατί να χαλάει τη ζαχαρένια του...

και η δικιά μου cool φαίνεται...περιμένει πώς και πώς το αδερφάκι της και να αναλάβει τον ρόλο του βοηθού μου στην φροντίδα του...είδη μου δίνει το ασβέστιο και μου αλείφει την κοιλιά με κρέμα. Και πραγματικά συνήθως μου το θυμίζει κι όλας λέγοντας μαμά το μεγάλο σου το φάρμακο δεν στο έδωσα...Αλλά απο τη γέννηση και μετά ίσως αλλάξουν τα πράγματα... Δεν επαναπαύομαι στην τωρινή της συμπεριφορά. ίσως και η τετραήμερη απουσία της μαμάς απο το σπίτι ευθύνεται στο να ''αγριέψουν''.

Τώρα που είπα πως μου θυμίζει τα χάπια μου...τις προάλλες ξεκινήσαμε για το σχολείο χωρίς την τσάντα της και ενώ κατεβαίνουμε τις σκάλες πριν φτάσουμε στην είσοδο μου λέει μαμά την τσάντα μου την πήραμε?:shock::shock: Τότε διαπίστωσα πως την ξέχασα:rolleyes: και απο τότε κάθε πρωί λέει στην σκάλα, αμάν τί πάθαμε , ξεχάσαμε την τσάντα μου! Καλά που το είπα μαμά....Αφού δεν ξέχασα και το φαγητό της καμιά μέρα...


Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

χαχαχαχαχα! Γιαννης ο cool.....! φιλοσοφιμένος απο μικρός, γιατί να χαλάει τη ζαχαρένια του...

Kαλά μη νομίζεις, κουλ ήτανε γιατί είχε παρέα στην ηλικία του και ήθελε να παίξει. Όταν είμαστε μόνοι μας, τα ίδια κάνει κι αυτός. Ξέρεις τι ωραία ειναι να ταίζεις τη μία και ο άλλος να κρέμεται απο πάνω σου; Απόλαυση! :mrgreen:

Βίκυ κι εμένα τα χάπια ο Γιάννης μου τα 'δινε, κάθε πρωί. :D

k.gifa.gifl.gifh.gifm.gife.gifr.gifa.gif

Εγώ σήμερα σπίτι, δουλειές, να συμμαζέψω το σπίτι, γιατί απ' το σαβ/ριακο είναι ένα ελαφρό χάλι.

Έλεγα να βγω και με τη μικρή (πήραμε το καρότσι!!), αλλά κρύο το κόβω να 'ναι, ε; :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

να συμμαζέψω το σπίτι, γιατί απ' το σαβ/ριακο είναι ένα ελαφρό χάλι.

υπονοεις κατι????????????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

μη βγεις σημερα κανει κρυο...απο αυριο θα φτιαξει παλι λενε...

σας ειπα οτι η μικρη ειναι μια γλυκα??ΚΑΘΟΛΟΥ δεν μοιαζει στη μαρια:tongue::tongue:!!

Link to comment
Share on other sites

υπονοεις κατι?????????

Ότι είχα συνέχεια κόσμο μαρή, αμέσως εσύ.

Ναι, δε μου μοιάζει, αλλά δε βαριέσαι. Ξέρεις τι ωραία που μοσχοβολάει τώρα που την έχω αγκαλιά μου; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα δεν είπα:tongue:

και αυτή του χάζμπαντ μοιάζει?

βγάζει δηλαδή τις ζήλιες-ανασφάλειες του, ε? Λογικό, θέλουν τον χρόνο τους τα καημένα. Θυμάμαι και ο ανηψιός είχε γίνει ουρά της πεθεράς όταν γέννησα. Αν αντιλαμβανόταν οτι ανεβαίνει πάνω η γιαγιά ή ο παππούς έτρεχε και αυτός απο πίσω, μην μείνει στην απ'έξω. Πόσο μάλλον όταν μοιράζονται τους γονείς, το σπίτι, το δωμάτιο....μεγάλο το πλήγμα....:tongue:


Link to comment
Share on other sites

Ότι είχα συνέχεια κόσμο μαρή, αμέσως εσύ.

Ναι, δε μου μοιάζει, αλλά δε βαριέσαι. Ξέρεις τι ωραία που μοσχοβολάει τώρα που την έχω αγκαλιά μου; :tongue:

ξερω ξερω!!!:D:D:D:D:D φερτη λιγο ρε και παρε το μητσοοοοοοοο........

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα δεν είπα:tongue:

και αυτή του χάζμπαντ μοιάζει?

NAI! :evil:

ξερω ξερω!!!:D:D:D:D:D φερτη λιγο ρε και παρε το μητσοοοοοοοο........

Nα μου λειπει! Στην ηλικία του Μήτσου είναι να τα χαζεύεις ... απο μακριά! (και να κυνηγάει άλλος)

μαεστρο ακυρο το μετεωρολογικο δελτιο...ερχεται κρυοοοοοοο!!!!!!! το σκ μεγιστη 9 δειχνει...τον ηπιαμε!

Καλά περίμενε να πάρω το καρότσι για να χαλάσει;;!!! :mad:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια...

προσπ καλή προσαρμογή!!!υπομονή,δύσκολες οι πρώτες μέρες, να μπείτε στους ρυθμούς σας και μετά όλα καλά.

βίκυ σειρά σου,εσύ μας έμεινες,εκτός κι αν έχουμε κανένα άλλο απρόοπτο!!χιχι

πάντως όχι εμένα,αυτό μου έλειπε αυτή την εποχή...

το σκ είχε πολύ ωραίες μέρες και κάναμε πολλές βολτούλες,σήμερα από τα ξημερώματα βρέχει καταρρακτωδώς!!

κατά τα άλλα,έχουμε τα θέματα μας...έχω τα νεύρα μου με την αδερφή μου για διάφορα...

περιμένω τα αποτελέσματα αξονικής της μαμάς μου...γιατί έχει μελάνωμα στο δέρμα που το αφαίρεσε,αλλά ίσως χρειαστεί κι άλλη θεραπεία...

γενικά πολλά και διάφορα γίνονται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...