Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοιμάμαι αρκετά δεν μπορώ να πω...

και τα μεσημέρια συνήθως...

σήμερα όχι,κάνω καταγραφή στο λαπτοπ του εμπορευματος.

Ο ύπνος θρέφει τα παιδιά και καίει τις θερμίδες!!!

Εγώ την κάνω κοριτσάκι. Καλή συνέχεια.

Αχ, θα πάμε στον παιδοχειρούργο σήμερα, να κλείσουμε ημερομηνία, ο σαλιάρης μου πρέπει να κάνει ένα χειρουργείο :evil::?:roll::cry:.

Από τη μία θέλω να τελειώνουμε και να πάνε όλα καλά, από την άλλη θέλω να τον πάρω και να φύγουμε.

Ουφ, ουφ, θα σας γράψω νεότερα το βράδυ ή αύριο.

Φιλιά προς το παρόν.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγώ! Εφυγα λίγο απότωμα το πρωί αλλά πλάκωσε δουλειά! Εύα η Γεωργίτσα χθες το βράδυ έκανε 37,3 και το τσιρλιπιπι κανονικά! Σήμερα δεν έκανε δέκατα και χέστηκε μόνο μια φορά! Να δούμε....Α! Ευάκι γιατί δεν ήρθες την Παρασκευή στα μπουζούκια? Ε? Σου πιάσαμε και θέση:roll:


Link to comment
Share on other sites

ειμαι πολυ στενοχωρεμενη..

φευγοντας απο τη δουλεια ξεκινησαμε να ρθουμε σπιτι για να παρουμε τον σκαντζοχοιρο και να τον παμε σε εναν συλλογο για να τον αφησουμε να τον αποπαρασιτωσουν επειδη τελικα ηταν γεματος τσιμπουρια και να δουν αν ειναι καλα στην υγεια του γιατι ολο το σκ ηταν αργοκινητος..

μολις φθασαμε στο σπιτι διαπιστωσαμε οτι ΜΟΛΙΣ ειχε πεθανει.. :(

κοκκαλο ο σκαντζοχοιρακος..

θα ξεψυχισε μεσα στο μεσημερι γιατι το πρωι κυκλοφορουσε μεχρι τις 12.00 που τον ειδαν τελευταια φορα..

ο ανδρας μου τον εκαψε επειδη ειχε τα τσιμπουρια και μετα ηθελε να τον θαψει αλλα τελικα τον εριξε στον καδο του δημου αφου τον τυλιξε.

Πολυ κλαμα σας λεω.. δεν ειμαι εγω για ζωα..εκτος απο χελωνες που ζουν περισσοτερο απο μας..

η μικρη εψαχνε τον σκαντζοχοιρο και της ειπα οτι πεθανε γιατι σταματησε να δουλευει η καρδουλα του επειδη ηταν πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ αρρωστος (εκανα πρακτικη για μελλοντικες απωλειες..εκεινη σαφως Χριστο δεν καταλαβε..μετα μου δειχνε το δρομο για τις κουνιες)

αυτα..

και ετσι εγκυκλοπαιδικα.. τον σκαντζοχοιρο τον πιανεις η με σκληρα γαντια η με ενα χονδρο υφασμα.. αν ειναι μικρης ηλικιας μπορεις και με γυμνα χερια γιατι ειναι μαλακα τα αγκαθια του..

maestria δεν ξερω τι εχει ο μικρος σου αλλα ευχομαι να ειναι συντομ περαστικα και να μη χρειαστει να ταλαιπωρηθει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι πολυ στενοχωρεμενη..

φευγοντας απο τη δουλεια ξεκινησαμε να ρθουμε σπιτι για να παρουμε τον σκαντζοχοιρο και να τον παμε σε εναν συλλογο για να τον αφησουμε να τον αποπαρασιτωσουν επειδη τελικα ηταν γεματος τσιμπουρια και να δουν αν ειναι καλα στην υγεια του γιατι ολο το σκ ηταν αργοκινητος..

μολις φθασαμε στο σπιτι διαπιστωσαμε οτι ΜΟΛΙΣ ειχε πεθανει.. :(

κοκκαλο ο σκαντζοχοιρακος..

θα ξεψυχισε μεσα στο μεσημερι γιατι το πρωι κυκλοφορουσε μεχρι τις 12.00 που τον ειδαν τελευταια φορα..

ο ανδρας μου τον εκαψε επειδη ειχε τα τσιμπουρια και μετα ηθελε να τον θαψει αλλα τελικα τον εριξε στον καδο του δημου αφου τον τυλιξε.

Πολυ κλαμα σας λεω.. δεν ειμαι εγω για ζωα..εκτος απο χελωνες που ζουν περισσοτερο απο μας..

η μικρη εψαχνε τον σκαντζοχοιρο και της ειπα οτι πεθανε γιατι σταματησε να δουλευει η καρδουλα του επειδη ηταν πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ αρρωστος (εκανα πρακτικη για μελλοντικες απωλειες..εκεινη σαφως Χριστο δεν καταλαβε..μετα μου δειχνε το δρομο για τις κουνιες)

αυτα..

και ετσι εγκυκλοπαιδικα.. τον σκαντζοχοιρο τον πιανεις η με σκληρα γαντια η με ενα χονδρο υφασμα.. αν ειναι μικρης ηλικιας μπορεις και με γυμνα χερια γιατι ειναι μαλακα τα αγκαθια του..

maestria δεν ξερω τι εχει ο μικρος σου αλλα ευχομαι να ειναι συντομ περαστικα και να μη χρειαστει να ταλαιπωρηθει.

O γιος μου έχει βαλανικό υποσπαδία. Ψάχνοντας στοιχεία γι' αυτό μπήκα και στο πάρεντς και, κατά συνέπεια, και στο καφέ :).

Δυστυχώς ο παιδοχειρούργος δεν μπορούσε σήμερα και θα πάμε Τετάρτη. Ανυπομονώ γιατί θα κλείσουμε και ημερομηνία για την εγχείρηση, οπότε δρομολογείται το θέμα.

Θα ταλαιπωρηθεί μωρέ, γιατί - αν κι ελαφριά περίπτωση σχετικά - είναι κανονική εγχείρηση, με ότι αυτό συνεπάγεται και με ζόρικη μετεγχειρητική φάση.

Μη στενοχωριέσαι μωρέ για το σκατζοχοιράκι!

Αχού, είσαι τόσο ευαίσθητη;

Εγώ πάλι ποτέ δεν ήμουν δεμένη με τα ζώα, μου είναι ψιλοαδιάφορα. Ιδιαίτερα τα σκυλιά τα ΦΟΒΑΜΑΙ και τα ΜΙΣΩ! :evil:

Μετά τη γέννα έγινα - φυσικά - πολύ πιο ευαίσθητη. Αλλά είμαι περισσότερο ανθρωπίστρια, οπότε δεν αντέχω με τίποτα να βλέπω παιδάκια κι άλλους ανθρώπους να υποφέρουν. Και τα ζώα πλέον δεν αντέχω να βλέπω να υποφέρουν (όχι ότι το απολάμβανα ποτέ), αλλά όχι και να κλαίω.

Ουφ, σεντόνι έγραψα. Ο μικρός σήμερα ήταν ΣΟΥΠΕΡ! Αφού κουντούρντισε χθες, μάλλον δεν είχε αντοχές σήμερα. Άσε που οχτώ παρά μ' έπιασε το χέρι κι άρχισε να με τραβάει στο μπάνιο!

Στις 8.30 τον είχαμε βάλει και για ύπνο. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

κοιμηθηκε τωρα η δικια μου.μιλαμε σημερα μου εχει βγαλει την πιστη.

το μεσημερι δεν ηθελε να κοιμηθει και κοιμηθηκε τελικα 4-6.και τωρα απο τις 8.30 ηθελε γαλα,αλλα δεν ηθελε να κοιμηθει!τι προγραμμα μου λετε?

εγω βλεπω οτι οσο μεγαλωνει τοσο πιο λιγο κοιμαται.οχι οτι ηταν ποτε του υπνου.

μαεστρια μου ευχομαι καλη επιτυχια στην εγχειρηση και καλη αναρρωση στον μπεμπουλη.τι να κανεις,μωρε,θα περασει κι αυτο.

προσπ,πολυ στεναχωρεθηκα με το σκατζοχοιρακι.ειμαι κι εγω με τα ζωακια πολυ ευαισθητη.βλεπω ζωακι στο δρομο αι στεναχωριεμαι που δεν μπορω να το παρω μαζι μου.

βικη,ακομα να περασει το συγκαμα?

παω να δω desperate housewives.φιλια.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

μπα..οσο κατι κανω πως δεν το βλεπω και δεν το ζω αδιαφορω παρομοιως...αλλα οταν το συναντω μπροστα μου η ειναι μερος της ζωης μου με πιανει ενα κατι της..

πριν δυο χρονια μπορει και παραπανω, ειχαμε ενα καναρινι το οποιο μια μερα το βρηκα πεσμενο στο πατωμα του κλουβιου..παγωσα μολις συνειδητοποιησα οτι πεθανε..η πρωτη μου σκεψη ηταν "πάει ειναι ψοφιο..πεθαμενο..dead..παπαλα.." και καταλαβα οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ να κανω κατι πλεον για αυτο..

Εκει αγχωθηκα και στενοχωρεθηκα

Μετα προβληματιστηκα πως θα το ανακοινωσω στον ανδρα μου που χει λατρεια με τα ζωα..

Αφου πηρα μια ανασα, μπηκα μεσα στο σπιτι και εκει που εβλεπε τηλεοραση του ειπα "το πουλι πεθανε"..δεν ξερω αν μπερδευτηκε στην αρχη ;):mrgreen: αλλα γρηγορα καταλαβε τι ειπα και το πηρε και το εθαψε.

Ειναι καλα τα ζωα, χρειαζονται αλλα πεθαινουν γρηγορα..

βεβαια ειναι και μια καλη ευκαιρια μεσα στο κακο αυτο να προσεγγισει το καθε παιδι την εννοια του θανατου..λεω τωρα..

αυτα.. ζωη σε λογου μας..

Α ναι βρε maestria εσυ εισαι με το θεμα της υποσπαδιας.. ελπιζω να ναι μικρη η ταλαιπωρια..

Link to comment
Share on other sites

να'μαι κι εγώ...

είδα παπακαλιάτη και ήρθα...

σήμερα δεν έχω καθόλου όρεξη...

έχω και πονοκέφαλο...

μαεστρία μου καλή επιτυχία με την εγχείρηση...

διάβασα στο google, είναι κάτι συνηθισμένο στα αγοράκια...

πάει το σκατζοχοιράκι προσπ? κρίμα!!

όταν μέναμε αθήνα είχαμε πάρει 2 φορές καναρίνι...

παίρνουμε το 1ο,το βρίσκουμε πεθαμένο με μια τρύπα στα πλευρά...

στεναχωρήθηκα πολύ...

επειδή μέναμε στον 3ο και στο λόφο της πετρούπολης προφανώς κάποιο γεράκι ή αετός το σκότωσε.

παίρνουμε 2ο,αλλά το είχα στο παράθυρο μπροστά μέσα στο σπίτι κι όταν ήμουν εκεί το βγάζαμε στο μπαλκόνι,το άφησα για λίγο μια μέρα,και μετά από λίγο βρήκα μόνο πούπουλα!!!

το έιχαν φάει το καημένο μου...

από τότε λέω στον άντρα μου να πάρουμε ξανά και αρνείται!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ειδικα τα καναρινια εδω στην πολη ειναι αρκετα ευπαθη απο αναπνευστικα προβληματα λογω της ρυπανσης ειτε πεθαινουν απο ενα σπυρι που βγαζουν.

Τελος παντων..τουλαχιστον στο θεμα συντηρησης τα σκυλια και οι γατες ειναι πολυ καλυτερα αλλα και αυτα μετα απο καποια ετη αποδημουν εις Κυριον..

Λοιπον παω για υπνο, σημερα σκοπευα να πεσω νωριτερα αλλα σιδερωσα.

Καλο βραδυ σε ολες.. εις αυριον με υγεια και αγαπη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και αφου πηγατε ΟΛΕΣ για υπνο ηρθα κι εγωωωωωω..Οπως παντα..

Προσπ συλληπητηρια για τον σκατζοχοιρακο μωρε..Τον καημενουλη!

Δεσποινα κι εγω μια απο τα ιδια ειχα με την κορη μου και εκανα τροφοβλαστη επισης..Σε νιωθω αλλα μην το σκεφτεσαι..Κανεις κακο στο μωρο..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ κ θα εχεις το τελειο αντρακι..Ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα δεν γινεται αλλιως..

Εμεις ησυχα γενικα..Τιποτα το ιδιαιτερο..Τα ιδια κ τα ιδια..

ΥΓ: Οι κατω των 65 και 55 κιλων ΑΣ μην συζητουν για διαιτες..ΑΦΗΣΤΕ εμας που τα εχουμε στον πονο μας..


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

κοιμηθηκε τωρα η δικια μου.μιλαμε σημερα μου εχει βγαλει την πιστη.

το μεσημερι δεν ηθελε να κοιμηθει και κοιμηθηκε τελικα 4-6.και τωρα απο τις 8.30 ηθελε γαλα,αλλα δεν ηθελε να κοιμηθει!τι προγραμμα μου λετε?

εγω βλεπω οτι οσο μεγαλωνει τοσο πιο λιγο κοιμαται.οχι οτι ηταν ποτε του υπνου.

μαεστρια μου ευχομαι καλη επιτυχια στην εγχειρηση και καλη αναρρωση στον μπεμπουλη.τι να κανεις,μωρε,θα περασει κι αυτο.

προσπ,πολυ στεναχωρεθηκα με το σκατζοχοιρακι.ειμαι κι εγω με τα ζωακια πολυ ευαισθητη.βλεπω ζωακι στο δρομο αι στεναχωριεμαι που δεν μπορω να το παρω μαζι μου.

βικη,ακομα να περασει το συγκαμα?

παω να δω desperate housewives.φιλια.

Καλημέρα κορτσούδια! Ελένη το σύγκαμα άρχισε να υποχωρεί αλλά οχι και το τσιρλιπιπι! Πήρα χθες το γιατρό, αναβάλαμε πάλι το εμβόλιο και μου είπε η δοιάροια μπορεί να κρατήσει και δυο βδομάδες:mad::mad::mad::roll::roll::roll:Ήμαστε είδη στην όγδοη μέρα. Εγώ την πρόσεχα πάρα πολύ το σκ. Την έβαζα και σπαθόλαδο για να μην περνάει και η υγρασία απο τα τσίσα της και τσούζει. Ελπίζω να μην την ξαναπάρω το απόγευμα σαν την μαϊμού!

Άσε Ελενάντα και εμένα μια απο τα ίδια! Χθες το μεσημέρι δεν κοιμήθηκε καθόλου. Την κοίμησα εγώ κατα τις πέντε και κοιμήθηκε ούτε μια ώρα. Το βράδυ επίσης έπαιζε κυνηγητό με τον πατέρα της! 11 η ώρα επιτέλους την παίρνει ο ύπνος στο σαλόνι στον καναπέ. Την πάιρνω , την βάζω στην κούνια της και επιστρέφω στο σαλόνι να δω τον Οικονομόπουλο που μόλις θα τραγουδούσε στο idol. Με το που κάθομαι ακούω μια φωνούλα να τραγουδάει:ΝΑΝΙ ΝΑΝΙ ΝΑΝΙ....Δεν της δίνω σημασία, λέω θα κοιμηθεί. Επιμένει πιο έντονα! ΝΑΑΑΑΝΙ ΝΑΑΑΑΝΙ ΝΑΑΑΑΝΙ! επίσης δε δίνω σημασία μέχρι που ξαναφωνάζει μαμαααα νανι νανι!:roll::roll::roll::roll: Αντε να την πείσεις να κοιμηθεί:confused::confused::confused:

Πρόσπ κρίμα για το σκαντζοχοιράκι το καημένο.:(:(


Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια.

Maestria ευχομαι στον πιτσιρικα οτι καλυτερο.Καλη επιτυχια και καλη αναρρωση.

Prosp λυπαμαι πολυ για το σκατζοχοιρακι.

Κι εμεις κοριτσια τον υπνο τον βλεπουμε με το σταγονομετρο πια.Ηταν που ηταν απεγινε το θεμα.Δεν αντεχω αλλο ομως.Εχω αρχισει και φθιρομαι πολυ και ισως αυτο να με εχει κανει οσο αδυναμη......

MyPrincess τετοια ωρα που μπαινεις δεν νομιζω να καταφερουμε να τα πουμε ποτε!!!!Ελπιζω να εισαστε καλα!Ενα τεραστιο φιλι στο Ναταλακι και να κανονισουμε να βρεθουμε ε?!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...