Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

να μην φοβασαι, θα εχεις το σωτηριο ζευγος διπλα σου (γιου νοου χου:tongue:), την εμπειρια κ τη θεληση σου!!!(μεταξυ μας κ εγω φοβαμαι μηπως ξανακανω διαβητη κυησης κ ετσι προσπαθω να σκεφτομαι τα παραπανω, εμπειρια κ θεληση!!!!!!!:Dκαι ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!)

χεχε εγω δεν γινομαι πρασινη εχω το μαγειρα με πτυχιο:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

κ εγω θελω να ζουληξω τον μπεμπυρεεεεεεεεεερ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχώς που υπάρχουν και επαγγελματίες σαν κι αυτούς, αλλιώς...

Θα τον δω αυτή την εβδομάδα μάλλον και θα τον ρωτήσω και κάποια πράγματα μήπως έχω παρατείνει πολύ τη λήψη της δομπεριδόνης. Αλλά αλλιώς δεν έχω γάλα.... Θα δούμε τι θα μου πει, εκείνη μου είπε ότι όσο θέλω την κρατάω.

Ο μπερύρερ σου στέλνει φιλάκια, όταν δεν γκρινιάζει δηλαδή... Έχουν μακρύνει τα μαλλάκια του αρκετά, και κάνουν τα δικά τους, άλλα αντι άλλων σου λέω!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νικολα της ΠΕΖΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ , να είσαι πάντα γερός, δυνατός και καλότυχος στη ζωή σου πουλάκι μου! Να περάσετε πολύ όμορφα απόψε και είμαι σίγουρη ότι ο μπουφές σου φιλενάδα θα έχει τεράστια επιτυχία.:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με μια ματιά στα γρήγορα..σας ευχαριστώ πολύ πολύ, να χαιρόμαστε όλες τα μωράκια μας , να εχουμε υγεία και ευτυχία!!!

Φιλια πολλά!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ, χρόνια πολλά στο Νικόλα σου! Χιλιόχρονος, ευτυχισμένος και πάντα με υγεία! Να περάσετε υπέροχα απόψε!! Όλες τις εγκάρδιες ευχές μου στο μωράκι σου!!

Κατερίνα και Daf, κι ο δικός μου άντρας μαγειρεύει και τώρα βρίσκεται σε άδεια οπότε κάθε μέρα μαγειρεύει εκείνος! Μην σου πω και καλύτερα από μένα! Η διαφορά μας είναι ότι εγω είμαι λίγο συντηρητική στο φαγητό, με την έννοια ότι φοβάμαι να δοκιμάσω καινούργια πράγματα και προτιμώ να φτιάχνω ό,τι έχω μάθει, ενώ σ'εκείνον αρέσει να πειραματίζεται με νέες συνταγές, νέες γεύσεις...και τα καταφέρνει μια χαρά...συνήθως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έχω σκάσει ... Μας έκλεψαν το δέντρο απο την αποθήκη μαζί με στολίδια , λαμπάκια κλπ..... Βαλαμε το παιδί για ύπνο χθες με σκοπό να στολίσουμε και το πρωι να το δει η μικρή και να χαρεί . Κατεβαινει ο άντρας μου στην αποθήκη να τα φέρει και γυρισε με άδεια τα χέρια...Ειχαν παραβιάσει την πόρτα και τα σήκωσαν όλα..Ευτυχως δεν έιχαμε άλλα πράγματα αξίας...

:cry::cry::cry::cry:Σνιφ πάει το δεντράκι μας... Πρέπει να ξηλωθούμε τωρα για να πάρουμε άλλο.. βάλε και τα στολίδια ...

Και ήταν πολύ ωραίο ρε γ...το.:(:(:(:cry::cry::cry::cry::cry:

Α!!!! Τι έγινε για καφέ βγήκατε τελικά ??? DaF κάνεις την κινέζα και δεν απαντάς ????:-):smile::-)

Επίσης έμαθα και τι έιναι το edit! Προοδέυω !!

Παλι το δέντρο θυμήθηκα... δεν μπορω να το χωνέψω.. Μα το δέντρο , το δέντρο μας ...ε ρε τι κόσμος υπάρχει .

Τουλάχιστον να χει παιδιά να το χαρουν αυτος που το πήρε γιατί το δικό μου το παιδάκι... α ει στο καλό βραδιάτικα...

Επεξεργάστηκαν by marigia

nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

κονμαρικι γραφω στα γρηγορα, ειμαι συγχυσμενη σημερα κ δε λεω πολλα.

μαλλον σας το εκλεψαν να το πουλησουν δεν νομιζω να το εκλεψαν για να το πανε σπιτι τους..στο αυτοκινητο μας εχουν κλεψει το πλαστικο στρογγυλο απο οπου βγαινει το νερο του υαλοκαθαριστηρα. επισης απο το μηχανακι του συζυγιξ εκλεψαν το πλαστικο που πατας το ποδι σου. κυκλοφορει φοβερος κοσμος. αστα...:rolleyes:

μπορειτε να στολισετε γλαστρα η καραβακι.

ο,τι κ να ναι θα το χαρει η μικρη!

κ δεν βγηκαμε, ο μπεμπυρακος ειχε πυρετουλι!:( την αλλη φορα οπου ελπιζω να μπορειτε κ εσεις.

Link to comment
Share on other sites

2411 konmar καλά ρε συ το δέντρο?????????????έλεοςςςςςςςςςς.....σου λέει αφού δεν βρήκαμε τίποτα άλλο ας πάρουμε το δέντρο, μην φύγουμε με άδεια χέρια...απορώ τί θα το κάνουν..Πού είναι η αποθήκη?Εντός πολυκατοικίας?Έλα μην στενοχωριέσαι, να χαίρεσαι που δεν είχες τίποτα άλλο αξίας εκεί μέσα.Δεν πειράζει, δες το συμβολικά..τα πρώτα Χριστούγεννα του μωρού σου και ήθελε καινούργιο δέντρο, όλα να είναι καινούργια.Σκέψου σε πόσο τραγική κατάσταση είναι αυτοί που έκλεψαν το χριστουγεννιάτικο δέντρο.Σόρυ αλλά σαν αστείο μπορώ να το δω...σκέψου το σαν είδηση στο "ραδιο αρβυλα", "ΕΚΛΕΨΑΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ" και τί καζούρα θα τους έκαναν οι 3 τους. Μην αφήσεις να χαλάσει τη διαθέση σου, μέρες που είναι.:)

Αντα τί λέει, πώς πάει ο μικρός στο θέμα του ύπνου?Είχαμε καμία πρόοδο?:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! neamanoula thanks μ'εκανες να το δω αλλιως το θέμα...

DaF τι σου συνέβει γιατι είσαι συγχυσμένη ???

Σημερα θα φτιάξω σπανακόρυζο λέτε να το φάει η μικρή ???

Πρεπει να ξεκινήσω δουλειά γιατί με βλεπω να παίρνω χάπια σε λίγο...

Καλημερούδια μάκια.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΟΥΛΑ μου τελευταία και καταιδεωμένη!!!!Χρονια πολλά Νικόλα!!!!!!

Να σας ζήσει φιλενάδα, να είναι γερός και τυχερός!!!!

Χθές κορίτσια η μέρα ξεκίνησε μιά χαρά και εξελίγχθηκε σε ... χάλια μάυρα!!!

Μετά τον πρωινό καφέ και την βόλτα με τον μικρό, γυρίσαμε το μεσημέρι, φάγαμε και κοιμηθήκαμε και οι τρείς ξυπνήσαμε κατά τις πεντέμιση και είχε την φαινή ιδέα ο σύζυγος να ασχοληθεί με τα υδραυλικά και συγκεκριμένα με μιά βρύση στο μπάνιο που ήθελε αλλαγή!!!Το αποτέλεσμά απο τις 6 έως τις 10:30 μισή παιδευόταν, ευτυχώς τελικά την πέρασε και έχουμε πάλι νερό αλλά ο μικρός έμεινε απλυτος χθές και εγω ψόφισα στην δουλειά μετά να καθαρίσω το χάος στο ΄μπάνιο!!!Δεν σας λέω τίποτα.Χώρια το ότι με έτρεχε καθε λι΄γο και λιγάκι να ανοιγοκλείνω τον γενικό και ο μικρός να θέλει όλη την ώρα αγκαλιά!!!Τι να σας πω!!!ηθελα και να στολίσω αλλα που!!!Παρεπιπτόντως τι πάθατε βρε konmar?Το δέντρο να κλέβουν , είναι όντως αστείο όπως είπε και η φίλη neamanoula (που χάθηκες?).Τέσπα katerina και DAF μαζί στον αγώνα ρύθμισης του θυροειδή...την προηγούμε εβδομάδα, είχα Τ3 και Τ4 στα 0,8 και TSH 25!!!Χάλια μετά την εγκυμοσύνη απορυθμίστικα εντελώς (σε όλα τα επίπεδα!!!).

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια αρρώστησα.... Είμαι με 39... Χάλια σας λέω...Ουφ, έχω να αρρωστήσω χρόνια, τώρα βρήκα με το μωρό? Ευτυχώς έχει αναλάβει ο άντρας σήμερα, πήρε άδεια και αύριο θα έρθει η μαμά μου....


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπερα!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας, να χαιρόμαστε όλες τα νινιά μας και απλά θα σας κεράσω λίγη από την τουρτίτσα μας, ελπίζω να σας αρέσει, αγοραστή είναι μη φαντάζεστε δεν την έφτιαξα εγω:tongue::

549062c91it46lgr.gif

Κατερινάκι περαστικά κοπέλα μου, όντως γκαντεμιά να αρρωστήσεις ενώ έχεις μωρό αλλά και τι να κάνουμε..τώρα ταλιαπωρούμαστε και λιγάκι παραπάνω οπότε καταλαβαίνεις...είμαστε και πιο ευαλωτες. Φόρα καμιά μασκούλα για καλό και για κακό μην κολλήσει το μικρούλι σου.


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αρρώστησα.... Είμαι με 39... Χάλια σας λέω...Ουφ, έχω να αρρωστήσω χρόνια, τώρα βρήκα με το μωρό? Ευτυχώς έχει αναλάβει ο άντρας σήμερα, πήρε άδεια και αύριο θα έρθει η μαμά μου....

Περαστικούλια .

glitterfy9151903791D33.gif


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...