Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα μανούλες!!!!

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για το παλικάρι μου!!!!Δεν ξέρω αν θα γίνει σπουδαίος αλλα σίγουρα θέλω και εγώ, όπως όλες μας για τα παιδάκια μας, να είναι γερός και ευτυχισμένος!!!

Κάθε μέρα μας εκπλήσει θετικά!!!!Ήδη μιλάει ΠΑΡΑ πολύ, όχι προτάσεις αλλα το κουφό είναι οτι χρησιμοποιεί τις κλήσεις των λέξεων σωστά!!!!Μην σας πω το καλύτερο....έμαθε και ξεχωρίζει όταν του δείχνουμε τους αριθμούς μέχρι το 10 ποιος είναι ο κάθε ένας!!(ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Το περπάτημα όλο και καλύτερο γίνεται και όλο και λιγότερο πατάει στις μύτες...βασικά ελάχιστα πλέον!!!!Όλα καλά λοιπόν κορίτσια μου

Τώρα για το Κατερινομπεμπάκι, τα λόγια είναι πολύ φτωχά!!!!Τέτοιο μουτράκι απο τα λίγα!!!!:D:D:D:DΝα σας ζήσει και πάλι φιλενάδα!!!!

July εγω όταν βάζω πλύντήριο ο μικρός φωνάζει "ΜΠΙΝΤΙΟ ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ":tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!Για τα κατακούτελα που λές, κρίμα μωρε το μικράκι!!!!Προσοχή γιατί τελικά τα παιδιά είναι ποιό ύπουλα απο ότι φανταζόμαστε!!!Εμένα ο μικρός έρχεται στα ξαφνικα, με κοπανάει γιατί δεν του δίνω σημασία σε κάτι που λεεί ή κάνει και μετά "η σουπιά" το παίζει αδιάφορός, με χαιδέυει και λεει, "μαμα, καλιήηηηη, μαλλιάαααα, καλλιήηηηη"!!!!!

Άντα αρχίσατε τις βόλτες άντε μπράβο να πάρεις λίγο αέρα να αλλάξεις παραστάσεις!!!!Η μικρή ύπνούς μιά χαρά στο χωριό ε?

Φιλιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανούλες!!!!

ατάει στις μύτες...βασικά ελάχιστα πλέον!!!!Όλα καλά λοιπόν κορίτσια μου

Τώρα για το Κατερινομπεμπάκι, τα λόγια είναι πολύ φτωχά!!!!Τέτοιο μουτράκι απο τα λίγα!!!!:D:D:D:DΝα σας ζήσει και πάλι φιλενάδα!!!!

:P:p:pΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑ!!!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!

Κατερινακι μου και εγω με τη σειρα μου να αναφερω το ποσο τελεια ειναι η κορουλα σου!!!! Μια μικρη Θεα!!! Να τη χαιρεσαι ειναι κουκλα!!! Αλλα και εσυ επισης μια ηρεμη και ομορφη μαμα που κραταει αγκαλιτσα το μωρακι της!!!!

gio μου τι καλα νεα!!!! Μπραβο στον Παναγιωτακη παντα γερος και δυνατος να ειναι!!! Τα δυσκολα περασαν μην ξεχνιομαστε!!!!

JULY μου τελικα δεν τη γλυτωσε η μικρουλα ε???? Πιστευω οτι αυτα συμβαινουν αρκει να μην ειναι πολυ σοβαρα.....λιγο περισσοτερο προσοχη στη μεγαλη και ολα καλα!!!

Αντα την πηγες τη βολτουλα σου ε???? Ασε τον αντρουλη να τρεχει με τον μικρο και εσυ απολαυσε την μπεμπουλα σου!!!;)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για να δούμε αν τα κατάφερα, σας στέλνω πμγια το photobucket

Το πηραμε!!!!!! Τα σχολια σε πμ!!!! Φοβερο κοριτσακι!!!!!!:D:D:D:D


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας μανούλες!

καταρχάς κατερινάκι απλά υπέροχη!!!

και επειδή ζούλεψα προσπάθησα να στείλω και εγώ ελπίζω να τα κατάφερα η άχρηστη σε διαφορετική περίπτωση ενημερώστε με!!!

τι κάνετε???

εμείς μια χαρούλα ευτηχώς΄η απειλή στη μαιρούλα έπιασε και πλέον δεν αγγίζει την μπέμπα παρά μόνο για χαδάκια και έτσι την γλίτωσε η μικρή! βέβαια ατυχήματα έχουμε αλλά αυτά δεν μπορείς να τα προβλέψεις!!!

΄και τώρα να σας πω τα καμώματα της μαιρούλασ μου η οποία όχι να το παινευτώ αλλά είναι πανέξυπνη!!!μιλάει πολύ σωστά και πολύ όμορφα το καμάρι μου!! πάει εχτές στον πατέρα της την ώρα που έπινε χυμό και του λέει χαιδεύοντάς τον στο μάγουλο "μωρό μου είσαι καλά μηπως θες καλαμάκι?" καλά ο πατέρα της ακόμα λιώνει χαχαχα!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...