Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

3.150 η μπεμπουλα, ο ευτυχης πατερας μου ειπε οτι ο τοκετος πηγε πολυ καλα, εφτασε αρκετα γρηγορα σε διαστολη κ το μωρο θηλασε αμεσως!:D με τη μανουλα δεν μιλησα, ξεκουραζεται!θα αργησω λιγο να τις δω , να γινουμε εντελως καλα πρωτα!

χαρηκα παρα πολυ κ ανυπομονω να τις δω!!!:D:D:D

εννοειται θα μεταφερω ευχες!

χριστινικοβα κοπελα μου μοντελο η μπασκετ; τι απο τα δυο;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue: φτου σου κοπελαρα!!!!!!και περαστικα σου πολλα πολλα!!!!!

εμεις ειμαστε στα 91 και 11.5 κιλα, ειδα σημερα κ το δικο μου βιβλιαριο κ 2 ετων ημουν κ εγω 91 χιχιχιχιχι!!(απο κιλα ειχα ξεφυγει, 14:shock:)

gio εβγαλα φρονιμιτη πριν 5-6 χρονια κ ηταν απαισιος πονος!!!:mad:σε καταλαβαινω απολυτα!περαστικα!για τους φρονιμιτες θελει πολλη προσοχη στο καθαρισμα, κ να κανεις τακτικα πλυσεις με διαφορα πχ με χαμομηλι, ειδικα σε περιοδους στρεσαρισματος 'χτυπανε' οι ατιμοι!

αααα καλε ξεχασα να σας πω!!!ποια ευρεθη μετα απο τοσο καιρο απουσιας;;;;;;η νατασα31!!!!τη θυμαστε; με τη μικρουλα , απο την αλεξ/πολη, γραφαμε απο εγκυες! της ειπα να ερθει να μας βρει αλλα εχει καποιες δυσκολιες με την εγγραφη!!ελα καλε μεσα, μην καθεσαι στην πορτα!:):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε βρε ....να μας ζησει η καινουρια μας μπεμπουλα!!!!

Κατερινακι μας, να σας ζησει η μικρουλα σας, να ειναι γερη και καλοτυχη στη ζωη της!!!!Μπραβο μανουλα που τα καταφερες τοσο καλα...οι ευχουλες μας επιασαν λιγακι!!!Φιλακια και στις δυο σας!!!

Εμεις σημερα καλοδεχτηκαμε παππουδες και λοιπους συγγενεις πηγαμε στον παιδοτοπο που σας ελεγα και τα περασαμε πολυ ωραια!!! Πηραμε και τουρτιτσα και εκανε φου το παιδακι μου αν και αυριο εχουμε γενεθλια!!! Διασκεδασε , χορεψε κ.λ.π. σουπερ και για τη μανουλα ξεκουραστα ανω απο ολα!!!!

Σας φιλω γιατι ειμαι κομματια...απο την καλοπερασηηηη:tongue::tongue::tongue::tongue:Ματς μουτς!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ! ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!!!Αχ τι ωραία!! Πολλά φιλάκια και στα δυο κοριτσάκια!!!

Καλέ, είναι η σειρά μου?????:shock::shock:

gio μου, ήταν καιρός να βγάλεις τον φρονιμήτη βρε?? Περαστικά...! Και έλεγα, γιατι δεν με παιρνει. Θα μου πεις γιατι δεν πήρα εγώ ε;; Θεώρησα θα με έπαιρνες εσυ.! Καλα αποτελέσματα γλυκια μου!!! Ολα καλα θα ειναι, θα δεις!!!

Κορίτσια μου πριν μέρες σας έθεσα ένα ερώτημα..Να υποθέσω ότι δεν ξέρετε τι να μου πειτε ε;; Τι θα κάνω με το γάλα και το πείσμα του μικρου;;; Εχω έρθει σε αδιέξοδο...:-(:sad:

Anyway, Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά βρε κορίτσια...αν και μάλλον δεν καταλάβατε...ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΦΡΟΝΗΜΗΤΗ ΕΚΑΝΑ ο οποιος εβγαινε, εβγαινε καμια 15 χρονια και όλο στα ιδια ηταν....ο πόνος απίστευτος...τι να σας λέω...

Τώρα στα νέα μας...δεν την κάναμε την μαγνητική διότι κορίτσια Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ πήγαμε 8 το πρωι, ο μικρός νηστικός χωρίς νερό απο χθές στις 11 (τσιμουδιά δεν έβγαλε ο καημενούλης μου!!!!) και φύγαμε τρέχοντας στις 11 το πρωι, αφού, όυτε σειρά υπήρχε, κανεις δεν ήξερε τι ώρα θα κάνουμε τελικά την εξέταση, μην σας πώ ότι με μιά αναισθησιολόγο, τρόμαξε το μάτι μας τι θα μπορούσε να γίνει....αποφασίσαμε να την κάνουμε ιδιωτικά την επόμενη εβδομάδα, οπότε έως τότε θα περιμένουμε....

Ελπίζω όλες να είστε καλα!!!!Φιλάκια γιατί έχω απίστευτη δουλειά αυτή την εβδομάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

κατερινάκι μου να σου ζήσει η κορούλα σου να καμαρώσεις τα παιδάκια σου και τα δυο σαν τα ψηλά βουνά σου εύχομαι!!!

τι κάνετε μανούλες καλά είσαστε??? εμείς εδώ στο τρέξιμο!!! σήμερα για πρώτη φορά κοιμούνται και οι δυο μέσα στην ημέρα ταυτόχρονα επικρατεί στο σπίτι μια ησυχία που καιρό είχαμε να δούμε!!! η πλάκα βέβαια ήταν εχτες το βράδυ όπου η μια ξύπναγε την άλλη από τα κλάματα!!! έτρεχα από το ένα δωμάτιο στο άλλο ηρεμούσα την μια ξύπναγε η άλλη με το που πήγαινε λίγο έτσι να με πάρει ο ύπνος ξέρετε εκείνο το καλό σημείο που νιώθεις μια χαλάρωση λίγο πριν κοιμηθείς εεε άντε πάλι κλάματα και τρέξιμο!!! σήμερα που το σκέφτομαι πλάκα είχε!!!σαν το βέγγο έτρεχα!!!!έτσι ΄πρέπει όμως να καταλάβω ότι μεγαλώνω 2 παιδιά και συγκεκριμένα 2 μωρά!!!χαχαχα να αδυνατίσω κιόλας....!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gio Μου τι τραβήξατε πάλι σήμερα μωρε;; Βρε τον Παναγιωτη μας! Αχ υπομονή. Υπομονη και με το δοντάκι σου! Περαστικά! Αφού τον αφαίρεσες μια χαρα!

july, Μου φαίνεται θα σταματήσω να σας διαβάζω.Θα με πιάσει κατάθλιψη..Τι με περιμένειςς οεο;;; Βοήθεια έχεις;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

gio Μου τι τραβήξατε πάλι σήμερα μωρε;; Βρε τον Παναγιωτη μας! Αχ υπομονή. Υπομονη και με το δοντάκι σου! Περαστικά! Αφού τον αφαίρεσες μια χαρα!

july, Μου φαίνεται θα σταματήσω να σας διαβάζω.Θα με πιάσει κατάθλιψη..Τι με περιμένειςς οεο;;; Βοήθεια έχεις;;;

γιατί κατάθλιψη?????έλα μην ακούω αηδίες!!!

παίζει ρόλο πως τα βλέπεις τα πράγματα!

πχ τρέχεις από το ένα δωμάτιο στο άλλο εεε και όταν έτρεχες από την μια βιτρίνα στην άλλη με τακούνια καλύτερα ήταν???

τι κλαίνε και τα δυο τι πιο ωραία το σπίτι σου είναι γεμάτο φωνές και φασαρία!!!τιιιιι σε έπιασε πονοκέφαλος????και τι σε πειράζει όταν έβγαινες από τα μποουζούκια με πονοκέφαλο καλύτερα ήταν????

οκ μπορεί να μην είναι πάντα τόσο ονειρικά τα πράγματα οκ θα κουραστείς θα νευριάσεις θα απογοητευτείς όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι όταν όμως σε κοιτάζουν αυτά τα αθώα ματάκια δεν υπάρχει πιο γλυκιά ξεκούραση από αυτή!!!

ασ μην γελιόμαστε όταν επιλέγουμε να κάνουμε παιδιά ξέρουμε ότι δεν είναι όλα όπως στις real housewifes!!!:tongue:


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι συγχατηρήρια κοπελάρα μου, να σου ζήσει η μπεμπούλα να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!!Τώρα σειρά της άλλης Κατερίνας!!!:D

july σε θαυμάζω, μπράβο που βλέπεις έτσι τα πράγματα, έτσι πρέπει να τα βλέπουμε όλες οι μανούλες. Καλό τρέξιμο!!!!:DΤην επόμενη φορά που θα νευριάσω με τη Χριστίνα (που δεν θα αργήσει...) θα θυμηθώ τα λόγια σου....:rolleyes:

Χριστινίκοβα γερό να είναι, ρούχα της παίρνω για 4 χρονών, και χαλαρά την κάνεις για τρίχρονο!Ακόμη όμως δεν μου μιλάει καλά όπως μιλάνε τα δικά σας, δηλ. με προτασσούλες κτλ.Τα λέει όλα με το δικό της τροπο και δεν παπαγαλίζει αλλά επιμείνει στις δικες της λέξεις, και φυσικά όλη μέρα της μιλάω, παραμύθια κα.

Αυτάααα

Αα, Πεζη μπράβο που περάσατε τόσο ωραία και σίγουρα και ο Νικολης στον παιδότοπο το καταευχαριστήθηκε!Αντε και του χρόνου τώρα!Χρόνια πολλά αν δεν προλάβω να τα γράψω κι αυριο, να τον χαίρεσαι!


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατί κατάθλιψη?????έλα μην ακούω αηδίες!!!

παίζει ρόλο πως τα βλέπεις τα πράγματα!

πχ τρέχεις από το ένα δωμάτιο στο άλλο εεε και όταν έτρεχες από την μια βιτρίνα στην άλλη με τακούνια καλύτερα ήταν???

τι κλαίνε και τα δυο τι πιο ωραία το σπίτι σου είναι γεμάτο φωνές και φασαρία!!!τιιιιι σε έπιασε πονοκέφαλος????και τι σε πειράζει όταν έβγαινες από τα μποουζούκια με πονοκέφαλο καλύτερα ήταν????

οκ μπορεί να μην είναι πάντα τόσο ονειρικά τα πράγματα οκ θα κουραστείς θα νευριάσεις θα απογοητευτείς όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι όταν όμως σε κοιτάζουν αυτά τα αθώα ματάκια δεν υπάρχει πιο γλυκιά ξεκούραση από αυτή!!!

ασ μην γελιόμαστε όταν επιλέγουμε να κάνουμε παιδιά ξέρουμε ότι δεν είναι όλα όπως στις real housewifes!!!:tongue:

Μ' έκανες και γέλασα!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

july, σε θαυμάζω που βλέπεις έτσι αισιόδοξα τα πράγματα!

Εγώ από την άλλη νομίζω ότι όλη μου η ζωή θα είναι ένας αγώνος δρόμου από τη μια στον άλλο. Τάισμα, άλλαγμα, ξεσκάτισμα, κοίμισμα, και ξανά και ξανά και ξανά...ΟΚ, ειναι δύσκολα το ξέρω, αλλά όταν κλαίει το ένα επειδή πεινάει και το άλλο είναι λερωμένο, τι κάνεις; Κιόταν το ένα κλαίιει επειδή έχει κολικούς και το άλλο επειδή το έπιασαν τα πείσματα κι εχεις καιμια κουζίνα χάος, τι κάνεις; Κι όταν επιτέλους κοιμηθείς για καμιά ώρα και σε ξυπνάει το μικρό γιατι ήρθε η ώρα για φαί, τι λες; Μόνο μια λέξη: υπομονή, θα μεγαλώσουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑ!!!!!!!!!να σε χαιρονται ολοι και να εισαι παντα τοσο φρονιμο αγορι οταν βγαινεις εξω (φτου φτου φτου, υποδειγμα το παιδι!!!!!:-P:-P:-P:-P)μπραβο ρε πεζη, να ακουμε κ κανενα τρελο παρτι, πηξαμε στη μυξα εδω χαμω!:tongue:

κατερινα η σειρα σου κοριτσι!!!:D με το καλο κ εσυ πωπωωωω περναει ο καιρος!!!!τωρα για αυτο που ρωτας....το μονο που θα μπορουσα να σου πω ειναι να κανεις κατι ξεχωριστο καθε φορα το ιδιο ομως, πχ να πηγαινετε οι δυο σας στον καναπε κ να ξεφυλλιζετε ενα αγαπημενο του βιβλιο και να πινει το γαλα αγκαλιτσα, ενω ακουει παραμυθι..τι εννοεις ομως μπορει να μεινει νηστικος; απο φαγητο;;τι τρωει;;

συμπεθεριτσα μη φωναζες καλε, σε ακουσαμε, :tongue: σε συμπονουμε κ συμπασχουμε (καλε, πολυ φωνακλου εχει γινει αυτη!;:tongue::tongue::tongue: )ειπαμε κ εγω ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οσο για την εξεταση.,........ααααχχχχχ πως μας εχουν καταντησει ρε παιδια:mad::x:x, και αντε πες οι μεγαλοι αντεχουμε, τα παιδακια μας τι τραβανε τοση ταλαιπωρια:mad:;;;

july ευγε σου βγαζω το καπελο!!!! αν κ μεταξυ μας, αμα μου τη δινει η ερατω με τα πεισματα κ τις τσιριδες, εχω ενα σπιτι κ@#ο, ενα διαβασμα για την επομενη αλλο πραμα κ πρεπει να μαγειρεψω κ απο πανω, τα 'αθωα ματακια' καλα θα κανουν να οπισθοχωρησουν στο δωματιο τους, αγκαλια με το κουκλακι, πιπιλα, βιβλιο και τσιμουδια!δεν την παλευω λεμε σε τετοιες φασεις!!!!

παντως σημερα με αποζημιωσε, δεν μπορω να πω! εκει που εβαζα το παντελονι μου για να φυγω, λεω, πωπω χοντρουλα μαμα εχεις ρε ερατω! και μου απαντα: οχι μαμα, εισαι φατσουλα!!!(ε μετα τι να τα κανω τα κομπλιμεντα του συζυγου, μου φτανει κ μου περισσευει το σχολιο της μπουμπουκας μου!!!!:tongue:)

τα νεα της κατερινουλας μας ειναι οτι ποναει καμποσο λογω θηλασμου, αλλα κανει υπομονη , μιλησαμε λιγακι σημερα κ σας ευχαριστει ολες για τις ευχες!!!:D

α μιας κ το ανεφερα, δεν σας ειπα οτι φτανουμε σε αποθηλασμο;! εχει δυο μερες να θηλασει...χτες δεν ζητησε κ σημερα δεν την αφησα γιατι θηλαζει μονο πριν τον υπνο (η συμφωνια μας)οποτε κ δεν ζητησε μετα. πιστευω μεχρι το ΣΚ να εχει αποθηλασει πληρως....τα συναισθηματα; αναμικτα, αλλα πηρα την αποφαση τον νοεμβρη οποτε...πηγαμε πολυ καλα νομιζω.:)

Link to comment
Share on other sites

Να το χαιρομαι το αγορακι μου κοριτσακια μου να το χαιρομαι!!!!

Ευχαριστουμε για τις ευχουλες1!!!!

Οντως τα περασαμε πολυ καλα αν και δεν ειχαμε πολυ κοσμο λογω οικονομκου, αλλα παρολα αυτα ειχε κεφι, ειχε και αλλα παιδακι εκει και γενικα με την παρεουλα μας περασαμε πολυ καλα!!! Πλακα πλακια μαζευτηκαμε καμια 20αρια ατομα με παππουδες θειους, κουμπαρους, πιτσιρικια!!!!

Στις μανουλες υπομονη!!!! Και στο Κατερινακι μας φυσικα...!!!!

Η αλλη Κατερινα, επειδη με το γαλα δεν ειχαμε ποτε θεμα, δεν ξερω τι νασου πω...παρτον με το καλο τι αλλο???

gio μου περαστικα κοριτσακι μου!!!!

daf μου αντε καλο αποθηλασμο αφου το αποφασισες1!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ μου να χαίρεσαι το ΝΙΚΟΛΑ σου!! Να είναι γερός και δυνατός και να σου δίνει πάντα χαρές!!

Jully είσαι άπαιχτη!! Η χαρά της ζωής!! Ναι μωρέ, είναι αυτές οι στιγμές που σε κοιτάνε τα ματάκια τους και τα ξεχνάς όλα!!

Κατερινάκι μη μας αγχώνεσαι απο τώρα, όλα εύκολα είναι βρε, λίγο ο πρώτος καιρός, μετά στρώνουν όλα.

Daf με έλιωσε το σχόλιο της Ερατούλας!! Η δική μου χτες κοίταζε φωτογραφίες και με είπε "μανιούλα".. Η μεγάλη δε με κράζει τρελά.. άλλη φάση όταν μεγαλώνουν!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!!!τι κάνετε???

καλά πέζη μου τι να πω τα λόγια είναι περιττά!!να τον χαίρεσαι τον νικόλα σου να είναι πάντα γερός και δυνατός!!!!

κορίτσια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!! η αλήθεια είναι αν δεν το έχετε καταλάβει ότι είμαι λίγο στον κόσμο μου δηλαδή βλέπω τα πράγματα με έναν δικό μου τρόπο σε έναν δικό μου κόσμο!!!αυτό έχει και τα καλά του και τα κακά του θυμάστε με το νεφράκι του παιδιού μέχρι να ξαναμπώ στον κόσμο μου πόσο με είχε ρίξει!!! τέσπα τώρα πια είμαι και πάλι στην κοσμάρα μου χαχαχα!!!τι δντ και αηδίες.....

βρε κορίτσια όποια μπορεί ας μου πει πως βάζουμε φώτο σε πμ να σας στείλω και εγώ από τα γεννεθλιά μας!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...