Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα

τώρα που ο μικρός κοιμήθηκε είπα να σερφάρω. Είμαστε απο τις 6.30 ξύπνιοι και μες στην τρελή χαρά. Φούλ παιχνίδι...

Και ναι μόλις ξύπνησε...και ηθελα να ρωτήσω κατι.

Θα τα πούμε αργότερα.

Φιλιά...


dIvYp2.png?2DJNpOahG6bCp2.png?NRhyxCAA
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια η εξυπηρέτηση ήταν άψογη μου έκαναν δείγμα το πως θα έιναι ...και τις έχουν εκεί στο μαγάζί θα μου τις στείλουν όταν τους πω χωρίς προκαταβολή...και μια φίλη μου που πήρε όλα τα βαφτιστικά από κει δυστηχώς της έσπασε η λαμπάδα στην μεταφορά και της έστειλαν άλλη χωρίς δευτερη κουβέντα μέσα σε 3 μέρες!!!

Επίσης τα βαζάκια που τα πήρα από το elxisdoro έκαναν 3 βδομάδες να πάνε κάθε μέρα μου έλεγαν να τα στέλνουμε και να τα στέλνουμε και ήρθαν και 4 σπασμενα και η μεταφορική πιο ακριβή από οτι μου έιχαν πει...

Τώρα σας πρήζω αλλά τι να κάνω..αν τα μοιράζω από το δέντρο θα πρέπει κάποιος να ανεφοδιάζει το δέντρο σωστά?ποιός θα το κάνει όταν ο κόσμος θα περνάει γρήγορα?Θα πρέπει ναέχωένα άτομο γιάυτό ένα να μοιράζει των μεγάλων τις μπόμπο και τα γλυκά και ένα των μικρών που θα τα δίνει από τον σάκο..άσε πολύ δουλειά βλέπω....

Σας είπα ε ότι το κοριτσάκι της μπομπονιέρας μου το είδαν στο Κολωνάκι 13€..σιγά του Χατζηνικολάου τη φτηνιάρικη μμμμ (χχχ)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ο μικρός κοιμήθηκε και 'γω αντί να μαγειρέψω σερφάρω:roll:!

Και θέλω να φτιάξω και μελιτζάνες παππουτσάκια......

Και 'γω αυτό σκέφτηκα Λίλυ!!

Ή να έχεις ένα μικρό δεντράκι πάνω στο τραπέζι και να τις μοιράζετε!

Χμ, λές??

Να το κάνω και 'γω στον δικό μου, που έχει γεννέθλια το Δεκέμβρη:rolleyes:!!??

Δήμητρα δεν μου είπες, για τα σπιτικά γιαούτρια.....??

Δεν θυμάμαι να σου πω..δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τη βρουκέλλα ή κάτι άλλο, θυμάμαι μόνο πως μου είχε πει ο παιδίατρος οποιοδήποτε γιαούρτι εκτός απο τα φρέσκα..


WlXFp3.png

FKNj.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΙΛΛΥ,

κρεμαστη δεν ειναι η μπομπο σου? συνηθως αυτες τις κρεμανε απο δεντρακια μεταλλικα, ή απο κλαδια για να δειχνοθν ποιο ωραιες.

δεν μπορουν να τοποθετηθουν ολες εξ αρχης στο δεντρο σου?

θα ειναι μικρουλι?

διαφορετικα αν εβρισκες κατι σε ελαφακι ή ταρανδο με ελκυθρο ή χιονανθρωπο και εκανες καποια πατεντα να τις κρεμασεις?

Link to comment
Share on other sites

Ρωσιδα? Λες? Μπαα..

Ασε μη με κολαζεις και γινω αισχρη παλι!!

Μολις κοιμηθηκε το ζουζουνι και βλεπω κεντρα για τη βαπτιση...

Δημητρα ...για διαμαντια Ντουμπαι ή Νεα Υορκη...απο Ελλαδα ποτε γιατι μας πιανουν το κ@!Λο...


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

WWW.NARLIS.GR

Νομίζω ότι δε με προσέχεται, πολλές οι ερωτευμένες εδωμέσα..να προσέξουμε μη κολήσουμε μέλια!!!

Να κάπως έτσι θα είναι το δέντρο στολισμένο, εγώ θα πω να βάλλουν όσες περισσότερες μπορούν πάνω και τα υπόλοιπα όπως είπατε σε κανα τάρανδο ή τίποτα τέτοιο...ααα το δέντρο λευκό και 2 μέτρα όπως αυτό περίπου

http://img194.imageshack.us/i/st4big.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, ζουζούνες! Χθες δεν μπηκα το βράδυ και τώρα μιας και περιμένω τη μικροβιολόγο να μου πάρει αίμα είπα να κάνω μια βόλτα και από δω. Τι λέτε, θέλετε να μαζέψουμε διευθύνσεις που να έχουν σχέση με βάπτιση και ιδέες που αφορούν στην οργάνωση της; Νομίζω θα μας βοηθούσε. Αν συμφωνείτε, να βάλω μερικές που ξέρω.

www.foedo.gr

www.mpomponieracenter.gr

www.eflam.files.wordpress.com

www.parisis.gr

www.rozsiel.gr

www.adorex.gr

www.klim-paper.gr

www.unigrafico.gr

www.kyriakou.gr

www.atlaspaketo.gr

www.webevent.gr

www.veryniceday.gr

www.paramythi.gr

www.happyevents.gr

www.dreamwish.gr

Επεξεργάστηκαν by ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ

image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα...

Χτες πολλη κουραση...23.00 κοιμηθηκε ο μικρος και ξυπνησε 3 η ωρα ν απαιξει μεσα στη κουνια...τον κοιτουσα με μισο ματι και εκεινος απλωνε το χερι να μου το βγαλει!!

Τωρα ακομα κοιμαται...εχει hangover το πουλακι μου!!

Μπεμπουλινα τελεια ιδεα...τις θελω ολες τις μπομπο!!

Εμεις σημερα φευγουμε για χωριο...επιτελους ξεκουραση...να οργανωσω λιγο και τη παρουσιαση μου μπας και...κανω το θαυμα να παρω το κ@!Λ$χαρτο!!

Αν δεν τα πουμε...ραντεβου απο Δευτερα!!

Εχω και τη φαρμα...φυτεψα καρπουζια για 4 μερες οποτε θα μπω καποια στιγμη να τα μαζεψω!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρωσιδα? Λες? Μπαα..

Ασε μη με κολαζεις και γινω αισχρη παλι!!

Μολις κοιμηθηκε το ζουζουνι και βλεπω κεντρα για τη βαπτιση...

Δημητρα ...για διαμαντια Ντουμπαι ή Νεα Υορκη...απο Ελλαδα ποτε γιατι μας πιανουν το κ@!Λο...

Καλά όταν θα ξαναπάω σε έναν απο τους δύο προορισμούς δεν θα παραλείψω..προς το παρόν και για τα επόμενα πενήντα χρόνια να φοράω αυτά που έχω???


WlXFp3.png

FKNj.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, ζουζούνες! Χθες δεν μπηκα το βράδυ και τώρα μιας και περιμένω τη μικροβιολόγο να μου πάρει αίμα είπα να κάνω μια βόλτα και από δω. Τι λέτε, θέλετε να μαζέψουμε διευθύνσεις που να έχουν σχέση με βάπτιση και ιδέες που αφορούν στην οργάνωση της; Νομίζω θα μας βοηθούσε. Αν συμφωνείτε, να βάλω μερικές που ξέρω.

www.foedo.gr

www.mpomponieracenter.gr

www.eflam.files.wordpress.com

www.parisis.gr

www.rozsiel.gr

www.adorex.gr

www.klim-paper.gr

www.unigrafico.gr

www.kyriakou.gr

www.atlaspaketo.gr

www.webevent.gr

www.veryniceday.gr

www.paramythi.gr

www.happyevents.gr

www.dreamwish.gr

Καλέ, κόλλησα 1 ώρα εδώ και δεν είπα ούτε καλημέρα!!!!:D

Ευχαριστούμε μπεμπουλίνα!!

Αργότερα θα μπώ και στου Ναρλή.....

Τώρα πάω να δώσω τη φρουτόκρεμα στον μπέμπη.....


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

WWW.NARLIS.GR

Νομίζω ότι δε με προσέχεται, πολλές οι ερωτευμένες εδωμέσα..να προσέξουμε μη κολήσουμε μέλια!!!

Να κάπως έτσι θα είναι το δέντρο στολισμένο, εγώ θα πω να βάλλουν όσες περισσότερες μπορούν πάνω και τα υπόλοιπα όπως είπατε σε κανα τάρανδο ή τίποτα τέτοιο...ααα το δέντρο λευκό και 2 μέτρα όπως αυτό περίπου

http://img194.imageshack.us/i/st4big.jpg/

aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! twra malista :)

super ειναι.

mpempoulina σ'ευχαριστουμε πολυ. μπαινω τωρα μολις για να χαζεψω. τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, μόλις τελείωσα τις δουλειές και κάνω ένα διαλειματάκι πριν αναλάβω τον πρίγκηπα με παγωτό και σερφ. Εμείς για τη βάφτιση του Άγγελου τα προσκλητήρια και τις μπομπονιέρες τις είχαμε πάρει από το Χαμόγελο του παιδίού, εντάξει δεν ήταν τίποτα σούπερ εμφανιστιακά αλλά δεδομένου ότι τα περισσότερα καταλήγουν στα σκουπίδια τουλάχιστον να πιάσουν τόπο τα χρήματα που ξοδέψαμε και το ένιωσα καλύτερα όταν πήγαμε να τα παραλάβουμε και πέτύχαμε τα παιδάκια από το χαμόγελο που εκείνη την ώρα σχολούσαν από το σχολείο τους, το βλέμα τους τα έλεγε όλα... Δεν ξέρω αλλα από την ώρα που γέννησα τον Άγγελο έχω γίνει υπερευαίσθητη με τα παιδάκια ειδικά εκείνα που είναι μόνα ή περνάνε άσχημα στην οικογένειά τους, την πλάκα μου δε την έπαθα όταν είδα τα εγκαταλελειμένα του Αλεξάνδρα. Τέλος πάντων μην σας χαλάω την διαθεση όμως ήθελα να δώσω μια ιδέα. Σήμερα έφτιαξα το δωμάτιο του Άγγελου γιατί την κούνια του την έχουμε στην κρεβατοκάμαρα και το δωμάτιο του ήταν άδειο. Τώρα του πήραμε χαλί και είναι έτοιμο για μπουσούλισμα και παιχνίδι!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...