Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πόπη και εγω θέλω βόλτα....άντε με το καλό και καλά να περάσετε!!!

ΒΙΒΙΤΟ σου στέλνω μια διευθυνση να δεις πολλές μπομπο σε τέλεις τιμές έτοιμες φτιαγμένες να φανταστείς η δικιά μου που είναι ένα κοριτσάκι με σβαροσκι στην καρδιά με κουτί κτλ έχει 1,34 και στο κολωνάκι ακριβώς την ίδια την είδαν 13€!!!!καλό ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχ Κωνσταντινα επιτελους!!!! Ποπακι καλα να περασετε ....

Πριν καμια ωριτσα λεω στον αντρα μου... "δε παμε καμια βολτα ρε αγαπη μου?"συμφωνησε αλλα λεει το παιδι που θα το αφησουμε, λεω στη μανα μου και λεει ενταξει αν μπορει να το κρατησει παμε για κανα ποτακι οι δυο μας! Μεχρι να ολοκληρωσει την προταση του ηδη ειχα σκεφτει οτι πρεπει να ντυθω να βαφτω να βαλω 12ποντο(για ανορθωση πωπου!) και να παω τη μικρη στη μαμα μου, αλλα μετα θα ειναι αμαρτια να το ξυπνησω για να το παρω σπιτι παλι, οποτε πρεπει να κοιμηθει στη μαμα μου και αμα συμβει κατι στη μαμα μου κι εγω δεν ειμαι κοντα? πχ ενας σεισμος ή να μπει ενας κλεφτης , δε γινεται δε μπορω να την αφησω θελω να ειμαι κοντα της.....

Καπακι απανταω στον Αλεξανδρο αστο ρε αγαπη μου.... και μου λεει καλα σε λεω εγω τρελη, μα τωρα μου ειπεσ να παμε βολτα, σου λεω ναι και μου λες αστο καλυτερα!? Βαρεθηκα να του εξηγησω....αλλα ηδη ειχε δεθει κομπος το στομαχι μου!

Παναγια μου..ετσι θα ειναι απο δω και περα??????:confused::confused:


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Λίλυ πολύ ωραία όλα!!

Και ο στολισμός της κολυμπήθρας φοβερός!

Πρωτότυπος και μέσα στο κλίμα των ημερών!!

Πόπη καλό ταξίδι και καλά να περάσετε!!

Τελικα κουνιαδα δε τα σκεφτηκαμε καλα....Στεφανο εσεις Βασιλεια εμεις και των δυο η χαρη μεσα στις γιορτες πεφτει....επρεπε να το κανουμε τοτε! Εγω παντως δε το σκεφτηκα καθολου.....αλλα ενταξει εγω, δε φημιζομαι για την εξυπναδα μου, εσυ??????

Ενώ εγώ.......:lol::lol::lol:

ΥΓ. Καλή η πεθερά μου κρατάει την μικρή βοηθάει και στις δουλειές, τώρα που διαβάζω, να της το αναγνωρίσω αλλά μάλλον δεν θα ζήσει για να γυρίσει το επεισόδιο με την Καστοριανή πεθερά θα την έχω "στραγγαλίξει" πρώτη εγω...

Καλέ γιατί να την στραγγαλίξεις???

Εδώ δεν στραγγαλίσαμε άλλες κι άλλες!!!!!:-P:-P:-P

Μαρια με πιανννειςςς εε??!!

Σεμνάααα!!!!:oops::tongue::lol::lol:

ΒΙΒΙΤΟ σου στέλνω μια διευθυνση να δεις πολλές μπομπο σε τέλεις τιμές έτοιμες φτιαγμένες να φανταστείς η δικιά μου που είναι ένα κοριτσάκι με σβαροσκι στην καρδιά με κουτί κτλ έχει 1,34 και στο κολωνάκι ακριβώς την ίδια την είδαν 13€!!!!καλό ε???

Πές και σε μας τη διεύθυνση!!!!!

Εγώ, πάλι, μπορώ και αφήνω τα παιδιά στη μαμά μου για να βγώ!

Νομίζω πως το χρειάζομαι, το έχω ανάγκη κάποιες φορές!

Έχω ανάγκη να βγώ με τον άντρα μου, οι δυό μας........

Πάντως σήμερα πολύ όμορφη μέρα!

Κάναμε βόλτα με τα παιδιά και λες και ήταν άνοιξη!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Ειρηνη μου κ γιατι δεν εκανες το πιο απλο, να παρεις τη μαμα σου στο σπιτι να την κρατησει κ να κοιμηθει εκει ωστε να μην εχεις το αγχος τι ωρα θα ξυπνησεις.Για να ξεσκασετε κ λιγο σαν ζευγαρι,ακομη κ εγω που δεν εχω εμπιστοσυνη στην πεθερα μου κ αυτο δικαιολογημενα γιατι οποτε βγαινουμε (μια φορα το μηνα κ παντα με παιρνει τηλ. για κατι) την φερνω στο σπιτι,φευγει ομως παλι,αλλα ενταξει εδω ειναι μικρες οι αποστασεις.

Κριμα ομως θα επινες το ποτακι με τον αντρουλη σου κ δεν θα επαιζες στον Υ/Π οπως κανω εγω τωρα.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρια εσυ εισαι απο τις τυχερες που εχουν κοντα της μαμαδες τους,εγω κανω 140 χλμ για να τους δω.

Εκμεταλλευσου το παντως οσο μπορεις για να ξεφευγεις γιατι εγω αν κ τωρα ειμαι καλα γιατι λειπουν τα μικρα ημουν στα προθυρα νευρικης κρισης.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Λιλλυ πολυ ομορφα ολα !!! Θα τα πουμε οταν ερθεις ε????

Ποπη παρε με μαζι σου , καλο ταξιδη!!!

Ειρηνη τι να σου πω ειχες ευκαιρια να βγεις και δεν βγηκες τι να σου πω να σου φερω τον Οθωνακι να βγω εγω???

Bibito εχεις Face???

Μαρακι εισαι μια κουκλα βαλε να δουμε και τα μικρακια σου στο φεις!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυστυχώς και ΄μενα είναι 60 χιλ μακριά από την πόλη!

Και δεν μπορεί να έρχεται συχνά.

Οπότε δεν έχω βοήθεια από πουθενά και καταλαβαίνω τι σημαίνει να είσαι στα "πρόθυρα νευρικής κρίσης".......


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...