Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Σήμερα ολη την ημέρα ήμαστε έξω, λόγω καλού καιρού και κλείσαμε φωτογράφο για τη βάπτιση και φάγαμε έξω, κάναμε και βολτούλα και αύριο μόλις φάμε την φρουτόκρεμά μας.........τσουπ πάλι έξω.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι μαρακι δουλειες τετοια ωρα αφου κοιματε ας ειναι καλα!!!

Μπεμπουλινα εμεις οταν βγαινουμε ο νους του συζηξ ειναι στο μωρο και ασε το μωρο και το μωρο οποτε δεν βγαινουμε!!!

Μη μου στενοχωριέσαι. Θα καλοσυνεψει ο καιρός και με μεγαλύτερη ευκολία θα βγαίνουμε. Αυτό που βοηθά είναι ακόμα και μες στο σπίτι να βρίσκουμε να κάνουμε πράγματα που μας χαλαρώνουν.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πάω σιγά-σιγά.....

Περίμενα να περάσει η ώρα για να του δώσω την αντιβίωση!

Θα ξυπνήσει μόλις του τη δώσω, θα τον θηλάσω και θα κοιμηθούμε!!

Καλό βράδυ, καλή ξεκούραση!


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!

Μου δίνεις κάτι ίδέες με το γλυκά........λες; Μιας και το μωρό κοιμάται.........!!!;)

Πρώτα όμως λέω να κάνω μια βόλτα από face.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Να το και το tickerακι μας. Να ΄ναι καλά ο αδελφός μου γιατί εγώ ακόμα θα προσπαθούσα. Το παλεύω τόσο καιρό και ο αδελφός μου σε λίγα μολις λεπτα είχε βάλει και τα δύο. Είδατε η νεολαία!!!!!!!!!Χάκερ όλοι τους έτσι?Χα χα.


dIvYp2.png?2DJNpOahG6bCp2.png?NRhyxCAA
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω κοριτσια?!

Τι μου κανετε!??

Τελεια μερα σημερα για βολτουλα...περασαμε πολυ καλα...ο μπεμπης εφαγε, επαιξε, χε@!#κε, ξανακοιμηθηκε, ξυπνησε, ξαναεφαγε ξανακοιμηθηκε..τα κλασικα!

Καφεδαρα πρωτη!! Οι μπαμπαδες ν ακανουν βολτα τα πιτσιρικια να μας αφησουν να πιουμε μια γουλια και μετα οι μαμαδες για σειρά στις κουνιες!!

Μακαρι να ειχα κι εγω ν ααφησω το μπεμπη..σπιτι μου ομως! Τη μια την εχω σε νησι την αλλη στα συνορα!! Απο μακρια και αγαπημενες!! Κια οι δυο!!

Ενιγουει παω γιατι ο αντρουλης κανει λουκουμαδες!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, και εμείς σήμερα το μεσημέρι πήγαμε βολτούλα μιας και είχε τέλεια μέρα! Εγώ πάλι έχω την μαμά μου ακριβώς δίπλα μου αλλά παρόλαυτα δεν έχω βγει μόνη μου όχι βράδυ αλλά ούτε μέρα. Με το θηλασμό δεν μπορώ να λείψω πάνω από 3 ώρες γιατί ο φαγάνας πεινάει και κλαίει και τώρα με τις στέρεες είπα πως θα ηρεμήσω λίγο αλλά δυστυχώς τίποτα τώρα θηλάζει ακόμα πιο συχνά :shock:, τη νύχτα δε ξυπνάει κάθε 1 με 2 ώρες και δεν θέλει ούτε πιπίλα ούτε κούνημα μόνο στήθος... οπότε δεν τολμάω να τον αφήσω και να φύγω


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xαιρετώ κι εγώ..μια καινούργια εβδομάδα αρχίζει και είμαι πολύ κουρασμένη..κι ο καιρός καλός..μέχρι και εμείς βγήκαμε βόλτα..bibito σε έκανα φίλη..που να το ξέρω ηέρμη πως ήσουν εσύ???


WlXFp3.png

FKNj.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, γεια σας! καλή εβδομαδα ευχομαι σε όλες μας και κουράγιο να τα καταφέρνουμε. Νομίζω μας μένουν 33 ακόμα ημέρες για τα χριστούγεννα!!!

Άντε να στολίσουμε να αλλάξει και η διάθεσή μας να χαρούν και τα μωράκια μας. Δε βλέπω καμιά βρε κορίτσια, πού είστε σήμερα;


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να σας παρακολουθήσω αλλά δεν γίνεται είστε γρήγορες με πολλά νέα μάλλον λοιπόν είμαι τόσο βιαστική που δεν έγραψα την διευθυνση ακι φυσικά κάνει για όλες γιατι έχει τα πάντα και στις καλύτερες τιμες πιστέψτε με το έψαξα πολύ!!! www.narlis.gr Είναι Καβάλα και στέλνει ανεξαρτήτως ποσότητας και βάρος με 15? περίπου. Εμείς στολίσαμε σήμερα και ήταν υπέροχα, βάλαμε και την κατάλληλη μουσική και η μικρή χάζευε όλη την ώρα..επιτέλους μύρισε Χριστούγεννα!!!

Επίσης παρόλο που έχουμε εδω τα πεθερικά από την άλλη άκρη της Ελλάδας σας πληροφορώ ότι δεν βγήκαμε ούτε θα βγούμε για πότο ούτε μια φορά από ότι φαίνεται..χωρίς να έχει γίνει κίνηση απο κανέναν μας (δυστηχως ή ευτυχώς κινούμαστε στα ίδια μήκη κύματος)..πάντως για καφέ έχουμε πάει δεν μπορώ να πω...

Όσο αφορά την έρώτηση για την πεθερά απλά θέλω να κάνω έγκλημα που και που όταν εγω λέω όχι αυτό και όχι εκείνο και κάνει οτι δεν με ακούει καν....

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το σκεφτόμαστε πολύ για να στολίσουμε δέντρο, ο Άγγελος ότι καινούριο βλέπει χτυπάει πόδια, χέρια και φωνάζει για να τον πάμε κοντά να το βάλει στο στόμα, νομίζω θα βρούμε κακό μπελά ειδικά με αυτό που με τις μπάλες και τα φωτάκια θα φάει κόλλημα, αλλά από την άλλη πως θα καταλαβούμε Χριστούγεννα χωρίς δέντρο. Αυτές τις μέρες έχω πολύ διάβασμα, διαβάζω το βιβλίο για τον ύπνο που μου έστειλε η diamantaki μήπως βρω καμία άκρη γιατί η κατάσταση έχει γίνει απελπιστική, ξυπνάμε κάθε 1,5 ώρα και στην καλύτερη θηλάζουμε και ξανακοιμόμαστε ή όπως τώρα αλλάζουμε αγκαλιά από την μαμά στον μπαμπά και κούνα - κούνα μέχρι να κλείσει το μάτι το οποίο με το που ακουμπάει στην κούνια ξανανοίγει :(. Καλή εβδομάδα


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς το σκεφτόμαστε πολύ για να στολίσουμε δέντρο, ο Άγγελος ότι καινούριο βλέπει χτυπάει πόδια, χέρια και φωνάζει για να τον πάμε κοντά να το βάλει στο στόμα, νομίζω θα βρούμε κακό μπελά ειδικά με αυτό που με τις μπάλες και τα φωτάκια θα φάει κόλλημα, αλλά από την άλλη πως θα καταλαβούμε Χριστούγεννα χωρίς δέντρο. Αυτές τις μέρες έχω πολύ διάβασμα, διαβάζω το βιβλίο για τον ύπνο που μου έστειλε η diamantaki μήπως βρω καμία άκρη γιατί η κατάσταση έχει γίνει απελπιστική, ξυπνάμε κάθε 1,5 ώρα και στην καλύτερη θηλάζουμε και ξανακοιμόμαστε ή όπως τώρα αλλάζουμε αγκαλιά από την μαμά στον μπαμπά και κούνα - κούνα μέχρι να κλείσει το μάτι το οποίο με το που ακουμπάει στην κούνια ξανανοίγει :(. Καλή εβδομάδα

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα! Θα κάνει καλό σε όλους να δείτε το σπιτικό σας στολισμένο και ίσως και στο μωράκι σου αρέσει και τι να πω...........καλή δύναμη και υπομονή, όντως είναι δύσκολο όπως το περιγράφεις, αλλά μεγαλώνοντας θα το κόψει.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ο μικρός ακόμα κοιμάται!!!!

Ξύπνησε στις 8 έφαγε και ξανακοιμήθηκε!!

Εγώ πήγα τη μικρή σχολείο, μετά συμμάζεψα, ήπια τον καφέ μου(δλδ ακόμα πίνω) και εδώ και 1 ώρα είμαι στον υπολογιστή!!

Η μικρή κάθε μέρα ρωτάει πότε θα στολίσουμε!!

Σε 10 μέρες εμείς!!

Α, και στο γράμμα της, στον Αγ. Βασίλη, λέει, θα ζητήσει δώρο και για τον αδερφό της!!

Αχ, η ψυχούλα μου!!!!!!!!

Άρχισε να κουνιέται και το πρώτο της δοντάκι!!!!!!!!!

Περισσότερο συγκινήθηκα τώρα, παρά ότον έβγαλε το 1ο δόντι:roll::D!!!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...