Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

εσυ κακια δεν εισαι αλλα μην του πεις κουβεντα.

το μνμ το πηρε δυστυχως :(

ξερεις στενοχωριεμαι για αυτους τους ανθρωπους γιατι δεν τους αναγνωριζεται κααι δεν τους δινεται τπτ απο την οικογενεια τους κ ειαναι μεγαλο χαστουκι αυτο ξερεις ,καθως η οικογενεια μας ειναι το σημειο αναφορας για τον καθε ενα μας.

οταν ο γιωργος πληγωνεται , εγω γινομαι εξαλλη , γιατι τον βλεπω πως δεν μπορει να ξεσπασει, γιατι τους αγαπαει ρε φιλε , ειναι οι γονεις του.

καταλαβες?

και ειναι ασχημο.

και ειναι πιο ασχημο ακομα οταν βλεπουν το τελειως αντιθετο σε εμας και τη δικη μας οικογενεια....

Link to comment
Share on other sites

Λαμπουσα καλα τα λες!!!!!

Καλα μιλαμε για πολυ καργια, η καργια!!!!

Δεν μπορω εκνευριζομαι με κατι τετοια. Σκατοψυχες!!!!

Δεν πειραζει κοριτσακι μου, εσυ και τα παιδακια σου να ειστε καλα!!!!!!!!!

Την διαφημηση την ειδα κι εγω, εμ μας φαγαν ολα τα λεφτα, εμ μας τα παιρνουν οπως μπορουν, τωρα θελουν και φιλανθρωπιες?????

Εφη, santana!!!!!!!!!!!!!!

Ειχα παει το καλοκαιρι!!!!!!!

Πρωτη φορα που ειχα αφησει το μπεμπε!!!!!!!

Λιτσα αν καπνιζεις τοσο λιγο,δεν υπαρχει λογος για καπνος.

Παιρνεις ενα πακετο κανονικα και το κρατας κανα μηνα!!!!!

Εγω παλι ειμαι ντουμανι!!!!!!!

Μαρινα περιμενουμε νεα!!!!!!!!

Η μπεμπα πριν λιγο κοιμηθηκε, ειναι χαλια με την κωλομυξα.

Την ξυπνησα για ορο και τελικα της εδωσα και αερολιν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Εφούλα μου, καταλαβαίνω ακριβώς τι λες... Έτσι αισθανόμουν (και κάποιες φορές πλέον, σπανιότερα όμως), με θύμωναν περισσότερο επειδή ακριβώς στεναχωριόταν εκείνος... Όσο κι αν θέλει να με πείσει ότι το έχει συνηθίσει. Μιλάμε για μια οικογένεια που η μάνα έχει τρελή αδυναμία και ξεχωρίζει τον έναν γιο (τον πεντάμορφο στην προκειμένη) και ο πατέρας τον άλλον. Και ο πεθερός μου είναι απαράδεκτος στον άλλον γιο όπως ήταν και στην άλλη νύφη. Εμένα με αγαπάει, παλιότερα ειδικά έχουμε κάνει και έχουμε πει τα απίστευτα μαζί...

Τώρα όμως νιώθω κατά έναν διεστραμμένο τρόπο δικαίωση. Σήμερα δεν αισθάνθηκα καθόλου έτσι προς τον Τάκη (εννοώ να στεναχωρηθώ που έφαγε πάλι ένα Χ), δεν του είπα τίποτα βέβαια όμως μέσα μου ένιωσα σαν να του είπα "πάρε να 'χεις!"

Και όπως καταλαβαίνεις έχει και ένα τρελό κόλλημα να μην ξεχωρίσουμε ποτέ τα παιδιά μεταξύ τους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εφη, santana!!!!!!!!!!!!!!

Ειχα παει το καλοκαιρι!!!!!!!

Πρωτη φορα που ειχα αφησει το μπεμπε!!!!!!!

ηταν ο πρωτος μας χορος στο γαμο μας:D

Η μπεμπα πριν λιγο κοιμηθηκε, ειναι χαλια με την κωλομυξα.

Την ξυπνησα για ορο και τελικα της εδωσα και αερολιν.

περαστικα στην αγαπιτσα!:(

ο γιωργης κατσικωθηκε παλι στο skype και γραφω ορθια .

δεν ξερω ποσο θα αντεξω ακομη...

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα με γυροφέρνει για μπαλάκια (άκου ρε συ, περπατάω σαν καμπούρα, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΙΑ) και μάλλον θα πρέπει να τα πούμε και σήμερα χοντρά για να με αφήσει ήσυχη... Το επόμενο είναι να μου πει, ΟΚ θέλω τον υπολογιστή...

Link to comment
Share on other sites

Έλα στην εκπνοή να ευχηυλω κι εγώ!!Λιτσάκι μου γλυκό και Ευάκι, χρόνια σας πολλά!!!!Να χαίρεστε τα καμάρια σας!!!!!!!

Πώς περάσατε girls;;;Εμείς ΟΚ, πήγαμε από το μεσημέρι στης κουνιάδας που γιόρταζε, έκανα τον κούκλο μπάνιο και κοιμάααται...Ρε κορίτσια, θα μου λύσετε μια απορία;;Με την τηλεόραση τίκάνετε;;Ο άντρας μου δε θέλει καθόλου να είναι ανοιχτή όταν είναι ο μπέμπης στο δωμάτιο.Αυτός βέβαια δεν είναι από τα παιδιά που κολλάνε.Συνεχίζει να σκαρφαλώνει, να παίζει κτλ.Στης μαμάς μου όμως, δεν είμαστε τόσο προσεκτικοί και επειδή ως συνήθως η τηλεόραση ήταν ανοιχτή...παραμένει και τώρα.Και δεν μιλάμε για μια φορά την εβδομάδα!Μιλάμε για 3-4 μέρες σίγουρα!Για πείτε..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσα, χαλια!!!!

Ελπιζω οτι ειναι ιωση και σημερα 3η μερα θα ηρεμησει, τι να πω?

Πηγε πριν να κανει εμετο απο τα φλεματα αλλα δεν γιοκ.

Τουλαχιστον θα ηρεμουσε.

Ρε Ελεν, ελεεινες καταστασεις!!!!!!

Ισως να το εχει παρει αποφαση πια ο αντρας σου και να μην τον ενοχλει τοοοοσο πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενίτσα μου, μαρή δεν κάθεσαι;;;Που ξέρεις;;Μπορεί και να ξεκλειδώσει η μέση!!!Για την υγεία σου ρε παιδί μου!Για καλό σκοπό!

Αννούλα, περαστικά σας!Εβαλες βιβλία να σηκωθεί λίγο το στρώμα για να μην την πνίγουν τα φλέματα;;

Link to comment
Share on other sites

το κολλημα του με τα παιδια του ειναι το αγκαθι του που θελει να το βγαλει.και εχει δικιο.δε βλεπω λαθος σε αυτο:)

επιπλεον ειμαι ελαφρως ικανοποιημενη με το χαρακτηρα του γιωργη καθως βλεπω να παιρνει σαρκα κ οστα η παροιμια "απο αγκαθι, βγαινει ροδο":D.

αν αυτο που του ελειψε παιδι , αγαπη , δικαιοσυνη , ηρεμια,προσπαθησει να τα χαρισει απλοχερα στο -στα παιδια του, εγω δεν εχω να ζητησω κατι αλλο απο αυτον.

αυτο με τον πεθερο σου κολλητε πρεπει να το συζητησουμε...alter ego!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...