Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αυτες τις εξετασεις δεν τις δικαιολογει κανενα ταμειο; θελω και εγω να τις κανουμε αλλα που λεφτα!

Ελενακι καλα θα κανεις να μεινεις εδω. μια φιλη μου πηγε για μηνα του μελιτος στο Ντουμπαι και δεν της μιλαγε κανενας εκει, μονο στον αντρα της απηυθυναν τον λογο :confused:

δεν έχω ρωτησει ακόμα αν δικαιολογεί κάτι το ΤΕΒΕ....

πολλά λεφτα ρε γμτ....

κι εγω ίσως κάνω μόνο της κυστικης....200 ευρω....

τα άλλα 180 της μεσογειακής....βαριά μου πέφτουν...

και του έχουν ρίξει πολύ φέσι του άντρα μου με τις ασφάλειες....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

νεος τραγουδιστης ναι......για την κυστικη ινωση πληρωνεις μονο!!!για το στιγμα της μεσογειακης δεν πληρωνεις..μπορεις να πας σε οποιοδηποτε δημοσιο νοσοκομειο και την κανεις δωρεαν!!!!την ειχα κανει οταν αρραβωνιαστηκα με τον Κωστα....αν και το ηξερα απο τις εξετασεις αιματος.....!!!

θα δοκομασω και εγω αυτες τις πλαστελινες.....να δω θα τις φαει ο φαταουλας!!!!μπορει να του δειξω καμια κατασκευουλα να κατσει με τα αδερφια του να παιξει....

στο Καταρ για αρχη θα παει ενα χρονο.....εχει διαφορες θεσεις....απο εργατες και οδηγους μεχρι μηχανικους!!!!εχει καλες απολαβες....θα δουμε......

αμα έχει καλά λεφτά ας πάει....δύσκολοι καιροί....

εμένα απο τις εξετάσεις αίματος βγαίνει διφορούμενο....

τεσπα....θα επαναλάβει ο άντρας μου μια ηλεκτροφορηση αιμοσφαιρίνης μήπως και βγει επιτέλους αρνητικό σε εκείνον και δε χρειάζεται να την κάνω....

το 200άρι της κυστικής θα το δωσω όμως!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

χωρεμειο ειπες που ειναι αυτο; να σου πω συμπι αν την κανει μονο ο αρης ειμαστε καλυμμενοι; πρεπει και οι 2 να ειναο φορεις για να υπαρχει προβλημα;

http://iatriki-genetiki.med.uoa.gr/

ναι για την κυστικη πρέπει να είναι και οι 2 φορείς για να υπάρχει θέμα οπότε αρκεί να κάνει μόνο ο Άρης!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα με τσαντίζει το γεγονός οτι μας άφησαν στην πρωτη εγκυμοσύνη παίζοντας με πιθανότητες.....

και ευτυχως που τότε δεν είχα ψαχτεί πολύ γιατί σε συνδιασμό με το εύρημα του υπερηχογενούς εντέρου, θα έκλαιγα σε όλη την εγκυμοσύνη....:(

και φυσικα ευτυχως που γεννηθηκε υγιέστατη η Βαλ....

αν συνεβαινε κάτι, ο γιατρός μου θα έπρεπε να βρει καραβι να φυγει....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

λες βρε παιδι μου να κινδυνευουμε και εμεις από κατι τετοιο αφου δεν υπαρχει ιστορικο σε καμια οικογενεια; αλλα και παλι που το ξερουμε; στην εποχη της μανας μου και του πατερα μου πεθαινανε τα παιδια χωρις να ξερουν το γιατι!

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι απλά φορέας δεν έχεις συμπτωματα....

αν όμως κάνεις παιδι με άλλον ένα φορέα, έχεις 25% πιθανότητες να νοσεί το παιδί....και το τι τραβάει το έχεις δει στο youtube....

να μην αναφέρω οτι έχουν και συγκεκριμένο χρόνο ζωης....

ούτε οτι στο Ελλαδιστάν η περίθαλψη γιαυτη την ασθένεια αντι να καλυτερευει χειροτερεύει καταργωντας τμηματα απαραίτητα....:(

Ελενίτσα η κυστικη ίνωση είναι η πρωτη ασθένεια σε κρούσματα στη λευκη φυλη....

ξεκιναει με εντονα προβληματα στο αναπνευστικό και υπάρχουν πολλάααα στη λίστα που ακολουθούν....

στα λέω χοντρικά....κάνε γκουγκλάρισμα για το θέμα....

διάβασε και το θέμα της κυστικης δίπλα στο παρεντς και τι περνάει η Μαμά Χριστίνα και άλλες κοπέλες....και θα καταλάβεις το πόσο σοβαρό είναι....

και οι γιατροί μας αφήνουν στην άγνοια....

και αν γεννηθεί το παιδί με πρόβλημα θα σου πουν: οι πιθανότητες....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηρα τηλ στο Χωρεμειο και εμαθα τα απαραιτητα. εχω στειλει χαλαρα τον Αρη να κλεισει ραντεβου. 5 λεπτα από το σπιτι του ειναι στου Ζωγραφου... απα πα τι αγχος:confused:

Link to comment
Share on other sites

και να ρωτησω και κατι αλλο...αυτο εχει σχεση με την ηλεκτροφορηση?

ή τα μπερδευω?

η ηλεκτροφόρηση είναι για το στίγμα της μεσογειακής Ελενάκι......

στείλτον αφού είναι δίπλα να ξενοιάσεις σύμπι.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αμα δε μας τα πουν οι γιατροί μας που να τα ξέρουμε βρε Μαράκι....

και όπως βλέπεις και πάλι μόνες μας ψαχνόμαστε.....

πόσες γυναίκες δεν έχουν ιδέα απο ίντερνετ και στηρίζονται 100% στους γιατρούς τους???

εγω προσωπικά αν δεν είχα το ίντερνετ ακόμα θα πίστευα οτι καλά μου έκανε καισαρική ο γιατρός μου, δεν υπήρχε περίπτωση να θηλάσω και για την κυστική ίνωση θα γελούσα αν μου έλεγαν οτι πρέπει να κάνω εξέταση χωρις να το έχει πει ο γιατρός μου....

κατάντια κατα τη γνωμη μου.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...