Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

σωστα τα λες.... παντως και εγω απορω με τον γιατρο μου διοτι ειναι θειος μου. ισως επειδη γνωριζει το ιστορικο της οικογενειας μου... τι να πω δεν ξερω... και να φανταστεις οτι τον εμπιστευομαι 200%! σε επομενη επισκεψη παντως θα τον ρωτησω από περιεργεια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

σωστα τα λες.... παντως και εγω απορω με τον γιατρο μου διοτι ειναι θειος μου. ισως επειδη γνωριζει το ιστορικο της οικογενειας μου... τι να πω δεν ξερω... και να φανταστεις οτι τον εμπιστευομαι 200%! σε επομενη επισκεψη παντως θα τον ρωτησω από περιεργεια....

αν κάποιος στην οικογένεια σας είναι φορέας δεν μπορεί να το ξέρει ο θείος σου αν δεν έχει γίνει η συγκεκριμένη εξέταση....

μάλλον απλά θεωρούν μικρό τον κίνδυνο και το παραβλέπουν....

πιστευω οτι αν το ψάξεις πιο βαθιά, υπάρχουν και τα συμφέροντα των φαρμακοβιομηχανιών....είναι πολύ ακριβα τα φάρμακα και ο εξοπλισμός γιαυτη την ασθένεια....αν αρχίσει να εξετάζεται ο κόσμος και να το προλαμβάνει, τι θα κάνουν αυτοί??? κλέφτες θα γίνουν??????????:twisted::twisted::twisted:

εγω πάντως που ρωτησα το γιατρό μου σχεδόν με κορόιδεψε....:-(

γιαυτό και δε θα με ξαναδεί!!!:tongue::tongue::tongue:

άσχετο....πως μπορείς και έχεις γιατρό συγγενή σου???????????

θα ντρεπόμουν απίστευτα πολύ!!!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τι ωραία μέρα σήμερα!!!

ήλιος με ελάχιστη δροσούλα!!!

εγω σηκώθηκα νωρίς και έχω ηδη μαγειρέψει, απλωσα ένα πλυντηριο, έστρωσα κρεβάτι, έφτιαξα πρωινό στον άντρα μου και τωρα απολαμβάνω το δικό μου.....

είχα ξεχάσει τι ωραία που είναι να σηκωνεσαι νωρίς....:D

Σήμερα έχουμε παιδίατρο και μετά θα πάω και στη δερματολόγο μου αν προλάβω....έχω πολλά να τη ρωτήσω!!!!

καλά η Βαλ. έχει εξελιχθεί σε απίστευτη θεατρίνα....χθες κάθεται ο άντρας μου στον καναπέ και λέει: αχ πονάει η μέση μου....

στο καπάκι πιάνει τη μέση της η Βαλ και του λέει:

κι εγω μέση μου......ωχχχχ.....

έπεσα κάτω απο τα γέλια!!!!

λέω να της πάρω ένα κουκλοθεατρο να παίζουμε....θα κάθεται να με παρακολουθεί λέτε???

μου ζητάει συνέχεια να διαβάζουμε παραμύθια αλλά τελευταία με έχει δει λίγο τζουκ μποξ....με το που αρχίσω να διαβάζω, μόλις φτάσω στη μέση του παραμυθιού φωνάζει άλλο!!! άλλο!!!

το ίδιο όταν της λέω και τραγουδάκια!!! μόνο κέρμα που δε μου ρίχνει!!!

χθες το απόγευμα ξύπνησε και ήταν στην κούνια της και δεν είχα πάει ακόμα να τη σηκώσω....και έλεγε:

"μέγκα μου.....μέγκα μου.....μέγκα μου....."

και να πω οτι βλέπει πολλή τηλεόραση????πλέον και ανοιχτη να είναι σπάνια γυρνάει να την κοιτάξει....ακούει βέβαια αλλά ευτυχως ξεπέρασε την μανία που την είχε πιάσει ένα διάστημα!!!

και για να κλείσω το σεντόνι μου....

Παρασκευη-Σαββάτο-Δευτέρα ο Βερόπουλος έχει μισή τιμή τις Babylino sensitive!!!! για όποια ενδιαφέρεται!!!!

και κάντε καλέ ένα like στο σχόλιο μου στη σελίδα του melina may στο facebook μπας και κερδίσω τις Ugg!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

634147pybxs3rotb.gif

Τι ευχαριστα νεα διαβασα σημερα!!!!

Λιακι μου να σας ζησει η κορουλα σας!Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!!

Κι εσεις απο διπλα να την καμαρωνετε που θα μεγαλωνει!!!

Βρε θηριο...χωρις επισκληριδιο?????Μπραβο...μπραβο και ξανα μπραβο!!!!

Ειναι τελεια να εισαι διπλομανουλα ετσι δεν ειναι κοριτσια?

Αντε βαλτε μπρος οι υπολοιπες!


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Δεν εχω χρονο...δεν εχω χρονο.

Μπαινω καμια φορα,σας διαβαζω και φευγω.Δεν εχω χρονο να σχολιασω.

Και δεν θυμαμαι και τι εχω διαβασει.

Σοφακι η κορη σου απλα δεν υπαρχει...

Ελενιτσα θυμαμαι μονο που με ειχες ρωτησει για το βιβλιο της νταντας απο που το ειχα αγορασει.

Εγω το πηρα απο το Λητω αλλα το εχουν ολα τα βιβλιοπωλεια.

Οι υπολοιπες καλα?

Εμεις ειμαστε μια χαρα.Μεγαλωνουμε και τρανευουμε...

Απο Τεταρτη ξεκιναω δουλεια.Τοτε τρεχατε ποδαρακια μου...

Εχω μελαγχολησει λιγο μ'αυτα που γινονται.Ειχα ανοικτη την τηλεοραση για να δω κανενα πρωιναδικο και να ευθυμησω λιγο αλλα συζητανε για τα τεκτενομενα.

Την εκλεισα...δεν αντεξα αλλο.

Θα κανω καμια δουλεια.

Σοφια παω να κανω like στο σχολιο σου.Ευχομαι να τις κερδισεις!


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας...και εγω σηκωθηκα πρωι πρωι σημερα απο το αγχος μου ...γιατι ειχα δικαστηριο!!!το θυμηθηκα εχτες το βραδυ......

καλε εχω και εγω στειλει για τις μποτες γιατι δεν κανει κανεις like και σε μενα?

μπηκα μονο να σας πω δυο κουβεντες....τα λεμε αυριο φιλιααααααα

Link to comment
Share on other sites

Bonjour!!!

Καλωστο το Ευμορφάκι μας!!!

μεγαλώνει η μπουμπούκα εεε????

ο Παντελάκος???πως τα παέι μαζί της???

άσε τηλεόραση δεν είναι να βλέπεις αυτές τις μέρες....:(

ευχαριστω για το like!!!

Λενιω μάλλον δεν είχες κάνει σχόλιο εκεί που έλεγε να πεις ποιό χρωμα μπότες θα διαλέξεις να κερδίσεις....τεσπα δεν πειράζει γιατί μουφα ηταν μάλλον....κάπου πήρε το μάτι μου οτι δε θα το λάβουν υπόψη!

εγω όπως θα δείτε και στο προφίλ μου στο φέις ψάχνω να βρω που και πως να καταγγείλω τον αλήτη που έκανε σχόλιο εκεί με τις μπότες οτι το αγαπημένο του χρώμα είναι το μπλε του νεκρού μωρού....

τι άρρωστος κόσμος κυκλοφορεί....

τα νεα μας...

πηγαμε χθες παιδίατρο. μια χαρα απο αναπτυξη η Βαλ!

στο μέσο όρο κινείται μας είπε...εγω τη βλέπω για κατω του μέσου όρου αλλά για να το λέει ο γιατρός!!!:tongue::tongue::tongue:

κάναμε εμβόλιο και το αστερι μου δεν έβγαλε κιχ!!!

ο γιατρός εντυπωσιάστηκε! ήταν και το πρώτο εμβόλιο που της έκανε αυτός και που να φανταστεί οτι κοριτσάκι δε θα ακουστεί καθόλου σε εμβόλιο!

βεβαια δυσκολεύτηκε λίγο να την εξετάσει καθότι η γλωσσοκοπάνα μου μιλουσε ακαταπαυστα και δε μπορούσε να την ακροαστεί!!!!!!!!!!!

της βρηκε βεβαια λίγο ερεθισμένο τον αριστερό πνεύμονα και μας είπε να έχουμε το νου μας αν αρχίσει βηχας να κάνουμε λίγες εισπνοούλες να το προλάβουμε.

πριν μπούμε είχε βρει και έναν πιτσιρικά στην αιθουσα αναμονης 5 χρονων και έπαιζαν σαν τρελά!!!:D:D:Dστην αρχη ο πιτσιρικάς ντρεπόταν αλλά του την έπεσε η Βαλ. και ξεθάρρεψε κι εκείνος!!!:D

για το σίδηρο που είναι χαμηλός δε μας έδωσε συμπληρωμα μια και η φεριτίνη ήταν καλή απλά είπε να προσέχουμε να έχει πάντα στη διατροφή της τροφές με σίδηρο για να διατηρηθεί καλή η φεριτίνη!

Επίσης μας είπε οτι καλό θα ήταν να κάνουμε το εμβόλιο της γρίπης...αλλά σε ένα μηνα γιατί τωρα καναμε άλλο εμβόλιο και δεν κανει να γίνουν κοντά!

ουφ αυτά!!!!:cool:

Η συμπι μου διακοπεύει στας Αθήνας ε??????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

σοφακι ναι η συμπι σου ειναι αθηνα κ θα συναντιομασταν σημερα αλλα αρρωστησα με γαστρεντεριτιδα και αναβληθηκε το καφεδακι μας! !!!πολυ στεναχωρηθηκα!

ειμαι χαλια δεν την παλευω καθολου....η ραφ με κολλησε.εχω περασει ολες τις ιωσεις του παιδικου!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Bonjour!!!

Καλωστο το Ευμορφάκι μας!!!

μεγαλώνει η μπουμπούκα εεε????

ο Παντελάκος???πως τα παέι μαζί της???

άσε τηλεόραση δεν είναι να βλέπεις αυτές τις μέρες....:(

ευχαριστω για το like!!!

Λενιω μάλλον δεν είχες κάνει σχόλιο εκεί που έλεγε να πεις ποιό χρωμα μπότες θα διαλέξεις να κερδίσεις....τεσπα δεν πειράζει γιατί μουφα ηταν μάλλον....κάπου πήρε το μάτι μου οτι δε θα το λάβουν υπόψη!

εγω όπως θα δείτε και στο προφίλ μου στο φέις ψάχνω να βρω που και πως να καταγγείλω τον αλήτη που έκανε σχόλιο εκεί με τις μπότες οτι το αγαπημένο του χρώμα είναι το μπλε του νεκρού μωρού....

τι άρρωστος κόσμος κυκλοφορεί....

τα νεα μας...

πηγαμε χθες παιδίατρο. μια χαρα απο αναπτυξη η Βαλ!

στο μέσο όρο κινείται μας είπε...εγω τη βλέπω για κατω του μέσου όρου αλλά για να το λέει ο γιατρός!!!:tongue::tongue::tongue:

κάναμε εμβόλιο και το αστερι μου δεν έβγαλε κιχ!!!

ο γιατρός εντυπωσιάστηκε! ήταν και το πρώτο εμβόλιο που της έκανε αυτός και που να φανταστεί οτι κοριτσάκι δε θα ακουστεί καθόλου σε εμβόλιο!

βεβαια δυσκολεύτηκε λίγο να την εξετάσει καθότι η γλωσσοκοπάνα μου μιλουσε ακαταπαυστα και δε μπορούσε να την ακροαστεί!!!!!!!!!!!

της βρηκε βεβαια λίγο ερεθισμένο τον αριστερό πνεύμονα και μας είπε να έχουμε το νου μας αν αρχίσει βηχας να κάνουμε λίγες εισπνοούλες να το προλάβουμε.

πριν μπούμε είχε βρει και έναν πιτσιρικά στην αιθουσα αναμονης 5 χρονων και έπαιζαν σαν τρελά!!!:D:D:Dστην αρχη ο πιτσιρικάς ντρεπόταν αλλά του την έπεσε η Βαλ. και ξεθάρρεψε κι εκείνος!!!:D

για το σίδηρο που είναι χαμηλός δε μας έδωσε συμπληρωμα μια και η φεριτίνη ήταν καλή απλά είπε να προσέχουμε να έχει πάντα στη διατροφή της τροφές με σίδηρο για να διατηρηθεί καλή η φεριτίνη!

Επίσης μας είπε οτι καλό θα ήταν να κάνουμε το εμβόλιο της γρίπης...αλλά σε ένα μηνα γιατί τωρα καναμε άλλο εμβόλιο και δεν κανει να γίνουν κοντά!

ουφ αυτά!!!!:cool:

Η συμπι μου διακοπεύει στας Αθήνας ε??????

Γεια σου Σοφακι μου!

Ο Παντελακος τα πηγαινει μια χαρα μαζι της.

Οπου και να την βαλω (καλαθουνα,ρηλαξ,παρκο)πηγαινει και την χαιδευει και την φιλαει στο κεφαλακι.Ειναι πολυ προστατευτικος μαζι της σαν μεγαλος αδερφος.

Μπραβο στην Βαλερια!Μια χαρα το κοριτσι σου!Ουτε που ακουστηκε στο εμβολιο ε?

Εμενα ο Παντελης ακουστηκε μεχρι την Καβαλα:tongue::tongue::tongue:

Και για να τον ηρεμησουμε του δωσαμε αυτο που βλεπει ο γιατρος τα αυτακια και το χαλασε το καμαρι μου:o

Τωρα θα κανουμε εμβολιο ξανα του χρονου.

Η Βαλερια πολυ κοινωνικη ε?Μπραβο ετσι να ειναι το κοριτσι σου.Κατι τετοια παιδια τα καμαρωνω.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

σοφακι ναι η συμπι σου ειναι αθηνα κ θα συναντιομασταν σημερα αλλα αρρωστησα με γαστρεντεριτιδα και αναβληθηκε το καφεδακι μας! !!!πολυ στεναχωρηθηκα!

ειμαι χαλια δεν την παλευω καθολου....η ραφ με κολλησε.εχω περασει ολες τις ιωσεις του παιδικου!

Περαστικα βρε Τατιανακι!Δυσκολο πραγμα η γαστρεντεριτιδα:(

Μιλησα πριν με την κουμπαρα μου και μου ειπε το ιδιο πραγμα.

Τωρα αναρρωσανε οικογενειακως απο την γαστρεντεριτιδα.

Η μικρη παει πρωτη χρονια παιδικο και καταλαβαινεις.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

σοφακι ναι η συμπι σου ειναι αθηνα κ θα συναντιομασταν σημερα αλλα αρρωστησα με γαστρεντεριτιδα και αναβληθηκε το καφεδακι μας! !!!πολυ στεναχωρηθηκα!

ειμαι χαλια δεν την παλευω καθολου....η ραφ με κολλησε.εχω περασει ολες τις ιωσεις του παιδικου!

περαστικά Τατιανάκι μου....

ε θα τα περάσετε φέτος και του χρόνου δε θα σας πιάνει τίποτα!!!!

υπομονή......

κρίμα και για το καφεδάκι με τη σύμπι μου....

όχι τίποτα άλλο αλλά να την έβλεπες να μας έλεγες αν της πάει η περμανάντ!!!!

Γεια σου Σοφακι μου!

Ο Παντελακος τα πηγαινει μια χαρα μαζι της.

Οπου και να την βαλω (καλαθουνα,ρηλαξ,παρκο)πηγαινει και την χαιδευει και την φιλαει στο κεφαλακι.Ειναι πολυ προστατευτικος μαζι της σαν μεγαλος αδερφος.

Μπραβο στην Βαλερια!Μια χαρα το κοριτσι σου!Ουτε που ακουστηκε στο εμβολιο ε?

Εμενα ο Παντελης ακουστηκε μεχρι την Καβαλα:tongue::tongue::tongue:

Και για να τον ηρεμησουμε του δωσαμε αυτο που βλεπει ο γιατρος τα αυτακια και το χαλασε το καμαρι μου:o

Τωρα θα κανουμε εμβολιο ξανα του χρονου.

Η Βαλερια πολυ κοινωνικη ε?Μπραβο ετσι να ειναι το κοριτσι σου.Κατι τετοια παιδια τα καμαρωνω.

αχ τέλειος αδερφός ο Παντελάκος.....τι γλυκό αγόρι που έχεις!!!!

ναι το κορίτσι μου δεν έβγαλε κιχ....

βέβαια στην άλλη παιδίατρο που πηγαίναμε έκλαιγε με το που την έβλεπε οπότε ίσως και τότε να μην πονούσε απο το εμβόλιο αλλά απο τη φάτσα της γιατρού!!!!:tongue::tongue::tongue:

εμεις έχουμε τη 2η δόση το εμβολίου σε 6 μήνες....

Ναι η Βαλέρια είναι πάρα πολύ κοινωνική ενω σα μωρό ήταν πολύ επιλεκτική στο ποιούς θα συμπαθήσει....και στρίτζω την έλεγες....χαχαχαχα!!!

τωρα έχει μεταλλαχτεί!!! μιλάει σε όλο τον κόσμο και στους πιο οικείους κάνει κάτι νάζια....

ήρθε χθες ο πατέρας μου να μας δει και να της φέρει το καινούριο της κρεβάτι....μιλάμε η Βαλ. έπαθε ντελίριο!!!

ουρλιαζε απο τη χαρά της!!!!

κάποια στιγμή έκανε πριτς....

και της λέω:

Βαλ........ποιός έκανε πριτς?????????????

και με τη μια μου λέει:

Μπάμπι (Μπάρμπι) πριτς!!!! πουφ!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

σταματαω γιατί έχω παραγίνει κουκουβάγια μου φαίνεται.....:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχχχχχχχχχ την περμαναντ την ειχα ξεχασει!!!!δεν την ειδα κ αυριο φευγει!!!!κριμα αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ξαναρθει οποτε θα συναντηθουμε!ηθελα να το δω κ τον κωνσταντινουλη....

εμεις οικογενειακως αρρωστοι!ο αντρας μου ο αδερφος μου η μαμα μου,ολοι με γαστρεντεριτιδα...χτες ο αδερφος μου κ ο αντρας μου ετρεχαν να γυρισουν σπιτι να προλαβουν...τι να πω?φετος θα ειναι δυσκολα!!!!

για τη βαλερια τι να πω?????

ειναι γνωστη για τα κατορθωματα της κ οχι σοφακι δεν εισαι κουκουβαου αφου το παιδι το εχει.....

μπραβο στον παντελακο που ειναι τοσο τρυφερος...με τετοιες εικονες τρελλαινομαι!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Γεα σας και απο εμενα!!!!

Τι κανετε?Χαθηκα ε?Σας διαβαζω που και που αλλα δεν θυμαμαι και πολλα να σχολιασω!!!!!

εμεις εδω ολοι καλα....Η μικρη μεγαλωνει και ολο βγαζει φωνουλες και χαμογελαει!!!Ειναι απιστευτη...Αυτο που μπορω να πω σιγουρα ως προς την διαφορα αγοριου και κοριτσιου ειναι οτι τα κοριτσακια εκδηλωνουν συναισθηματα πολυ πιο ευκολα!!!Κατααλαβαινω τι θελει ενω με τον θοδωρη παντα παιδευομουν να καταλαβω.....

Κατα τα αλλα εχω προβληματιστει με την συμπεριφορα του θοδωρη...Γκρινιαζει συνεχεια λεει πανου και παντα οχι...Βαριεται τα παντα το μονο που θελει να κανει ειναι να πεφτει στα μαξιλαρια δεν ακουει κανεναν και κανει συνεχεια ζημιες....Τον εχω παρει με το καλο...τον εχω αγριεψει αλλα δεν γινεται τιποτα...παντα κατι θα κανει που θα με σκασει.....ψαχνω να του βρω και κανενα παιχνιδι να του αρεσει να παιζει...εχει βαρεθει τους μαρκαδορους τις πλαστελινες τα τουβλακια ολα μα ολα τα παιχνιδια...Εχω στερεψει απο ιδεες πραγματικα....Αληθεια υπαρχει κανενα βιβλιο που να μιλαει για παιχνιδια για αυτη την ηλικια?τωρα ελω να του παρω κουτες και να κατασκευασουμε κανενα σπιτι κανενα αυτοκινητο κουζινες τουνελ τετοια πραγματα μπας και ασχοληθει λιγο γιατι κατα τα αλλα σερνεται απο καναπε σε καναπε και πολυ στεναχωριεμαι!!!!!

Επισης καναμε και εξετασεις για αλλεργιες και τα πραγματα δεν ειναι καθολου μα καθολου καλα!!!!Εχω κατα στεναχωρεθει..Οσο το σκεφτομαι κλαιω...Εχουμε υψηλη αλλεργια στο αυγο.... αυξημενη στο γαλα και στη ντοματα!!!!!!και γενικα ειναι ενα πολυ αλλεργικο παιδι..........:(:(:(:(

Αυριο θα παω τα αποτελεσματα στην παιδιατρο και μετα θα βρω καποιον αλλεγιολογο να δουμε τι θα μου πει και αυτος...Ενω στο γαλα περυσι ειμασταν οριακα τωρα εχει αυξηθει!!!!δεν ξερω τι να πω και τι να υποθεσω...Μαλλον πρεπει να αρχισουμε το αντιαλλεργικο γαλα και αυτο που επισης με προβληματιζει ειναι οτι εχει αλλεργια στην νοτματα ομως τοσο καιρο τρωμε κοκκινιστα φαγητα συνεχεια!!!!κανενα συμπτωμα δεν εχει!!!!!

μαλλον θα πρεπει επισης να προμηθευτω κιαι κορτιζονες και τετοια υποθετω να μην εχουμε τιποτα και τρεχουμε....

Τελοσπαντων αυτα που λεω σε εσας μαλλον θα φαινονται κινεζικα αλλα ηθελα να πω καπου τον πονο μου και εγω......Ειναι κριμα παντως γιατι ελπιζα οτι θα ειχε φυγει τουλαχιστον στο γαλα....Προς το παρων τον προετοιμαζω και του λεω οτι υπαρχουν φαγητα που εμεις δεν μπορουμε να τρωμε γιατι βγαζουμε σπυρακια οπως και μερικα φαγηταα που τρωμε εμεις και δεν τα ρωνε τα αλλα παιδακια...Θελω να το προετοιμασω γιατι δεν ξερω...μπορει να κρατησει και για ολη του τη ζωη αυτο το πραγμα....

Αυτα στεναχωρεθηκα παλι

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Συγνωμη που δεν σχολιαζω!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...